Vodafone 2019 Yılı Bedava internet Kampanyaları

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 21:19

Vodafone 2019 yılı için yepyeni bedava internet kampayalarıyla geldi. Siz sevgili kullanıcıları bu paketlerle ilgili bilgilendirmek istedik. Kampanyalar arasında saatlik, günlük hediyeler, haftalık hediyeler ve son olarak aylık paketler yer alıyor.

Vodafone 2019 Bedava internet Hediyesi

2019 yılına girerken Vodafone müşterileri için herhangi bir hediye seçeneği sunmadı fakat güncel kampanyaları kullanarak zaten ücretsiz internet alabilirsiniz.

Bedava internet kampanyalarından faydalanabilmek için Vodafone uygulamalarını kullanabilirsiniz. Hattıza uygun olan kampanyaya katılmalısınız. Örneğin; faturalı hat kullananlar faturasız hat kampanyalarına katılamaz, ya da aktif olmayan hatlar kampanyaya katılım yapamazlar.

Vodafone ücretsiz internet almak için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz

  • Yanımda Uygulamasını yükleyip Bana Ne Var sekmesinde bulunan çarkı çevirerek haftalık 5 GB internet paketine kadar hediye alabilirsiniz.
  • İnternet Avcıları Uygulaması ile hediye alın; FreeZone’lular bu kampanyadan faydalanabilecektir. Kampanyadan faydalanmak için Uygulamayı yükleyin, Bit avlayın ve hediye interneti uygulamada bulunan Mağaza kısmından ücretsiz alın.

4,5G Sim Kampanyası ile hediye internet alın

Vodafone mağazalarına gidin, SIM kartınızı 4.5G uyumlu SIM kart ile bedava değiştirin, tarifenize ek 1 ay geçerli 5 GB internet hediye internet sahibi olun. Hediye paketi cihazın ve simkartın 4.5G uyumlu, 4.5G servisinin açık ve 4.5G kapsama alanında olması durumunda 4.5G hızında kullanılır.

Ayrıca bunun yanında Vodafone Bedava İnternet kategorimizi ziyaret ederek size uygun ücretsiz internet paketlerinden faydalanabilirsiniz.


Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir