Web Tekno Haber

Vodafone Aran Kazan Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Aran Kazan Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Aran Kazan kampanyasından bedava internet kazanmak isteyen müşterilerin ilk olarak telefonlarının mesaj kısmına gelip cep aran yazmaları gerekir. Ardından mesaj 7000’a ücretsiz olara gönderilir. Bu şekilde kayıt olan müşterilerin telefonlarına Vodafone bedava internet kazandıklarına dair bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Mesajın tarafınıza ulaşması ile birlikte kampanya faydalarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bu kampanya sayesinde birileri sizi aradığında ve aramayı açtığınızda hediye internet kazanırsınız. Dilerseniz kazandığınız internet hediyelerini anında kullanabilir, dilerseniz de internetinizi biriktirip kullanabilirsiniz. Hediye internetler aranmanız halinde anında hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Aran Kazan Bedava İnternet Kampanyasına Katılmak için Koşullar Nelerdir?

Vodafone Aran Kazan bedava internet kampanyasına katılım için abonelerin abonelik tarihlerinin 2016 senesinden önce başlamış olması gerekir. Bu tarihten sonra abone olan kişilerin Vodafone bedava internet kampanyasından faydalanmaları mümkün değildir. Vodafone operatörü sahipleri 1 ay içinde en çok 6 TL kadar internet kazanma hakkına sahiptir. Kazandığınız bu hediyeleri başka kişilere devir ya da transfer etmeniz söz konusu olamaz. Bu kampanya siz iptal etmezseniz kendini yenilemeye devam eder. Kampanyaya katılım ücretlidir ancak internet kazanımları için ek ücret ödemenize gerek yoktur.

Ayrıca Vodafone müşteri hizmetlerine direk bağlanma hızlı erişim numarası bilgilerine de bakabilirsiniz.

Vodafone Aran Kazan Bedava İnternet Kampanyasına Katılım Nasıl İptal Edilir?

vodafone aran kazan nedir

vodafone aran kazan iptali

Vodafone Aran Kazan bedava internet kampanyasına katılım iptali yapmak isteyen kişilerin tek bir SMS göndermeleri yeterli olacaktır. Bunun için telefonunuzun mesaj kısmını açın, İptal Ceparan yazın ve mesajı 7000!a gönderin. Mesajınızı gönderdiğiniz anda mevcut aboneliğiniz iptal edilecektir. Kampanyaya iptalinizi müşteri hizmetlerini arayarak da yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinde yetkili kişiye aboneliğinizi iptal ettirmenizi söylemeniz yeterli olacaktır.

Vodafone Aran Kazan Bedava İnternet Kampanyasından Ne Kadar İnternet Kazandığımı Nasıl Öğrenirim?

Vodafone Aran Kazan bedava internet kampanyasından kazanılan miktarı öğrenmek isteyen kişilerin telefonlarından Sorgu Ceparan yazdıktan sonra 7000’a mesaj göndermeleri gerekir. Mesajı gönderdikten sonra tarafınıza bilgilendirme mesajı gelir.

Vodafone Konuştuğunca İnternet Kampanyası

Vodafone Konuştuğunca İnternet Kampanyası faturasız hat kullanıcıları için hazırlanmıştır. Faturasız hat sahipleri bu sayede konuştukça internet kazanmaya devam ederler. Telefon görüşmesi yapan kişiler internet kazanır. İnternet paketinize kazandığınız hediyeler anında yüklenir. Ne kadar çok konuşursanız o kadar yüksek miktarda internet kazanmanız mümkün olur. Bu internet kampanyasında 5 farklı paket seçeneği bulunur. Bunlar S, M, L, XL olarak sıralanabilir. Seçilen tarifelerin kapsamları ve fiyatları şu şekilde değişiklik göstermektedir:

  • Konuştuğunca İnternet Small tarifesini seçmeniz halinde yurt içi her yöne 500 dk, bin SMS ve 2 GB internet kazanırsınız.
  • Konuştuğunca İnternet Medium tarifesini seçmeniz halinde yurt içi her yöne 500 dk, bin SMS ve 3 GB internet kazanırsınız.
  • Konuştuğunca İnternet L tarifesini seçmeniz halinde yurt içi her yöne 750 dk, bin SMS ve 4 GB internet kazanırsınız.
  • Konuştuğunca İnternet XL tarifesini seçmeniz halinde yurt içi her yöne 750 dk, bin SMS ve 5 GB internet kazanırsınız.

Vodafone Konuştuğunca İnternet Kampanyasına Katılım Ücretli midir?

Vodafone Konuştuğunca İnternet Kampanyasına katılım için herhangi bir ücret ödenmez. İnternet paketlerinden herhangi birine abone olarak, paketlerin ücretini ödemeniz gerekecektir. Paketlerden herhangi birine abone olmanız halinde, telefonla yapılan görüşmeler için her 1 dk başına 100 MB internetin sahibi olursunuz. Hem de bu kazandığınız internet için ek ücret ödemezsiniz. Hafta içi yapılan konuşmalar için hediye MB’lat hafta sonunda yüklenmektedir. Kazandığınız bedava internet haklarını her zaman kullanamazsınız. Bu hakların kullanılması için Cumartesi ile Pazar günleri saat gece 12 ile 00:59 arasını beklemeniz gerekir.

Vodafone Konuştuğunca İnternet Kampanyasında Kazanılan İnternet Nasıl Öğrenilir?

vodafone konustugunca internet firsati

vodafone konustugunca internet kampanyasi

Vodafone Konuştuğunca İnternet Kampanyasına katılımda kazanılan internetin öğrenilmesi için kişilerin Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeleri yeterli olmaktadır. Eğer henüz bu uygulamayı telefonunuza indirmediyseniz Google Play ya da App Store üzerinden işlem yapabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Ayrıca uygulama üzerinden TL miktarınızı öğrenebilir, TL yüklemesi yapabilir, farklı kampanyalara katılım sağlayabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirmeden ne kazandığınızı öğrenebilirsiniz. Bunun için ne kazandım yazdıktan sonra 7000’a mesaj atmanız yeterli olur.

Vodafone Seviyorum İnterneti Kampanyası

Vodafone Seviyorum İnterneti Kampanyası 2020 yılının başında hizmete girmiştir. Bu internet kampanyası ile 3 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Kampanyadan yalnızca Vodafone aboneleri faydalanabilir. Vodafone Seviyorum interneti kapsamında kişilerin nasıl bir internet kişiliğine sahip olduklarını öğrenmeleri ve aynı anda hediye kazanmaları mümkün olur. Testi yaptıktan sonra 24 saat içinde bedava internetinizi kazanabilirsiniz. Ayrıca kampanya kapsamında 5 sene için kullanabileceğiniz 1 TB internet hakkı da bulunuyor. B kampanyadan yararlanmak için internet sayfasına giriş yapmaları ardından anketi yanıtlamaları yeterli oluyor. Her bir abonenin bu kampanyaya en çok 1 kere katılmaları mümkündür. Vodafone Seviyorum İnterneti çekiliş sonuçları resmi site üzerinden açıklanmaktadır. Bir tane de yedek kişi bulunur.

Vodafone 24 saat geçerli 5 GB internet bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Vodafone e Faturaya Geçerek Bedava İnternet Kazanın

Vodafone e Faturaya geçişte bedava internet kazanabilir aynı zamanda ağaç katliamının önüne geçebilirsiniz. Kampanya kapsamında kazanılan bedava internet 15 gün boyunca geçerli olacaktır. Her bir Vodafone müşterisinin bu kampanyadan en çok 1 kere yararlanma hakkı bulunmaktadır. E fatura ile basılı fatura arasına bir fark bulunmaz. Basılı kağıt faturada görülen bilgilerin tümü aynı şekilde e fatura zerinde de yer alır. Dilerseniz basılı fatura gerekli olduğu durumlarda e faturayı yazıcıdan çıktı alarak fatura normal fatura olarak kullanılabilir. Bu kampanyaya katılarak bedava internet kazanmak isterseniz SMS göndermeniz yeterli olur. Telefonunuzun mesaj kısmına gelin ardından e fatura yazın ve e posta adresinizi ekleyin. Mesajı 7000’a gönderin.

Vodafone Yanımda Uygulamasını İndirin, Bedava İnternet Kazanın

Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek bedava internet kazanmak mümkündür. Bu şekilde her Vodafone abonesi en çok bir kere bedava internet kazanma fırsatını ele geçirmiş olurlar. Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir. Uygulamanın indirilmesi için akıllı telefon sahibi olmanız ve telefon işletim sisteminizin IOS ya da Android olması gerekmektedir. Vodafone Yanımda uygulamasını indirdikten sonra telefon numaranızı ve şifrenizi kullanarak sisteme giriş yapın. Bu uygulama sayesinde dilerseniz TL bakiyenizi öğrenebilir, dilerseniz kredi kartı ya da banka kartı kullanarak TL yüklemesi yapabilir, ek paket satın alabilir, güncel kampanyaları takip edebilirsiniz.

Vodafone Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası

Vodafone Geleneksel Yükle Harca Kazan kampanyası ile aboneler yaptıkları harcamalara göre 500 dakika ya da 1 GB internet kazanma fırsatını elde ediyorlar. Bu kampanyadan ne kazanabileceğinizi öğrenmek için telefonlarınızın mesaj kısmına giriş yapın ve bana ne var yazın ardından mesajı 4455’e gönderin. Üstelik bu kampanya ile doya doya internete girin diye indirimli 1 GB internet paketine sahip olabileceksiniz. Vodafone bedava internet kampanyası kapsamında kazandığınız bedava internet akşam 6’dan sabah 6’ya kadar kullanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz ve TL yüklemeniz gerekmektedir. Ne kadar çok TL yüklemesi yaparsanız o kadar çok hediye internet ve dakika kazanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.