Web Tekno Haber

Vodafone 2 GB İnternet Net Destek Paketi Kampanyası!

Vodafone 2 GB İnternet Net Destek Paketi Kampanyası!

Vodafone 2 GB İnternet Net Destek paketi ile hem Beşiktaş’a destek olurken hem de bedava internet kazanma şansınız vardır. Vodafone 2 GB İnternet Net Destek paketi için SMS yöntemini kullanmanız gerekir.

Vodafone 2 GB İnternet Destek Karakartal Paketi Nasıl Alınır?

Vodafone 2 GB İnternet Destek Karakartal paketinden yararlanmak için öncelikle cep telefonlarınızın mesaj bölümüne “BJK13” yazıp 1903’e kısa mesaj göndermeniz gerekir. Mesajın ardından taraftarı olduğunuz Beşiktaş’a yardım ederken bir yandan da bedava internet kullanma şansını elde etmiş olursunuz.

Vodafone Taahhütlü İnternet Tarifeleri ve Fiyatları bilgilerine de bakabilirsiniz.

Vodafone 2 GB İnternet Destek Paketi İçinde Neler Var?

vodafone 2 gb destek paketi

Vodafone 2 GB İnternet Destek paketinin sunduğu avantajlar şu şekildedir:

 • Aylık olarak kullanabileceğiniz 2 GB sosyal medya paketi,
 • Çekiliş sonucunda kazananlara hediye maç bileti,
 • Çekiliş ile kazanan kişiye imzalı forma hediyesi,
 • Yemeksepeti uygulaması üzerinden %25 indirim,
 • İndirimli olarak müze ve Şeref turu yapma,
 • Taraftarı olduğunuz takımla birlikte deplasmana katılma,
 • Çekiliş sonucunda kazanan kişiye antrenman ve kamp imkanları,
 • Kartal Yuvası mağazasında Salı ve Cuma günleri alınan formalarda %20 indirim kazanma şansı elde edilir.

Vodafone 2 GB İnternet Destek Paketi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vodafone 2 GB İnternet Destek paketinden yararlanmak için öncelikle 542 0 542 numaralı Vodafone müşteri hizmetleri hattına bağlanarak başvuruda bulunmak gerekir. Bunun dışında Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden de online olarak başvuru işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Başvuru yapıldıktan hemen sonra Vodafone müşterilerine 2 GB bedava internet verilecektir. Hediye gelen bu internet sadece Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformları için kullanılabilir. Bu kampanyadan yararlanan herkese Yemeksepeti ve Kartal Yuvası uygulamaları üzerinden yapılan her alışveriş için %20 indirim uygulanacaktır.

Vodafone 2 GB İnternet Destek Paketi Nasıl Kazanılır?

Vodafone 2 GB İnternet Destek paketini almak için öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonlarınıza ücretsiz bir şekilde indirmeniz gerekir. Daha sonra uygulama üzerinden 13 TL değerinde internet destek paketini satın almanız gerekir. İstenilen işlemlerin yapılmasından sonra hattınıza 2 GB bedava internet yüklenecektir.

Bunun dışında Vodafone 2 GB İnternet Destek paketinden yararlanmak için Pazartesi günü 30 TL ve üzeri para yüklemek yeterli olacaktır. Bu kampanyadan yararlanmak için Vodafone faturasız hat sahibi ve 26 yaşın altında olmak gerekir. İstenilen şartların yerine getirilmesinden sonra 2 gün boyunca kullanılabilecek hediye internet hatlara tanımlanacaktır. Paketin bitiminden sonra yenileme işlemi hiçbir şekilde yapılamaz. Sadece bir sefer kampanyadan yararlanma imkanı vardır.

Vodafone 2 GB İnternet Destek Paketi Neler İçerir?

Vodafone 2 GB İnternet Destek paketinin içinde var olan avantajlar şu şekildedir:

 • Her yöne 750 dakika konuşma,
 • 2 GB bedava internet,
 • Her yöne 250 SMS avantajları vardır.

Verilen paketten yararlanmak için bireysel ve faturasız hat sahibi olmak gerekir. Taahhütsüz bir kampanya türüdür. 1 ay boyunca paketi 10 defa yenileme şansınız vardır. Hattın taşınması durumunda elde edilen avantajlar yeni hat üzerinden kullanılamaz. Paketin yenilenmesinin yapılması için hat sahiplerine 3 gün önce cep telefonlarına kısa mesaj gelmektedir. Pakette yer alan hediyelerin kullanımları sadece yurt içi sınırları içinde geçerli olmaktadır. Aynı zamanda 2 GB hediye internet bir başkası ile hiçbir koşulda paylaşılamamaktadır.

Vodafone 2 GB İnternet Destek Paketi Nasıl İptal Edilir?

vodafone 2 gb destek internet paketi

Vodafone 2 GB İnternet Destek paketinin iptal edilmesi için ilk olarak cep telefonlarınızın mesaj bölümüne “SUPER2GB” yazarak 3636’a kısa mesaj göndermeniz gerekir. Mesajı gönderdikten birkaç dakika sonra paketin iptal olduğuna dair size SMS gelecektir. Bunun yanında paketin iptal işlemleri Vodafone Self Servis ile de kolay bir şekilde yapılabilir.

Vodafone 2 GB İnternet Destek Paketini Gençler Nasıl Alır?

Vodafone 2 GB İnternet Destek paketini gençler de alabilme hakkına sahiptir. Kampanyadan yararlanmak için öncelikle Vodafone Cep Merkezi üzerinden başvuru işlemlerinizi yapmanız gerekir. Başvuru işleminizi yaptıktan sonra 1 yıl boyunca hattınıza her ay 2 GB bedava internet aktarılacaktır. Bu imkanı kullanmak için ilk olarak 26 yaşın altında olmak ve Freezone tarifesine geçmek gerekir. Aynı zamanda Supernet Genç kampanyasından daha önceden faydalanmış olmanız istenen şartların arasındadır.

Bu kampanyanın dışında gençler Genç Maksi Fiber İnternet kampanyasından da yararlanabilir. Bunun için öncelikle 100 Mbps hızda limitsiz internet satın almanız gerekir. 12 ay boyunca sözleşme yapmanız durumunda interneti indirimli fiyatıyla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda modem kurulumu evinize ücretsiz bir şekilde yapacaklardır.

Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye! Hakkında merak edilenler yazımızdadır.

Vodafone 2 GB İnternet Destek Paketi Türleri Nelerdir?

Vodafone 2 GB İnternet Destek paket çeşitleri ile ilgili detayları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet paketi sayesinde her hafta bedava internet kazanmanız mümkündür. Bu kampanyadan yararlanmak için öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasının cep telefonlarına yüklenmesi gerekir. Daha sonra uygulama üzerinde yer alan “Bana Ne Var” uygulamasına girerek çarkı 1 defa çevirdiğiniz zaman her hafta 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz.
 • Vodafone İnternet Avcıları Oyunu İle Bedava İnternet elde edilebilir. Bunun için öncelikle cep telefonlarına “İnternet Avcıları” uygulamasının ücretsiz olarak indirilmesi gerekir. Daha sonra bu oyunda yer alan bütün BİTleri öldürdükten sonra bedava internet kazanma şansınız vardır.
 • Vodafone bedava internet imkanından yararlanmak isteyenler cep telefonlarının mesaj bölümüne “Super2GB” yazarak 3636’a kısa mesaj göndermelidir. 1 ay boyunca 2 GB bedava internet kullanma şansınız vardır. Bu paketi iptal etmek için ise yine mesaj bölümüne “IPTAL SUPER2GB” yazıp 3636’a SMS göndermeniz yeterlidir.
 • Sürpriz internet kazanmak isteyenlerin de “SURPRIZ” yazıp 6666’ya kısa mesaj göndermeleri gerekir.
 • Vodafone Yükle Kazan 2 GB Bedava İnternet kampanyası ile de 2 GB hediye internet hattınıza tanımlanacaktır. Bunun için öncelikle Pazartesi günü faturasız olan hattınıza 30 TL yüklemeniz gerekir. Yükleme işleminin yapılmasından hemen sonra hattınıza 2 GB bedava internet tanımlanacaktır. Bu kampanyadan yararlanmak için 26 yaşının altında olmak gerekir. Aynı zamanda Vodafone faturasız hat sahibi olunması da aranan şartların arasında yer alır.
 • Vodafone Yedek İle 500 MB Bedava İnternet kampanyası sayesinde 1 yıl içinde 500 MB bedava internet kullanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için Vodafone Akıl Küpü tarifesine geçmek gerekir. Tarifeye geçtikten sonra cep telefonlarınızın mesaj kısmına “NET 500MB” yazıp 3636’ya mesaj göndermeniz gerekir. Mesajı gönderdikten birkaç dakika sonra 500 MB bedava internet gelecektir. Bu kampanyayı yıl içinde toplamda 3 defa kullanmanız mümkündür.
 • Vodafone Seviyorum İnterneti Testine Katıl 3 GB Bedava İnternet kampanyası ile 24 saat boyunca kullanabileceğiniz hediye 3 GB internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için öncelikle uygulama üzerinde yer alan testin hepsini çözmeniz gerekir. Daha sonra cep telefon numaranızı yazın. Bütün aşamaları tamamladıktan sonra anında 3 GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır.
 • Vodafone 4 GB Bedava İnternet paketini kullanmak isteyenler hatlarını 4.5G uyumlu sim kart ile eşit yapmalıdır. Daha sonra “4.5G” yazıp 4545’e kısa mesaj göndermeleri gerekir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Berfin dedi ki:

  İnternet kazan

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.