Web Tekno Haber

Vodafone Beşiktaşlılara Yeni Formalarda %20 Net İndirim!

05.01.2021
653
Vodafone Beşiktaşlılara Yeni Formalarda %20 Net İndirim!

Vodafone, Beşiktaş taraftarlarını memnun etmek için bir kampanya hazırladı. Etkinlik kapsamında Beşiktaş’lı Vodafone aboneleri indirimli yeni sezon formaları satın alma fırsatı yakalayacak. Bu yazıda Vodafone Beşiktaş taraftarları yeni sezon formalarında %20 net indirim kazanabilir! Etkinliğin detaylarını sizler için araştırdık ve sizlere anlatacağız. Vodafone, şirketler ile yaptığı iş birliği çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Vodafone tarafından hazırlanan bu etkinlik kapsamında Beşiktaş’a abone olan tüm Vodafone aboneleri indirim formu almaya hak kazanacak.

Vodafone Beşiktaşlılara Yeni Sezon Formalarda %20 Net İndirim Kampanyası Ne Anlama Gelmektedir?

vodafone besiktas yeni sezon forma indirim kampanyasi

Bu kampanyanın ne anlama geldiğine bakacak olursak, Vodafone abonelerine yönelik bir kampanya olduğunu görürüz. Etkinlik kapsamında Vodafone aboneleri her hafta Salı ve Cuma günleri %20 indirim alıyor. Beşiktaş taraftarı Vodafone aboneleri, Vodafone Beşiktaş taraftarlarına yönelik %20 net indirim kapsamında 2020-2021 sezonu Adidas Beşiktaş formalarını indirimli satın alma fırsatı yakalayacak.

Vodafone Beşiktaşlılara Yeni Sezon Formalarda %20 Net İndirim Kampanyası’ndan Yararlanmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Vodafone Beşiktaş Kara Kartal üyesi olan abonelerine yeni sezon setinde %20 net indirim fırsatı sunmaktadır. Vodafone Kara Kartal üyesi tüm Vodafone aboneleri, Kartal Yuvası mağazası veya Beşiktaş resmi internet sitesi üzerinden 2020-2021 sezonu Beşiktaş forması satın alabilirler.  Vodafone Beşiktaş taraftarları için Beşiktaş formasında %20 net indirimden yararlanmak isteyen Vodafone abonelerin tek seferde 175 TL-400 TL’lik ürün satın alması gerekiyor. Belirtilen miktar arasında alışveriş yapan aboneler, forma alışverişlerinde %20 indirim kazanacaklar. Etkinlikten yararlanmak için Vodafone Yanımda uygulaması veya Avantaj Cepte platformu üzerinden ilgili etkinlik sayfasına girerek etkinlik şifresini almanız yeterlidir. Aboneler satın alma aşamasında mağazadan aldıkları şifre ve telefon numarasını söyleyerek veya Beşiktaş resmi internet adresindeki ilgili alanlara girerek indirimden yararlanabilirler.

Vodafone tablet hediyeli internet kampanyası bilgilerine de bakabilirsiniz.

Vodafone Beşiktaşlılara Yeni Sezon Formalarda %20 Net İndirim Kampanyası Detaylarında Neler Bulunmaktadır?

Vodafone Beşiktaşlılara Yeni Sezon Formalarda %20 Net İndirim kampanyası detayları şu şekilde belirlemiştir:

 • Yeni sezon formalarını Vodafone Beşiktaş taraftarları %20 net indirim alabilirler. Bu etkinlik tüm Beşiktaş taraftarları Vodafone abonelerine yöneliktir.
 • Vodafone Beşiktaş taraftarlarının Beşiktaş formalarında %20 net indirim almak isteyen abonelerin öncelikle Vodafone Kara Kartal üyesi olması gerekiyor.
 • Kara Kartal üyeleri ve Vodafone aboneleri her salı ve Cuma %20 indirimden yararlanabiliyor.
 • Vodafone Beşiktaş taraftarlarına %20 net formalar net indirimi dahilinde Kartal Yuvası mağazasından veya Genç Kartalların resmi internet sitesinden alışveriş yapabilirsiniz.
 • Vodafone Beşiktaş üyesi yeni sezon paketinde %20 net indirimden yararlanan aboneler için Vodafone Kara Kartal aboneliğinin geçerli olması gerekiyor.
 • Yeni sezon kitinin %20 net indirimi kapsamında Vodafone Beşiktaş aboneleri tek seferlik alışveriş fiyatı 175 TL-400 TL arasında olan abonelerine %20 indirim hakkından yararlanabiliyor.
 • Yeni sezon formasında Vodafone Beşiktaş taraftarlarına %20 net indirim, 2020-2021 sezonu Adidas Beşiktaş forması için geçerlidir.
 • Vodafone, Beşiktaş taraftarlarının yeni sezon ekipmanlarına %20 net indirim kampanyası için her türlü değişikliği yapma veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Vodafone Beşiktaşlılara Yeni Sezon Formalarda %20 Net İndirim Kampanyası İle Aboneler Kulübe Nasıl Bir Katkı Sağlamaktadır?

vodafone besiktas forma kampanyasi

Beşiktaş JK taraftarları, Vodafone’un zengin tarife dünyasından kendilerine en uygun tarifeyi seçebilir. (Vodafone Kara Kartal hareketi kapsamında) Aylık tarifelerin yanı sıra, takımlarına 5 ve 9 TL’lik destek paketi de sağlayabilirler. Bu paketler sayesinde Beşiktaş JK taraftarının indirdiği her oyun için her hayranı aylık 1 GB ve 2 GB sosyal medya internet paketlerine sahip olacak ve ayrıca 250 MB 5 TL destek paketi ve 500 MB 9 TL destek paketi alacak. Kazanan bonuslar ayrıca ekiple seyahat etme, VIP ve normal biletler hediye etme, eğitim ve kamp ziyaretleri, indirimli müze turları, imzalı formalar, Kartal Yuvası’nda indirimler, çocukları törene getirme hakkı ve aylık sürprizler gibi özel fırsatlardan yararlanma fırsatına da sahip. Beşiktaş JK, Vodafone Kara Kartal kampanyası ile bugüne kadar 11 milyon lirayı aşkın bağış yaptı. Zaten Vodafone kullanıcısı olanlar, Vodafone Kara Kartal hareketine katılmak için “BJK5” ve “BJK9” yazarak 1903’e kısa mesaj gönderebilir veya “Vodafone Yanımda” uygulaması üzerinden başvuru yapabilirler. Vodafone abonesi olmayanların en yakın Vodafone mobil merkeze başvurmaları gerekmektedir. Vodafone KaraKartal kampanyası ile ilgili detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone İle Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vodafone’un taahhüdü nasıl kontrol edilir? Soruya farklı şekillerde cevap verebilirsiniz. Vodafone aboneleri, sözleşmeli tarifelerinin ne zaman sona ereceğini öğrenmek için sorgulama yapmak için farklı yöntemler kullanabilir.

Vodafone, yöntemi şu şekilde kontrol edeceğini vaat ediyor:

 • Sözleşmeyi Vodafone Müşteri Hizmetleri aracılığıyla kontrol edin,
 • Vodafone web sitesinde sözleşmeyi kontrol edin,
 • Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden taahhüt sorgusu,
 • Vodafone kadranı ile sözleşme hakkında bilgi alın.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Üzerinden Taahhüt Sorgulama Yöntemi Nedir?

Vodafone müşteri hizmetleri aracılığıyla taahhüt sorgulaması yapmak için 0542 542 00 00 veya 542 numaralı Vodafone müşteri hizmetleri numaralarından birini aramanız gerekir. Vodafone müşteri hizmetleri aracılığıyla bir temsilciyle iletişime geçtikten sonra, bir taahhüt sorgulama talebi gönderebilirsiniz. Müşteri temsilcisi, abonenin taahhüt süresi hakkında detaylı bilgi verecektir.

Vodafone İle Yapılan Taahhütler Kaç Aylık Yapılmaktadır?

Vodafone kaç ay vaat ettiğinin cevabı şu şekildedir; Vodafone kullanıcıları seçtikleri sözleşme paketini 12 veya 24 ay içinde hayata geçirebilirler. Taahhüt süresi tamamen abonenin seçeceği tarifeye bağlıdır. Tarife ne kadar uzun süre belirlenirse, abonenin taahhüdü o kadar uzun süre devam eder. Taahhüt süresi içinde, oran değişikliği yapmak ve son teslim tarihinden önce numara veya hat transfer işlemi yapmak isteyen abonelerin taahhüt ihlali nedeniyle ceza ödemesi gerekmektedir. Taahhüt cezaları kalan süreye göre değişmektedir.

Vodafone toplan gel 5 GB bedava internet kampanyası! Ayrıntılarını da inceleyebilirsiniz.

Vodafone Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır?

Vodafone tarife değişikliği işlemleri, abonelerine ne hızlı hizmeti sunan Vodafone ile artık çok kolaydır. Her zaman aboneler tarafından çekinerek bakılan bir konu olan tarife değişikliği işlemleri, hat aboneleri tarife değişikliği yapmak istediklerinde anında gerçekleştirilmeme korkusu ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Bu yüzden aboneler çoğu zaman bu işlemden vazgeçmek durumunda kalmakta veya ortaya çıkan karmaşık işlemleri yapmaktansa ve hatlarının bir süre kapalı olmasını istemedikleri için tarife değişiklik işlemine başvurmamaktadır. Vodafone tarife değişikliği, diğer operatörlerin aksine aboneler için oldukça basit yollar ile ve anında gerçekleşmektedir. Vodafone’nun yaptığı kampanyalar ile her zaman aboneler için ilgi odağı olmayı başarmaktadır. Böylece geniş abone kitlesine sahip olup her zaman en iyi kaliteyi sunmak için elinden gelen bütün çabayı göstermektedir. Türk Telekom, müşterilerinin her zaman memnun olmasını isteyen ve bunun için çok çalışan bir operatör olmuştur. Vodafone, gerek yeni abonelerine gerekse eski abonelerine her zaman çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Sunulan kampanyalar faturalı hat tarifleri ve faturasız hat tarifeleri şeklinde ayrı ayrı abonelerin tercihine bırakmaktadır. Vodafone herkese ve her bütçeye uygun fırsatları sunmayı temel amacı olarak görmektedir. Ayrıca resmi internet sitesi üzerinden detaylı bilgilere ulaşmak mümkün olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.