WebTeknoHaber | Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet


Vodafone Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet paketi kampanyaları 2019 yılında da müşterilerin hakkında en çok araştırma yaptığı konulardan biridir. Bilindiği üzere ülkemizde telekomünikasyon sektöründe faaliyetlerini sürdüren Vodafone, sektördeki diğer büyük şirketlerle rekabetinde öne çıkmak ve müşterilerine memnuniyet sağlamak adına kayıtlı abonelerine pek çok farklı seçenek üzerinden bedava internet paketi sunmaktadır. Vodafone bedava internet paketi yapmak için kullanabileceğiniz tüm alternatif yolların detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Vodafone bedava internet paketlerinden yararlanmak için her ne kadar faturalı ya da faturasız müşteri olmanız önemli olsa da bu iki farklı müşteri profiline özel kampanyalar bulunmaktadır. Yazımızda yer alan Vodafone faturalı ya da faturasız bedava internet kampanyalarını inceleyerek kendinize en uygun paketten hemen yararlanabilirsiniz. 2019 yılının en çok tercih edilen Vodafone bedava internet paketi kampanyaları şunlardan oluşmaktadır.

crossorigin="anonymous">

Vodafone fiber internet kampanyaları için tıklayınız.

Vodafone Self Servis İle Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Self Servis uygulaması ile bedava internet paketi kampanyası, akıllı telefona sahip olan bütün Vodafone müşterilerinin yararlanabileceği bedava internet paketlerinden biridir. Faturalı ya da faturasız olmanız fark etmeksizin akıllı telefonunuzun mağaza bölümüne girerek Vodafone Self Servis uygulamasını hiçbir ücret ödemeden telefonunuza indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra hediye internetiniz anında hattınıza tanımlanacaktır. Bu uygulamayı telefonunuza indirmek için;

 • iOS işletim sistemine sahip iPhone kullanıyorsanız AppStore;
 • Android işletim sistemine sahip Samsung, Huawei, Sony gibi akıllı telefon kullanıyorsanız Google Play Store üyeliğinizin bulunması gerekmektedir.

Vodafone Yasal E-Fatura İle Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone yasal e-fatura ile bedava internet paketi kampanyası, elektronik faturaya ya da SMS faturaya geçiş yapan tüm faturalı Vodafone abonelerinin kullanımına sunulmuştur. Vodafone bedava internet paketleri arasında yalnızca faturalı olan abonelerin kullanabileceği bu kampanyada 15 gün için geçerli olmak üzere 1 GB hediye internet paketi verilmektedir. Kampanyaya dahil olabilmek için yapmanız gerekenler şunlardır:

 • EFATURA yazın, bir boşluk bırakın,
 • Güncel olarak kullandığınız e-posta adresinizi yazın,
 • 7000’e kısa mesaj gönderin.

E-faturaya geçmek ve bedava internet kampanyasından yararlanmak istiyor ancak e-mail adresi kullanmıyorsanız, dilerseniz SMS faturaya da geçebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler de şu şekilde belirlenmiştir:

 • SMSFATURA yazın, bir boşluk bırakın
 • Kullandığınız telefon dışında fatura almak istediğiniz telefon varsa numarasını yazın yoksa boş bırakın,
 • 7000’e kısa mesaj gönderin.

Vodafone ADSL internet paketlerine buradan bakabilirsiniz.

Vodafone Yanımda ile Bedava 2 GB İnternet Paketi Kampanyası

Vodafone Yanımda uygulaması ile bedava 2 GB internet paketi kampanyası, faturalı veya faturasız fark etmeksizin tüm Vodafone müşterilerinin kullanımına sunulmuştur. Akıllı telefonunuzun mağaza bölümünden Vodafone Yanımda uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirdikten sonra menü üzerinden internet paketleri bölümüne girip “Hediye Haftalık İnternet Paketini Al” bağlantısını seçebilirsiniz. Bu sayede ücretsiz bir şekilde kampanyaya katılarak bedava internet paketinizi 1 hafta boyunca kullanabilirsiniz. 2 GB boyutundaki hediye internet paketini almak için akıllı telefonunuzun markasına göre;

 • AppStore
 • Android Google Play Store
 • Windows Store

mağazalarında üyelik hesabınızın bulunması gerekmektedir.

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Paketi Kampanyası

Vodafone 8 GB bedava internet paketi kampanyası Vodafone abonelerinin yalnızca 1 kere kullanabilecekleri bir kampanyadır. Bu kampanyaya katılmak için yapmanız gerekenler şu şekilde belirlenmiştir:

 • SUPER2GB yazın,
 • 3636’ya kısa mesaj (SMS) gönderin.

Vodafone 2019 yılı içinde müşterilerine sunduğu kampanyalar arasında en çok dikkat çeken bedava 8 GB internet kampanyasında düzenleme yapmıştır. Son güncelleme ile birlikte bu kampanya ile müşterilere sunulan Vodafone bedava internet paketinin boyutu 2 GB olarak belirlenmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.