Web Tekno Haber

Vodafone 4.5G Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Vodafone 4.5G Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Vodafone 4.5G  bedava internet alma 4.5 G’si olmayan kalmasın diye avantajlı şekilde sunulmaktadır. Hem de sim kartı değişimi tamamen ücretsiz. Hem 4.5 G ile uyumlu sim kart değişiminizi yapın, hem de internet kampanyası dahilinde 5 GB internet sahibi olun. Bedava interneti toplam 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. 4.5 G internet ile eskisinden de hızlı internete sörf yapma deneyimi sizleri bekliyor.

Vodafone bedava internet kampanyaları nelerdir? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Vodafone 4.5G Kullandıkça Kazan Kampanyası ile Kullanımlarınız Hediye ile Ödüllendiriliyor!

Vodafone 4.5G Kullandıkça Kazan kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin 4.5 G aboneliği bulunması gerekiyor. Ayrıca kişilerin SIM kart ve telefonlarının da 4.5 ile uyumlu olması zorunluluğu var. Kampanya yalnızca bireysel müşteriler için geçerlidir. Kampanyaya katılım gösteren kişiler 12 GB’a kadar bedava internet sahibi olabilirler. Yalnızca 12 GB internetle kendinizi sınırlamayın. Şanslı kişileri daha fazla sürprizler bekliyor. İnternet kullanımlarının yurt içinde gerçekleştirilmesi gerekiyor. Yurt dışından internet kullanmanız halinde GPRS uluslar arası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirileceksiniz. Hediye internet kullanımı için öncesinde internet ayarlarının yapılması gerekir.

Vodafone Esnaf Müşterilerine Özel 4.5G Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone esnaf müşterileri için bedava internet kampanyası yalnızca internet hakkı ile sınırlı değil. Kişiler ücretsiz 4.5 G uyumlu sim kartlarını aldıktan sonra ayrıca a101 mağazalarında geçerli 50 TL değerinde hediye çekinin sahibi olurlar. Hediye çeklerinin kullanıma açılması için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden şifre olarak alınması gerekmektedir. A101’den yapılacak alışverişlerde hediye çekinin tek seferde kullanılması gerekiyor. İndirim hakkınızı eğer bir tek seferde kullanmazsanız kalan tutarı ikinci ve sonraki alışverişlerinizde kullanmanız mümkün değil. Vodafona Yanımda üzerinden kampanyaya katılım 500 adet ile sınırlı olduğundan elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Vodafone Kurumsal Müşterilere Özel 4.5G Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone kurumsal müşteriler için 4.5 G internet kampanyası kullanım hakkının başladığı sizlere onay SMS’i ile belirtilecektir. Paket yalnızca bir ay geçerlidir ve tekrar etmez. Paket dahilinde yapılacak olan kullanımlar yalnızca yurt içinde geçerli olur. Yurt dışında GPRS tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz. Hediye paketinin kullanılması için hem cihaz hem de sim kartın 4.5 G özelliklerine uyumlu olması gerekir. Kişilerin 4.5 g kapsama alanında bulunma zorunluluğu bulunuyor. Vodafone kampanya şartları ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Vodafone Wi fi ile Arama Kullan Kazan Kampanyası

Vodafone Wi fi ile Arama Kullan Kazan kampanyası katılımcılarının wi fi ile arama teknolojisine sahip cihazları olmalıdır. Kampanyadan yalnızca bireysel Vodafone müşterileri faydalanabilir. Hem de bu kampanya ile internetin yanı sıra 1 ay boyunca geçerli sınırsız konuşma hediyesinden faydalanırsınız. Dakika kullanım hakkı 30 gün boyunca geçerli olacaktır. Eğer kullanmadığınız bir gün olursa bu günlerin devredilmesi mümkün değildir. Paket kendiliğinden yenilenmez. Paketin kullanımı yalnızca yurt içinde yapılabilir.

En güncel Vodafone internet kampanyalarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Vodafone HD Ses Teknolojisi Kullan Kazan Kampanyası

Vodafone HD Ses Teknolojisi Kullan Kazan kampanyası ile 1 ay geçerli 1000 dk ve 1 GB internet kazanmak istemez misini? Kampanyadan faydalanmak isteyen kişierin HD Ses teknolojisini aktif etmemiş bireysel ya da kurumsal müşteriler olması gerekiyor. Bu kampanya ile verilen dakikalar Vodafone’lular arasında kullanılabilir. Fakat internet kampanyası bütün uygulamalar için geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak istiyorsanız başvuru yapmadan önce aktif 4.5 G abonesi olduğunuzdan ve cihazınızın 4.5 G ile uyumlu olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Paket dahilinde fazladan kalan kullanımların olması halinde, bu kullanımların taşınması ya da sonraki aya devretmesi söz konusu olamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. pasa dedi ki:

    5 gb internet

  2. Mutalipekti dedi ki:

    Vodafone bedava internet nasıl getirilir lütfen yardım edin

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.