Web Tekno Haber

Vodafone 30 GB İnternet 2000 DK Her Yöne 84 TL Kampanyası

Vodafone 30 GB İnternet 2000 DK Her Yöne 84 TL Kampanyası

Vodafone 30 GB internet içeren paket Red 30 paketidir. Vodafone Red 30 paketi, Vodafone Red fırsatlarından faydalanan kullanıcılara sunulmaktadır. İçerisinde 30 GB internet kullanımı bulunan paket, online özel indirim kampanyası kapsamına girmektedir.

Vodafone Red 30 Tarife İçeriği

vodafone red 30

Red 30 paket içeriği 30 GB internetin yanı sıra 2000 dakika kullanım sunmaktadır. Uzun süre konuşma imkânı sunan paket ayrıca uzun süre konuşma fırsatı sunan 2000 dakikalık içeriği sayesinde birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Paket içeriğinde ayrıca 250 SMS’te bulunmaktadır. Genel internet kullanımı için 30 GB içerik sunan paket ayrıca sosyal medya ve müzik uygulamalarında geçerli sınırsız internet kullanımını desteklemektedir. 30 GB istediğiniz siteye ve uygulamaya giriş yaparak kullanabileceğiniz internetin yanı sıra Instagram, Facebook, Twitter, WhatsApp, Messenger gibi mesajlaşma ve sosyal medya uygulamalarında geçerli sınırsız internete sahiptir. Karnaval, Spotify ve Power App gibi müzik uygulamalarında da sınırsız kullanım sunan internet içeriğine sahiptir. Belirtilen uygulamalara giriş yaptıktan sonra standart internet kullanımı durdurarak sınırsız internet kullanım imkânı sunmaktadır. Kullanıcıların farklı ağlarda kolay ve hızlı internet erişimi yaşamasını sağlayan paket, 250 SMS ve 2000 dakika ekstra içeriği ile uzun süre kolay ve hızlı bir şekilde kullanım fırsatı elde etmenizi sağlamaktadır.

Vodafone Red’e Gel Popüler Uygulamaları Sınırsız Kullan! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Vodafone Red 30 Paket Ücreti

Red 30 tarife ücreti tarifenin alındığı döneme ve taahhütte bağlı olarak farklılık göstermektedir. Faturalı Vodafone kullanıcıların faydalanabileceği paket, 250 SMS, 2000 dakika ve 30 GB internet sunmaktadır ve bu paket için ilk 3 ay için 84 TL ödeme talep etmektedir. Kullanıcıların Red programına yeni geçmesi ve yeni paket almaları ile ilk 3 ay boyunca 84 TL ödeyerek sahip olabilecekleri paket, ilk 3 aya özel ödeme seçeneği sonrasındaki 12 ay boyunca 99 TL’dir. Üç ay sonrası için paket içeriğinden faydalanmak için kullanıcıların hatlarına 99 TL yükleme yapması gerekmektedir. Taahhüt sonrası aylık kullanımlar için ise 129 TL ödenerek paketin yenilenmesi mümkündür. Paketi 84 TL olarak indirimli bir şekilde kullanmak isteyen Vodafone Red kullanıcıların online indirimden yararlanarak paketi almış olması gerekmektedir.

Vodafone Red 30 Paketten Faydalanma Koşulları

Red 30 paket alma koşulları arasında yer alan en önemli koşul Vodafone Red’li olmaktır. Kullanıcıların Vodafone Red programına kayıtlı olması gerekmektedir. Red tarifelerinden faydalanabilmek için yeni hat alınarak veya numara taşıma işlemi gerçekleştirilerek Vodafone Red’li olunmaktadır. Red 30 paketinden uygun fiyat seçeneği ile faydalanmak isteyen müşterilerin ilk 3 ay 84 TL ve sonraki 12 ay 99 TL ödeme yaparak paket yenilemeleri gerekmektedir. İki bölümlü taahhüt talep eden paket, ilk bölümde 3 ay indirimli ödeme ile pakete sahip olmanızı sağlayan bir taahhüt talep ederken ikinci bölümde 15 TL fiyat farkı ile 12 ay paket kullanımı elde etmenizi sağlayan bir taahhüt sunmaktadır. 3 + 12 ay olmak üzere 15 ay taahhüt ile kullanabileceğiniz paket, taahhüt süresinin dolması ile 129 TL olarak kullanılabilmektedir. Taahhüttün onaylanması ve Red kampanyalarına geçilmesi ile kullanabileceğiniz paket, aylık TL yüklemesi ile aktifleşmektedir.

Vodafone Red 30 Nasıl Başvuru Yapılır?

Red 30 paket başvurusu yapmak isteyen müşterilerin https://www.vodafone.com.tr/numara-tasima-yeni-hat/tarifeler/Red?icmp=hero-redmainstatic-allvisitors-mnp-redlansman-0520 internet adresine giriş yapmaları gerekmektedir. Internet adresine giriş yaptıktan sonra tarife seçilmelidir. Red 20, Red 25, Red 30 ve Red 35 gibi farklı paketleri incelendikten sonra kullanıcıların uygun paketi seçmek için seç butonuna tıklamaları gerekmektedir. Bu işlemin ardından hat işlem sayfasına geçilmektedir. Vodafone Red 30 paketine sahip olmak için kullanıcıların numaralarını taşımaları veya yeni hat almaları gerekmektedir. Numaralarını taşımak isteyen kullanıcıların taşımak istedikleri numarayı ilgili alana yazarak onay kodu gönder bölümünü tıklamaları gerekmektedir. Onay mesajının yazılması ve onay işleminin gerçekleşmesinin ardından kullanıcılar diğer bilgilerin talep edildiği sayfaya yönlendirilmektedir. Yeni hat almak isteyen kullanıcıların numara aramaları veya rastgele numaralar arasından tercih yapmaları gerekmektedir. 8 tane numara tercihi sunan sistem, numara tercihinden sonra başvurunun takip edilebilmesi için bir telefon numarası talep etmekte ve onay kodu ile numaranın onaylanmasını istemektedir. Bu işlemden sonra kullanıcıların T.C. kimlik, ad ve soyad gibi kimlik bilgileri sözleşme hazırlanabilmesi için talep edilmektedir. Bu bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Kimlik bilgilerinin ardından kullanıcılardan adres bilgileri talep edilmekte ve işlem onayı sağlanarak hat alımı veya numara taşıma işlemi tamamlanmaktadır. Hazırlanan sözleşme ve hat, belirtilen adrese gönderilmektedir. Gönderim işleminin takibi için verilen numara kullanılmaktadır. İnternet sitesi yerine bayilere başvurarak işlem gerçekleştirilmesi mümkündür. Bayilerde de online başvuruda talep edilen bilgiler bir form üzerinden talep edilmektedir ve sözleşme gerçek ortamda hazırlanmaktadır.

Vodafone Red Uygulaması Nedir?

vodafone-red-uygulamasi

Vodafone Red kullanıcıların daha özel indirim ve kampanya fırsatlarından faydalanmalarını sağlayan bir platformdur. Kullanıcıların daha fazla internete ve paket içeriğine sahip olmalarını sağlayan Vodafone Red, aynı zamanda farklı platformlar üzerinden indirim elde edilmesini ve ayrıcalıklı kampanyalardan faydalanılmasını sağlamaktadır. Birbirinden farklı içeriklere sahip olan Red tarifeleri sundukları yüksek internet kullanım imkanının yanı sıra belirli uygulamalarda ve platformlarda kullanmak için sınırsız internet erişimi sunmaktadır. Abonelerinin ayrıcalıklı paketlerden faydalanmalarını sağlayan Vodafone, ayrıca alıveriş sitelerinden oyun uygulamalarına farklı alanlarda kullanıcıların indirimlerden faydalanmalarını sağlamaktadır.

Vodafone 30 TL Yükle 3 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası hakkında detaylar yazımızdadır.

Nasıl Vodafone Red’li Olunur?

Vodafone Red’li olmak isteyen kullanıcıların ilk hat alım veya numara taşıma işlemi esnasında Vodafone Red ayrıcalıklarından faydalanmak istediklerini belirtmeleri gerekmektedir. Kullanıcıların Vodafone Red imkanlarından faydalanmak için ilk üyeliklerinde Vodafone Red paket içeriklerinden tercihte bulunmaları gerekmektedir. Bu paketlerden biri olan Vodafone Red 30 paketi, yeni abonelere 30 GB standart internet kullanımı, 250 SMS, 2000 dakika ve belirli sosyal medya ve müzik uygulamalarında geçerli sınırsız internet kullanımı sunmaktadır. Bu fırsatların yanı sıra ilk ay geçerli 20 GB internet hediyesi verilmektedir. 12 ay boyunca 2 GB Vodafone TV’de geçerli ekstra 2 GB internet de hediye eden kampanya, kullanıcıların bol bol internet kullanmalarını sağlamaktadır. Ücretsiz araç dezenfeksiyonu, Trendyol kargo indirimi ve birçok farklı platformda kullanabileceğiniz ayrıcalıklarda sunan kampanya, Vodafone Red kullanıcıları arasında sıklıkla tercih edilen bir pakettir.

Vodafone Red 30 Paket İptali Nasıl Yapılır?

Red 30 paket iptali için kullanıcıların öncelikli olarak taahhüt süresini doldurmuş olmaları gerekmektedir. Taahhüt süresi dolmadan paket iptali talebinde bulunulması halinde kullanıcıların dönem içi paket tutarının yanı sıra taahhüt bozma ceza ücreti ödemeleri gerekmektedir. 3 + 12 aylık taahhüt süresinin dolması ile iptal işlemi gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların müşteri temsilcileri ile konuşmaları gerekmektedir. Kullanıcıların 7000 numaralı sesli yanıt servisini arayarak veya *7000# numaralarını tuşlayarak Vodafone Müşteri Hizmetlerine ya da Vodafone Cep Merkezine bağlanmaları mümkündür. Müşteri temsilcilerine bağlanmak için gerekli tuşlamaların yapılması gerekmektedir. Müşteri temsilcisine bağlanıldıktan sonra mevcut paket bilgileri, paket taahhüdünün dolma süresi öğrenilebilir ve Vodafone Red 30 paket iptal talebinde bulunulabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.