Web Tekno Haber

Vodafone 3 Aylık Bedava Netflix Üyeliği Hediyesi İçin Son 5 gün

Vodafone 3 Aylık Bedava Netflix Üyeliği Hediyesi İçin Son 5 gün

Vodafone yeni yılda çok konuşulacak bir kampanyaya daha imza atıyor. Vodafone red abonelerine özel olarak Netflix’in standart paketini 3 ay boyunca bedava kullanabilme şansı sağlıyor. Tarifelerden herhangi birini tercih etmek aranan şartlar arasındadır. Vodafone’un dijital özel sağlamış olduğu avantajlardan faydalanarak online platformlar aracılığı ile hat değişikliği yapan ya da tarifesini değiştiren vatandaşlar her ay bedava 5 GB internet bedava teslim edilecek sim kartı ve dijital özel paket indirimleri sağlanır. Vodafone red abonesi olabilmek ve bedava Netflix avantajından faydalanabilmek için son 5 gün fırsatını kaçırmayın.

Kampanyaya Nasıl Katılırım?

Kampanyaya Nasıl Katılırım?

Vodafone’a red kampanyası ile faydalanmak isteyenlerin yapması gerekenler Vodafone’un resmi internet sitesi olan Vodafone adresine giriş yapılmalıdır. Açılan sayfada “ayrıcalıklar” kategorisi aracılığı ile red servisleri incelenebilir. Vodafone “red’li” ol butonu aktif hale getirilerek kısa sürede işlemler başlatılabilir. Açılan sayfa üzerinde farklı tarifeler sıralanmaktadır. Seçilen tarife üzerinden başvuru kaydı dijital ortamda oluşturulabilir. Bu sayede Vodafone merkezlerini gitmeye gerek kalmadan bedava bir şekilde online başvuru yapılabilir. Vodafone red tarifelerinden herhangi biri tercih edildiğinde 12 ay kalma taahhüdü sunulup 3 ay boyunca bedava netflix hediyesinden faydalanılabilir. Sınırsız ve eğlence imkanı tanıyan Vodafone netflix üyeliğinde 40’tan fazla film yabancı ve yerli dizi izlenebilir. Popüler netflix dizileri arasında Emily in Paris, Squad game ya da La casa de papel gibi romantik, maceracı ve aksiyon dolu çok sayıda film ile alanında ödül almış çeşitli belgesel ya da dizi içeriklerini de takip edebilirsiniz. Her yaştan kullanıcıyı memnun edebilecek tarifeleri bulunan Vodafone sınırsız günlük internet paketleri ile sosyal medyada geçirilecek olan süreden avantaj kazanabilmeyi de sağlıyor.

Vodafone Dijitale Özel Avantajlar

Vodafone red’li paketine geçiş yapabilmek ya da yeni hat oluşturabilmek için dijitalden başvuru yapanlara özel olarak farklı kazanımlar sağlanmaktadır. Online özel İlk 3 ay %15 indirim ile paket satın alımı gerçekleştirilir. Sim karta değişiklikleri başvuru sırasında tıkla gel adı verilen kategori seçilerek herhangi bir şekilde Vodafone mağazalarına gitmeden bulunan yere gönderimi sağlanabilir. Başvuru sırasında TC kimlik numarası yeterli olmaktadır. Sim kartı teslimini online olarak yapıp mağazalardan gidip alabilmek mümkündür. Hattın değiştirildiğini farklı bir faturalı hatta geçildiğine dair taahhüt bilgileri kurye yardımı ile elden teslimi sağlanacaktır. Hattın teslim alındığına dair imza işlemleri şubelere gelmeden kurye yardımı ile gerçekleşmektedir. Teslimat süreci en az 2 en fazla 4 gün arasında değişir. Vodafone yanımda ya da vodafone.com.tr aracılığı ile yapılacak her türlü başvuruda aracı olacak kurye ya da başvuru anında herhangi bir ücret ödenmemektedir. Fatura üzerine yansıtılacak olan vergiler detaylı olarak internet sayfası üzerinde dijital yolu ile başvuru yapma sayfasından incelenebilir.

Vodafone Red Netflix Üyeliği ile Birlikte Aylık 5GB Bedava İnternet

Vodafone red tarifeleri 12 ay geçerlilik taahhüdü ile 3 ay boyunca kullanılabilecek netflix üyelik paketinin yanı sıra 5 GB hediye internet de sunuyor. 5 GB aylık hediye internet fırsatından faydalanabilmek için Vodafone sitesi üzerinden numara taşıma, yeni hat kategorisi aracılığı ile red tarifelerinden herhangi biri tercih edilebilir. Tarife seçimi yapıldıktan sonraki aşamada hat işlemlerine dair bilgiler istenmektedir. Burada kişiye ait taşınacak olan hattın telefon numarası ya da yeni hat satın alınacaksa istenen kategoriye geçiş yapılarak bilgiler doldurulmalıdır. “Onay kodu” gönder tuşuna basıldığında gelen kod ile sisteme giriş yapılır. Kimlik bilgisi ve adres bilgisi teyit edildikten sonra başvuru aşamaları tamamlanmış olacaktır.

Vodafone müşterilerine özel online avantajlar! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Vodafone Red Netflix ve 5 GB İnternet Hediyesi ile 1 Yıllık Bedava Bein Connect Paketi Hediye

Vodafone red tarifesi aylık olarak sınırsız iletişim imkanı 20 GB internet ve 5 GB bedava internet dahil olarak satın alınan 72 TL’lik tarife 3 aylık Netflix üyeliğinin yanı sıra 1 yıl boyunca bedava olarak kullanılabilecek Bein connect eğlence paketini de sunuyor. Hediye internet ve Bein connect eğlence paketinden bedava olarak yararlanabilmek için kısa sürede hat değişikliği ya da yeni hat alımı yapabilirsiniz. Vodafone’un online kullanıcılarına özel olarak sağlamış olduğu avantajlar Vodafone red tarifelerinin diğer paketlerinde de geçerlidir.

bedava Netflix, Sınırsız İnternet İmkanı Sağlayan Vodafone Red Paketleri

Vodafone’un internet sitesi üzerinden iletişime geçilerek online olarak satın alınabilecek Vodafone red paketleri her bütçeye uygun ve çok çeşitlilik sağlıyor. Kişisel kullanıma uygun olarak dakika, internet ve sms paketlerinden herhangi biri tercih edilebilir. Vodafone red tarifelerinin her biri online özel olarak ilk 3 ay indirimli tarifeden sunuluyor. İnternet tarifesine ek olarak her paket 5 GB hediye internet sağlıyor. Satın alınacak Vodafone red paketlerinin her biri bedava durma özelliğine sahiptir. Bu sayede fatura aşımı sıkıntısı ortadan kalkmaktadır.

 • Vodafone red sınırsız iletişim paketi aylık 72 TL
 • Vodafone red sınırsız sosyal paketi aylık 99 TL
 • Red sınırsız video paketi aylık 124 TL

Vodafone Red 26 Yaş Altı Gençlere Avantajlı Paketler

Vodafone Red 26 Yaş Altı Gençlere Avantajlı Paketler

Vodafone’un 26 yaş altı gençler için sağlamış olduğu red paketleri uygun fiyatlar ile farklı uygulamalarda değerlendirilebilecek günlük sınırsız internet avantajı ile tercih edilebilir.

 • Vodafone red sınırsız iletişim paketi online özel İlk 3 ay 57 TL’ye satın alınabilir. Günlük sınırsız internetin yanı sıra çeşitli sosyal medya alanlarında kullanılabilecek sınırsız internet hakkı da sunuluyor.
 • Vodafone red sınırsız sosyal paket 6 farklı uygulamada kullanılabilecek sınırsız internet ve 3 aylık netflix hediye fırsatı ile aylık 82 TL’ye satın alınabilir.
 • Vodafone red sınırsız video tarifesi aylık 106 TL ödeme ile 12 ay boyunca kullanılabilecek 5 GB hediye internet imkanı sağlıyor. 7 farklı sosyal medya uygulamasında sınırsız olarak kullanılabilecek internetin yanı sıra 3 ay boyunca kullanımı sağlanabilecek netflix hediyesi de bulunuyor.

Kazanılan Netflix Hakkı Nasıl Kullanılır?

Vodafone’un sunmuş olduğu avantajlı tarifeleri tercih ederek farklı hediye ve sürpriz kazanımlarından faydalananlar yine altyapısı ile sağladığı platformlardan rahatlıkla bu kazanımları kullanabilirler. Vodafone red üyelerinin 3 ay boyunca kullanabilecekleri bedava netflix paketini kullanabilmeleri için;

 • Vodafone’un eğlence yanımda adlı uygulaması telefona indirilmelidir.
 • Uygulama içine giriş yapılabilmesi için kişisel cep telefonu numarası istenen alana girilerek devam et, tuşuna basılır.
 • Çıkan ekran üzerinde hediye edilen netflix uygulaması ana sayfada belirecektir.
 • Bir sonraki aşamada kullanım ve satış koşulları sözleşmesi kabul edilerek üyelik başlatılabilir.

Netflix üyeliğini onay verildikten sonra herhangi bir şekilde tutarın faturaya yansıtılması söz konusu değildir. Son aşamada kullanıma başlamadan hemen önce netflix’te üyeliğiniz bulunuyorsa “zaten üyeyim” eğer bulunmuyorsa “yeni bir hesap oluştur” alanına tıklanarak oturum bilgileri girilir. Bedava olarak 3 ay boyunca netflix içerisinde çok sayıda popüler dizi ve film izlenebilmektedir. Kampanya bittiğinde kullanıcı kullanmaya devam etmek istiyorsa sistemin sunmuş olduğu iki aşamalı doğrulamayı gerçekleştirmesi gerekir. Eğer kullanılmak istenmiyorsa iptal işlemi kampanya bitiminde otomatik olarak gerçekleşecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Veysel dedi ki:

  1000

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.