WebTeknoHaber | Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Vodafone bedava mobil internet paketi kampanyaları 2019 yılının son aylarında da hız kesmeden devam etmektedir. Sene başından bu yana düzenlediği çeşitli bedava (hediye) internet kampanyaları ile abonelerinin yüzünü güldürmeyi başaran Vodafone, özellikle telekomünikasyon sektöründe rekabet ettiği diğer rakiplerinin önüne de geçmek için çalışmalar yapmaktadır. Vodafone bedava internet paketi yapmak sanıldığı kadar zor değildir. Gerekli işlemleri yapan ve kampanya şartlarına uygun olan bütün faturalı veya faturasız Vodafone aboneleri, hatlarına bedava internet paketi tanımlatabilirler.

Vodafone tarafından düzenlenen bedava mobil internet paketi kampanyaları birbirinden farklı içeriklere sahip olduğu için bir kampanyadan başka kampanyaya abonelere sunulan hediye GB’lar da değişiklik göstermektedir. Ancak genel olarak Vodafone abonelerini tatmin eden boyutlarda mobil internet paketi hediye edilmektedir.

Vodafone ADSL internet paketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Bedava İnternet

Vodafone Yanımda mobil uygulaması ile bedava internet paketi kampanyası, akıllı telefon kullanan Vodafone abonelerinin ücretsiz olarak yararlanabileceği bir uygulamadır. Akıllı telefonunuzun işletim sistemine bağlı olarak yani Android ya da iOS sistemine bağlı olarak uygulama mağazasından indirebileceğiniz Vodafone Yanımda uygulaması ile siz de fırsatlar dünyasından yararlanabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra Çarkı Felek olarak bilinen çark çevirme oyununa giriş yaparak her hafta hediye internet kampanyası fırsatlarına sahip olabilirsiniz. Bu çark çevirme oyununda internet dışında Türkiye’nin en büyük e-ticaret mağazalarında da ciddi anlamda indirim kuponları kazanabilirsiniz. Çarkı çevirdikten sonra o hafta boyunca kullanabileceğiniz hediye şansınıza göre belirlenmektedir. Bu çarkta 5 GB, 2 GB ve 1 GB bedava internet paketleri bulunmaktadır.

Vodafone 8 GB Bedava İnternet

Vodafone 8 GB bedava mobil internet paketi kampanyası hem faturasız hem de faturalı Vodafone abonelerinin kullanımına uygundur. Ancak Vodafone müşterilerinin bu kampanya dahilinde kendilerine sunulan 8 GB bedava internet paketi kampanyasına daha önce katılmamış olmaları gerekmektedir. Bu kampanya ile Vodafone bedava internet paketi yapmak için uygulamanız gereken adımlar şunlardır:

  • Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girin,
  • SUPER2GB yazın,
  • 3636’ya kısa mesaj (SMS) gönderin.

Bu paketi ücretsiz olarak hattınıza tanımlattıktan sonra paketin son kullanım tarihinden 1 gün önce paketinizi iptal etmeniz gerekmektedir. Aksi halde bir sonraki ay Vodafone 8 GB mobil internet paketi yenileneceği için hattınızdan ücret kesintisi yapılacaktır.

Vodafone bedave internet kazanmak için buraya tıklayınız.

Vodafone Yükle Harca Kazan Bedava İnternet

Vodafone yükle harca kazan bedava mobil internet kampanyası, hattınıza TL yüklemesi yaparken yararlanabileceğiniz bedava 1 GB internet kazanabilir bununla birlikte 500 dakika her yöne konuşma dakikasından da faydalanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için yapılması gerekenler şunlardır:

  • Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girin,
  • BANANEVAR yazın,
  • 4455’e kısa mesaj (SMS) gönderin.

Bu kampanya ile konuşma ve internet paketi kazanabilir 1 ay boyunca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Vodafone e-Fatura Bedava İnternet

Vodafone e-fatura bedava mobil internet paketi kampanyası, Vodafone’un hem doğayı korumak hem de müşterilerine kolaylık sağlamak amacıyla uygulamaya koyduğu bir kampanyadır. Yalnızca faturalı aboneliğe sahip müşterilerin yararlanabileceği bu kampanya ile kağıt israfının önüne geçilerek ağaçların kesilmesi de engellenmiş olmaktadır. Böylelikle Vodafone aboneleri faturalarını dijital platformdan alarak teknolojinin sağladığı kolaylıklardan da yararlanmış olmaktadır. Kampanyaya daha önce katılmayan Vodafone faturalı aboneleri bu şekilde 1 ay kullanabilecekleri 1 GB hediye internet sahibi olabilirler. Ancak kampanya katılım şartları arasında da yer aldığı gibi bedava internetten yararlanmak yalnızca 1 kereliktir. Kampanyaya katılarak Vodafone bedava internet yapmak için şu adımları uygulamanız gerekmektedir.

  • EFATURA yazın,
  • Bir boşluk bırakın,
  • e-mail adresinizi yazın,
  • 7000 kısa mesaj gönderin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.