Web Tekno Haber

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Fırsatları

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Fırsatları

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Fırsatları

Firma tarafından kullanıcılarına özel olarak hazırlanan ücretsiz hediye seçenekleri ile müşterileri mutlu etmeyi başarıyor. Peki Vodafone bedava internet kazanma fırsatları arasında hangi kampanyalar var? Kimler bu kampanyalardan faydalanabilir?

E-Fatura

Çevreyi koruma kanunu dahilinde e-fatura ya da SMS faturaya geçen tüm faturalı Vodafone abonelerine özel 15 gün süreyle kullanacak oldukları 1 GB hediye internet paketine sahip olabilirler. Vodafone e-faturaya geçiş yapabilmek için 7000 E-Fatura boşluk e-posta adresi yazıp herhangi bir ekstra ücret ödemeye gerek kalmadan e-faturaya geçebilirsiniz.

Faturasız Hat Sahiplerine Özel 2 GB İnternet

Aylık 35 TL kontör yüklemesi yapan Vodafone müşterilerine aylık olarak kullanmak şartıyla 2 GB internet paketi hediye veriliyor. Müşterilerin bu kampanyaya katılabilmesi için ABONE SUPER 2 GB yazıp 3636’ya kısa mesaj gönderebilirsiniz.

4,5G Uyumlu Hatta Geçenlere 1 GB Ücretsiz Hediye

4,5G kapsamı dahilinde hatta geçen operatörlere internet paketi hediyesi sunan Vodafone, bu kampanyayla 1 GB internet olanağı sağlıyor. Kampanyadan yararlanmak için hattınızın 4.5G ile uyumlu olması gerekir. Bedava internet kullanımı için sizlere sunulan 1GB 30 gün geçerli sayılacak. Ayrıca akıllı cihazınızın ayarlarını da 4.5G olarak güncellemeniz gerekir.

Akıl Küpü Tarifesiyle 500 MB İnternet Hediye

Öncellikle bu kampanya yalnızca faturalı hat kullanıcıları için geçerlidir. Vodafone tarafından kullanıcılara sunulan Akıl Küpü tarifesi dahilinde kullanıcılar için yılda 3 kez ile sınırlı olmak kaydıyla 500 MB bedava internet sağlıyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin yapması gereken 500 Yedek MB yazarak 3636’ya göndermektir.

Vodafone Yanımda Uygulamasını İndirenlere 1 GB Bedava İnternet

Eğer Vodaone Yanımda uygulamasını ilk defa akıllı cihazınıza indirecekseniz 1 GB internet paketi sizleri bekliyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için Vodafone Yanımda uygulamasını yükledikten sonra giriş yapmaktır. Uygulamaya yeni giriş yapan kişilerin şifre alması gerekir. Bu işlemi yapmak için 7000’e S yazıp gönderin. Daha sonra size verilen şifre ile birlikte uygulamaya dilediğiniz zaman giriş yaparak hediye internetlerinizi kullanabilirsiniz. Ancak yüklenen bedava internetin kullanım süresinin 30 gün olduğunu unutmayın.

Salla Kazan ile Birbirinden Güzel Bedava İnternet

Vodafone Salla Kazan kampanyası sürekli olarak devam ediyor. Bazı dönemlerde kullanıcıların karşısına birçok değerli hediye de çıkmaktadır. Bu kampanyadan faydalanmak için Vodafone Cebimde uygulamasının akıllı cihazlarınıza yüklenmesi gerekir. Belirli zaman aralıklarında bu uygulamaya girerek bedava internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Kampanya dahilinde en fazla 2 GB’a dek internet hediyesi kullanıcılara sunuluyor. Hediye internet kazandığınız zaman size SMS ile bilgi sağlanıyor.

Bana Ne Var Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone operatör şirketi tarafından sunulan kampanyaların ilk sırasında yer alan Bana Ne Var kampanyası ile ücretsiz internet kazanma hakkınız mevcut. Bunun için yapılması gereken şey Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz ve her hafta dağıtılan hediyeler arasında 1GB ile 500 MB arasında bedava internet paketi hakkı kazanabilirsiniz. Bana Ne Var uygulamasında bedava internet paketlerinin yanı sıra bedava WhatsApp, dakika, SMS gibi birçok alternatif hediye de kullanıcılarına dağıtılıyor.

Vodafone Altın Kulüp Bedava İnternet Paketi

Vodafone altın kulüp üyeleri için özel olarak hazırlanan 4 GB bedava internet paketi almanız için yapmanız gereken Vodafone altın kulübe üye olmaktır. Vodafone altın kulüp fırsatlarından yararlanmak ve üye olabilmeniz için ALTINKULUP yazarak 7000’e kısa mesaj olarak gönderin. Daha sonra gelen katılım onayı ile birlikte hattınıza Vodafone 4GB bedava internet kazanma fırsatınız olacaktır. Bazı kampanyaların süreleri sınırlıdır katılım sağlarken bunu dikkate almayı unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Azat dedi ki:

    Bedava internet

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.