Web Tekno Haber

Turkcell’den Bol Dakikalı Kampanya!

Turkcell’den Bol Dakikalı Kampanya!

Turkcell Bol Dakika Kampanyası faturalı aboneler için hazırlanmış bir kampanyadır. Turkcell, aboneleri için her geçen gün internet, dakika ve SMS kampanyaları hazırlamaya devam ediyor. En son hazırlamış olduğu bu kampanyasında faturalı abonelerine bol bol dakika veriyor. Böylelikle aboneler Bol Dakika Kampanyası kapsamında dakikasız kalma korkusunu yaşamıyor ve uygun fiyatlar ile istedikleri kadar dakika ile konuşma yapabiliyor.

Turkcell Bol GB’lı Faturalı Paketler Hangileridir? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell Bol Dakika Kampanyası Nedir?

Turkcell Bol Dakika Kampanyası, Turkcell’in tüm faturalı hatları için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell faturalı hat sahiplerine bol dakika içeren paket hazırlamıştır. Aboneler paketten aylık veya Yıllık Katlama Kampanyası sayesinde dakikalarını ikiye katlayarak yıllık kullanabilmektedir. Böylece uygun fiyatlar ile dakikalarını alabilir ve sınırsız konuşma yapabilirler.

Turkcell Bol Dakika Aylık Kampanyası

Turkcell Bol Dakika aylık paketi, taahhütsüz şeklindedir aboneler aylık paketi aldıklarında katlama kampanyasına katılmazlar. Paketin içeriğinde yurt içi her yöne 750 dakika konuşma, yurt içi her yöne 100 SMS kullanımı ve yurt içi 100 MB cepten internet bulunmaktadır. Ayrıca paketin içerisinde abonelere Dergilik Midi ve Dergilik uygulamasında geçerli olmak üzere 1 GB cepten internet sunulacaktır. Paketin KDV ve ÖİV dahil olmak üzere aylık fiyatı 34,90 TL şeklindedir. Paketten yalnızca Turkcell’in bireysel faturalı hat sahipleri yararlanabilmektedir. Bol Dakika aylık paketi, Bol Dakika Kampanyası kapsamında değildir. Kampanyaya katılmak için taahhüt şartı gerekmektedir.

Turkcell Bol Dakika Aylık Kampanyası Detayları Nelerdir?

Turkcell Bol Dakika aylık paketinin detayları, şu şekildedir:

 • Pakete Bol Dk Kampanyası bitiminde gelinebilir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi, internet paylaşımı ve doğrudan dosya paylaşım programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Data paketi internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Aboneler, yurt içi tarifelerindeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilme hakkına sahiptir. Ek olarak, Lifecell paketlerindeki müşterilere özel paketlerindeki BiP içerisinden kullanabilecekleri interneti de yurt dışında geçerli ülkelerde günlük ek ücret karşılığında kullanabilirler. Diğer uygulamalar, sosyal medya yönüne özel internet kapsamları ve hediye kampanya dahilindeki internet kapsamları geçerli değildir.
 • Yurt dışında geçerli ülkelerde faturalı aboneler, tarifelerindeki tüm her yöne dakikası ile bulundukları ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerini de kullanabilirler. Yurt dışında yapılan kullanımlar ilk kullanımda devreye girer. Kullanılmayan gün için ücret ödenmez.
 • Aboneler, bu özelliği iptal etmeleri durumunda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarında bu kullanımlar paketlerine dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketleri yok ise belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Paket dahilinde verilen ve kullanılmayan faydalar bir sonraki fatura dönemine devretmez.
 • 755’li numaralar, 444’lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralar paket kapsamındadır. Bu numaralar dışındaki 118’li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanılan tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifede belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamaz.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.
 • FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
 • Paket dahilinde sunulan faydalar 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Bu tarife paketine geçiş yapan faturalı aboneler yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır.

Turkcell Bol Dakika Yıllık Katlama Kampanyası

Turkcell Bol Dakika yıllık paketi, yine Turkcell’in bireysel faturalı hat sahipleri için geçerli bir pakettir. Paketten yararlanmak isteyen aboneler, Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilir veya Turkcell’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler. Bol Dakika Paketi, Yıllık Katlama Kampanyası sayesinde mevcut dakikayı ikiye katlar. Paket içerisinde abonelere yurt içi her yöne 1500 dakika konuşma, yurt içi her yöne 100 SMS kullanımı ve 100 MB yurt içinde geçerli cepten internet sunulacaktır. Bu paketten yararlanabilmek için abonelerin 12 ay pakette kalma taahhüdü vermeleri gerekir.

Turkcell Bol GB’lı Faturasız Paketler Hangileridir? Detaylarına da bakabilirsiniz.

Turkcell Bol Dakika Yıllık Katlama Kampanyası Detayları Nelerdir?

Turkcell Bol Dakika Yıllık Katlama Kampanyası esasları aşağıdaki gibidir:

 • Bol Dakika Kampanyası ile aboneler, paketlerindeki dakikaları ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam yurt içi her yöne 1500 dakika kullanabilirler; 100 MB internet, her yöne 100 SMS ve Dergilik’te geçerli 1 GB internet de içermektedir.
 • Bol Dakika Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdü veren abonelerin, taahhüdü karşılığında ana paketlerindeki dakikaları ikiye katlanacaktır.
 • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında kayıtlı oldukları paketlerindeki mobil internet faydası ikiye katlanacak ve buna ek olarak kampanya süreleri boyunca kampanya kapsamında herhangi bir ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki paket ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit, tüm vergiler dahil 25 TL’dir. Kampanya süresinin sona ermesinden sonraki dönemde müşteriler kayıtlı oldukları paketten, güncel paket koşulları ve ücretiyle yararlandırılacak ve müşterilere kampanya kapsamında sunulan “interneti ikiye katlama” faydası sona erecektir.
 • 10.2019 tarihi itibarıyla son 90 gün içerisinde yeni bir hat alımı, numara taşıma veya Hazır Kart’tan ödeme tipi değişikliği yaparak Güney Doğu ve Doğu Anadolu’dan (Kilis, Gaziantep, Adıyaman, Urfa, Diyarbakır, Mardin, Batman, Siirt, Şırnak, Malatya, Erzincan, Elazığ, Tunceli, Bingöl, Erzurum, Muş, Bitlis, Van, Hakkari, Ağrı, Iğdır, Kars, Ardahan) Turkcell Faturalı’ya gelen ve ya 65 yaş ve üzeri hat sahibi ve son 90 gün içerisinde yeni bir hat alımı, numara taşıma veya Hazır Kart’tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı’ya gelenler yararlanabilir.
 • 11.2019 tarihi itibarıyla kampanyadan son 90 gün içinde Hazır Kart’tan ödeme tipi değişikliği yapmış ve 90 günden fazladır Turkcell’e yeni tesis ya da numara taşıma ile gelen tüm aboneler il ve yaş koşulu olmaksızın katılabileceklerdir.
 • Kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılan abonelere erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Abonelerin Bol Dakika Kampanyası boyunca aldıkları dakika katlama faydasının aylık bedeli 20 TL’dir. Abonelerin kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca ödeyecekleri fatura tutarı kıyaslanır. Abone lehine olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır.
 • Katlama kampanyası paketten bağımsız bir kampanyadır. Katlama kampanyasının geçerli olduğu farklı bir pakete geçilmesi durumunda katlama kampanyası devam eder.
 • Bol Dakika Kampanyası’na katılan abonelere kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında herhangi bir aşım ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.