Web Tekno Haber

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası Nedir, Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası Nedir, Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet paketi kampanyası, Türkiye’nin en büyük GSM operatörleri arasında yer alan Vodafone’un müşterilerinin memnuniyeti için uygulamaya koyduğu fırsatlardan biridir. Faturalı veya faturasız fark etmeksizin tüm Vodafone müşterileri, abonesi oldukları bu şirketin bedava internet kampanyalarından yararlanarak hatlarına belirli bir süre kullanabilecekleri 1, 2, 5, 10 hatta 30 GB bedava internet tanımlatabilirler. Vodafone bedava internet kampanyası, GSM operatörleri arasında yaşanan kıyasıya rekabette rakiplerinin önüne geçmek isteyen Vodafone’un tüm mobil abonelerinin beğenisine sunduğu kampanyalardan oluşmaktadır.

Vodafone bedava internet kampanyalarına katılım göstermek sanıldığı kadar karmaşık ve zor bir işlem değildir. Birbirinden güzel bedava internet paketlerine anında katılımda bulunmak ve avantajlar dünyasından yararlanmak için yazımızda bulunan kampanyaları ve uygulanması gereken adımları kolaylıkla takip edebilirsiniz. Pek çok kampanyaya katılım yalnızca bir SMS (kısa mesaj) göndererek olmaktadır.

Vodafone fiber internet paketleri detayı için tıklayınız.

Vodafone Hoş Geldin 2019 Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone hoş geldin 2019 bedava internet kampanyası, yıl boyunca geçerliliğini sürdüren ve faturalı ya da faturasız bütün Vodafone abonelerinin ücretsiz olarak katılım gösterebileceği bir kampanyadır. Bu kampanyadan yararlanmak için tarifenize tanımlı internet paketinizin olup olmaması önemli değildir. Yani mevcut durumda örneğin 3 GB internet paketiniz varsa, bu kampanyadan yararlanarak sahip olacağınız hediye GB’lar bu kotanın üzerine eklenecektir. Bu sayede paketinizde hiç internet olmadığında da olduğunda da bu kampanyadan anında faydalanabilmeniz mümkündür.

Vodafone hoş geldin 2019 kampanyasından sadece yeni aboneler ve numarasını Vodafone’a taşıyan müşteriler yararlanabilmektedir. 15 GB boyutundaki bedava internet kampanyasından yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, kampanya şartlarını yerine getirdikten sonra;

  • HEDIYE5GB yazdıktan sonra,
  • 7000’e kısa mesaj (SMS) göndermektir.

Kampanyaya katılırken yazdığınız hediye 5 GB internet paketi sizi yanıltmasın. Kampanyada her ay 5 GB hediye edildiğinde 3 ay boyunca toplamda 15 GB bedava internet kazanmanız mümkün olmaktadır.

Vodafone Seviyorum Testi Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone seviyorum testi ile bedava internet paketi kampanyası yapmak hem eğlenceli hem de bir o kadar basittir. Vodafone faturalı ve faturasız abonelerine özel sunulan bu kampanyada 5 yıl boyunca bedava internet kazanma imkanınız bulunmaktadır. Öte yandan buna ek olarak Vodafone seviyorum testine katılan herkes, koşulsuz şartsız 3 GB boyutunda bedava internet sahibi olmaktadır. Vodafone seviyorum testine firmanın kurumsal internet sitesi üzerinden telefon numaranız ile anında katılabilirsiniz.

Vodafone ADSL internet paketlerine buradan bakabilirsiniz.

Vodafone Freezone İnternet Avı Kampanyası

Vodafone Freezone bedava internet paketi avı kampanyası, GSM sektöründe daha önce benzeri görülmeyen bir uygulamadır. Tüm rakiplerinden önce “Sokakta İnternet Avı Başlıyor” sloganı ile birlikte yepyeni bir akım başlatan Vodafone bu kampanyadan yararlanma şansını yalnızca Freezone tarifesine katılan abonelerine sunmaktadır. Freezone üyelerine özel olarak tasarlanan İnternet Avcıları oyunu, sokaklarda uçuşan BİT’lerin yakalanmasını amaçlamaktadır. Vodafone Freezone’lu olarak sokakta civarında ya da biraz uzak bölgelerde göreceğin BİT’leri teker teker yakalayarak bakiyende biriken bu BİT’leri bedava internet paketine anında çevirebilme şansına sahip olabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Yanımda uygulaması ile bedava internet paketi kampanyası, uygulama içinde yer alan Salla Kazan oyunu ile abonelerin kullanımına sunulmuştur. Akıllı telefonunuza App Store’dan ya da Google Play mağazalarından ücretsiz olarak indirebileceğiniz Vodafone Yanımda uygulamasının hediye çarkı ve salla kazan oyunları ile siz de cazip hediyeler ve bedava internet paketleri kazanabilirsiniz. Vodafone bedava internet kampanyası hakkında detaylı bilgileri web sitemizden ya da vodafone.com.tr adresinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.