Web Tekno Haber

Vodafone Business Her Daim Esnafa Destek Vermeye Devam!

02.02.2021
407
Vodafone Business Her Daim Esnafa Destek Vermeye Devam!

Vodafone Bussiness her zaman esnafa destek olarak yeni kampanyalar hazırlamaya devam etmektedir. İşletmelerin ve esnafların dijital iş ortağı olan Vodafone Business, sunduğu çözümler ile esnafın bütçesini zorlamadan iş süreçlerini etkin bir şekilde sürdürmek isteyen kendi işine sahip profesyonellere destek oluyor. En son teknolojileri avantajlı fiyat seçenekleri ile sunarak her adımda esnaf ve işletme sahiplerinin yanında yer alan Vodafone Business; şimdi de esnaf ve profesyonelleri 24 ay ödeme kolaylığıyla cep telefonu sahibi olma şansı tanımaktadır.

Türkiye’de dijitalleşmede öncü olan Vodafone, işletmelerin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaya devam etmektir. Vodafone Business, dijital gelişim yolunda her büyüklükte işletmelere rehberlik ederek, her adımda işini korumak ve geliştirmek isteyen esnaflara, sunduğu çözümler ile destek olmaktadır. Esnafın ve profesyonllerin ihtiyaç duyduğu çözümleri avantajlı paketlerle sunan Vodafone Business; şimdi de esnafımıza 24 ay ödeme kolaylığıyla cep telefonu alma imkânı sunuyor.

Kampanya kapsamında satın alınan cihazlar Vodafone’luların adreslerine ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Esnaflar, Vodafone online mağaza üzerinden ihtiyaçlarına uygun cihaz ve ekipmanları satın alabilir, 24 ay ödeme kolaylığı ve ücretsiz teslimat hizmetinden faydalanabilirler.

Vodafone Business’ın esnafa destek kampanyaları ile pandemi sürecinde esnaf ve profesyonellerin işleri kesintiye uğramadan, ihtiyacına uygun cihazı Vodafone Online Mağaza üzerinden kolayca seçebilecek ve bu kampanyadan yararlanarak cihazları kolayca satın alabilecektir. Kampanya kapsamında satın alınan cihaz esnaf ve profesyonellerin adresine ücretsiz teslim edilecek olup üstelik İstanbul içinde birçok semte teslimatlar 3 saate kadar adrese ulaştırılmaktadır. Böylece esnaf ve profesyoneller bütçesini zorlamadan iş süreçlerinde tasarruf ve verimliliği sağlayabilecek.

Vodafone Esnafın Günü Kampanyası Nedir?

vodafone esnafin gunu kampanyasi

Vodafone esnaf günü kampanyası ile her Perşembe esnaflara sürpriz indirimler ve hediyeler vermektedir. Esnafın günü kampanyası her hafta müşterilerin kendilerine özel hediyeler bulabileceği Vodafone Yanımda avantajıdır. Vodafone Business bünyesinde bulunan müşterilere seyahatten etkinliğe, yemekten giyime birçok ünlü markanın fırsatlarından yararlanma imkanı verilmektedir. Sürpriz hediyelerden yararlanmak isteyen esnaf Vodafone abonelerinin Vodafone Yanımda Uygulamasını cep telefonlarına indirmesi gerekmektedir.

Vodafone Esnafın Günü Kampanyasına Nasıl Başvuru Yapılır?

Vodafone esnafın günü kampanyasına katılmak için abonelerin Vodafone Business’a kayıtlı esnaf olmak gerekmektedir. Vodafone Business esnaf aboneleri her hafta perşembe günü Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden “Avantaj Cepte” menüsüne girerek kendileri için hazırlanmış sürpriz hediyeleri alabilirler. Bu kampanya için herhangi bir başvuru yapılmasına gerek yoktur. Vodafone esnaf abonesi olan herkes bu kampanyadan faydalanabilir.

Ayrıca Vodafone Red bilgilerine de bakabilirsiniz.

Vodafone Esnafın Günü Kampanyası Markaları Nelerdir?

Vodafone esnafın günü kampayası dahilinde markalar şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Boyner,
 • LezzetliBuket.com,
 • Otovınn.com,
 • A101,
 • UPS Kargo,
 • Edepola.com,
 • Mutlu Bi Ev sitesi,
 • Koton,
 • Karafırın,
 • Kalemlik.com,
 • Hediye sepeti sitesi,

Vodafone Esnafın Günü Kampanyası Şartları Nelerdir?

Vodafone esnafın günü kampanyası koşulları şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Kampanya 31.12.2018 tarihine kadar güncel Yanımda ve Avantaj Cepte uygulaması yüklü akıllı telefon sahibi ve kişisel veri işleme izni vermiş esnaf tarifesindeki faturalı Vodafone’lular için geçerlidir.
 • Aboneler kampanya kapsamındaki tekliflerini Vodafone Yanımda ve Avantaj Cepte mobil uygulamaları aracılığı ile öğrenebileceklerdir.
 • Her abone her hafta sadece 1 hediye kazanabilir. Aboneler haftanın herhangi bir günü kampanyaya katılabilir veya kazandıkları hediyeyi görüntüleyebilir.
 • Kampanyaya katılım için abonenin kişisel veri işleme iznini vermiş olması gerekir.
 • Kampanya kapsamında Vodafone anlaşmalı markalarından hediye kazanan bir abone anlaşmalı kurumun satın alma prosedürüne uygun hareket edecektir.
 • Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacın karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, kampanyayı abone adına tek taraflı olarak iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanyaya katılım 1.000 adet kota ile sınırlıdır. Markaların Vodafone abonelerine verdiği teklifler markaların kampanya şartları ile sınırlandırılmıştır.
 • Vodafone’un kampanya özelliklerinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Vodafone Esnafı Düşünen Paketler Nelerdir?

Vodafone esnafı düşünen kampanyalar kapsamında üç yeni paket açıklamıştır. Esnafların işlerine özel olarak tasarlanmış olan esnafı düşünen paketler ile Vodafone Business esnafın desteğe ihtiyacı olan her adımda yanında olmaktadır. Vodafone esnafı düşünen paketler şunlardır:

 • İşim Güvende paketi,
 • İşim Durmasın paketi,
 • Teknoloji asistanım paketi.

Vodafone İşim Güvende Paketi Nedir?

Vodafone işim güvende kampanyası kapsamında paketin içerisinde iki hizmet sunulmaktadır. Bu hizmetler; güvenli depo 100 GB ve dijital koruma hizmetidir. Bu hizmetler aylık 14 TL yerine 7,90 TL olup ilk iki ay ücretsiz sunulmaktadır. İşim güvende paketinden sadece Vodafone Business bünyesinde kayıtlı olan esnaflar faydalanabilmektedir.

Güvenli depo hizmeti kapsamında telefonunuzdaki tüm dosyaları internet kotanızı kullanmadan yedekleyebilir, bilgilerinizin tümüne her an kolayca erişebilirsiniz. Dijital koruma hizmeti kapsamında değerli bilgilerinizi internetteki zararlı yazılımlardan korur, interneti gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Vodafone İşim Güvende Paketine Nasıl Başvuru Yapılır?

Vodafone işim güvende kampanyasına katılmak için üç yol bulunmaktadır. Bunlardan ilki online.vodafone.com.tr adresi üzerinde cep telefonu numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuruda bulunabilirsiniz. İkinci olarak Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden giriş yaparak işim güvende paketine başvuru yapılabilir. Son olarak başvuru yapmak isteyen işletme sahipleri ISIMGUVENDE yazıp 7000’e SMS göndererek kampanyaya başvuru yapabilirler.

Vodafone İşim Güvende Paketi Kampanya Şartları Nelerdir?

Vodafone işim güvende kampanyası koşulları şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Bu paketi sadece iş yeri sahibi olarak kaydedilmiş müşteriler alabilir.
 • GüvenliDepo 100GB ve Dijital Koruma hizmetleri 14 TL yerine sadece 7,9 TL
 • 2 ay ücretsizdir.
 • Güvenli Depo: Güvenli Depo mobil uygulamasını indirerek fotoğraf, video, rehber ve dosyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz.
 • Telefonunuzdaki tüm dosyaları internet kotanızı kullanmadan 100 GB’a kadar yedekleyebilirsiniz.
 • 100GB ile 50bin fotoğraf saklayabilirsiniz.
 • Telefonunuzun başına bir şey gelmesi durumunda tümüne diğer cihazlarınızdan kolayca erişebilirsiniz.
 • Dijital Koruma: Telefonunuzu ve değerli bilgilerinizi internetteki zararlı yazılımlardan ve saldırılardan koruyabilirsiniz.
 • Bu paket iptal etmediğiniz sürece tekrar eder ve ücretlendirilir.
 • Hiçbir taahhüt olmadan dilediğiniz zaman aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz.
 • Paketi IPTAL ISIMGUVENDE yazıp 7000’e SMS göndererek iptal edebilirsiniz

Vodafone İşim Durmasın Paketi Nedir?

vodafone isim durmasin paketi nedir

Vodafone işim durmasın kampanyası kapsamında paketin içerisinde dört adet hizmet sunulmaktadır. Bu hizmetler; özel müşteri hizmeteleri, arama asistanı, cihaz ilk yardım hizmeti ve E-mail pass hizmetidir. Bu hizmetler aylık 9,90 TL olup ilk iki ay ücretsiz sunulmaktadır. İşim durmasın paketinden sadece Vodafone Business bünyesinde kayıtlı olan esnaflar faydalanabilmektedir.

Özel müşteri hizmetleri kapsamında alanında uzman Özel Müşteri Hizmetleri’yle sorununuzun çözümü için en hızlı şekilde destek alırsınız. Arama Asistanı hizmeti kapsamında telefonunuza ulaşılamadığında sizi kimin aradığını ve ulaşamadığınız kişilerin ulaşılabilir olduğu bilgisini öğrenmenize yardımcı olur. Cihaz İlk Yardım hizmeti ile telefonunuz arızalandığında rehberi yedeklenir, servis durumu takip edilir ve bu süre zarfında yedek telefon hizmetimizden yaralanırsınız. E-mail Pass ile telefonunuza ait mail uygulamasında yaptığınız kullanımlar internetinizden yemez.

Vodafone İşim Durmasın Paketine Nasıl Başvuru Yapılır?

Vodafone işim durmasın kampanyasına katılmak için üç yol bulunmaktadır. Bunlardan ilki online.vodafone.com.tr adresi üzerinde cep telefonu numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuruda bulunabilirsiniz. İkinci olarak Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden giriş yaparak işim güvende paketine başvuru yapılabilir. Son olarak başvuru yapmak isteyen işletme sahipleri ISIMDURMASIN yazıp 7000’e SMS göndererek kampanyaya başvuru yapabilirler.

Vodafone faturasız mobil wifi paketleri detaylarını da inceleyebilirsiniz.

Vodafone İşim Durmasın Paketi Kampanya Şartları Nelerdir?

Vodafone işim durmasın kampanyası koşulları şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Bu paketi sadece iş yeri sahibi olarak kaydedilmiş müşteriler alabilir.
 • Özel Müşteri Hizmetleri, Cihaz İlk Yardım Hizmeti, Arama Asistanı, E-mail Pass faydalarını içerir.
 • 2 ay ücretsizdir.
 • Özel Müşteri Hizmetleri: Vodafone hizmetleriyle ilgili desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, alanında uzman, size özel müşteri hizmetlerine anında bağlanarak, sorununuza en hızlı şekilde çözüm bulabilirsiniz.
 • Cihaz İlk Yardım Hizmeti: Eğer telefonunuz kırılır ya da arızalanırsa telefonunuzun rehberi yedeklenir, servis durumu takip edilir. Üstelik bu süre zarfında yedek telefon hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
 • Arama Asistanı: Telefonunuza ulaşılamadığında sizi kimin aradığını, kaç kere aradığını ya da ulaşamadığınız kişilerin ulaşılabilir olduğu bilgisini öğrenmenize yardımcı olur.
 • Arama Asistanı servisini kullanabilmeniz için **62*05427543000# tuşlayarak telefonunuzu yönlendirmeniz gerekmektedir.
 • E-mail Pass: Telefonunuza ait mail uygulaması üzerinden, farklı e-mail hesaplarıyla yaptığınız e-mail kullanımları internetinizden yemez.
 • Bu paket iptal etmediğiniz sürece tekrar eder ve ücretlendirilir.
 • Hiçbir taahhüt olmadan dilediğiniz zaman aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz.
 • Paketi IPTAL ISIMDURMASIN ya da IPTAL ISIMDURMASINP yazıp 7000’e SMS göndererek iptal edebilirsiniz.

Vodafone Teknoloji Asistanım Paketi Nedir?

Vodafone teknoloji asistanım kampanyası ile her türlü teknik sorununuzu çözmek için Teknoloji asistanı her zaman esnafın yanındadır. Teknoloji asistanım paketi kapsamında yurt içinde geçerli her yöne 250 dakika hediye verilmektedir.

Vodafone Teknoloji Asistanım Paketine Nasıl Başvuru Yapılır?

Vodafone teknoloji asistanım kampanyasına katılmak için üç yol bulunmaktadır. Bunlardan ilki online.vodafone.com.tr adresi üzerinde cep telefonu numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuruda bulunabilirsiniz. İkinci olarak Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden giriş yaparak işim güvende paketine başvuru yapılabilir. Son olarak başvuru yapmak isteyen işletme sahipleri TEKASIST yazıp 7000’e SMS göndererek kampanyaya başvuru yapabilirler.

Vodafone Teknoloji Asistanım Paketi Kampanya Şartları Nelerdir?

Vodafone teknoloji asistanım kampanyası koşulları şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Bu paketi sadece iş yeri sahibi olarak kaydedilmiş müşteriler alabilir.
 • 2 ay ücretsizdir.
 • Paket faydası olarak yurt içinde geçerli her yöne 250 dakika sunulur.
 • Bilgisayar, telefon, yazıcı gibi donanımsal ekipmanlarınızda teknik aksaklık yaşadığınız veya yazılımlarıyla ilgili teknolojik desteğe ihtiyaç duyduğunuz her durumda, telefonla ya da uzaktan bağlantıyla sorununuza en hızlı şekilde çözüm bulmak için teknoloji asistanınızı arayabilirsiniz.
 • Paket dahilinde; tüm donanımlar için arıza tespiti yapılması ve sorun giderilmesi, bilgisayar yedekleme, sıfırlama, geri yükleme, güvenlik uygulamaları yüklemesi, disk formatlanması, Office uygulaması ayarları, yazıcı kurulumu, güncellemesi, modem, router, switch kurulumu, bağlantı ayarlarının yapılması, telefon kurulumu, yedeklemesi, teknolojik donanım danışmanlığı gibi hizmetler sunulur.
 • Bu paket iptal etmediğiniz sürece tekrar eder ve ücretlendirilir.
 • Hiçbir taahhüt olmadan dilediğiniz zaman aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz.
 • Vodafone Business teknoloji asistanım paketi IPTAL TEKASIST yazıp 7000’e SMS göndererek iptal edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.