Web Tekno Haber

Üniversite Öğrencilerine Uzaktan Eğitime Destek Kotası 6 GB Hediye İnternet

14.05.2020
690
Üniversite Öğrencilerine Uzaktan Eğitime Destek Kotası 6 GB Hediye İnternet

Üniversite öğrencileri için hediye internet alabilirsiniz. YÖK tarafından açıklanan karara göre öğrenciler 6 GB bedava internetin sahibi olacaklar. Öğrenciler bu internet ile eğitimlerine rahatlıkla devam edebilirler. 6 GB ücretsiz internete erişmek için mobil uygulama üzerinden başvuru yapmanız gerekir. Bedava internet yalnızca Yök internet adresinde geçerli olacaktır. Bütün mobil operatörlerin dahil edildiği bu destek kampanyası ile birlikte öğrenciler çalışmaya davet edilmiştir. Siz de hediye internet başvurunuzu yaparak eğitim giderleriniz için internet harcamayabilirsiniz.

Üniversite Öğrencilerine Uzaktan Eğitime Destek Kotası 6 GB Hediye internet Kampanyası Detayları Nelerdir?

universite ogrencilerine internet

universite ogrencilerine bedava internet

Üniversite öğrencileri için hediye internet kampanyası detayları şu şekilde sıralanabilir:

 • 6 GB internet kullanarak bütün eğitim içeriklerine ulaşabilirsiniz.
 • Bütün operatörler için kampanya geçerlidir.
 • 6 GB internet en çok 1 ay boyunca kullanılabilir.
 • Kampanya dahilinde tanımlanan hediye internet yalnızca ders için hazırlanan internet sitesi için geçerlidir.
 • Bu kampanya YÖK ve GSM operatörleri arasında yapılan anlaşma ile hazırlanmıştır.

Türk Telekom Ramazan Boyu 15 GB Ücretsiz İnternet Hediye Ediyor bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom’dan Ramazan Boyu Geçerli Ücretsiz İnternet Kampanyası

Türk Telekom’dan Ramazan Boyu ücretsiz hediye sayesinde tam 15 GB hediye internetin sahibi olabilirsiniz. Türk Telekom her sene olduğu gibi bu sene de abonelerine hediye internet sunmaktadır. Geçtiğimiz ramazan 10 GB hediye internet veren Türk Telekom, bu sene 5 GB ek hediye internet veriyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin mutlaka Türk Telekom abonesi olması gerekmektedir. Türk Telekom aboneleri hediye internet almak için başvurularını SMS yolu ile iletmelidirler. Başvurunuzu yapmak için telefonlarınızın mesaj kısmına gelin. Ekstra 5 GB yazın ve mesajı 5555’e gönderin. Başvurunuz değerlendirmeye alınır ve bir iki dakika içinde hediye internet hattınıza tanımlanır.

Türk Telekom’dan Ramazan Boyu Geçerli Ücretsiz İnternet Kampanyası Detayları Nelerdir?

Türk Telekom’dan Ramazan Boyu ücretsiz hediye kampanyası detayları başında kampanyanın yalnızca Türk Telekom abonelerine özel olarak hazırlanması gelmektedir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin yalnızca SMS üzerinden yaptıkları başvuru değerlendirmeye alınacaktır. Kampanyadan 15 GB hediye internet kazanmak isteyen kişiler 5 GB internet almalıdırlar. Türk Telekom ramazan hediyesi olarak bedava internet vererek abonelerini sevindirmektedir. Abonelerin aldıkları 5 GB internet hatta ek olarak tanımlanır. Kampanya dahilinde hatta tanımlanan internet yalnızca yurt içi kullanımlar için geçerlidir.

Türk Telekom Selfy’lilere Özel 1919 MB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy’lilere Özel 1919 MB Hediye İnternet yalnızca Türk Telekom abonesi olan gençler için geçerlidir. Her sene 19 Mayıs’a özel hediye kampanyası düzenlenmektedir. Kampanyadan faydalanmak isteyen abonelerin mutlaka Selfy üyesi olması gerekir. Şartları sağlayan abonelerin hatlarına anında 1919 MB hediye internet tanılanır. Hediye interneti kazanmak isteyen kişilerin Sil Süpür uygulaması üzerinden oyun oynaması gerekir. Oyunu oynamak için mobil online işlemler sayfasına girmeniz gerekir. App Store ya da Google Play üzerinden uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz. Hediye internetiniz hattınıza 2 gün boyunca tanımlanır. 2 gün sonunda hediye interneti kullanmasanız bile, internet hattınızdan silinir.

Türk Telekom Selfy’lilere Özel 1919 MB Hediye İnternet Kampanyası Detayları Nelerdir?

Türk Telekom Selfy’lilere Özel 1919 MB Hediye İnternet kampanyası detayları şu şekilde sıralanabilir:

 • Hediye internet kampanyasından yalnızca genç abonelerin faydalanması mümkündür.
 • Hediye internet kampanyası 19 Mayıs’a özel olarak hazırlanmıştır.
 • 2 gün boyunca hediye internet kullanılabilir. Hediye internet kullanılmazsa, 2 gün sonunda internet silinir. Kullanım süresi dolduktan sonra kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilmeye başlarsınız.
 • Hediye internet kazanmak için online işlemler menüsünden sil süpür oynunu oynayın.
 • Hattınıza tanımlanan hediye interneti yalnızca yurt içinde kullanabilirsiniz.
 • Kazandığınız hediye interneti üçüncü kişilere devir edemezsiniz.
 • Türk Telekom kampanya hakkında her türlü değişikliği yapabilir. İptal etme, kampanyayı kaldırma hakkı saklı tutulur.

Paycell ile Evdenyap Spotify Harcamalarınız için Haftalık 1 GB İnternet Hediye!

haftalik 1 gb

haftalik 1 gb hediye internet

Paycell ile Evdenyap Spotify Harcamalarınız için hediye internet kampanyası sayesinde tam 1 GB internetiniz olacak!  Turkcell tarafından düzenlenen bu kampanya sayesinde siz de ücret ödemeden internet alabilirsiniz. Ancak bu kampanyaya katılmak için mutlaka Spotify üzerinden harcama yapmak gerekir. Turkcell mobil ödeme ile ödeme yaparak kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin SMS yolu ile başvuru yapmaları yeterli olmaktadır. Telefonlarınızın mesaj kısmına gelin. Spotify yazdıktan sonra boşluk bırakıp 5955’e SMS gönderin. Başvurunuzun sonunda hattınıza 1 GB internet hediye edilir.

Paycell ile Evdenyap Spotify Harcamalarınız için Haftalık 1 GB İnternet Hediye Kampanya Detayları Nelerdir?

Paycell ile Evdenyap Spotify Harcamalarınız için hediye internet kampanya detayları şu şekilde sıralanabilir:

 • Her Turkcell abonesi kampanyadan en çok 1 kere faydalanabilir.
 • Bu kampanyadan bütün Turkcell abonelerinin faydalanması mümkündür.
 • SMS ile başvuru yapanların başvuruları değerlendirmeye alınır. Farklı kanallardan yapılan başvurular geçerli değildir.
 • Kampanyaya katılmak için atılan SMS’ler tamamen ücretsizdir.
 • Kampanya katılımında kazanılan hediye internetler yalnızca yurt içi kullanımlarında geçerlidir.
 • Kazandığınız bedava internetleri üçüncü kişilere devir edemezsiniz.
 • Kampanyadan kazanılan interneti, 2 gün boyunca kullanabilirsiniz.
 • Kampanyadan kazanılan internet ödülünün yerine nakit para talep edilmesi söz konusu olamaz.
 • Turkcell kampanyayı iptal etme, değiştirme ve durdurma hakkında sahiptir.

Devletin Dağıttığı 1 GB Ücretsiz İnternet Nereden Nasıl Alınır? Ayrıntıları yazımızdadır.

Devletin Dağıttığı 1 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Devletin Dağıttığı 1 GB Bedava İnternet sayesinde para ödemeden tam 1 GB internet sahibi olabileceksiniz. Bu kampanya Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile yapılan anlaşma kapsamında düzenlenmiştir. Hem Türk Telekom, hem Vodafone hem de Turkcell aboneleri bu kampanyadan faydalanabilirler. Corona virüs tedbiri olarak alınan bu önlem sayesinde bedava internet keyfini çıkarabilirsiniz. Bedava internet sayesinde insanlar daha rahat şekilde iletişim kuracak. Kampanya kapsamında hediye internetin alınması için mutlaka ilgili telefon operatörünün uygulamasının telefona indirilmesi ve uygulama içerisinden hediye internetin alınması gerekir. Tanımlanan hediye internet yalnızca yurt içinde geçerlidir. Kampanya dahilinde bedava internet kullanım süresi dolduğunda kişiler var olan tarifeler üzerinden ücretlendirilmeye başlayacaktır.

Türk Telekom Prime Ekstra Paketi ile 3 Ay Boyunca Hediye 30 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Prime Ekstra Paketi ile 3 Ay Boyunca Hediye 30 GB İnternet sayesinde Prime Ekstra abonelerinin yüzü gülüyor. Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin SMS üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.  Kampanyaya başvuru yapmak isteyen kişilerin telefonlarının mesaj kısmına gelerek Prime sınırsız yazıp mesajı 5555’e göndermeleri gerekmektedir. Bu kampanyadan faydalanabilecek olan kişilerin mutlaka faturalı hat sahibi olmaları gerekmektedir.

Kampanyaya katılan kişilerin 1 ay boyunca hediye internetleri geçerlidir. 1 ay sonunda hediye internet hattan silinir. Hattan silinen hediye internet sonrasında kişiler kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilmeye başlarlar. Kampanyadan faydalanmak için abonelerin Prime tarifelerinden bir tanesinden yararlanmış olmaları gerekir. Prime 10 GB, 15 GB, 20 GB ve 25 GB tarifelerinin tümü geçerlidir. Kampanya kapsamında hatta tanımlanan bedava internet yalnızca yurt içi kullanımında geçerlidir. Kazanılan hediye internetlerin üçüncü kişiler ile paylaşılması mümkün değildir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 500 MB internet için ödeme yapması istenir. Türk Telekom hediye internet kampanyasını değiştirebilir, durdurabilir ya da iptal edebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.