Web Tekno Haber

2020 Vodafone Bedava İnternet Veren Paketleri

2020 Vodafone Bedava İnternet Veren Paketleri

Vodafone ücretsiz internet paketleri ile bedava internet kazanabileceğiniz birden fazla yol bulunuyor. Vodafone Yanımda uygulamalarını kullanan Vodafone hat sahipleri, farklı birçok bedava internet seçeneklerinden yararlanma şansına sahip oluyorlar. Fakat bedava internet kazanmak isteyenler için tek seçenek Vodafone Yanımda uygulaması değil. Bunun dışında farklı yollarla, 15 – 20 GB’a kadar bedava internet paketi kazanma şansına sahip olunabiliyor. Vodafone bedava internet veren paketleri kullanmak için, bazı şartlar koşuyor. Bunların karşılığında kullanıcılar internet paketlerini kazanma hakkına sahip oluyorlar.

Vodafone Yanımda ile Bedava İnternet Kazanma

vodafone yanimda avantajlari

vodafone yanimda firsatlari

Vodafone Yanımda uygulamasından internet kazanmak internet ihtiyacınızı karşılayabilmek ve paketiniz bittiğinde size seçenek olabilmek adına oldukça avantajlı olabiliyor. Uygulama aracılığı ile 5 GB internet kazanma şansına erişilebiliyor. Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak internet kazanmak için, uygulamanın içerisinde yer alan Bana Ne Var bölümüne girmeniz gerekiyor. Bu bölümde bir çark bulunuyor ve çarka çevirerek en fazla 5 GB en az 1 GB olmak şartıyla, bedava internet paketi kazanma şansını elde edebiliyorsunuz. Çark üzerinde internet paketi dışında konuşma ve mesajlaşma gibi hediye seçenekleri de yer alıyor.

Nisan 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Vodafone 4,5 G SIM ile 5 GB İnternet Paketi

Vodafone 4,5 SIM kartına verilen internet paketi, bir süredir kullanımda olan ve 4 G’nin üzerine çıkmış 4,5 G SIM, internette daha hızlı bir kullanım elde edilebilmesini sağlıyor. Bu sayede internet kullanımı da daha hızlı bir hale geldi. Kullanıcıların bu fırsattan yararlanması için, 4 G olan hatlarını Vodafone bayileri üzerinden 4,5 G’ye geçirmeleri gerekiyor. Hatların 4,5 G’ye taşınması ile birlikte, hediye internet kazanma şansı da elde ediliyor. Vodafone’un 4.5 G Kullan Kazan Kampanyası ile 5 GB hediye verilen internet, 30 gün boyunca kullanılabiliyor. Henüz 4,5 G teknolojisine geçiş yapmayan Vodafone kullanıcıları, Vodafone bayilerine giderek hatlarını 4,5 G’ye taşıyıp, 5 GB bedava internet kazabilir.

Vodafone Arkadaşını Davet ile Bedava İnternet Paketi

Vodafone arkadaşını davet edene bedava internet veriyor. Bunun için öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını kullanıyor olmanız gerekiyor. Vodafonelu olup da henüz bu uygulamaya sahip olmayan arkadaşlarınızı bularak, arkadaşlarınızı uygulamaya davet edebilir ve bedava internet kazanma şansını elde edebilirsiniz. Arkadaşını Getir Kampanyası kapsamında, Vodafone Yanımda uygulamasını kullanan arkadaşlarınız sayesinde, 2 GB internet kazanma şansını elde etmiş olursunuz. Ne kadar çok arkadaşınızın uygulamayı kullanmasına vesile olursanız, o kadar çok internet kazanabilirsiniz. Bu anlamda konulan bir sınır yoktur. Arkadaşınızı davet ettikçe 2 GB internet kazanırsınız.

Seviyorum İnterneti Kampanyasıyla Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyası, bedava internet kazanma işlemini aynı zamanda eğlenceli bir hale getirmeyi sağlayan bir kampanya. Vodafone bedava internet veren paketleri arasında yer alan bu kampanyadan bedava internet alabilmek için Vodafone’un şartı bir test çözmeniz. Seviyorum İnterneti linkine girerek çözdüğünüz test karşılığında, Vodafone kullanıcılarına bedava internet veriyor. Testi çözen her Vodafonelu, bu kampanyadan yararlanabilme hakkına sahip oluyor. Testi çözdükten sonra hattınıza tanımlanacak olan internet miktarı 3 GB. Fakat testin sonunda başarılı olmanız da gerekiyor.  Testi düzenli olarak çözmeni ve devam etmeniz halinde, 5 yıl boyunca yıllık olarak kullanılan bedava internet kampanyasından yararlanabiliyorsunuz.

Faturasız Hat Kullanımında 15 GB İnternet

Vodafone faturasız hatta özel verilen internet paketi için, kendinize Vodafone’dan bir faturasız hat edinmeniz gerekiyor. Sadece faturasız hatta özel olarak verilen bu bedava internet paketinden, 15 GB bedava internet kazanma şansına sahip olacaksınız. Vodafone bayilerine giderek, yeni bir faturasız hat alan herkes bu kampanyadan yararlanma hakkına sahip oluyor.

15 GB internet, 3 aya bölünerek veriliyor. Yani ilk ay 5 GB ve ondan sonraki 2 ayda da 5 GB olmak üzere, toplamda 15 GB bedava internet kullanma hakkına sahip oluyorsunuz. Yeni Hatta Hoş Geldin kampanyası olarak nitelendirilen bu kampanyadan yararlanmak için hattınızın açılmasını beklemelisiniz. Hattınız açıldıktan sonra, SMS bölümüne 5GB yazıp, mesajı ücretsiz olarak 7000’e göndermelisiniz. Mesajı gönderdikten sonra ekstra bir ücret talep etmeden, Vodafone 3 ay kullanabileceğiniz toplam 15 GB interneti her ay 5GB olarak hattınıza tanımlar. Bu işlemi sadece bir kere yapmanız yeterli. Diğer aylar içerisinde, 5 GB’ınız otomatik olarak hattınıza gelir.

Vodafone Yanımda Uygulamasıyla Bedava İnternet

Vodafone yanımda uygulamasından bedava internet kazanmak için birden fazla yöntem bulunuyor. Sürekli kazanç sağlayacağınız yollarla birlikte, bir defalığa mahsus olarak da yararlanılabilecek bedava internet kampanyaları bulunuyor. Bunlardan bir tanesi, Vodafone Yanımda uygulamasını indirmenize karşılık veriliyor. Vodafone Yanımda uygulamasını indirdikten sonra, uygulamadan 1 GB bedava internet kazanma şansına sahip oluyorsunuz. Uygulamayı indirip kullanmaya başladığınızda, bedava internetiniz hattınıza tanımlanıyor. Uygulamaya ilk girişinizde, 7000’e mesaj atıp bir şifre almanız gerekiyor.

EBA TV’ye Özel 6 GB İnternet Paketi

Vodafone bedava EBA TV internet paketi, bu dönemde uzaktan eğitim için gereken internet ihtiyacının karşılanması adına çıkarılmış bir kampanya. EBA TV üzerinden uzaktan eğitim görenler için, bu kampanya sayesinde 6 GB bedava internet veriliyor. Hem faturalı hem de faturasız hatlarda kullanılan bedava internet, yalnızca eba.gov.tr internet adresi üzerinde aktif oluyor ve sadece bu internet adresinde kullanılabiliyor. Uzaktan eğitim devam ettiği sürece, EBA TV’ye özel olarak verilen 6 GB internet paketi, Vodafone müşterilerinin hattına otomatik olarak yükleniyor. Paket, diğer hiçbir uygulamada geçerli değildir ve diğer uygulama kullanımlarında, hattınıza tanımlı olan diğer internet paketleri kullanılmaktadır.

Vodafone En Güncel Hediye İnternet Kampanyaları fırsatları yazımızdadır.

Kaçmaz Kırmızı Fırsatlar ile 20 GB Bedava İnternet

vodafone kirmizi avantajlari

vodafone kirmizi bedava internet

Vodafone Kaçmaz Kırmızı Fırsatlar 20 GB internet paketi hediye ediyor. Kaçmaz Kırmızı Fırsatlar, internet paketiyle birlikte Vodafone’lulara pek çok avantaj sunuyor. Bunlardan bir tanesi olan bedava internet paketinden yararlanmak için, Vodafone kullanıcılarının Vodafone Yanımda uygulamasına sahip olması gerekiyor. Eğer uygulama cihazınızda mevcut değilse, uygulamayı edinerek yine bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasının içerisinde yer alan Hediye Çarkı’nı kullanarak, 20 GB bedava internet kazanma şansını yakalarsınız.

Vodafone Mobil Ödeme Kullanımına Bedava İnternet Paketi Kazanma

Vodafone mobil ödeme ile bedava internet kazanma imkanını kullanıcılarına sunuyor. Uygulama mağazaları üzerinden yapacağınız mobil ödeme işlemlerinize karşılık Vodafone size bedava internet veriyor.  App Store ya da Google Play Sotre uygulamasını kullanarak, herhangi bir banka ya da kredi kartı üzerinden, satın aldığınız uygulama karşılığında, Vodafone size 1 GB hediye internet veriyor. Vodafone mobil ödeme işlemi başarıyla gerçekleştikten sonra, 1 GB internet hattınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır. Mobil ödeme işleminde minimum çekim tutarının 10 TL olması şartı vardır.

Vodafone FreeZone’a Özel Bedava İnternet

Vodafone Freezone’lulara özel 4 GB internet paketi için, Freezone’lu olmak yeterli. Freezone tarifelerine ait bir hat sahibi olan herkes ya da yeni bir Freezone hattı alanlar, 4 GB internet paketinden yararlanabilme hakkını da elde etmiş oluyorlar. Bunun için Freezone’lu olmanın yanında koşulan bir diğer şart, 26 yaşından küçük olmak gerektiği. Vodafone bedava internet veren paketleri arasında yer alan Freezone, gençlere özel tasarlanmış bir kampanya.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Tarık dedi ki:

    Vodafon

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.