Web Tekno Haber

Vodafone 24 Saat Geçerli 5 GB İnternet Nasıl Kazanılır?

Vodafone 24 Saat Geçerli 5 GB İnternet Nasıl Kazanılır?

Vodafone 24 saat geçerli bedava internet kazanarak internete para ödemeden dilediğiniz gibi sörf yapabilirsiniz! Vodafone 24 saat geçerli 5 GB bedava internet kampanyası Reddilelere özel olarak hazırlanmıştır. Vodafone Red üyeleri bu şekilde 12 ay boyunca toplam 60 GB internet kazanabilirler. Red ya da uyumlu tarifeyi kullanan kişiler bu kampanyadan faydalanabilirler. Hediyenin alınması için kişilerin önce telefonlarına Vodafone Yanımda uygulamasını indirmesi gerekmektedir. Daha sonra ek paketler bölümüne giriş yapın. Paketten faydalanmak isteyen kişilerin faturasız müşteri olması gerekir.

Vodafone 24 Saat Geçerli 5 GB İnternet Hızı Nedir?

Vodafone 24 saat geçerli bedava internet hızı 4G olur. Zaten bu bedava internet kampanyasından faydalanan kişilerin otomatik olarak 3G ve 4G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanım süresi boyunca 3G ve 4G servisinin kapatılması mümkün değildir. Eğer cihazınız 3G destekliyorsa bu paket kapsamında tanımlanan internetten de 3G hızında faydalanırsınız. Eğer telefonunuz 4G hızını destekliyorsa, 4G hızında kullanırsınız. Kampanya dahilinde hediye edilen internetten 2G hızında da başlanabilir. Vodafone 3G ve 4G kapsamı kişilerin bulundukları coğrafi bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Ancak paketin internetini kullanabilmeniz için mutlaka telefonunuzun internet ayarlarının yapılması gerekmektedir. Vodafone paket koşullarını, kampanya içeriğini ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

Vodafone mobil odeme ile GB kazanma şansına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Vodafone İnternet Paketleri

Vodafone internet paketleri kişilerin ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanır. Vodafone Aylık 1 GB Astroloji paketi bu özel paketlerden bir tanesidir. Bu paket sayesinde hem 1 GB internet hem de astroloji hakkında bilmek istediğiniz her şey cebinizde olacak. Vodafone müşterileri 1 gün geçerli olacak 5 GB paketinden faydalanabilirler. 5 GB internet 24 saat boyunca geçerli olacaktır. Paket tekrar edilmez. Paket yalnızca esnaf tarifelerine özel olarak hazırlanmıştır. Vodafone üyeleri Otovinn hediyesi olan internet paketinin de sahibi olabilirler. Bu paket sayesinde 2 GB internet kazanırsınız. Hediye internet 2 gün boyunca geçerli olacaktır. İnternet faydası ile birlikte kişiler ücretsiz iç ve dış araç yıkama hediyesi kazanacaklardır. Eğer oyun oynamayı seviyorsanız, Gamer Video internet paketi tam da size göre. Bu paketin özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Paketten 26 yaş altı gençler faydalanabilir,
  • Paket faydaları 30 gün boyunca geçerlidir,
  • Üye olanlar pro gamer ekipman setini kazanma şansını elde ederler,
  • Hediye zula altın kasası ile 50 twitch bit kazanırlar,
  • Ayrıca sınırsız olarak discord, twitch, youtube uygulamaları kullanılabilir.

Vodafone Pass İnternet Paketleri

vodafone pass avantajlari

vodafone pass firsati

Vodafone pass internet paketleri kişilerin kullanımlarına göre tercih edilebilir. Vodafone sosyal pass sosyal medya kullanmayı seven kişiler tarafından tercih edilebilir. Kişilerin bu paketi tercih etmesi halinde, Twitter, Instagram ve Facebook uygulamalarını kullanmaları ile paketlerinden MB yemez. Bu paket fatura döneminin sonuna kadar geçerli olur. Vodafone iletişim pass ise, sevdikleri ile iletişim kurmaya doyamayanlar tarafından tercih edilebilecek bir paket çeşididir. Bu paket sayesinde Facebook Messenger ve Whatsapp uygulamalarınızı internetinizden yemeden kullanmanız mümkündür. Eğer müzik dinlemeyi seviyorsanız, Vodafone Müzik Pass size göre! Her ay tekrar eden bu paket kapsamında aşağıdaki uygulamaları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz:

  • Fenomen,
  • Karnaval,
  • Power FM,
  • Spotify Premium,
  • Spotify.

Müzik severlerin tercih edebilecekleri diğer bir paket Red Pass Müzik’tir. Fenomen, Karnaval, Power FM, Spotify uygulamalarından kullanım geçerlidir. Bu uygulamalar internetinizden yemez. Paketin yenilemesi için her fatura sonrasında kişiler 10 TL ödeyerek işlem yapabilirler. Video izlemeyi seviyorsanız, Red Pass video 12 paketi ihtiyaçlarınıza yanıt verebilir. Bu paket kapsamında Youtube ve İzlesene uygulamaları üzerinden internetinizden yemeden 12 ay boyunca ücretsiz video izlemeniz mümkündür. Hem de bu paketi tercih etmeniz halinde her yöne geçerli 250 MB internet hediyesi kazanırsınız. Paketin iptal edilmemesi halinde fatura 13 fatura dönemi boyunca yenilecektir.

Vodafone Evde Artı 24 İnternet Paketi

vodafone evde arti 24 nedir

vodafone evde arti 24 avantajlari

Vodafone Evde Artı 24 internet paketi sayesinde Vodafone TV’yi 24 ay boyunca ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Paketin kurulumu hızlıdır ve tamamen ücretsizdir. Evinizin her köşesinde aynı çekim kalitesini yakalayabilirsiniz. Bu, Vodafone wi fi genişleticisi uygulaması ile geçerli olmakadır. Vodafone Evde Artı 24 paketi ile kaliteli bir internet deneyimi yaşamaya hazır olur. Vodafone bağlantı kurulumunu yaptıktan sonra da dahil olmak üzere bağlantıyı kontrol eder. Herhangi bir problem olması halinde, müşteri problem olduğu bildirimini yapmaksızın, Vodafone gerekli müdahaleyi yapar ve müşterilere en uygun çözüm sunulur. Eğer farklı bir modem kullanıcı iseniz ve bu pakete geçiş yapmak isterseniz cayma bedelini düşünmeyin. Çünkü, Vodafone sizin 500 TL’ye kadar olan cayma bedelinizi karşılayacaktır.

Vodafone Süper Uyumlu İnternet Paketi

Vodafone süper uyumlu internet paketi online başvuru yapanlara özel 3 ay boyunca indirimli fiyattan verilmektedir. Bu internet paketi sayesinde kendi tarifenizi kendi ihtiyacınıza göre düzenleyebilirsiniz. Eğer katılım taahhütü verirseniz, indirimli fiyattan faydalanırsınız. Süper Uyumlu tarife içeriklerini yalnızca Vodafone Yanımda uygulaması ile değiştirebilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasını Google Play ya da Apple Store üzerinden tamamen ücretsiz indirebilirsiniz. Tarife içeriği değişikliğini her fatura dönemi için yalnızca bir kere yapabilirsiniz. Ayrıca kişilerin bu paketten faydalanmaları halinde her ay Vodafone TV’de geçerli 2 GB internetten faydalanmaları da mümkündür. 10 GB tanımlanan internetin 5 GB’lık olan kısmı hediye olarak verilir. Ancak tarife yalnızca 12 ay boyunca hediyelidir daha sonra ücretlendirilirsiniz. Ayrıca ücretsiz olarak Vodafone TV eğlence paketinden faydalanırsınız.

Vodafone evde internet paketleri en uygun kampanyaları yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Vodafone Online Uyumlu İnternet Paketi

Vodafone online uyumlu internet paketi akıllı devretme özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde bir ay içinde kullanmadığınız dakikaları, SMS’leri ve interneti bir sonraki aya devir edebilirsiniz. Online uyumlu tarifenin deneme süresi içinde denenmesi halinde kişiler cayma bedeli olmaksızın paketi iptal edebilirler. Dilerseniz sim kartınızı ayağınıza isteyebilir, dilerseniz de sim kartını Vodafone mağazalardan alabilirsiniz. Bu pakete üye olmanız halinde Twitter, Facebook, Instagram sosyal medya uygulamalarını sınırsız olarak kullanma hakkına sahip olacaksınız. Ayrıca her ay Vodafone TV’de kullanabileceğiniz 2 GB internetin sahibi olacaksınız. Bu pakete üye olanlar alışverişi de indirimli yapıyor. JBL T110 BT Bluetooth kulaklık satın almak istediğinizde tam 36 TL değerinde indirim sizi bekliyor.

Vodafone Uyumlu Bol Dakika İnternet Paketi

Vodafone uyumlu bol internet paketi sayesinde özgürce konuşacak ayrıca bol bol internet kullanacaksınız. Taahhüt vermeniz halinde paketten indirimli olarak faydalanabilirsiniz. Paketi özgürce denemeniz için ilk 3 ay içinde caymanız halinde, paketi iptal edebilirsiniz. Bu süre dolduktan sonra paket iptal edilmek istenirse, cayma bedelinin ödenmesi zorunludur. Pakete üye olan aboneler her ay Vodafone TV’de geçerli 2 GB interneti kazanırlar. Ayrıca Vodafone TV eğlence paketinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Paketin akıllı devretme özelliği bulunmaktadır.  Eğer paket kapsamında hattınıza tanımlanan bedava interneti kullanmazsanız, bu haklarınız bir sonraki aya devir eder ve haklarınızı kullanabilirsiniz. Bu pakete abone olmak için size en yakın Vodafone bayisini ziyaret edebilirsiniz. Online platform üzerinden başvuru yapmak için telefonlarınıza Vodafone Yanımda uygulamasını indirin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.