Turkcell’den Duvarları Aşan Fiber Hızlı İnternet Fırsatı! Turkcell Nisan Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

  Turkcell’den Duvarları Aşan Fiber Hızlı İnternet Fırsatı! Turkcell Nisan Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

  Turkcell evde internet abonelerine özel olarak yeni kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında sunulan fiber hızında internet seçeneği ile ev içerisinde tüm odalardan internete rahatlıkla erişim sağlanabilecek. Turkcell’in duvarları aşan internet keyfi ile tanışabilmek ve avantajlı fırsatlarından yararlanabilmek için Turkcell şubelerine gelerek ya da Turkcell’in müşteri hizmetleri hattını arayarak konu üzerine detaylı bilgi sahibi olunabilir. Turkcell’in yeni nesil teknolojisi kapsamında wi-fi 6 teknolojisini kullanarak yalnızca abonelerine özel sunduğu bu fırsattan yararlanıp yüksek hızlı internet deneyimini yaşayabilirsiniz.

  Turkcell Duvarları Aşan Fiber Hızlı İnternet Kampanyası Nedir?

  Turkcell ev interneti kullanıcılarını her anda destekliyor ve sunduğu kampanyalar ile internete erişimi daha kolay hale getiriyor. Turkcell fiber hız şenliği kampanyaları kapsamında abonelere özel olarak sunulan fırsatlar yeni nesil wi-fi 6 teknolojisinin sunduğu avantajlardan yararlanarak değerlendiriliyor. Duvarları ortadan kaldıran wifi ağının her yerden çekmesini sağlayan tüm ev içerisindeki odalara erişimi hızlı ve kesintisiz internet keyfi ile sunan Turkcell yeni nesil wifi altı teknolojisini evlere getiriyor.

  Tüm odalarda aynı hızda internet kullanmanın keyfine varın. Turkcell’in dijital çağda evde internet hızını gitgide arttırdığı kusursuz bir deneyim sunduğu wi-fi 6 teknolojisi ile entegre edilebilir fiber ev interneti kampanyasından yararlanabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için wi-fi 6 ile desteklenebilir modem ya da cihaza ihtiyaç bulunur.

  Turkcell Wi-fi 6 Teknolojisi Faydası Nedir?

  Turkcell Wi-fi 6 Teknolojisi Faydası Nedir?

  Turkcell wi-fi 6 teknolojisi ile en hızlı ve pratik performansı elde edebilirsiniz. Yalnızca Turkcell aboneleri için hazırlanmış kampanya ile Turkcell wi-fi 6 teknolojisini ev içinde duvarlar yokmuş gibi hızlı ve aynı kalitede kullanabilmek mümkün. Turkcell’in yeni nesil wifi 6 teknolojisi ev içerisinde bağlantı problemlerinden kaynaklı olarak yaşanan internet kesintilerine son veriyor.

  Her odada aynı anda çekim kuvvetini sunuyor. İnternet kullanımı %30 oranında daha iyi hale getiriyor. Wi-fi 6 teknolojisinin tek faydası duvarlar arası erişim sağlayarak interneti aynı hızda kullanmak değil gereksiz enerji tüketimine de engel olabilmektir. Klasik modellerden farklı olarak 3 kat daha fazla enerji tüketimi sağlayan bu teknoloji kullanılan cihazın ömrünü uzatıyor.

  Turkcell Duvarları Aşan Fiber Hızlı İnternet Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

  Turkcell duvarları aşan hız limiti tanımayan evde fiber internet tarifesinden yararlanabilmek için belirli şartların karşılanması gerekiyor. Turkcell’in kampanyasından yalnızca Turkcell Superonline fiber internet müşterileri yararlanabiliyor. Turkcell Superonline aracılığı ile sunulan cihaz kampanyalarından herhangi birine katılamayan farklı bir kampanyaya geçiş izni ile kampanyadan yararlanan abonelerin bu kampanyadan yararlanma hakkı da bulunur.

  Turkcell Duvarları Aşan Fiber Hızlı İnternet Kampanyasına Nasıl Katılınır?

  Turkcell’in duvarları aşan wi-fi 6 teknolojisi ile entegre edilmiş yeni nesil fiber altyapılı evde internet fırsatından yararlanabilmek için katılım işlemlerinin gerçekleşmesi gerekiyor. Tüm bu süreçte katılım sağlayabilmek için;

  • Turkcell Superonline müşteri hizmetleri kapsamında sunulan kampanyaya başvuruda bulunmak gerekiyor.
  • Turkcell resmi internet sitesi üzerinden kampanyaya başvuru adımı incelenir.
  • Son aşamada Turkcell Superonline bayisine gidilerek bayilik üzerinden kampanya başvurusunda bulunulabilir.
  • Turkcell’in abonelerine özel sunduğu kampanya 12 ay ve 24 ay olmak üzere iki farklı taahhüt seçeneği ile başvuruda bulunulabilir.
  • Abonelik başvurularında istenilen taahhüt seçiminde bulunulabilir. Paket kişiye özel olarak seçmiş olduğu taahhüt bedeli üzerinden başlatılır.

  Turkcell Duvarları Aşan Fiber Hızlı İnternet Kampanya Ücreti Nedir?

  Turkcell duvarları aşan ev teknolojisi kapsamında tüm abonelere özel sunduğu her odadan sınırsız internet erişim fırsatını yakalayın. Herhangi bir şekilde belirlenmiş tutar dışında ek ödeme yapmaya gerek olmadan hızlı ve limitsiz internet keyfini çıkarın. Turkcell’in sunduğu mobile wi-fi 6 teknolojisi ile entegre edilmiş fiber hızlı internet kampanyası ücreti 160 TL’dir.

  Kampanya kapsamında başlatılacak olan tüm abonelikler için tek rakam sunulur. Herhangi bir şekilde abonelerden aktivasyon ücreti alınmaz. Kurulum aşaması ücretsizdir. Sadece wifi 6 uyumlu modem için vergiler de dahil olarak 12 TL modem ücreti alınır.

  Turkcell Nisan Ayı Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir?

  Turkcell’in faturalı ve faturasız hat abonelerine özel olarak sunduğu bedava internet fırsatları tüm hızıyla abonelere özel sunulmaya devam ediyor. Hazır kart sahiplerinin de dahil olduğu bedava internet fırsatından yararlanabilmek için cep telefonunun Turkcell’e taşınması ya da Turkcell aracılığı ile yeni bir hat alınması gerekiyor.

  Turkcell Salla Kazan tarifeleri ile birbirinden renkli her hafta boyunca kullanılabilir. Hediye internet fırsatı sunuyor. Turkcell’in Dijital Operatör uygulaması içerisinde geçerli Salla Kazan bedava internet fırsatından yararlanabilmek için Google Play ya da App Store uygulamasından indirilebilir.

  Fizy Kampanyasına Nasıl Katılınır?

  Fizy Kampanyasına Nasıl Katılınır?

  Turkcell müzik tutkunlarını da unutmadı. Yalnızca Fizy uygulamasında geçerli hediye internet fırsatı için son 1 ay içerisinde Fizy uygulaması içerisinde geçerli 250 farklı şarkıyı dinlenmesi gerekiyor. Gerekli kriter sağlandığında 1 GB hediye internet cep telefonuna otomatik olarak tanımlanıyor. Şarkı dinleme süresi arttıkça özellikle 500 ve üzeri rakama ulaştıkça haftalık 2 GB internet hediyesi kazanmak mümkün.

  Turkcell Mobil Ödeme ile Hesaba Bedava İnternet

  Turkcell bedava internet fırsatından mobil ödeme yoluyla yararlanın! Turkcell’in mobil ödeme seçenekleri aktif hale getirildikten sonra faydadan yararlanılabilir. Gerekli şartları karşılayan abonelere özel 2 GB hediye internet veriliyor. Turkcell Fizy uygulaması, Lifebox, Dergilik, TV + ya da Goller Cepte uygulaması içerisinde kullanım miktarının ödenmesi durumunda 1 ay boyunca geçerli 2 GB bedava internet fırsatından yararlanabilirsiniz. Farklı bir kanal yolu ile katılım yapılma ihtiyacı duyulmadan sunulan haktan ücretsiz olarak yararlanılabilir.

  Turkcell Fizy Bedava İnternet Kazan

  Turkcell operatörüne farklı bir hattan Turkcell’e geçiş yapan ya da yeni hat alan kullanıcılar avantajlı tekliflerden yararlanabiliyor. Kampanya süresi içerisinde 4 aylık süre boyunca kullanılabilir 4 GB hediye internet sunuluyor. Geçiş yapıldıktan sonraki süreçte yeni hattın açılma süresi bittikten hemen sonra hediye internetler telefona otomatik olarak tanımlanır.

  Turkcell BİP Bedava İnternet Kampanyası

  Turkcell BİP uygulamasında geçerli bedava internet kampanyasını tüm Turkcell aboneleri ile paylaştı. Haftalık “senyapdiye” görevi kapsamında sunulan tüm işlemler yerine getirildiğinde toplam 30 dakika BİP araması sonrasında hediye internet kazanılabilir. Sunulan haktan yararlanabilmek için cep telefonuna BİP uygulaması indirilmelidir. Sisteme giriş yapıldıktan sonra “keşfet” bölümü içerisinde yer alan “senyapdiye” kanalı takip edilir. Düzenli olarak verilen görevler yerine getirildiğinde bedava internet fırsatından yararlanılır. Turkcell’in kampanyası dahilinde sunulan faydalar yalnızca Turkcell’e gelerek hattını taşıyan ya da ilk defa yeni hat alan kullanıcılara özel olarak sunuluyor.

   

  Bir Yorum Yazın
  Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

  Henüz yorum yapılmamış.