Web Tekno Haber

Vodafone 30 TL Yükle 3 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Vodafone 30 TL Yükle 3 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Vodafone ile bedava internet kampanyası sayesinde TL yüklemenize karşılık olarak, para ödemeden internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Vodafone sunduğu kampanya ile abonelerinin yüzünü güldürüyor. Telefonunuza TL yüklediğiniz zaman bedava internet kazanmak ister misiniz? Bu kampanya faturasız olan hat sahiplerine özeldir. Her geçen gün Vodafone abonelerinin sayısı artmaktadır. Vodafone bedava internet paketleri ile ön plana çıkmaktadır. Şu an 26 milyon aboneye sahip olan Vodafone, yeni müşteriler kazanmak adına bu tarz kampanyalar hazırlayıp müşterilerine sunmaktadır.

Vodafone Yanımda ile Bedava İnternet Kazanın

Vodafone Yanımda uygulaması yalnızca bedava internet değil, aynı zamanda bedava SMS de kazanmanızı sağlayacak. Uygun fiyatlı paketler ve kampanyalar sunması ile bilinen Vodafone, yalnızca uygulamasının kullanılması ile de abonelerine hediyeler veriyor. Vodafone Yanımda uygulamasının indirilmesi için herhangi bir ücret ödenmesi gerekmiyor. Uygulama hem Google Play hem de Apple Store üzerinden indirilebiliyor. IOS işletimcisi ile çalışan akıllı telefon sahiplerinin Apple Store üzerinden, Android işletimcisi ile çalışan akıllı telefon sahiplerinin ise Google Play üzerinden uygulamayı indirmesi yeterli oluyor. Vodafone Yanımda uygulamasını ziyaret ettiğiniz zaman, size özel kampanyalardan haberdar olabilirisiniz. Yalnızca sizden istenilen yerlere tıklayarak hem bedava internet hem de bedava SMS kazanabilirsiniz.

Vodafone üniversitelilere bedava internet yazımıza da bakabilirsiniz.

vodafone hediye internet paketleri

vodafone bedava internet

Vodafone Yanımda ile Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Vodafone Yanımda uygulaması ile bedava internet kazanmak mümkündür. Vodafone Yanımda uygulamasını indirdikten sonra, sisteme telefon numarası bilgileriniz ile giriş yapın. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kart bilgilerinizi girerek TL yüklemesi yapın. Yükleme yapacağınız miktara göre kazanacağınız bedava internet miktarı da değişiklik gösterecektir. Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak TL yüklemesi yaptığınız zaman 1 GB, 2 GB ya da 5 GB internet kazanabilirsiniz. Telefonunuza TL yükledikten sonra bedava internetiniz de anında hattınıza tanımlanır. Herhangi bir yere SMS göndermenize ya da başvuru yapmanıza gerek yoktur.

Vodafone Yanımda ile Arkadaşlarını Davet Et Bedava İnternet Kazan

Vodafone Yanımda uygulaması ile arkadaşlarını davet ederek bedava internet kazanmak hem kolay hem de oldukça kazançlıdır. Vodafone Yanımda uygulamasının linkini, davet etmek istediğiniz arkadaşınıza gönderin. Arkadaşınızın sizin gönderdiğiniz link üzerinden uygulamayı indirmesi gerekir. Bu şekilde uygulamayı kullanması için davet ettiğiniz kişi başına bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone bu uygulaması ile daha fazla insanı Vodafone Yanımda uygulamasını kullanması için teşvik etmek istemiştir. Arkadaşınız uygulamayı indirip, abone olduktan sonra, anında hattınıza bedava internet yüklenecektir. Yüklenen bedava internetin 30 gün içinde kullanılması gerekmektedir. Aksi halde kullanılmayan GB’lar hattan silinecektir.

Vodafone Yanımda ile Bana Ne var Çarkını Çevirerek Bedava İnternet Kazan

Vodafone Yanımda uygulaması ile çark çevirerek bedava internet kazanmak mümkündür. Çarkı çevirerek yalnızca bedava internet kazanmakla kalmazsınız. Aynı zamanda sizleri bedava SMS, bedava DK ve sürpriz hediyeler de beklemektedir. Çarkı her hafta çevirebilirsiniz. Her hafta 1 kere çark çevirme hakkınız bulunmaktadır. Çarkı çevirdiğinizde hattınıza kazandığınız SMS, DK, GB hakkı anında tanımlanır. Hattınıza tanımlanan kullanımlar bilgilendirme mesajı ile tarafınıza iletilir. Kalan hediye kullanımlarınız hakkında bilgi almak için yine Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapabilirsiniz.

Vodafone E Faturaya Geçerek Bedava İnternet Kazanabilirsiniz

Vodafone e fatura geçişi ile bedava internet kazanmak ister misiniz? E faturaya geçtiğiniz zaman bedava internet kazanmakla kalmaz aynı zamanda doğaya da katkı sağlamış olursunuz. Boş yere ağaç kesilmesini engellersiniz. E fatura ile normal faturanızda yer alan bütün bilgileri görüntüleyebilirsiniz. E fatura ile kağıt üzerine basılı faturanın tek farkı, birinin dijital ortamda olması diğerinin elinizde basılı kağıtta olmasıdır. E faturaya geçerek Vodafone aboneleri tek sefere mahsus olmak üzere bedava internet kazanabilirler. Vodafone’dan bedava internet kazanmak için SMS ile e faturaya geçmek istediğinize dair başvuru yapmanız gerekmektedir.

Vodafone E Faturaya Geçerek Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Vodafone e fatura geçişi ile bedava internet kazanmak isterseniz yapmanız gereken şey çok basit. Telefonlarınızın mesaj kısmına gelin. Ardından E Fatura yazdıktan sonra boşluk bırakıp e posta adresinizi yazın. Mesajınızı 7000’a gönderin. E posta adresinizin güncel olarak kullandığınız adresiniz olması gerekir. Faturanız mesajda belirttiğiniz adresinize gönderilecektir. Ayrıca başvuru yaparken Vodafone’da kayıtlı olan telefon numarası ile Vodafone’a mesaj göndermeniz gerektiğini unutmayın. Bu şekilde mesajı gönderdikten sonra hattınıza anında 1 GB bedava internet tanımlanacaktır.

Vodafone Freezone Abonelerine Özel Bedava İnternet Kazanma Fırsatı

Vodafone Freezone abonelerine bedava internet kampanyası sayesinde, faturalı hat sahiplerinin yüzü gülüyor. BU kampanyadan bedava internet kazanmak isteyen kişilerin, hatlarına 30 TL ve üzeri bakiye yüklemeleri gerekmektedir. Vodafone Free Zone abonelerinin 26 yaşından küçük olmaları gerekmektedir. Vodafone Free Zone abonelerine özel farklı internet, DK ve SMS kampanyaları da zaman zaman yapılıyor. Bu kampanyadan bedava itnernet kazanmak isteyen abonelerin hatlarına 30 TL ve üzeri yükleme yapmaları gerekiyor. Bu şekilde yüklemelerini tamamlayan abonelerin aylık geçerli 2 GB internet kazanmaları mümkün oluyor. Bir ayın sonunda 2 GB internet hattan siliniyor.

Vodafone Red 20 GB bedava internet yazımızı inceleyebilirsiniz.

vodafone bedava internet kazan

vodafone bedava internet

Vodafone Seviyorum İnterneti ile 3 GB İnternet Sahibi Olabilirsiniz

Vodafone Seviyorum İnterneti ile 3 GB internet kazanma fırsatına sahip olabilirsiniz. İnternet alışkanlığının test edildiği bu uygulamaya katılım göstermeniz yeterlidir. Herhangi bir yere başvuru yapılması, SMS göndermek ya da başka bir şey yapmak gerekmiyor. Teste katılan kişilerin hatlarına anında 3 GB internet tanımlanıyor. İnternet abonenin tercih ettiği herhangi bir platform üzerinde kullanılabiliyor. Hattınıza internetin tanımlanması için, Vodafone Seviyorum İnterneti testi sonunda karşınıza çıkan kodu girmeniz gerekiyor. Vodafone Seviyorum İnterneti testinde kullanıcılara hangi sitelere girdikleri, hangi uygulamaları sevdikleri, internete girilen saat aralıkları gibi bilgiler soruluyor. Testte hangi cevapları verdiğiniz fark etmeksizin, bedava interneti kazanabiliyorsunuz.

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Bedava 8 GB internet kazanmak için kampanya sayesinde, siz de tam 8 GB bedava internetin sahibi olabilirsiniz. 8 GB bedava internet paketi, Vodafone abonelerine ilk aşamada denemeleri amacı ile verilmektedir. Eğer daha önceden bu paketi kullanmadıysanız, telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra Super 2 GB yazıp daha sonra mesajı 3636’a göndermeniz gerekiyor. Mesajı gönderdikten sonra ilk ay kişilerin paketi ücretsiz olarak kullanması mümkün oluyor. Paketin yenilenmesine 1 ay kala, paketin iptal edilmesi halinde, ücretsiz aylık internetin sahibi olabiliyorsunuz. Paketi kullandıysanız ve paketi iptal etmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey, mesaj göndermek.

Paket iptali için telefonlarınızın mesaj kısmına gelin ve Abone Super 2 GB yazın. Mesajınızı 3636’ya gönderin. Vodafone paketin iptal edilmesi için abonelerinden herhangi bir ücret talep etmez.

Numarınızı 4.5 G ile Uyumlu Hale Getirin Bedava İnternet Kazanın

4.5 G uyumu ile bedava internet tek sefere mahsus olmak üzere kazanılabilir. Faturasız hatlara yönelik olan bu kampanya sayesinde 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Hattınızı 4.5 g ile uyumlu hale getirmek için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. 4.5 yazıp 4545’e mesaj atılması yeterlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.