Web Tekno Haber

Vodafone Bol GB’lı Faturasız Paketler Hangileridir?

Vodafone Bol GB’lı Faturasız Paketler Hangileridir?

Vodafone bol GB’lı faturasız paketleri Vodafone’un faturasız bireysel hat sahipleri için oluşturulmuş paketlerdir. Paketler, Süper Kolay Paketler adı altında geçmektedir. Müşteriler, Vodafone’a numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelmeleri halinde bu bahsi geçen Vodafone bol GB’lı faturasız paketlerden yararlanabilirler. Vodafone, bol GB içeren bu paketleri faturalı hatlar için hazırlarken aynı şekilde faturasız hatlar için de abonelerin internetsiz kalmayacağı paketleri hazırlamıştır.

Vodafone Mobil Ödeme ile 10 TL Harcayın, 1 GB Kazanın! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Vodafone Bol GB’lı Faturasız Paketler Nelerdir?

vodafone bol gb faturasiz

Vodafone’un bol GB içeren faturasız paketleri, aşağıdaki gibidir:

 • Vodafone Süper Kolay Paket 25;
 • Vodafone Süper Kolay Paket 12;
 • Vodafone Süper Kolay Paket 15;
 • Vodafone Süper Kolay Paket 8;
 • Vodafone Süper Kolay Paket 5;
 • Vodafone Genç Kolay Paket 6;
 • Vodafone Genç Kolay Paket 10;
 • Vodafone Genç Kolay Paket 30 şeklindedir.

Vodafone Süper Kolay Paket 25 Nedir?

Vodafone Süper Kolay Paket 25, Vodafone faturasıza numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelen müşteriler için hazırlanmış bir pakettir. Paket kapsamında abonelere, 25 GB cepten internet, her yöne 750 dakika konuşma ve her yöne 250 SMS kullanımı sunulacaktır. Fiyatı ise 30 TL şeklindedir. Pakete yeni hat alarak gelen faturasız bireysel müşterilere paket ilk ay bedava olacaktır. Süper Kolay Paket 25’in esasları ise aşağıdaki gibidir:

 • Süper Kolay Paket 25’ten faydalanmaya hak kazanan aboneler Vodafone faturasıza geldikleri gün itibarıyla yeni abone ve numara taşımaya açık olan kolay paket portföyünden 90 gün boyunca faydalanabileceklerdir.
 • Süper Kolay Paket 25 kapsamında yurt içi her yöne 750 dakika, yurt içi her yöne 250 SMS, yurtiçi 25 GB ve tarife, aşım, ek paket ve Telsiz Kullanım ödemesi için kullanılabilecek 3 TL sahibi olurlar.
 • Paket kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 28 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 28 günün sonunda silinir; paket tekrar etmez.
 • Paket ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da paket kapsamında yüklenen dakika, internet, SMS ve TL hakkı sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa ses, data kullanımları paketin standart ücreti üzerinden ücretlendirilir ve TL kullanımları ana bakiyesinden düşer.
 • Kayıt sırasında paket ücretinin ödemesi yalnızca Vodafone’un dijital kanallarından (vodafone.com.tr, Vodafone Yanımda) kredi kartı ile yapılır. Abonenin TL bakiyesinden herhangi bir düşüş olmaz.
 • Bu paket, paket aboneliği süresince 10 kere alınabilecektir. Paketlerin ödemesi bayiye yapılır.
 • Abonenin sahip olabileceği toplam maksimum paket sayısı 20 adettir. 20 adetin içerisine tüm ek paketler dahildir.
 • Abonelere paket kullanım bitiş tarihi hakkında bilgi verilir.
 • Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
 • Paket kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.
 • Paket kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.
 • Bu pakete geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G ve 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarlar. (3G ve 4.5G’den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.)

Vodafone Süper Kolay Paket 12 Nedir?

Vodafone Süper Kolay Paket 12, Vodafone’a numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelen Müşterilerin yararlanabileceği bir pakettir müşteriler numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile Vodafone faturasıza gelmelidir paket içeriğinde, 12 GB cepten internet, her yöne 750 dakika konuşma ve her yöne 250 SMS kullanımı bulunmaktadır paketin kullanım süresi 28 gündür ve 28 günlük fiyatı 40 TL şeklindedir. Paket detayları ise şu şekildedir:

 • Süper Kolay Paket 12 paketinden faydalanmaya hak kazanan aboneler Vodafone faturasıza geldikleri gün itibarıyla yeni abone ve numara taşımaya açık olan kolay paket portföyünden 180 gün boyunca faydalanabileceklerdir.
 • Paket kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 28 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 28 günün sonunda silinir; paket tekrar etmez.
 • Paket ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da paket kapsamında yüklenen dakika, internet, SMS ve TL hakkı sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa ses ve internet kullanımları paketin normal ücreti üzerinden ücretlendirilme yapılır ve TL kullanımları ana bakiyesinden düşer.
 • Paket içeriği yüklendikten 28 gün sonra abonenin paketi otomatik olarak iptal olur. Paket tekrar etmez.
 • Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir. Belirtilen fiyat tavsiye edilen fiyattır.
 • Paket ile ilgili diğer detaylar yukarıdaki detayları ile aynıdır.

Vodafone Süper Kolay Paket 15 Nedir?

Vodafone Süper Kolay Paket 15, paketinden yararlanabilmek için müşterilerin Vodafone faturasıza numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelmeleri gerekmektedir. Şartları sağlayan aboneler, pakete gelmeleri halinde ilk ay paketi ücretsiz alabilecektir. Bununla birlikte paketin içeriğinde her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 250 SMS kullanımı ve 15 GB cepten internet bulunmaktadır. Paketin kullanım süresi 28 gündür ve 28 günlük fiyatı ise 49 TL şeklindedir. Vodafone bol GB’lı faturasız paketler kapsamında sunulan bu Süper Kolay Paket 15 paketi ile ilgili detaylar yukarıdaki bilgileri ile aynıdır.

Vodafone Süper Kolay Paket 8 ve 5 Nedir?

Vodefone’un Süper Kolay Paket 8’i, Vodafone’a numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelecek olan müşteriler için geçerlidir. Bu müşteriler paketten yararlanabilmek için Vodafone bireysel faturasız hatta gelmelidir. Paket kapsamında abonelere, her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 250 SMS kullanımı ve 8 GB cepten internet verilecektir. Paketin kullanım süresi 28 gündür. 28 günlük fiyat ise 35 TL’dir.

Vodafone süper kolay paket 5 ise diğer kolay paketler de olduğu gibi Vodafone’a yeni gelen faturasız müşteriler için geçerlidir. Paket kapsamında abonelere, her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 250 SMS kullanımı ve 5 GB cepten internet sunulacaktır. Paketin kullanım süresi yine 28 gündür ve 28 günlük fiyat 29 TL’dir.

Vodafone Bol GB’lı Faturalı Paketler Hangileridir? Detaylarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Vodafone Genç Kolay Paket 6 Nedir?

vodafone genc kolay paket

Vodafone Genç Kolay Paket 6, Vodafone FreeZone’a yeni gelen müşteriler için geçerlidir. Paketten yararlanmak isteyen Vodafone müşterileri, Vodafone’a numara taşıma veya yeni hat alarak gelmelidirler. Paket, bireysel faturasız paketlerinden biridir. Paket kapsamında abonelere, her yöne 250 SMS kullanımı, her yöne 750 dakika konuşma, 3 GB internet, 3 GB sosyal medyada geçerli internet yani toplamda 6 GB cepten internet verilecektir. Paketin kullanım süresi 28 gündür ve 28 günlük fiyatı 30 TL şeklindedir. Paket detayları aşağıdaki gibidir:

 • Bu paketten yeni aktivasyonla Vodafone faturasıza gelen 7-26 yaş arası aboneler faydalanacaktır.
 • Genç Kolay Paket 6’dan faydalanmaya hak kazanan aboneler, Vodafone faturasıza geldikleri gün itibarıyla yeni abone ve numara taşımaya açık olan kolay paket portföyünden 180 gün boyunca faydalanabileceklerdir.
 • Genç Kolay Paket 6 kapsamında yurt içi her yöne 750 dakika, yurt içi her yöne 250 SMS, yurt içi her yöne 3 GB, internetinden yemeyen Whatsapp, Youtube, PlayZ, İzlesene, Spotify, Power, Fenomen, Karnaval Müzik, Facebook, Instagram, Twitter yönüne geçerli 3 GB internet ve Telsiz Kullanım ödemesi için kullanılabilecek 3 TL sahibi olurlar.
 • Paket fiyatlarına KDV ve ÖİV dahildir.
 • Paket içeriği yüklendikten 28 gün sonra abonenin paketi otomatik olarak iptal olur. Paket tekrar etmez.
 • Bu paket, paket aboneliği süresince 10 kere alınabilecektir.
 • Abonenin sahip olabileceği toplam maksimum paket sayısı 20 adettir. 20 adetin içerisine tüm ek paketler dahildir.
 • Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
 • Paket kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.

Vodafone Genç Kolay Paket 10 ve 30 Nedir?

Vodafone Genç Kolay Paket 10, diğer paketler gibi Vodafone faturasıza gelen müşteriler için geçerlidir paket kapsamında abonelere, her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 250 SMS kullanımı, 5 GB internet, 5 GB sosyal medyada geçerli internet yani toplamda 10 GB internet sunulacaktır. Paket 28 günlük bir pakettir ve fiyatı ise 35 TL’dir.

Vodafone bol GB’lı faturasız paketler kapsamındaki diğer paket olan Genç Kolay Paket 30, Vodafone faturasıza yeni gelen müşteriler için geçerli bir pakettir paket içeriğinde her yöne 750 dakika konuşma her yöne 250 SMS kullanımı ve 30 GB cepten internet bulunur internetin yarısı sosyal medya için geçerlidir paketin 28 günlük fiyatı ise 40 TL’dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.