Web Tekno Haber

Vodafone Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet paketi yapma avantajları sayesinde karlı çıkabilirsiniz. TL yükleme işlemlerinden tutun, eğlenceli uygulamalara kadar bir çok farklı şekilde Vodafona bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Sosyal medyada zaman geçirmeyi seviyorsanız bu uygulamaları sosyal medyada kullanır ya da dilerseniz dilediğiniz sitede sörf yapabilirsiniz. Bu sırada internet kullanımınızdan yemeyecek, bedava gezinti yapmış olacaksınız.

Ayrıca Vodafone bedava internet kampanyası bilgilerine bakabilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan ile Yüklemenizle Bedava İnternet Kazanabilirsiniz

Vodafone Yükle Kazan ile yüklemelerde bedava internet kazanmak için hem faturalı hem de faturasız hat sahibi olabilirsiniz. Hattınıza en az 30 TL değerinde yükleme yapmanız yeterli olur. Yüklemeyaptıktan sonra mesaj atmayı unutmayın. Bana ne var yazın boşluk bıraktıktan sonra 4455’e gönderin. Mesaj attıktan sonra bedava internet hattınıza tanımlanır.

Vodafone 4.5 G Aboneliğine Geçtiğiniz Zaman, Bedava İnternet Kazanırsınız

Vodafone 4.5 G aboneliğinde geçişlerde bedava internet kazanma kolay bir yöntemdir. Hala 3 G abonesi olan kişiler bu kampanyadan faydalanabilirler. Kampanya her müşteri için tek seferlik kullanılabilir. Aboneliğe geçişlerde 2 GB internet sahibi olabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak, size en yakın Vodafone şubesini ziyaret ederek, 4.5 G aboneliğinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Vodafone’dan 500 MB Bedava İnternet Kazanmak İstemez misiniz?

Vodafone’dan 500 MB bedava internet kazanmak için yapılması gereken tek şey SMS göndermek! Vodafone bu kampanyayı acil internet ihtiyacı olan kişiler için tek seferlik kullanıma açmıştır. Bu kampanyadan faydalanmak isterseniz büyük harfler ile net yazdıktan sonra boşluk bırakın. 500 MB yazın ve mesajı 3636’ya gönderin. Hattınıza bir iki dakika içinde 500 MB bedava internet tanımlanır.

Vodafone’dan Bedava 8 GB İnternet Paketi Yapabilirsiniz!

Vodafone’dan bedava 8 GB internet için telefonlarınızdan mesaj kısmına gelin. Büyük harfler ile Super 2 GB yazın. Mesajınızı 3636’ya gönderin. Hattınıza tanımlanacak olan 8 GB internet toplam 1 ay boyunca geçerli olacaktır. Bu paketin her ay yenilenme özelliği vardır. Bir sonraki ay bu paketten faydalanmak istemezseniz aboneliğinizi paket kullanım süresinin bitmesine son 1 gün kala iptal edebilirsiniz. Eğer paketi iptal etmezseniz, bir sonraki ay faturanıza ek ücret yansıyacaktır.

Vodafone E Fatura Sistemine Geçiş Yapanlar Anında Bedava İnternet Kazanıyorlar

Vodafone E Fatura sistemi ile bedava internet kazanmak hem kolay hem de çevre dostu bir uygulama olmasından dolayı tercih edilir. E fatura sistemine geçiş yaptığınız zaman da kullanımlarınızı e mail üzerinden takip edebileceksiniz. Hem de bedava internet kullanma farkı ile! E fatura sistemine geçiş yapmak isterseniz SMS atabilir ya da size en yakın Vodafone mağazasını ziyaret edebilirsiniz. SMS atarak e faturaya geçiş yapmak için büyük harfler ile e fatura yazın boşluk bıraktıktan sonra mesajı 7000’e gönderin. Böylece hem e faturaya geçer hem de bedava 5 GB internet kullanırsınız.

Vodafone 4.5 G bedava internet nasıl alınır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulamasına Davet Ettiğiniz Arkadaş Başına Bedava İnternet Kazanbilirsiniz!

Vodafone Yanımda uygulaması ile davet başına bedava internet kazanmak kolaydır. Yapmanız gereken şey önce kendi telefonunuza uygulamayı indirmek ardından da arkadaşınızı uygulamadan faydalanması için davet etmektir. Hediye internet kazanmak için arkadaşınızın uygulamaya giriş yapması gerekiyor. Ne kadar çok arkadaşınızı davet ederseniz o kadar çok bedava internet kazanırsınız. Bu bedava internet paketi kişi başına 2 GB’tır. Aynı uygulama üzerinden haftalık internet ve konuşma paketleri başta olmak üzere diğer kullanım haklarına da sahip olursunuz. Her hafta bol bol kazanmak için uygulama çarkı çevirmeniz yeterli olur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ismet dedi ki:

    Vodafone beş para etmez paketlerle dolu sizi seçmen in tek sebebi burda şebekenin iyi çekmesi tarifelerini paketlerinin hiç iyi değil hediyeler berbat hediyeler ya bi günlük yada tl yükleme karşılığı iyi olanda çok yüksek faturalida iyi paketler var onuda ben sevmem fatura li ya güvenmiyorum her ay tl yüklemek hoşuma gitmiyor

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.