Web Tekno Haber

Vodafone Bedava İnternet Veren Paketler Hangileridir?

Vodafone Bedava İnternet Veren Paketler Hangileridir?

2020 Vodafone bedava internet kampanyası özellikle internette vakit geçirmeyi seven kullanıcılara çok iyi gelecek. Birazdan anlatacağımız internet kampanyasından faydalanmak için şart yok, ek ücret ödemek yok! Siz yeter ki Vodafone müşterisi olun bu kampanyalardan bir tanesine mutlaka katılabileceksiniz. Öğrenciyseniz, fatura hat sahibiyseniz ya da faturasız telefon kullanıyorsanız, aradığınız her şey Vodafone’da!

Vodafone Büyük 4.5 G Mevcut Müşteri Kampanyası ile Doya Doya Bedava 4.5 G İnternet Kullanabilirsiniz!

Vodafone Büyük 4.5 G Mevcut Müşteri Kampanyası ile bedava internet kullanımı tam 3 ay boyunca geçerlidir! Kampanyaya giriş yapmak için Vodafone Yanımda uygulamasının mobil cihazınıza indirilmiş olması gerekiyor. Paketten faydalanmak isteyen kişilerin Red tarifesi sahibi olmaması gerekiyor. Paketten faydalanmaya başladığınız anda, Vodafone size onay mesajı gönderecektir. Paket kendini yenileme özelliğine sahiptir. Bu nedenle de paket bitimine bir gün kala iptal SMS’i atmayı unutmayın. Aksi halde telefon faturanıza paket bedeli yansıtılır. Paketi iptal etmek için mesaj kısmına İptal Büyük 4.5 G yazın ardından 3636’a SMS gönderin.

Vodafone 4.5 G bedava internet nasıl alınır? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Vodafone Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanma Dönemi Başladı!

Vodafone Geleneksel Yükle Harca Kazan kampanyası ile bedava internet kullanmak çok kolay. Hem de kampanya dahilinde internete ek olarak ayrıca 500 dakika konuşma da kazanacaksınız. Kampanyaya katılmak mı istiyorsunuz? O halde telefonlarınızın mesaj kısmını açın. Büyük harfler ile birleşik bana ne var yazın. Mesajı 4455’e gönderin. SMS ücretsiz gönderilecektir. Kampanya dahilinde hatta yüklenen bedava internetin sabah 6’dan akşam 6’ya kadar kullanılması gerekir. Aksi halde paket kapsamında yüklenen haklarınız silinir, bir sonraki gün ya da aya devir etmez.

Vodafone’dan Faturasız Kullanıcılara Özel Perşembe Fırsatı ile Bedava İnternet Kazanma

Vodafone’dan faturasız kullanıcılar için özel Perşembe ile internet kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Vodafone hatlarına TL yüklemesi yapmaları gerekiyor. Yüklediğiniz kadar değil tam yükleme miktarının 100 katı çarpımı kadar MB internet kazanıyorsunuz. Hattınıza tanımlanacak olan internet tam bir sene boyunca geçerli olacaktır. Perşembe günü 20 TL değerinde internet yüklediğinizi farz edelim. 100 katı MB internet kazanacağınız için 2000 MB internet kazanmış olursunuz. Bu internet paketi 24 saat içinde kullanırsınız.

Vodafone Hediye Çarkı ile MB Kazanma Fırsatları Son Hız Devam Ediyor!

Vodafone’dan hediye çarkı kullanarak MB internet kazanmak hem eğlenceli hem de kolay bir yöntem olduğundan tercih edilmektedir. Bu kampanyadan faydalanmak için yapmanız gereken tek şey telefonlarınıza Vodafone yanımda uygulamasını indirmek. Ardından uygulamada çark kısmına geleceksiniz. Çark üzerinde hediye internetten tutun, konuşmaya ve diğer sürprizlere kadar hepsini bulabileceksiniz. Çarkı çevirdiğinizde okun ucuna gelen yazıda belirtilen hediyenin sahibi siz olursunuz. Hem de çarkı her hafta bir kere çevirebilirsiniz. Her hafta çark çevirmek demek her hafta hediye kullanımlar ve sürprizler demek!

Vodafone bedava internet kampanyalarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hat Kullanıcısı İseniz Bedava İnternet Kazanabilirsiniz!

Vodafone faturalı hat kullanıcısı için özel bedava internet kazanmak istemez misiniz? Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin bireysel faturalı hat sahibi olması gerekiyor. Kampanyadan faydalanmak için Vodafone e fatura sistemine kayıt olmalısınız. Aslında bu internet kampanyası yalnızca internet kazanmaktan çok daha fazlasıdır. Çünkü bu yöntem ile internet kazanmakla kalmayıp, aynı zamanda doğayı korumuş oluyorsunuz. Katılmak istiyorsanız e fatura yazın ve boşluk bıraktıktan sonra mesajı 7000’a gönderin. Kullanımlarınız ile ilgili detayların tümü SMS olarak size iletilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.