Web Tekno Haber

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar Kampanyası

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar Kampanyası

Vodafone Faturasız Hatlara Cebinize Uyan Kartlar Kampanyası düzenledi. Kampanya Vodafone’un bireysel faturasız hat sahipleri için oluşturulmuş bir kampanyadır. Vodafone, faturalı veya faturasız bütün bireysel hat abonelerine kampanyalar yapmaya ve avantajlar sunmaya devam ediyor. Bu kampanyasında ise birbirinden avantajlı kartlar hazırladı. Vodafone cebinize uyan kartlar ile Vodafone aboneleri internetsiz ve dakikasız kalmayacak.

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar Nedir?

Vodafone’dan cebinize uyan kartlar, bir nevi faturasız hat aboneleri için oluşturulmuş paketlerdir denebilir. Bu kartlar sayesinde Vodafone’un faturasız hat sahipleri istedikleri an internet ve dakika paketlerini yenileyebilir. Vodafone, faturalı hat sahipleri için çıkarmış olduğu ek paketleri faturasız hatlar için de çıkardı. Faturasız aboneler bu ek kart paketleri ile biten faydalarını en ucuz fiyatlara güncelleyebilir.

Vodafone İnterneti Bitene Instagram, Facebook ve Twitter için 2 GB Bedava İnternet bilgilerine de bakabilirsiniz.

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar Ne İşe Yarar?

Vodafone’un cebinize uyan kartlarının işlevi aşağıdaki gibi verilmiştir:

 • Faturasız abonelerin liraları ya da paketleri ay ortasında bittiğinde ve beklenilmedik ekstra paket alma ihtiyaçları çıktığında çok uygun fiyatlar ile fayda kullanımlarına devam etme imkânı sağlar.
 • Bu ek kart paketlerini aboneler, aldıkları gün kullanmak zorunda değildir. İstedikleri an ve istedikleri alıp ihtiyaçları oldukça kullanma özgürlüğüne sahiptirler.
 • Aboneler, ister dakika hakkı ister SMS kullanım hakkı isterlerse de internet faydasını ihtiyaçlarına göre alarak cebinize uygun kart paketlerini kullanma hakkına sahip olurlar.
 • Faturasız hat sahipleri bu ek kart paketlerini sevdikleri ile de kolaylıkla paylaşabilirler. Yani paketteki faydalar üçüncü kişiler ile paylaşılabilir veya devredilebilirdir.

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Vodafone’un cebinize uyan kartlar kampanyasından yararlanmak için faturasız hat sahiplerinin Vodafone bayilerine giderek cebinize uyan kartlardan satın almaları gerekir. Satın alınan cebinize uyan kartın arka yüzünde yaldızlı bir bölge bulunur. Bu bölge kazınarak altındaki şifre ortaya çıkarılır. Kartın arka yüzünde bulunan kullanım şekli detaylı olarak incelenmelidir. Bu detaylar okunduktan sonra aboneler, Vodafone cebinize uyan kartlar kampanyasından rahatlıkla yararlanabileceklerdir. İşlemleri detaylı bir şekilde okuyup uygulamaya geçiren abonelerin telefonlarına Vodafone tarafından bir onay mesajı gelecektir. Bu onay mesajının ardından aboneler haklarını istedikleri gibi kullanmaya başlayabilirler. Onay mesajı gelmeyen aboneler için işlemleri doğru yapmadıkları ve talimatlara uymadıkları anlaşılmaktadır.

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar Nelerdir?

Vodafone’un cebinize uyan kartları Vodafone tarafından faturasız hat aboneleri için belirlenmiştir. Cebinize uyan kartlar şu şekildedir:

 • Vodafone Haftalık İletişim Pass paketi ya da kartı;
 • Vodafone Haftalık Sosyal Pass paketi ya da kartı;
 • Vodafone Günübirlik paket ya da kart;
 • Vodafone Haftalık paket ya da kart;
 • Vodafone Tam paket ya da karttır.

Cebinize Uygun Paketlerin Kullanım Şekilleri

Vodafone Cebinize Uygun Paketlerin kullanım biçimleri aşağıdaki gibidir:

 • Günübirlik Paket: Bireysel faturasız aboneler içindir. Aboneler kullanmak istedikleri içeriği 15 dakika ise DAK; 100 MB ise INT, 100 SMS ise SMS kısaltmasını telefonlarının mesaj hanesine yazıp bir boşluk bırakırlar. Kazıdıkları yaldızlı bölgedeki 17 haneli şifreyi yalnızca son 5 haneden önce bir boşluk bırakacak şekilde ekler ve 7500’a ücretsiz gönderirler ise işlem tamamlanır. (Örneğin: DAK 123456789123 45678 > 7500). İçerikler abonenin hattına tanımlandıktan sonra 24 saat geçerli olup, aynı içerik günde en fazla bir kez kullanılabilir. Abonelerin çizilmiş, kazınmış veya hasarlı olan kartları almamaları önerilir. Kartlar kullandıktan sonra kesilerek atılmalıdır.
 • Haftalık Paket: Bireysel faturasız aboneler içindir. Aboneler kullanmak istedikleri faydayı 100 dakika ise DAK, 500 MB ise INT, 500 SMS ise SMS kısaltmasını telefonlarının mesaj hanesine yazıp bir boşluk bırakmalıdırlar. Kazıdıkları yaldızlı bölgedeki 17 haneli şifreyi yalnızca son 5 haneden önce bir boşluk bırakacak şekilde eklerler ve 7500’a ücretsiz kısa mesaj gönderirler. (Örneğin: DAK 123456789123 45678 > 7500). İçerikler abonelerin hatlarına tanımlandıktan sonra 1 hafta boyunca geçerli olacaktır. Çizilmiş, kazınmış, hasarlı kartlar alınmamalıdır. Aboneler kartlarını kullandıktan sonra keserek atmalıdırlar.
 • Tam Paket: Bireysel faturasız aboneler içindir. Aboneler telefonlarının mesaj kısmına TAM yazıp bir boşluk bırakmalıdırlar. Kazıdıkları yaldızlı bölgedeki 17 haneli şifreyi yalnızca son 5 haneden önce bir boşluk bırakacak şekilde ekleyip 7500’a ücretsiz kısa mesaj olarak gönderirler. (Örn: TAM 123456789123 45678 yaz 7500 gönder). Faydalar abonelerin hatlarına tanımlandıktan sonra 1 hafta boyunca geçerli olacaktır. Çizilmiş, kazınmış ve hasarlı olan kartların alınması önerilmez. Aboneler kartlarını kullandıktan sonra kesip atmalıdırlar. İade ve devir hakkı yoktur.

Haftalık İletişim Pass Kartların Detayları

Vodafone Haftalık İletişim Kartlarının Esasları aşağıdaki gibidir:

 • Vodafone Faturasız Haftalık İletişim Pass’inden 5 TL’lik fiziki kazıma kartları aracılığıyla tüm bireysel faturasız aboneler faydalanabilir.
 • Satın alma sırasında paket ücretinin ödenmesi bayiye veya satış noktalarına yapılır. Abonelerin TL bakiyelerinden herhangi bir düşüş olmayacaktır.
 • Paket kapsamında aboneler, kartın arka yüzündeki şifreyi SMS yolu ile 7500’e ücretsiz göndererek 1 hafta boyunca kullanabilecekleri Whatsapp ve Facebook Messenger yönlerinde geçerli kotadan düşmeyen internete sahip olurlar.
 • Kullanılmak istenen içerik tipine ait kısa kod ve kazıma kartı şifresi ile 7500’e ücretsiz kısa mesaj gönderilerek abonelik gerçekleştirilir.
 • Kullanılmayan içerikler silinir ve asla devretmez. Paketler tek seferlik olup, 1 hafta sonunda otomatik olarak tekrarlanmayacaktır.
 • Abonenin kullanımları 30 GB adil kullanım limitine ulaştığında, kalan hakları silinir. Kullanım limitine ulaşılması durumunda abonenin başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam eder. Yok ise tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlendirilir.
 • Satın alınan kart arka yüzünde yazan son kullanma tarihine kadar kullanılabilir.
 • Yüklenen paketin iptali veya satın alınan kartın Vodafone’a iadesi söz konusu değildir.
 • Haftalık İletişim Pass sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Aboneler paket harici görüşmelerinde kendi tarife veya varsa hatlarına tanımlı diğer paketleri üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Şebeke içi geçiş, iptal, dondurma, devir, numara taşıma ile başka operatöre geçiş durumlarında eğer varsa paketin dakika bakiyesi silinir ve paket aboneliği iptal edilir. Numara değişikliği durumunda paket devam eder. Yüklenen içerikler transfer edilemez.
 • Vodafone tarife ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Belirtilen fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Vodafone Yaz Tatilinde İnternetsiz Kalmayın! 10 GB İnternet 19 TL detayları yazımızdadır.

Haftalık Sosyal Pass Kartlarının Detayları

Vodafone Haftalık Sosyal Pass Kartlarının esasları şu şekildedir:

 • Vodafone Faturasız Haftalık Sosyal Pass’inden 7 TL’lik fiziki kazıma kartları aracılığıyla tüm bireysel faturasız aboneler faydalanabilir.
 • Satın alma sırasında paket ücretinin ödemesi bayiye/ satış noktasına yapılır. Abonenin TL bakiyesinden herhangi bir düşüş olmaz.
 • Paket kapsamında aboneler kartın arka yüzündeki şifreyi SMS yoluyla 7500’e ücretsiz göndererek 1 hafta boyunca kullanabilecekleri Facebook, Instagram, Twitter yönlerinde geçerli kotadan düşmeyen internete sahip olurlar.
 • Kullanılmak istenen içerik tipine ait kısa kod ve kazıma kartı şifresi ile 7500’ye ücretsiz SMS gönderilerek abonelik gerçekleştirilir.
 • Satın alınan kart arka yüzünde yazan son kullanma tarihine kadar kullanılabilir.
 • Yüklenen paketin iptali veya satın alınan kartın Vodafone’a iadesi söz konusu değildir.
 • Haftalık Sosyal Pass, 7 TL karşılığında Facebook, Twitter ve Instagram siteleri ve mobil uygulamaları için1 hafta geçerli kotadan düşmeyen mobil internet kullanım hakkı sağlar. Paket kullanım limitine ulaşılması durumunda abonenin başka bir paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlendirilir.
 • Haftalık Sosyal Pass sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Vodafone cebinize uygun kartların kapsamındaki Haftalık Sosyal Pass ile ilgili diğer detaylar yukarıdaki paket ile aynıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.