Web Tekno Haber

Turkcell’den Dakikaları İnternete Çevirme Kampanyası

Turkcell’den Dakikaları İnternete Çevirme Kampanyası

Turkcell Dakikayı İnternete Dönüştürme Kampanyası hazırladı. Yazının devamında anlatılacak olan bu Turkcell internet kampanyası Turkcell Platinum üyeleri için geçerli olacaktır. Abonelerinin internetsiz kalmasını istemeyen Turkcell, bu kapsamda her geçen gün yeni kampanyalar ve fırsatlar düzenlemeye devam ediyor. Böylelikle aboneler ya bedava internet kazanıyorlar ya da uygun fiyatlara internet hakkı elde edebiliyorlar.

Turkcell Dakikaları İnternete Çevirme Kampanyası Nedir?

turkcell dakikalari internete cevirme kampanaysi

Turkcell Dakikaları İnternete Çevirme Kampanyası, Turkcell’in tüm bireysel faturalı hat sahipleri için oluşturulmuş bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell bireysel Platinum aboneleri, paketlerindeki her yöne dakikalarını ikiye katlayarak GB’a dönüştürecek. Kampanyadan yararlanmak için Turkcell abonelerinin Platinum üyesi olması gerekiyor. Böylece aboneler, Platinum paketlerindeki dakikaları ikiye katlanmış bir şekilde GB olarak kullanma şansını elde edebilecekler.

Turkcell Uzaktan Eğitim Yakından Eğlence Kampanyası bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell Dakikaları İnternete Çevirme Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

Turkcell Dakikayı İnternete Dönüştürme Kampanyası’ndan yararlanabilmek için Turkcell Platinum abonesi olmak gerekir. Turkcell Platinum aboneleri, Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyası üzerinden hali hazırda sahip oldukları her 500 dakikayı 1 GB internete dönüştürme hakkına sahip olacaklardır. Turkcell Platinum aboneleri, kampanyadan yararlanmak için cep telefonlarının mesaj kısmından DONUSTUR 500DK yazarak 2200’a SMS göndermelidir. SMS gönderiminin ardından abonenin sahip olduğu 500 dakika alınarak yerine 1 GB cepten internet tanımlanacaktır.

Turkcell Dakikaları İnternete Çevirme Kampanyası üzerinden dakikasını GB’a dönüştüren Turkcell Platinum üyeleri, sahip oldukları 1 GB interneti ilk fatura kesim tarihine kadar kullanabilecektir. Turkcell aboneleri, Turkcell Dakikaları İnternete Çevirme Kampanyası’ndan her fatura döneminde sadece bir kere yararlanma hakkına sahiptir.

Turkcell Dakikayı İnternete Dönüştürme Kampanyası Detayları Nelerdir?

Turkcell Dakikaları İnternete Çevirme Kampanyası’nın esasları aşağıdaki gibi verilmiştir:

 • Turkcell Dakikaları İnternete Çevirme Kampanyası, Turkcell’in bütün faturalı Platinum aboneleri için geçerli bir kampanyadır.
 • 02.2020 tarihi itibarıyla Bireysel Turkcell Platinum müşterileri, paketlerindeki kullanmadıkları her yöne 500 dakikalarını 1 GB’a dönüştürebilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilecek abone sayısı aylık 20 bin kişi olacak şekilde Turkcell tarafından belirlenmiştir.
 • 1 Haziran itibarıyla aylık 20 bin kişilik kota ile kampanyaya katılımlar devam edecektir.
 • Dönüştürülen 1 GB faydası ilk fatura kesim tarihine kadar kullanılabilecektir.
 • Paketindeki her yöne dakika hakkı 500 dakika altında olan müşteriler kampanyaya katılamayacaktır.
 • Turkcell içi sınırsız dakikalar dönüşüm için kullanılamayacaktır.
 • Kampanya tekrar etmez ve kampanyadan her fatura döneminde yalnızca bir kez yararlanılabilir.
 • Söz konusu Turkcell internet kampanyasına katılım için müşteriler SMS ile başvuru yapmalıdır.
 • DONUSTUR 500DK yazıp 2200’a gönderilerek kampanyadan yararlanılabilir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi, internet paylaşımı ve doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyaya katılan abonelerin bir fatura dönemi içerisinde hediye internet paketindeki MB’lar bittikten sonra veya kampanya süresinin bitiminde, hatlarında başka bir internet paketi yoksa internet kullanımları mevcut tarifesinden ücretlendirilir.
 • Ücretlendirme periyodu 1 KB’dır. Paket içindeki MB’lar üçüncü şahıslara transfer edilemez.

Turkcell BiP Kullan Kazan Kampanyası (BiP Yıldızları)

Turkcell’den BiP Kullan Kazan Kampanyası bir önceki kampanya gibi Turkcell’in BiP uygulamasını kullanan aboneleri için geçerli bir kampanyadır. Bu iki kampanya birbirine çok benzer kampanyalardır fakat Turkcell BiP Kullan Kazan Kampanyasında yani BiP Yıldızları’nda ilk 20 bin kişiye girme sınırı yoktur. Kampanya kapsamında BiP üzerinden mesajlaşan aboneler bir gün geçerli Turkcell bedava internet kazanıyor.

Turkcell BiP Kullan Kazan Kampanyası Detayları

turkcell bip kullan kazan

Turkcell BiP Yıldızları Kampanyası detayları şu şekildedir:

 • 19 Mayıs 2017- 31 Ocak 2021 tarihleri arasında geçerli bir kampanyadır.
 • BiP tarafından kullanım yoğunluğuna göre belirlenen BiP Yıldızları, ilgili hafta içerisinde BiP üzerinden atılacak bilgilendirme mesajı ile kendilerine özel olarak tanımlanan 100, 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 mesaj hedefine ulaştıkları takdirde BiP Özel Günlük 1 GB Hediye İnternet Paketi kazanırlar.
 • BiP Yıldızları Kampanyası her hafta başlayıp ilgili hafta Pazar günü biter.
 • BiP üzerinden atılacak bilgilendirme mesajı yalnızca o hafta BiP Yıldızı olarak seçilen kullanıcılara özeldir.
 • Kampanya kapsamına BiP üzerinden kişiden kişiye veya kişiden gruba atılan mesajlar, kontak bilgisi paylaşımı, lokasyon paylaşımı, caps ve sticker gönderimi, sesli mesaj gönderme, fotoğraf ve video gönderme dahildir. BiP Web’ten atılan mesajlar ve titreşim mesajı hedef kapsamı içerisinde yer almaz.
 • BiP Özel Günlük 1 GB kampanyasından bir müşteri ilgili hafta içerisinde yalnızca 1 kez faydalanabilir.
 • BiP Kullan Kazan Programı içerisinde bulunan kampanyalardan faturalı, ön ödemeli; bireysel ve kurumsal Turkcell müşterileri faydalanabilir.
 • Hediye internet yurt içi kullanımlarda geçerlidir, kullanılmadığında sonraki dönemlere devretmez, 3. kişilere transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.
 • Diğer BiP kampanyalarından yararlanan aboneler de BiP Kullan Kazan kampanyası faydalarından yararlanabilir.
 • Hediyelerin kullanımı mevcut ücretli paketlerden önceliklidir ve kullanım hakları sona erdiğinde müşteriler kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında BiP’in özel iletişimde bulunacağı BiPsiz kullanıcılar, 17 Şubat 2020’den itibaren kendilerinden beklenen download ve 100 mesaj hedefini gerçekleştirdiğinde Günlük 1 GB ile ödüllendirilecektir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi, internet paylaşımı ve doğrudan dosya paylaşım programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • BiP Yıldızları 10 Şubat itibariyle tekrar yayına girecektir. O sürede Hediye Yarışı ile eğlenceye devam edebilirler.
 • BiP Yıldızları 25-26 Şubat 2020 tarihleri arasında bir kereye mahsus Sürpriz Hediye kampanyasına dahil edilmiştir. Kampanya tarihleri arasında bir arkadaşını davet edip BiP kanalını takip ederek, kazan yazanlar, 1 hafta boyunca kullanabilecekleri her yöne BiP’ten 500 dakika kazanacaklardır. 500 dakika hediyesi, müşteri koşulları sağlayarak 1 arkadaşını davet ettikten sonra 48 saat içinde tanımlanacaktır.

Turkcell #senyapdiye Salla Kazan Avantajı

Turkcell senyapdiye Salla Kazan kampanyası yine BiP üzerinden verilen bir kampanyadır ve sadece Turkcell abonleri için geçerlidir. Kampanya kapsamında BiP uygulamasını kullanan Turkcell aboneleri senyapdiye kanalını takip ederek Salla Kazan yaptıklarında hediye internet kazanırlar.

Turkcell Canım Kendim 15 GB Paketi Nasıl Yapılır? Hakkında detaylar yazımızdadır.

Turkcell #senyapdiye Salla Kazan Avantajı Detayları

Senyapdiye Salla Kazan Avantajı detayları şu şekilde verilmiştir:

 • Kampanya 2 Mart – 31 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya tarihleri arasında BiP indirip #senyapdiye kanalını takip ederek, Salla Kazan GB Şansı butonuna basanlar ayda 1 kez olmak üzere Dijital Operatör’de yer alan Salla Kazan’dan hediye internet içeren ek sallama hakkı kazanacaktır.
 • Söz konusu Turkcell internet kampanyasına katılan kişiler Salla Kazan üzerinden Turkcell bedava internet kazanacaktır.
 • Kampanya kapsamında, koşulları sağlayan katılımcılara verilen hediye faydalar yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir, transfer edilmez ve sonraki döneme devredilemez.
 • Hediye paketinin kullanım süresi biten müşterilerin kullanımları kendi tarifelerinden ücretlendirilecektir.
 • Hediyenin müşterinin hattında aktif ve geçerli olduğu süre içinde paket aşımlarında müşterinin internet kullanımları, ek paketi olanlar için sahip olduğu paket üzerinden, başka bir internet paketi olmayanlar için ise tarifesinin aşım bedelinden ücretlendirilir.
 • Bir müşteri kampanya süresi boyunca ayda bir kez ek sallama şansına sahiptir.
 • Kampanyadan, kampanya tarihleri arasında kampanyaya katılan ve kampanyadaki koşulları yerine getiren bireysel, kurumsal tüm mobil ses hatları yararlanabilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.