Web Tekno Haber

Vodafone ADSL İnternet Paketleri

Vodafone ADSL İnternet Paketleri

Vodafone ADSL internet paketi kampanyaları, özellikle fiber alt yapısına sahip olmayıp yüksek kaliteli internet hizmeti almak isteyen vatandaşlar tarafından tercih edilmektedir. ADSL paketleri ile müşterilerine en hızlı internet desteğini en uygun fiyatlarla sunmaya devam eden Vodafone, tüm kampanyalarında 24 ay taahhüt veren abonelerine ilk 6 ay boyunca 50 Mbps’ye kadar hız hediye etmektedir. Vodafone ADSL internet paketleri, kurumun internet sitesinin ana sayfası üzerinden duyurulmaktadır.

Vodafone bedava internet paketleri için tıklayınız.

Vodafone Evde 8 ADSL İnternet Kampanyası

Vodafone Evde 8 ADSL internet paketi kampanyası, limitsiz interneti Vodafone kalitesinde 8 Mbps’ye kadar kullanmak isteyen müşterilere yöneliktir. Vodafone internet paketleri arasında en ekonomik paket olan bu kampanyada 24 ay kalma sözünüze özel Vodafone TV de 24 ay boyunca ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kampanyanın aylık ücreti her ne kadar  54,90 TL olarak belirlenmiş olsa da, ilk 6 aydan sonra bu ücret 74,90 TL’ye yükselmektedir. Bununla birlikte Vodafone Evde 8 ADSL internet kampanyasından yararlanmak isteyen müşterilere şu avantajlar sunulmaktadır:

  • Modem kurulumu ücretsiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.
  • Evin her köşesinde Vodafone internet kalitesini en yüksek seviyede yaşamak için ek wi-fi genişletici imkanı sunulmaktadır.
  • Müşterilerin kaliteli bir internet deneyimi yaşamaları için internet bağlantısı Vodafone çalışanları tarafından sürekli kontrol edilmektedir. Bu kontroller sırasında herhangi bir bağlantı hatası veya problem yaşanması durumunda müşterilerden önce çözümü uygun bir şekilde sunmaktadır.
  • Vodafone ADSL internet paketine geçmeden önce başka bir operatöre aboneliğiniz bulunuyorsa, söz konusu taahhüt iptal bedelinin 150 TL’sini Vodafone ödemektedir.
  • Uygun fiyatlı hizmet sunan Vodafone aylık modem ücreti olarak 6.90 TL ücret almaktadır.
  • Modem kurulumu işlemi öncesinde çok beklememek için Vodafone kurulumcusunun konum bilgileri müşteriler ile paylaşılır. Bu sayede müşteriler, modem kurulumu yapacak olan personelin nerede olduğunu takip edebilmektedir.
  • Yoğun zamanlarda yüksek hızlı kablosuz (wi-fi) ağ deneyimi sunan premium modeme geçmek isteyen müşteriler yalnızca ayda 3 TL fark ödeyerek bu modeme sahip olabilmektedir.

Vodafone ADSL internet paketi kampanyaları arasında yer alan Evde 8 paketine hemen başvuruda bulunmak için buraya tıklayarak Vodafone kurumsal internet sitesinde başvuru sayfasına gidebilirsiniz. Hızlı başvuru işlemlerinde yapmanız gereken cep telefonu numaranızı ilgili alana yazmak ve “devam” butonuna tıklamaktır.

Vodafone Evde 12 ADSL İnternet Kampanyası

Vodafone Evde 12 ADSL internet paketi kampanyası, limitsiz internet deneyimini 12 Mbps hızında yaşamak isteyen müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. Bu kampanyanın aylık ücreti ise 64,90 TL olarak belirlense de ilk 1 sene sonunda 84,90 TL olarak ücretlendirilmektedir. Daha önceki kampanyalarda olduğu gibi müşterilerin 24 ay boyunca bu kampanyaya bağlı kalmaları şartıyla Vodafone TV 24 ay boyunca ücretsiz sunulmaktadır.

Vodafone Evde 12 ADSL internet paketi kampanyasına başvuruda bulunmak isteyenler şirketin kurumsal internet sitesi üzerinde “Hemen Başvur” bağlantısı ile bu işlemi gerçekleştirebilirler. Bu aşamada başvuruda bulunduğunuz ADSL tarifesinin devamında Vodafone tarafından ulaşabileceğiniz cep telefon numaranızı girmeniz gerekmektedir.

Vodafone internet paketleri hakkında detay için yazımıza girebilirsiniz.

Vodafone Evde 20 ADSL İnternet Kampanyası

Vodafone Evde 20 ADSL internet paketi kampanyası, uygun fiyatla yüksek hızda internet kullanmak isteyen kişilerin tercihleri arasında yer almaktadır. 24 ay taahhüt ile abone olunan bu kampanyada Vodafone TV ücretsizdir. Aynı zamanda, mevcut durumda başka operatörlere aboneliği bulunan müşterilerin sözleşme iptal bedelinin 150 TL’si Vodafone tarafından karşılanmaktadır. Vodafone ADSL internet 20 Mbps paketinin aylık ücreti;

  • İlk 1 sene 74,90 TL,
  • İlk bir sene sonrasında her ay 94,90 TL olarak belirlenmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.