Turkcell’e Gel 100 TL Alışveriş Kodu Kazan! Gayrimenkulünü Turkcell ile Kirala Düzenli Kira Geliri Kazan Kampanyaları

  20.04.2022
  110
  A+
  A-
  Turkcell’e Gel 100 TL Alışveriş Kodu Kazan! Gayrimenkulünü Turkcell ile Kirala Düzenli Kira Geliri Kazan Kampanyaları

  Turkcell Kirala Kazan kampanyası ile gayrimenkulünü Turkcell kiralasın durduğu yerde kazanç sağlasın. Turkcell’in birbirinden farklı kampanya içerikleri müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. İnternet, dakika ve sms kampanyalarının yanı sıra farklı markalarla yapılan işbirlikleri doğrultusunda indirimli ya da bedava alışveriş fırsatının yanında bir de Kirala Kazan kampanyasını başlattı. Kampanya dahilinde sunulan faydalardan yalnızca Turkcell aboneleri yararlanabilecek.

  Turkcell Kirala Kazan Kampanyası Nedir, Nasıl Başvurulur?

  Turkcell Kirala Kazan kampanyası ile gayrimenkulün durduğu yerde kazanç sağlamaya devam ediyor. Turkcell abonelerinin ya da çevresindeki kişilerin taşınmazları Turkcell’in gsm altyapı hizmeti aracılığı ile kiraya verilerek network ağının bir parçası haline geliyor. Bu sayede düzenli kira geliri elde edebilirsiniz.

  Turkcell Kirala Kazan kampanyası dahilinde sunulan faydadan yararlanabilmek için;

  • com.tr adresini üzerinden kampanyalar alanı incelenebilir.
  • “Hemen başvuru formunu doldurun, sizi arayalım” kısmı kullanılır.
  • İsim, soyisim, telefon numarası, mülkiyeti tipi, mülkiyet il, ilçesi, açık adresi detaylı bir şekilde girerek “gönder” tuşuna basılır.
  • Kısa sürede call center ekibi detaylı bilgilendirme verebilmek için 532 hatlar üzerinden arayacaktır.
  • Talepler network departmanına iletilir.
  • Eğer taşınmazın bulunduğu bölge istasyon kurulumuna uygun görülüyorsa kiralama işleminin tamamlanabilmesi için iletişime geçilir.

  Tüm adımlar tamamlandığında mevcut durumda bulunan taşınmazın değerlendirilmesi ve uygun bulunması halinde kiralama süreci başlatılır. Bunun için işlenecek ve sözleşmeye taraf olabilecek iş ortakları ile paylaşım yapılır. Mevzuata uygun bir şekilde bilgiler saklanır. Tüm bilgiler kişisel verilere uygun bir şekilde gizliliği korunarak hukuka uygun süreçlerde yönlendirilir ve depolanır.

  Turkcell’in Dopdolu Avantajlar Dünyası Diğer Kampanyaları

  Turkcell'in Dopdolu Avantajlar Dünyası Diğer Kampanyaları

  Turkcell abonelerine özel avantajlı tarifelerini kampanyalar kategorisi üzerinden paylaşımda bulundu. Turkcell’in sunduğu kampanya kategorileri; cihaz kampanyaları, mobil paket kampanyaları, ev çözümü kampanyaları, dijital servis kampanyaları olarak gruplandırıldığında Turkcell faturalı hatlar, Turkcell rahat tarife sahipleri, Turkcell hazır kart sahiplerine özel farklı kategorilerde kampanyalar düzenleniyor.

  Turkcell Yeni Müşteri Kampanyası

  Turkcell yeni müşteri kampanyası dahilinde ilk defa turkcell.com.tr üzerinden faturalı hat ya da numara taşıma başvuruları için 8 GB internet hediye ediyor Üstelik kurye ile ücretsiz teslimat seçeneği ya da Gel Al ile mağazadan teslimat sağlanabilir. Turkcell’e gelerek faturalı olmak isteyen kullanıcılar bu faydadan yararlanabilecek. Online özel sunulan sınırlı sayıdaki internet hediyesi fırsatını kaçırmayın.

  Turkcell yeni müşteri hediye internet kampanyası dahilinde turkcell.com.tr üzerinden talep oluşturanlar 4 ay boyunca aylık 2 GB hediye internet kazanacak hediye interneti kazanabilmek için numara taşıma ya da yeni hat alım talebinin internet sitesi üzerinden gerçekleşmesi gerekiyor. Paket dahilinde sunulan internet yurtiçi harcamalarında geçerlidir. Üçüncü şahıslara devredilemez. Kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez.

  Kazanılan 2 GB cepten internet hediyesi hatta tanımlandıktan sonra kısa mesaj ile bilgilendirme yapılır.

  Kampanya kapsamında sunulan bedava internet kullanımından kalan haklar cep telefonu üzerinden öğrenilebilir. Cep telefonunun mesaj kısmına KALAN yazıp 2222’ye kısa mesaj olarak gönderilebilir ya da *159# tuşlanarak ücretsiz olarak fatura kesim tarihi ve kalan dakika, internet, sms sorgulamasına dair bilgiler öğrenilebilir.

  Turkcell’e gelerek online platformlar üzerinden yeni hat talebinde bulunan ya da hattını taşıyan kişilere özel katılabilecekleri kampanyalar şunlardır:

  • Turkcell online özel sınırlı süreli kampanya
  • Turkcell Aynen 12 GB kampanyası
  • Turkcell GNC Kaçmaz Gamer kampanyası

  Turkcell Aynen 12 GB kampanyası ile Turkcell GNC Kaçmaz Gamer kampanyası yıllık abonelikler için geçerlidir. Kaçmaz Gamer kampanyası 25 yaş altı abonelere özel olarak tanımlanır. Pakete ek 15 GB bedava internet fırsatından yararlanılır.

  Ayrıca Turkcell Bizce ile Kupon Biriktir Kampanyası Fırsatı! Bedava İnternet Nasıl Kazanılır? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Turkcell Ramazan’a Özel Migros Hediye Kodu Kampanyası

  Turkcell Ramazan ayına özel 30 Nisan tarihine kadar abonelik işlemlerini başlatanlara Migros hediye kodu hediye ediyor. 18 Nisan’da başlatılan kampanyanın son tarihi 30 Nisan’da tamamlanacak. Online platform üzerinden Turkcell’e gelerek abonelik işlemini başlatan ve platinum paketlere abone olan kullanıcılar 100 TL, diğer paketler için abonelik başlatanlar ise 50 TL Migros hediye kodu kazanacak.

  Migros ile yapılan anlaşma doğrultusunda Turkcell Dijital Operatör üzerinden yapılacak yeni hat başvurusu ya da numara taşıma işlemlerinde bu fayda sunuluyor.

  Kampanyaya dair detaylar paylaşıldı:

  • Turkcell Platinum süper 20 GNC platinum, Platinum super 30, Platinum süper 45, Platinum süper black 80 paketlerinden herhangi birine abone olanlar 100 TL Migros hediye kodu kazanıyor. Bunun dışındaki diğer paketler için 50 TL değerinde Migros kodu kazanılıyor.
  • Kampanyaya katılarak kupon kazanan kullanıcılar kazandıkları kupon kodunu 30 Mayıs tarihine kadar sms ile alacak.
  • Hediye kodlar kişinin telefonuna tanımlandıktan hemen sonra Migros marketler ya da Migros sanal market üzerinden bir yıl süreyle kullanım sağlanabilecek.

  Turkcell Avantajlar Dünyası Nedir?

  Turkcell Avantajlar Dünyası Nedir?

  Turkcell’in avantajlar dünyası kapsamında ilk defa Turkcell’e gelerek abonelik işlemlerini başlatan kullanıcılar ile uzun süredir Turkcell’de bulunan faturalı hat kullanıcıları Turkcell avantajlar dünyasından yararlanabiliyor. Turkcell’in avantajlar dünyasında yer alan kampanyalar şunlardır:

  • Turkcell 30 GB’a kadar ek internet dağıtıyor. Yeni paket satın alımlarında 30 GB’ı bulan ek internet hatta tanımlanıyor. 12 aylık taahhüt veren kullanıcılar bu faydadan yararlanıyor.
  • Turkcell ek ücret ödemeden paket değişikliği yapma fırsatı tanıyor. Cayma ücreti ödemeden farklı bir pakete geçebilir. Turkcell’de kaldığınız süre boyunca cayma ücreti yansıtılmaz.
  • Turkcell’den 10 yıl ve üzeri müşterilerine özel Salla Kazan uygulamasından her hafta bedava internet. Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden internet hediyeleri kazanılabilir.
  • Turkcell Hediye Havuzu kampanyası ile Dijital Operatör uygulaması üzerinden farklı kategorilerde geçerli indirimli alışveriş ayrıcalığından yararlanın.
  • Turkcell üst pakete geçişlerde aşım silme kampanyası. Üst paketi geçildiği anda ay içerisinde yapılan aşımlar ücretsiz olarak silinir. Yeni paketin kotası sıfırlanmış şekilde kullanılmaya başlanır.
  • Turkcell Dijital Operatör uygulaması ile kişiselleştirilmiş ve sana özel teklifleri kontrol edilebilir. Kalan fatura tutarını öğrenebilir, fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Turkcell GNC Çatlat uygulaması ile haftada iki kez uygulama üzerinden sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakalayın!
  • Turkcell Platinum ayrıcalıkları ile çeşitli markalara dair indirimler ve hediyeler sizleri bekliyor. Mobil uygulamaya özel Platinum ayrıcalıkları çeşitleniyor.
  • Turkcell Biz uygulaması ile en az 2 en fazla 5 kişi ile oluşturulacak ekiplere indirimli tarife fırsatı sunuluyor. Üstelik ekip içi internet paylaşımı serbest.
  • Turkcell yapay zeka asistanı Celly ile fatura işlemleri, paket talimatları, pekçok hediyeye daha kolay erişilebilir hale geliyor. Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden erişebilirsiniz.
  • Hiçbir operatörde bulunmayan yıllık paketler ayrıcalığını Turkcell ile yaşayın! Toplu paket alımlarında indirimli ve aylık taksitli ödeme fırsatından yararlanın!
  • Turkcell esnek paketler ile ihtiyacın olduğunda paket yenilemesi yapabilir, kullanmadığın içerikler için para ödemezsin.
  • Turkcell akıllı fatura özelliği ile faturaya ek tutar yansıması ortadan kalkıyor. Akıllı fatura sayesinde paket içindeki tarifen tükendiğinde kullanım hakkı durdurulur ve kişi sms ile bilgilendirilir.
  • Turkcell ile tarifen yurtdışında da geçerli. Paket içerisindeki internet, dakika ve mesaj hakkı ek bir işlem yapmadan yurt dışında da kullanılabilir.

  Bir Yorum Yazın
  Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

  Henüz yorum yapılmamış.