Web Tekno Haber

Vodafone Dijital Kadın Proje Kampanyası!

23.09.2020
380
Vodafone Dijital Kadın Proje Kampanyası!

Vodafone Digital Kadın Tasarı Kampanyası hazırladı. Vodafone bilindiği üzere faturalı veya faturasız erkek, kadın, öğrenci fark etmeksizin bütün aboneleri için her geçen gün yeni kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Ancak bu seferki kampanyası diğer kampanyalarından biraz daha farklı. Bunun sebebi ise Vodafone Dijital Kadın Proje Kampanyası’nın sadece Vodafone abonesi olan kadınlar için geçerli olmasıdır. Bahsi geçen Vodafone kampanyası ile kadın abonelerin teknolojiyi daha iyi kullanmaları amaçlanmış ve bunu yaparken de birbirinden değerli indirimler kazanma hakkı verilmiştir.

Vodafone Dijital Kadın Proje Kampanyası Nedir?

vodafone kampanyalari

Vodafone Dijital Kadın Tasarı Kampanyası, Vodafone’un kadın abonelerine yönelik olarak hazırlanan bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone tarifelerini kullanan kadın abonelerin 4G teknolojisi ile tanışması sağlanıyor ve sosyal medya kullanım faydaları da hediye ediliyor. Vodafone Dijital Kadın Proje Kampanyası’na katılan kadın aboneler, teknolojik olan telefonlarını oldukça uygun fiyatlarla satın alma hakkına sahip olacaklar. Bunun yanı sıra kadın abonelere mağazalarda danışmanlık hizmeti ile birlikte Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında 12 ay boyunca bedava kullanım hakkı verilecektir.

Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye! Bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Vodafone Dijital Kadın Proje Kampanyası’nın Avantajları Nelerdir?

Vodafone Dijital Kadın Proje Kampanyası faydaları şu şekildedir:

 • Huawei Y5 2019 model cep telefonunu indirimle alma hakkına sahip olmak.
 • 12 ay boyunca Facebook, Instagram ve Twitter uygulamalarını ücretsiz kullanma hakkı elde etmek.
 • Vodafone çözüm uzmanlarından danışmanlık desteğini ücretsiz alabilmek.
 • Rehber yedekleme hakkına sahip olmak.
 • Ücretsiz kurulum imkânına erişmek.
 • Garanti kapsamında yedek telefon alabilmek ve bu seçeneklere sahip olmak.

Huawei Y5 2019 Cep Telefonu Özellikleri

Huawei Y5 2019 cep telefonunun nitelikleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

 • 5,71 inç ekran büyüklüğü;
 • 3020 mAH pil kapasitesi;
 • 5 MP ön kamera;
 • 13 MP arka kamera;
 • 146 g ağırlık;
 • 147,13 x 70,78 cm olarak boyutları;
 • 8,45 cm genişlik şeklindedir.

Dijital Kadın Proje Kampanyası’na katılan kadınlar yukarıda özellikleri belirtilen Huawei Y5 2019 model cep telefonunu indirim imkanı ile almaya hak kazanacaktır.

Vodafone Dijital Kadın Proje Kampanyası Detayları Nelerdir?

Vodafone Dijital Kadın Proje Kampanyası’nın esasları şöyledir:

 • Vodafone Dijital Kadın Proje Kampanyası, sadece kadın Vodafone aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Vodafone Dijital Kadın Proje Kampanyası’ndan yararlanmak için Vodafone bayi üzerinden Dijital Kadın Programı’na katılmak gerekir.
 • Vodafone Dijital Kadın Proje Kampanyası’na katılan abonelerin 4G teknolojisi ile tanışması sağlanacaktır.
 • Vodafone Dijital Kadın Proje Kampanyası kapsamında Huawei Y5 2019 cep telefonunu indirimle alma hakkı bulunmaktadır.
 • Vodafone Dijital Kadın Proje Kampanyasına katılan kadın aboneler, telefon alabilmek için müşteri limit puanına sahip olmak zorundadır.
 • Söz konusu Vodafone kampanyası kapsamında cihaz indirimi ile birlikte kadın abonelere, 12 ay boyunca sosyal medya hesaplarını ücretsiz kullanma hakkı verilmektedir.
 • Vodafone Dijital Kadın Proje Kampanyası kapsamında abonelerin cihaz kampanyasından çıkması durumunda kazandıkları 12 ay sosyal medya kullanım hakkı iptal edilecektir.
 • Vodafone Dijital Kadın Proje Kampanyası kapsamında sağlanan ücretsiz kurulum, rehber yedekleme, garanti içi ve dışı arızalarda yedek telefon sunumu hizmetleri kampanya tarihinden itibaren 12 ay boyunca geçerli olacaktır.
 • Vodafone, Vodafone Dijital Kadın Proje Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

Vodafone İnterneti Bitene Instagram, Facebook ve Twitter için 2 GB Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Vodafone interneti bitenlere Instagram Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB hediye internet kampanyası, tüm Vodafone müşterilerine yönelik hazırlanmış bir internet kampanyasıdır. İnterneti biten abonelere sadece sosyal medyada geçerli 2 GB cepten internet hediye edilecektir. Kampanya kapsamında hediye edilecek olan interneti alabilmek için abonelerin, Vodafone’un ek internet paketlerinden faydalanıyor olması gerekmektedir. Ek internet paketlerinden yararlanan ve interneti biten abonelere Facebook, Twitter ve Instagram’da geçerli ek 2 GB cepten data Vodafone abonelerine bedava olacaktır.

Vodafone İnterneti Bitene Instagram, Facebook ve Twitter için Bedava İnternet Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Vodafone interneti biten abonelerine sosyal medya için geçerli 2 GB kampanyasından yararlanmak için, bütün Vodafone abonelerinin 13 TL karşılığında 2 GB ek data paketini satın almaları gerekir. Paketin bilinen adı Destek Paketi şeklindedir. Bu paket kapsamında abonelere, sosyal medyada kullanabilmeleri için ek 2 GB internet faydası verilecektir. Abonelerin bu uygun fiyatlı ek 2 GB internet paketini almaları için Vodafone bayilerine gitmeleri, Vodafone müşteri hizmetlerini aramaları ya da Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeleri veya kullanmaları gerekmektedir. Bu üç yöntem ile aboneler 13 TL’ye 30 gün boyunca geçerli 2 GB sosyal medya internet paketini kullanma hakkına sahip olurlar.

Vodafone İnterneti Bitene Instagram, Facebook ve Twitter için Bedava İnternet Kampanyasının Detayları

vodafone bedava internet kampanyasi

Vodafone interneti biten kullanıcılarına Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli bedava kampanyasının esasları şu şekildedir;

 • Vodafone interneti bitene Instagram, Facebook ve Twitter için 2 GB bedava internet kampanyası, Vodafone’un bütün abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanya kapsamında interneti biten abonelere sosyal medyada geçerli olmak üzere uygun fiyata ek internet paketi sunulacaktır.
 • Ek internet paketini en uygun fiyata alabilmek için abonelerin kampanyadan yararlanması gerekir.
 • Vodafone interneti bitene Instagram, Facebook ve Twitter için 2 GB bedava internet kampanyasında sunulan 2 GB internet Vodafone aboneleri için 13 TL’ye sunulmaktadır.
 • Bir diğer adı İnternet Destek Paketi olan bu internet kampanyasında sunulan 2 GB data paketi sadece Facebook, Twitter ve Instagram için geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında sunulan 2 GB ek internet paketi yalnızca yurt içi kullanımlar için geçerlidir.
 • Vodafone interneti bitene Instagram, Facbeook ve Twitter için 2 GB bedava internet kampanyasından kazanılan 2 GB data faydasını üçüncü kişiler ile paylaşmak mümkün değildir.

GollerCepte Uygulaması 2020-2021 Sezonuna Hazır! Detaylarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Socrates’de Tüm Aboneliklerde %20 İndirim

Vodafone’dan Socrates’de geçerli tüm aboneliklerde %20 indirim kampanyası, Vodafone Fırsatlar Dünyası kampanyalarından biridir ve bütün Vodafone aboneleri kampanyadan yararlanabilir. Kampanya kapsamında Vodafone aboneleri Socrates dergilerindeki tüm üyeliklerde yüzde yirmi indirim kazanacaktır.

Socrates dergisi spor severler için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir spor dergisidir. İçerisinde Basketboldan futbola, tenisten yüzmeye kadar birçok spor dalı, ünlü oyuncularla veya antrenörlerle röportajlar, maçlar hakkında bilinmeyenler veya ünlü spor yazarlarının düşünceleri bulunmaktadır. Spor severler Socrates dergisini okuyabilmek için dijital veya gerçek abonelik yapmalıdırlar.

Vodafone Socrates’de Tüm Aboneliklerde %20 İndirim Fırsatı Detayları

Socrates’in tüm aboneliklerinde geçerli %20 indirim kampanyası detayları şu şekilde verilmiştir:

 • Socrates’de Tüm Aboneliklerde %20 İndirim Kampanyası sadece abonelik ürünlerinde geçerli olup, tüm abonelik çeşitlerini kapsamaktadır.
 • Socrates’de Tüm Aboneliklerde %20 İndirim Kampanyası kapsamında tüm abonelik paketlerinde Vodafone müşterilerine %20 indirim imkanı sağlanmaktadır.
 • Vodafone tarafından sağlanan indirim kodu, dukkan.socratesdergi.com adresinde alışverişi tamamlama aşamasında, sepette uygulanmalıdır.
 • Dijital Abonelik ve Premium Abonelik kapsamında, Socrates Dergi’nin tüm dijital sayılarına erişim imkanı abonelik süresince sunulacaktır.
 • Kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Aboneler bahsi geçen bu Vodafone kampanyasından yararlanabilmek için Vodafone Fırsatlar Dünyası sekmesinden fırsat butonu kısmından promosyon kodu alırlar. Almış oldukları bu promosyon kodunu Socrates Dergisi’nin üyelik planları oluşturma kısmında kullanarak yüzde yirmi indirim kazanırlar
 • Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal ve ya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.