Web Tekno Haber

Vodafone Dijitalde Kaçmaz Kırmızı Fırsatı

Vodafone Dijitalde Kaçmaz Kırmızı Fırsatı

Vodafone dijital ürünlerde Kaçmaz Kırmızı fırsatları adı altında Vodafone kendi müşterilerine her ayın belirli günleri ve saatlerinde katılmak kaydı ile türlü hediyeler dağıtıyor. Vodafone aboneleri, Vodafone Yanımda uygulamasından Kaçmaz Kırmızı fırsatlarını belirli aralıklar ile takip edebilir ve fırsatlar uygulamaya geldiğinde gecikmeden katılım sağlayabilir. Vodafone fırsatları her ay yenilenmeye ve Vodafone’a yeni gelen veya hali hazırda Vodafone müşterisi olan kişilere hediye dağıtmaya devam ediyor.

Vodafone Dijital Kaçmaz Kırmızı Fırsatı Nedir?

kacmaz kirmizi firsati

Vodafone Dijital Kaçmaz Kırmızı fırsatı, Vodafone’un abonelerine her ayın belirli günlerinde ve saat aralığında dijital platformlar üzerinden vermiş olduğu hediyeleri betimlemektedir. Günü ve saat aralığını Vodafone’un kendisi belirler. Vodafone aboneleri Kaçmaz Kırmızı fırsatlarını takip edebilmek için Vodafone Yanımda uygulamasını kullanıyor olması gerekir. Kaçmaz Kırmızı fırsatlarının günü başladığında Vodafone’un resmi “Duyurular” sayfasında duyurulur. Aynı şekilde Vodefone Yanımda uygulamasından da Kaçmaz Kırmızı’yı takip etmek mümkündür. Kampanyaya katılmak isteyen aboneler Kaçmaz Kırmızı başladığında Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde ücretsiz katılım sağlayabilirler.

Vodafone Teklif Ver, iPhone 11 Pro Kazan! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Vodafone Dijital Kaçmaz Kırmızı Verilen Hediyeler

Vodafone Dijital Kaçmaz Kırmızı fırsatlarında verilen hediyeler kampanya kapsamında 2020 yılı başı itibari ile sunulmuştu ve hediyeler sahiplerini bulmuştu. Kampanya kapsamında, tarife değişikliği ve tarife kontratı yapan müşterilere 1 ay geçerli 5 GB ve haftalık Video Pass alan müşterilere Social Pass hediye edildi. Otomatik Ödeme Talimatı veren faturalı müşterilere 5 gün geçerli 5 GB cepten internet; Honor 8A Pro akıllı telefon satın alan müşterilere ise ayda sadece 1 TL ödeme imkânı sunuldu. Ayrıca, “Tahmin Et Kazan” oyunundaki şans numarasının bir hanesi azaltılarak müşterilerin iPhone XR kazanma olasılığı artırıldı. Diğer yandan, TL yüklemesi yapan ve Kolay Paket alan faturasız müşterilere 5 gün geçerli 5 GB ve haftalık Video Pass alan müşterilere 1 hafta geçerli 3 GB hediye edildi. Kampanyada, kurumsal müşterilere ise 1 hafta geçerli 5 GB mobil internet 10 TL’den sunuldu. Bu hediyeler Kaçmaz Kırmızı ile verilen ikinci hediyelerdir. Yenilerine katılmak veya sahip olmak için aboneler duyuruları takip etmelidir.

Vodafone Haftanın Fırsatı

Vodafone’dan haftanın fırsatları Vodefone’un “Duyurular” web sitesinde en son yayınlanan fırsatıdır. Haftanın fırsatı kapsamında Vodafone’dan faturasına ek cihaz alan abonelere ödeme kolaylıkları ve ön ödemeli müşterilerde ise %20’ye varan ek katkı imkânı sunulmaktadır. Vodafone’un web sitesinde bulunan “Haftanın Fırsatları” sekmesindeki cihazlardan herhangi birini almak isteyen Vodafone aboneleri fırsata dahil olabilmektedir.

Vodafone Haftanın Fırsatı Detayları

Haftanın fırsatı detayları ve kampanya içeriği şu şekildedir:

 • Tarifeye ek 6 / 12 ay ödenen kampanyalar sunulur. 01.02.2019 tarihi itibariyle 3.500 TL üzeri cihazlar 6 ay tekliflerle, 3.500 TL altı olan cihazlar da 12 ay tekliflerle satılmaktadır. Ayrıca aboneler ön ödeme seçeneğinden yararlanarak %20 ek katkı alabilirler.
 • Kampanyadan yararlanmak için Vodafone müşterilerinin Faturalı bireysel veya şahıs esnaf Vodafone abonesi olması şarttır.
 • Aboneler, katılmak istedikleri cihaz kampanyasına uygun Müşteri Limit Puanına sahip ise kampanyadan yararlanabilirler.
 • (Eğer abone telefon ile birlikte tarifesini de değiştirmek istiyorsa) Son 30 gün içerisinde tarife değişikliği yapmamış olması gerekir.
 • Son 48 saat içerisinde SIM kart değişikliği yapan müşteriler kampanyaya katılamaz.
 • Kara-gri listede olmamanız gerekmektedir.
 • Aboneler isimlerine kayıtlı GSM numaraları üzerinden maksimum 2 cihaz kampanyasına katılabilir.

Kampanya ile alakalı detaylı bilgi için aboneler müşteri hizmetlerini arayabilir. Vodafone fırsatlarını öğrenmek için ise Vodafone Yanımda uygulamasına sahip olmak gerekir.

Vodafone Haftanın Fırsatına Dahil Olan Cihazlar

haftanin firsati nedir

Vodafone haftanın fırsatı cihazları ve günün fırsatı cihazı Vodafone tarafından belirlenir. En güncel cihazlar yaklaşık olarak 158 tanedir. Bu cihazlardan haftanın indirimi uygulanan cihazlar ise şu şekilde:

 • Haftanın telefon fırsatı Samsung – Galaxy M31’dır. Haftanın fırsatı olması sebebi ile 300 TL indirimlidir. 12 ay taksitli olmak koşulu ile aylık tarifeye ek ücreti 335 TL’dir.
 • Haftanın tablet bilgisayar fırsatı Reway markasının 10 inç büyüklüğüdür. 102 TL indirimlidir ve 6 ay taksit ile aylık fiyatı 170 TL’dir.
 • Haftanın aksesuar fırsatı Sennheiser – Momentum True Wireless 2’dur. Haftanın fırsatı sebebi ile 216 TL indirime girmiştir. 12 aylık taksit tutarı ise tarifeye ek 177 TL’dir.
 • Haftanın akıllı ev ürünlerinde tüm cihazlar için indirim uygulanmıştır. Bu cihazlar ve indirimleri:
 • Xiaomi – Akıllı Sıcaklık ve Nem Ölçer aleti 18 TL indirimlidir. 12 aya taksitle tarifeye ek 13 TL’dir;
 • Xiaomi – Mİ TV Box aleti 180 TL indirime girmiştir ve 12 aylık taksit tutarı tarifeye ek 64 TL’dir;
 • Xiaomi – Akıllı Sensör Seti 336 TL indirimdedir. 12 aylık taksit tutarı tarifeye ek 68 TL’dir;
 • Xiaomi – Akıllı Robot Süpürge 768 TL indirime girmiştir. 12 aylık taksiti tarifeye ek 320 TL’dir;
 • Xiaomi – Akıılı Güvenlik Kamerası 96 TL indirimlidir. 12 aya taksitle tarifeye ek 34 TL’dir.
 • Xiaomi – Akıllı Elektrikli Scooter 1668 TL indirime girmiştir. 12 aya taksitle tarifeye ek fiyatı 363 TL şeklindedir.

Bunların dışında kampanya dahilinde en çok satın alınan telefonlar ise şu şekildedir:

 • Huawei – P40 Lite, 12 aylık tarifeye ek taksitli fiyatı 340 TL’dir.
 • Samsung – Galaxy A21s, 12 aylık tarifeye ek taksitli fiyatı 320 TL’dir.
 • Samsung – Galaxy, A31 12 aylık tarifeye ek taksitli fiyatı 360 TL’dir.
 • Huawei – P30 Lite, 12 aylık tarifeye ek taksitli fiyatı 290 TL’dir.
 • Samsung – Galaxy M11, 12 aylık tarifeye ek taksitli fiyatı 250 TL’dir.
 • Apple – iPhone 11, 3 aylık tarifeye ek taksitli fiyatı 2615 TL’dir.
 • Huawei – Y5p, 12 aylık tarifeye ek taksitli fiyatı 255 TL’dir.
 • Samsung – Galaxy A11, 12 aylık tarifeye ek taksitli fiyatı 270 TL’dir.
 • Apple – iPhone SE, 3 aylık tarifeye ek taksitli fiyatı 1870 TL’dir.
 • OPPO – A31, 12 aylık tarifeye ek taksitli fiyatı 295 TL’dir.
 • OPPO – A91, 3 aylık tarifeye ek taksitli fiyatı 1390 TL şeklindedir.

Vodafone dMags Dergi Uygulaması’nda Geçerli Sınırsız İnternet hakkında detaylara da yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Vodafone Online Başvuru Artık Faturasızda Kampanyası

Vodafone Online Başvuru ile faturasız hatlar için de kampanya çıkardı. Online başvuru işlemleri Vodafone tarafından önce faturalı bireysel hat sahibi olacaklar için çıkarılmıştı. Online başvuru yaparak faturalı hatlar Vodefone’lu olmanın yanı sıra hediye bedava internet GB’ları da kazanıyordu. Şimdi ise bu uygulama faturasız hatlar için de başlatıldı. Kampanya kapsamında Vodafone’dan yeni hat almak isteyen veya mevcut hattını Vodafone’a taşımak isteyen müşteriler hat alma veya değiştirme işlemini Vodafone’un dijital kanalları üzerinden yaparlarsa hatlarına 30 gün için geçerli 25 GB internet hediye ediliyor. Bunun için yapılması gereken Vodafone’a gelecek müşterilerin Vodafone web sitesine girerek “Numara taşıma / yeni hat başvurusu” butonundan başvurularını yapmak. Ardından başvuru eksiksiz doldurulduğunda kişi Vodafone tarafından aranacaktır ve müşteri hizmetleri gerekli bilgiyi verecektir. Faturasız hatların alabilecek paketler ise şu şekilde:

 • Süper Kolay Paket 8, Süper Kolay Paket 25, Süper Kolay Paket 5, Süper Kolay Paket 1500, Süper Kolay Paket 12, Süper Kolay Paket 15;
 • Genç Kolay Paket 4, Genç Kolay Paket 6, Genç Kolay Paket 10 ve Genç Kolay Paket 30’dur.

Genç Kolay Paketlerden Vodafone FreeZone’lu olacak müşteriler yararlanabilir. Vodafone fırsatlarını takip etmek ve kampanyalardan erken haberdar olmak için Vodafone Yanımda uygulaması kullanılabilir veya Vodafone Duyuru web sitesinden inceleme yapılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.