WebTeknoHaber | Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet


Turknet Referans Göster Bir Ay Ücretsiz İnternet Kazan Kampanyası

01.10.2019
736
Turknet Referans Göster Bir Ay Ücretsiz İnternet Kazan Kampanyası

Turknet ” Referans Göster Bir Ay Ücretsiz İnternet Kazan” kampanyası tüm hızıyla devam etmektedir. Türkiye’nin en güvenilir ve müşteri memnuniyetine en çok önem veren internet sağlayıcıları arasında yer alan Turknet’in ücretsiz internet kampanyası devam ediyor. Turknet bedava evde internet kampanyası ile 1 ay boyunca sınırsız internet kullanımı fırsatından yararlanabilirsiniz. Kampanyaya katılım için Turknet kurumsal internet sitesi üzerinden davetiye ile üye olunması gerekmektedir.

Turknet abonesi arkadaşınız aracılığıyla internet üzerinden davet ile üye olarak 1 ay boyunca internet kullanımı kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılmanıza aracı olan arkadaşınız yani size davetiye gönderen arkadaşınız da sizinle beraber bir ay ücretsiz internet kazanma fırsatından yararlanabilir. Turknet kurumsal internet sitesi üzerinden üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra da dilediğiniz kadar arkadaşınızı Turknet’e davet ederek daha fazla ücretsiz kullanım hakkı kazanabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell Superonline detaylarını inceleyebilirsiniz.

Turknet Bir Ay Bedava Evde İnternet Kampanyası Şartları

Turknet bir ay evde bedava internet kampanyasından yararlanmak isteyenlerin yerine getirmesi gereken kampanya koşulları şu şekilde belirtilmiştir:

  • Kampanyadan kazandığınız hediye ayı kullanabilmeniz için davetinizi kabul eden arkadaşlarınızın TurkNet’li olduktan sonra ilk çıkan kısmi ve tam ay faturalarını ödemeleri, sizin de bize fatura borcunuz olmaması gerekiyor.
  • Turknet’ten 1 ay bedava internet kullanması için davet ettiğiniz arkadaşlarınızın ödeme durumunu Turknet Online İşlemler menüsü üzerinden takip edebilirsiniz.
  • Davet edilen abone, aynı adres için kampanyadan 24 ay boyunca bir kez yararlanabilir.
  • Farklı adresler için 24 ay süre kısıtlaması uygulanmaz.
  • Özgür İletişim Paketi satın alan tüm Turknet evde internet aboneleri tercih ettikleri kadar arkadaş davet edebilecektir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan indirimler bir sonraki fatura döneminde yansıtılır.
  • İndirimin hak edildiği ve yansıtılacağı fatura dönemi içerisinde aboneliğin naklin gerçekleşememesine bağlı fesih dahil herhangi bir nedenle fesholması halinde indirim hakkı kaybolur.
  • Kampanyaya arkadaşlarını davet etmek isteyen Turknet aboneleri tek seferde 100 kişi davet edilebilecektir.

Türkiye’nin en güvenilir ve en sağlam internet sağlayıcı şirketlerinden biri olan Turknet tarafından müşterilerinin kullanımına sunulan “Referans Göster Bir Ay Ücretsiz İnternet Kazan” kampanyası son katılım tarihi 30.09.2019 olarak belirlenmiştir. Arkadaşını Getir kampanyası sadece aboneliğin başlatılacağı zaman yürürlükte olan paketler için kullanılabilir. Turknet’in bu kampanyası müşteri bazlı bir kampanya olduğu için yürürlükte olan farklı bir kampanya ile birleştirilemez. Arkadaşını Getir kampanyası başladığı tarihten sonra mevcut aboneliğini iptal ettiren aboneler, 24 ay boyunca arkadaşını getir kampanyasına katılamaz.

Turknet Arkadaşını Getir Kampanyası Nedir?

Arkadaşını Getir kampanyası Turknet’in müşterilerinin kullanımına sunduğu ve kampanyaya katılan kişilerin 1 ay boyunca ücretsiz evde internet fırsatından yararlandığı bir kampanya türüdür. Turknet bireysel müşterileri Turknet’e kazandırdıkları her yeni müşteri için bir ay ücretsiz Özgür İletişim paketi kullanım hakkı kazanabilirler.

Bu kampanyadan hem mevcut durumda bireysel Turknet müşterileri, hem de bu müşterilerin davet ettiği yeni Turknet’liler faydalanabilmektedir. TurkNet’e getirdiğiniz arkadaşınız da hemen kendi arkadaşlarını davet ederek daha fazla ücretsiz kullanım hakkı kazanabilir.

Millenicom bedava internet kampanyalarına bakabilirsiniz.

Turknet Arkadaşını Getir Kampanyası Arkadaş Daveti

Kampanyada arkadaş davet sayısında herhangi bir limit yoktur. 100 arkadaşınızı davet ettikten sonra tüm arkadaşlarınız Turknet’e üye olup ilk tam ay faturalarını öderlerse, 100 ay ücretsiz kullanım hakkı kazanabilirsiniz. Dolayısıyla ne kadar çok arkadaşınızı davet ederseniz o kadar çok ücretsiz kullanım hakkı kazanma imkanınız olmaktadır. Arkadaşınızı davet etmek ve 1 ay Turknet bedava evde internet kazanmak için TurkNet Online İşlemler’e giriş yaparak davet etmek istediğiniz arkadaşlarınızın e-posta adresini yazmanız yeterlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.