Web Tekno Haber

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Var Mı?

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Var Mı?

Vodafone bedava internet hilesi sayesinde kişiler internetleri aniden bitmesi halinde internetlerini yenileyebilirler. Hem de hiç ek ücret ödemelerine gerek kalmadan. Kişiler bu bedava internet hilelerinin bazılarından tek sefer için faydalanabilecekken bazı hilelerden haftalık ya da aylık olarak faydalanabilirler. Bu hilelerden faydalanmak isteyen kişilerin mutlaka Vodafone abonesi olması gerekmektedir. Bazı fırsatlarda müşterilerin belli bir süreden beri müşteri olmaları istenmektedir.

Vodafone İnternet Avcıları ile Bedava İnternet Hilesi

Vodafone İnternet Avcıları bedava internet kazanmanın bir yoludur. Bu uygulama hem bedava internet kazanmanızı sağlayacak hem de sizi eğlendirecektir. Bu hileyi uygulamak için öncelikle oyunu telefonunuza indirmeniz gerekecek. Bunu IOS işletim sistemi ile çalışan telefonlar için Apple Store üzerinden, Android ile çalışan telefonlar için ise Google Play üzerinden indirebilirsiniz. Oyunu telefona indirmek için herhangi bir ücret ödenmesine gerek yok. Oyun indirildikten sonra, numaranızı kullanarak Vodafone uygulaması şifrenizi girmeniz gerekir. Ardından lokasyon bilgileri ile veri paylaşımını açmanız gerekiyor. Oyuna giriş yaptıktan sonra dilediğiniz her yerde internet kazanabilirsiniz.

Ancak bu oyun ile internet kazanmak için yalnızca tek bir bulunduğunuz yerde oyun oynamanız yeterli olmayacaktır. Bu oyundan internet kazanmak için sürekli gezmeli ve farklı lokasyonlarda bu oyunu oynamalısınız. İnternet bitlerini kırmızı renkli göreceksiniz. Bu oyundan ne kadar GB kazanacağınız biraz oyunu nasıl oynadığınıza, biraz şansınıza, biraz da düzenli fatura ödeyip ödememe durumunuza bağlıdır. Bu oyunu oynayan kişilerin 26 yaşının altında abone olması geremektedir. Bitler kazanıldıktan hemen sonra, hediye internet kişinin hattına yüklenir.

Ayrıca Vodafone Fanta 1 GB bedava internet kampanyası bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Vodafone Çarkı Felek Oyunu ile Bedava İnternet Hilesi

vodafone carki felek oyunu

vodafone carki felek hilesi

Vodafone Çarkı Felek ile bedava internet kazanmak için kişilerin telefonlarına Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeleri gerekmektedir. Bu bedava internet kazanma hilesi İnternet Avcıları’na benzemektedir. Bu oyun da oyuncuların MB ve GB kazanmanızı sağlayacak. Bu şekilde internet kazanmak için en üst sağ kısımda yer alan çarkın çevrilmesi gerekir. Çarkın üzerinde farklı hediyeler de bulunur. Kişiler bedava internetin yanı sıra, konuşma dakikası, SMS ve indirim çekleri gibi fırsatlardan faydalanma imkanına sahip olurlar. Çarkı felek oyunu ile haftada 5 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone İnternetini Paylaş Kazan ile Bedava İnternet Hilesi

Vodafone İnternetini Paylaş Kazan ile bedava internet kazanabilirsiniz. Sizin kullanmadığınız internetleri sevdikleriniz ile paylaşmanız mümkündür. Bunu yapmak için Vodafone’un akıllı telefonlar için tasarladığı Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmiş olmanız gerekir. Dilerseniz Vodafone resmi internet sitesini, Vodafone online işlemlerini ya da Vodafone SMS sistemini kullanmanız mümkündür. Eğer bu hileyi internet üzerinden yapacaksanız, şifrenizi girin ve hediye paylaş bölümünü tıklayın. Daha sonra ne kadar GB ya da MB internet göndermek istediğinizi seçin. Tek bir tıkla belirttiğiniz interneti karşı tarafa gönderebilirsiniz. Bu sayede hem sevdiklerinizi mutlu etmiş olur hem de kullanmadığınız interneti boşuna heba etmiş olmazsınız. İnternetinizi göndermek için telefonlarınızın SMS kısmına geldikten sonra 500 MB yazın boşluk bırakın ve SMS göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını yazın ve mesajı 4555’e gönderin. Karşı tarafa bedava internet ulaşır. SMS gönderince karşı tarafa kendine SMS ile bilgilendirme yapılır.

Vodafone Seviyorum İnterneti ile Bedava İnternet Hilesi

Vodafone Seviyorum İnterneti ile bedava internet kazanmak için seviyorum interneti adı verilen anketi doldurmanız gerekir. Anketi doldurduğunuz zaman kazanacağınız bedava internetin geçerliliği 1 sene olacaktır. Toplam 3 GB değerinde bedava internet kazanabilirsiniz. Anket tamamlayan kişilerin 1 tane çıkılış hakkı bulunur. Bu hilenin en önemli özelliği kişilerin Vodafone abonesi olmasalar bile bu hileden faydalanabilmeleridir. Vodafone abonesi olmayan kişilerin anketi doldurduktan sonra 1 ay içinde (en geç) telefon numaralarını Vodafone’a taşımaları gerekmektedir. Bu şekilde 3 GB internet kazanan abonelerin internet hakkını Vodafone aboneler gibi 1 sene için kullanabilirler.

Vodafone Gençlerin Kullanabileceği Bedava İnternet Hilesi

Vodafone gençlerin kullanabileceği bedava internet hilesi 25 yaşın altında olan kişiler için geçerlidir. Freezone isimli gençlerin kullandığı bu uygulama ile bedava GB kazanabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için sizin için en uygun olan tarifeyi seçin daha sonra Vodafone akıllı telefon uygulaması olan Vodafone yanımdayı açın. Uygulamayı açtıktan sonra dilediğiniz paketi seçin. Bu paketler gamer paketi, müzik paketi, video paketi ya da İnstagram paketi olabilir. Hangi uygulamayı daha çok kullanıyorsanız ona göre paket tercihi yapın. Kazanacağınız her bedava GB internetin geçerliliği bir ay olacaktır.

Vodafone Şehre Göre Yapılabilecek Bedava İnternet Hilesi

Vodafone şehre göre bedava internet hilesi vardır. Bu hileden faydalanmak isteyen kişilerin aşağıdaki şehirlerden bir tanesinde ikamet etmeleri gerekmektedir:

 • Konya,
 • Sakarya,
 • Şanlıurfa,
 • Kocaeli,
 • Diyarbakır,
 • Samsun,
 • Denizli,
 • Hatay,
 • Manisa,
 • Balıkesir,
 • Adana,
 • Kayseri,
 • Mersin,
 • Bursa,
 • İzmir.

Eğer bu illerde yaşıyorsanız, yeni hat almışsanız ya da faturasızdan faturalıya geçiş yapan kişilerden biriyseniz bu hileyi uygulayabilirsiniz. Seçtiğiniz tarifeye ek olarak bu hile sayesinde her ay 2 GB internet kazanabilirsiniz. Faturalı hattan numara taşımanız halinde 2 GB bedava 1 ay boyunca geçerli olacaktır.

Vodafone Yeni Abonelere Özel Bedava İnternet Hilesi

Vodafone yeni aboneler için bedava internet hilesi Vodafone internet sayfası üzerinden gerçekleştirilebilir. Eğer yeni hattı Vodafone bayilerini ziyaret ederek almak gibi bir zamanınız yoksa, bu işlemi internetten yapabiliyor olmanız sizin için avantajlı olacaktır. Bunu yapmak için formu doldurun. Ardından hangi tarifeden faydalanmak istediğinizi seçin. Bu işlemleri doğru şekilde yapmanız halinde hattınız adresinize ücretsiz olarak teslim edilecektir. Abonelik aktif hale geldiği andan itibaren bir ay için geçerli olan 2 GB interneti kazanırsınız. Ayrıca 3 GB internet kazanma şansınız da bulunmaktadır.

Vodafone seviyorum interneti testi ile 3 GB bedava internet kazan fırsatlarına bakabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Bedava İnternet Hilesi

vodafone yanimda uygulamasi indir

vodafone yanimda internet hilesi

Vodafone Yanımda Uygulaması ile bedava internet kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu uygulama ile Vodafone aboneliği ile ilgili bütün abone hizmetlerini gerçekleştirmeniz mümkündür. Uygulamayı kullanarak faturanızı ödeyebilir ya da hattınıza TL yükleyebilirsiniz. Bu hile daha önceden Vodafone Yanımda uygulamasını indirmemiş olan aboneler faydalanabilir. Uygulamayı Google Play ya da App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ardından uygulamaya şifreniz ve telefon numaranız ile giriş yapın. Buradan ek paketler bölümüne girin. 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz bedava 5 GB internet sizin olacaktır. Hileyi yeniden denemeniz halinde bedava internet kazanmanız mümkün olmaz.

Vodafone’a Numarayı Taşıyarak ile Bedava İnternet Hilesi

Vodafone’a numarayı taşıyarak bedava internet kazanmanız mümkündür. Bu kampanya Vodafone’nun daha fazla abone sayısına sahip olması için düzenlenmiştir. Buna göre her kim başka bir operatörden gelir ve hattını Vodafone’a taşırsa bu kişilerin her ay 5 GB’a kadar bedava internet kazanma hakkı olur. Yani kişiler 12 ay boyunca toplamda bedava tam 60 GB internet kazanma hakkına sahip olurlar. Bu kampanyadan faydalanmak ve bedava internet kazanmak isteyen kişilerin SMS göndermelerine ya da herhangi bir şey yapmalarına gerek bulunmuyor. Hattınız aktif hale geldiği andan itibaren hediye internetiniz kullanılabilir hale gelir. Ayrıca tarafınıza hediye internet kullanımı SMS’i gelir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Selda dedi ki:

  VODAFONE ANKATİLMAZ YASANİR

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.