Web Tekno Haber

2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir?

2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir?

Vodafone hediye internet paketi kampanyaları 2020 yılında da aboneler tarafından yakından takip edilen kampanyalar arasında yer almaktadır. Türkiye’nin en büyük GSM operatörlerinden biri olarak milyonlarca müşterisine kaliteli hizmet vermeye devam eden Vodafone şirketi, abonelerinin talepleri doğrultusunda yılın bazı dönemlerinde bedava internet kampanyaları düzenlemeye devam etmektedir. Vodafone bedava internet 2020 yılında müşteri memnuniyeti sağlamak ve diğer GSM firmalarından farklı kampanyalar gerçekleştirmek için abonelerin kullanımına sunuşmaktadır.

Özellikle faturasız hatta sahip Vodafone aboneleri, dakika, SMS ve internet paketlerinde kendilerine daha fazla seçenekler sunulmasını talep etmektedir. Bu sebeple müşterilerinin taleplerini değerlendirmeye alan Vodafone şirketi, abonelerine cömert hediyeler vererek GSM sektöründe de adından sıkça söz ettirmeyi başarmaktadır. Vodafone müşterilerine faturalı veya faturasız fark etmeksizin sunulan hediye internet paketleri en çok tercih edilen kampanyalardan oluşmaktadır.

Bedava internet kazandıran uygulamalara yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet Kampanyası 2020

Vodafone Bana Ne Var uygulaması ile bedava internet paketleri 2020 yılında da tüm hızıyla kullanılmaya devam edilmektedir. Vodafone şirketinin müşterilerine sunduğu en sevilen kampanya olarak öne çıkan “Bana ne var paketleri” hem faturalı hem de faturasız Vodafone aboneleri tarafından yakından takip edilmektedir. Vodafone Bana Ne Var bedava internet kampanyasından yararlanabilmeniz için yapmanız gerekenler oldukça basittir. İlk olarak akıllı telefonunuza Vodafone Yanımda uygulamasını Appstore veya Google Playstore üzerinden ücretsiz olarak indirmeniz gerekmektedir.

Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra pazartesi günleri uygulama içinde bulunan Bana Ne Var butonuna dokunmanız yeterli olacaktır. Hesabınızı tanımlattıktan sonra Vodafone operatöründen gelen kısa mesaj bildiriminin ardından günlük bedava 500 MB hediye internet paketini anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Vodafone bedava internet 2020 yılında da bu uygulama ile günlük ve haftalık olarak abonelere sunulmaktadır. Paketinizin kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için de yine istediğiniz zaman Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak gerekli kontrolleri yapabilirsiniz.

Vodafone 1 GB Bedava İnternet Kampanyası 2020

Vodafone hediye 1 GB bedava internet kampanyası 2020 yılında da abonelerin kullanımına sunulmuştur. Bu kampanyadan yararlanmak için de yapmanız gerekenler oldukça basittir. İlk olarak Vodafone Yanımda mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Bu mobil uygulamayı Appstore veya Google Playstore üzerinden ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirdikten sonra hattınızı sisteme tanımlatmanız şarttır.

Bu işlemlerin akabinde telefonunuzun kısa mesajlar bölümüne girerek “S” yazdıktan sonra mesajı 7000’e SMS olarak göndermeniz gerekmektedir. Bu mesajın operatöre iletilmesinin ardından 15 dakika içinde mobil cihazınıza bir şifre gönderilecektir. Bu şifre sayesinde uygulama üzerinden sisteme giriş yapabilir ve Vodafone 1 GB bedava internet paketini hattınıza tanımlatabilirsiniz. Vodafone’dan kampanya ile ilgili bildirim mesajının gelmesinin ardından hattınıza tanımlanan bedava interneti kullanmaya başlayabilirsiniz. Vodafone 1 GB bedava internet kampanyasından yararlanma süreniz 30 gün olarak belirlenmiştir.

Vodafone faturasız tarifeleri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Vodafone 4.5 G Kullanıma 2 GB Bedava İnternet Kampanyası 2020

Vodafone 4.5 G’ye geçenlere 2 GB hediye internet paketi 2020 yılında henüz hatlarını 4.5 G ile tanıştırmamış abonelerin yararlanabileceği bir kampanyadır. Vodafone 4.5 G’ye hattınızı taşıttıktan sonra bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bunun için size en yakın Vodafone mağazasına gidip hattınızı 4.5 G uyumlu hale getirdikten sonra cep telefonunuzun kısa mesajlar bölümüne girip “4.5G” yazarak 4545’e SMS göndermeniz yeterli olmaktadır.

Vodafone operatöründen gelen aktivasyon onayının ardından 30 gün boyunca 2 GB bedava interneti doya doya kullanabilirsiniz. Vodafone bedava internet 2020 yılında da faturalı veya faturasız abonelerin yakından takip ettiği kampanyaları sunmaya devam etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ferhat dedi ki:

    İnternet istiyorum 2 gün dür uğraşıyorum ama yapamıyorum

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.