Web Tekno Haber

Turkcell Yüz Tanıma Teknolojisi ile Anında Turkcell’li Ol! Turkcelle Özel 8 GB Hediye İnternet Kazan

Turkcell Yüz Tanıma Teknolojisi ile Anında Turkcell’li Ol! Turkcelle Özel 8 GB Hediye İnternet Kazan

Turkcell sınırsız teknolojik altyapısı ile dev bir hizmeti tüm Turkcellilerle buluşturdu. Turkcell’li olmanın avantajları dünyasından yararlanabilmek için yüz tanıma teknolojisi ile kısa sürede yeni bir hat sahibi olunabilecek. Turkcell’in Dijital Operatör uygulaması içerisindeki tekliflerden yararlanabilmek dijitale özel 8 GB bedava internet fırsatında değerlendirebilmek için Turkcell ve olmanın tam zamanı!

Turkcell 8 GB İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcelle geçerek abonelik işlemlerini başlatmak Dijital Operatör uygulaması içerisinde geçerli yüz tanıma teknolojisi ile yapılabilecek. İstendiğinde yeni numara seçebilme fırsatı kişiye tanınacak. Turkcell’e yapılacak numara taşıma işlemleri için herhangi bir şekilde ücret talep edilmemektedir. Turkcell’e numarasını taşımak isteyen aboneler avantajlı tarifelerden yararlanabilecek. Üstelik tarifeler kapsamında sunulan kampanyalar anında cep telefonunda bildirilen sms ile kullanılmaya başlanabilecek.

 • Yeni hat alan kullanıcılara özel olarak ilk 3 ay online özel indirim fırsatından yararlanarak pakete abonelik geçiş sağlanacak.
 • Bu avantaj 12 ay boyunca kullanılabilecek.
 • Üstelik Salla Kazan uygulaması içerisinde her ay haftalık 2 GB internet kazanılabilecek.
 • Bunun yanında 4 ay boyunca 2 GB bedava internet toplamda 8 GB internet kazanılabilecek.

İçerisinde bol dakika, sms ve internet paketleri bulunduran ve her biri uygun fiyatlarla satışta bulunan Turkcell’in dijitale özel indirimli tarifelerinden ve 8 GB hediyeli paketlerinden yararlanabilirsiniz. Turkcell’li olmak isteyenlere tanınan yüz tanıma teknolojisi yeni bir dönemi başlatıyor. Turkcell kullanıcılarının ya da Turkcell’e yeni abone olacak kullanıcılar için hazırlanmış yeni teknoloji ile bulunulan her yerden anında Turkcell’e geçiş yapılabilecek.

Turkcell Yüz Tanıma Teknolojisi Nedir?

Turkcell’in yeni teknolojisi diğer operatörlerde bulunmayan yüz tanıma teknolojisidir. Turkcell abonesi olmak isteyen kullanıcılar Turkcell bayilerine gitmek zorunda kalmayacak. İstenen her yerden Turkcell aboneliği başlatılabilecek. Yüz tanıma teknolojisi sayesinde yeni aboneler cep telefonuna indirecekleri Dijital Operatör uygulaması üzerinden yüz tanıma teknolojisini kullanabilecek. Bu sayede dijitale özel fırsatlardan yararlanırken anında Turkcell abonesi olunabilecek.

Turkcell Yüz Tanıma Teknolojisi Nasıl Kullanılır?

Turkcell Yüz Tanıma Teknolojisi Nasıl Kullanılır?

Turkcell müşteri teknolojisini kullanabilmek için cep telefonuna yeni kayıt olacak abonelerin Dijital Operatör uygulamasını indirmesi gereklidir. Dijital Operatör uygulamasını indirebilmek için Google Play ya da App Store mağazalarından yararlanılabilir ya da turkcell.com.tr resmi internet sitesi üzerinden QR kod okutma sistemi ile indirilebilir.

Turkcell yüz tanıma teknolojisini Dijital Operatör üzerinden indiren kullanıcılara özel olarak yeni numara seçme şansı tanınacak. Bununla birlikte dijitale özel başlatılan abonelikler 8 GB bedava internet kazanma fırsatı ile yararlanılabilecek.

Turkcell Yüz Tanıma Teknolojisi Özellikleri Nelerdir?

Turkcell yüz tanıma teknolojisi ile her abone hiçbir yere gitmeden online olarak Turkcell abonesi olabilecek. Kullanılan teknoloji ile birlikte seçilecek tarifeye özel ilk 3 ay indirimli olarak kullanma fırsatı tanınacak.

Geçiş yapılacak paketler arasında özellikle Aynen 12 GB ve Aynen 16 GB tarifelerine kullanabilmek daha kolay hale gelecek.

Yüz Tanıma teknolojisini kullanarak yapılacak abonelikler ile Turkcell abonelerine özel 8 GB bedava internet sunulacak.

Turkcell yüz tanıma teknolojisi kullanılarak seçilecek pakete ek olarak internet kazanma fırsatı sunuyor.

Yapılan başvuru sonrasında kullanıcılar ücretsiz olarak sim kartını eve isteyebilecek.

Ayrıca Turkcell Dijitale Gelen Kazanıyor! Bahara Özel Cepten İnternet Kampanyaları ile 2 GB Bedava İnternet Kazan Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell Yüz Tanıma Teknolojisi Kampanya Detayları Nelerdir?

Turkcell yüz tanıma teknolojisi ile yeni bir dönem başlatıyor. Yalnızca Turkcell abonesi olmak isteyen yeni abonelere özel hazırlanmış bu fırsattan yararlanmak her yerden mümkün hale geliyor. Turkcell Dijital Operatör uygulamasını indirerek yeni bir hatta sahip olunabilir

Turkcell yüz tanıma teknolojisinin detayları şunlardır:

 • Başvuruda bulunacak olan her abone yeni numarasını seçme hakkına sahiptir.
 • Yüz tanıma teknolojisini kullanarak başvuruda bulunacak abonelere özel tarifeler satın alınabilir.
 • Alınacak paketle birlikte yalnızca yüz tanıma teknolojisini kullanarak abone olanlara özel olarak 8 GB bedava internet verilecek
 • Turkcell yüz tanıma teknolojisini kullanarak abonelik işlemini başlatana özel olarak sunulacak internet ilk 4 ay, ay da 2 GB olacak şekilde tanınır.
 • Kullanmaya başlanacak bedava internet hakkı yurt içi kullanımlarda geçerliliğini koruyor.
 • Yüz tarama teknolojisini kullanarak başlatılan abonelikler sonucu kazanılan kampanya dahilindeki internetler yalnızca kişi tarafından kullanılabilir. Üçüncü şahıslara devredilmesi ya da paylaşılması mümkün değildir.
 • Yüz tanıma teknolojisi ile beraber sunduğu abonelik fırsatlarını istediğinde sonlandırma ya da iptal etme hakkını kendinde saklı tutar.

Turkcell 8 GB Kazandıran Paketler Nelerdir?

Turkcell yüz tanıma teknolojisi ile yeni hat alımı sonrasında geçilebilecek uygun fiyatlı ve 8 GB internet hediyesi bulunan paketler yer alıyor. Sadece online’a özel sunulan Aynen 16 GB ve Aynen 12 GB paketlerinden herhangi biri tercih edilerek bedava internet fırsatının yanında indirimli olarak tarifeyi kullanma süreci başlatılabilir. Turkcell bireysel TC kullanıcılarına özel yeni kimlik ve NFC özelliği bulunan telefona sahip kişilere tanınan bu fırsattan yararlananlara 4 ay boyunca aylık 2 GB kullanma fırsatı ile toplamda 8 GB internet hediye ediyor.

Turkcell Aynen 12 GB Paketi Nedir?

Turkcell Aynen 12 GB Paketi Nedir?

Turkcell Aynen 12 GB paketi aylık ve yıllık paket olarak iki farklı abonelik ile sağlanabilir. Üstelik pakete abonelik işlemini başlatanlara Bip uygulamasında geçerli 1 GB hediye internet sunuluyor. Tarife istendiğinde yurtdışında geçerliliğini koruyor. Belirli ülkelerde yurtiçi tarifede kullanılan her yöne dakikalar, internet ve sms hakları otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında yurt dışında da kullanılabilir.

Aynen 12 GB yıllık aboneliği kapsamında sunulan 900 dakika konuşma hakkının yanında 12 GB internet fırsatı da sunuluyor. Katılım sağlayabilmek için Turkcell’in yüz tanıma sistemi kullanılarak online abonelik kısa sürede sağlanabilir. Yıllık abonelik tutarı aylık aboneliklerden online indirimle birlikte daha uygun fiyatlarla hatta tanımlanabilir.

Turkcell Aynen 12 GB paket içeriği:

 • Her yöne 900 dakika konuşma hakkı
 • Her yöne 250 sms
 • 2 GB cepten internet
 • 2 aylık fatura dönemi boyunca ayda 95 TL.

Turkcell Aynen 16 GB Paketi Nedir?

Turkcell Aynen 16 GB paketi ile 31 Aralık 2022 tarihine kadar abonelik işlemleri gerçekleştirilebilir. Yıllık abonelikler daha avantajlı konuşabilmeyi destekliyor. Paket içerisinde Bip uygulamasında geçerli 1 GB internet tanımlanıyor. Tarife istendiğinde yurt dışında da kullanılabiliyor.

Kampanya dahilinde sunulan faydadan yararlanabilmek 8 GB bedava interneti kazanabilmek 1 GB Bip uygulamasında geçerli ek internetten yararlanabilmek için yüz tanıma özelliği kullanılarak ilk defa Turkcell’e geçiş yapmak gereklidir. Turkcell yüz tanıma özelliği Dijital Operatör uygulaması üzerinden incelenebilir. Kampanya kapsamında sunulan faydalar sms ile bilgilendirildikten sonra kullanılmaya başlanabilir. Kullanılan faydalar bir sonraki aya devretmez.

Turkcell Aynen 16 GB paketi içeriği:

 • Her yöne 900 dakika konuşma hakkı
 • Her yöne 250 sms
 • Cepten 16 GB internet
 • 12 aylık fatura dönemi boyunca ayda 105 TL.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Yunus dedi ki:

  İnternet Yok

 2. Maşallah dedi ki:

  İnternet yok

 3. Ener dedi ki:

  İnternette yok

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.