Web Tekno Haber

Vodafone Dijitale Özel Başvuru İle İlk 3 Ay’da 6 GB Bedava İnternet!

Vodafone Dijitale Özel Başvuru İle İlk 3 Ay’da 6 GB Bedava İnternet!

Vodafone yeni müşteri olanlar 3 ay boyunca 6 GB hediye internet kazanabilme şansına sahiptir. Vodafone Dijitale Özel Başvuru İle İlk 3 Ay’da 6 GB Bedava İnternet kampanyasından yararlanmak için ilk olarak dijital platformlardan başvuru işlemlerinin gerçekleşmesi gerekir. Bu yüzden “Vodafone.com.tr” internet adresi üzerinden başvuruların yapılması gerekir.

Vodafone Dijitale Özel Başvuru İle İlk 3 Ay’da 6 GB Bedava İnternete Nasıl Başvurulur?

vodafone dijital ozel basvuru nasil yapilir

Vodafone Dijitale Özel Başvuru İle İlk 3 Ay’da 6 GB Bedava İnternet kampanyasından yararlanmak için Vodafone müşterisi olmak gerekir. Vodafone müşterisi olduktan sonra “Vodafone.com.tr” internet adresine giriş yaparak kampanyaya katılmak için başvuru işlemlerinin online olarak yapılması gerekir. Başvuru işlemleri için sizden bir ücret talep edilmemektedir. 3 ay boyunca kullanım için 6 GB hediye internet Vodafone yeni müşterilere tanımlanacaktır.

Vodafone Dijitale Özel Başvuru İle İlk 3 Ay’da 6 GB Bedava İnternet Koşulları Nelerdir?

Vodafone Dijitale Özel Başvuru İle İlk 3 Ay’da 6 GB Bedava İnternet elde etme ile ilgili ayrıntılar sırasıyla verilmektedir:

  • Bu kampanyadan Vodafone faturalı ya da faturasız hat sahipleri yararlanabilmektedir.
  • Kampanyadan yararlanmak için operatörün resmi internet adresi üzerinden online başvuru işlemlerinin tamamlanması gerekir.
  • Vodafone müşterisi olanlara ilk 3 ay boyunca kullanabilecekleri 6 GB hediye internet verilecektir.
  • Verilecek 6 GB internet aylık 2 GB olarak yeni Vodafone faturalı ya da faturasız hat sahiplerine tanımlanacaktır.
  • Kazanılan hediye internet sadece Türkiye sınırları içerisinde kullanılabilecektir.
  • Tanımlanan hediye internet bir başkası ile hiçbir koşulda paylaşılamaz.
  • Aynı zamanda kampanyadan faydalanmaktan vazgeçenler kampanyayı iptal etme ve durdurma hakkına sahiptir.

Vodafone Mobil Ödeme ile İlk Harcamanızı Yapın, 4 GB Kazanın! Ayrıntılarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Vodafone Dijitale Özel Başvuru İle İlk 3 Ay’da 6 GB Faturasız Paketler Nelerdir?

Vodafone Dijitale Özel Başvuru İle İlk 3 Ay’da 6 GB Bedava İnternet kapsamında faturasız hat sahiplerine sunulan paketler hakkında detaylar şu şekilde aşağıda yer alır:

  • Cebinize Uyan Kartlar sayesinde hiç ummadığınız zamanda kullanım haklarınız veya paranız bittiğinde bu paralar ile internet, konuşma ve SMS hakkı elde edebilirsiniz. Bu paraları dilediğiniz zaman kullanabilme şansınız vardır. Aynı zamanda paraları Vodafone faturasız hat sahiplerine de gönderebilirsiniz. Kartı Vodafone mağazalarından almanız mümkündür. 15 TL ödenmesi durumunda Haftalık Tam Paket kampanyasını kullanabilirsiniz. Bu kampanya ile her yöne 100 dakika konuşma, her yöne 100 SMS, yurt içi kullanımlarında her yöne 1 GB internet kullanımı gerçekleşebilir. Bu paketi sadece 7 gün boyunca kullanabilirsiniz. Paketin süresi dolduğu zaman yenilenme gibi durumlar meydana gelmez.
  • Vodafone faturasız hat sahibi olup bedava internet kazanmak mümkündür. Bunun için öncelikle internet üzerinden faturasız hat için online olarak başvuru yapılması gerekir. Başvuru işlemlerinin tamamlanmasından sonra ilk ay olmak koşulu ile yeni Vodafone faturasız hat sahiplerine 250 GB hediye internet hatlarına tanımlanacaktır.

Vodafone Dijitale Özel Başvuru İle İlk 3 Ay’da 6 GB Bedava İnternet EBA Nasıl Alınır?

Vodafone TV müşterilerine 6 GB hediye internet gelecektir. Bu 6 GB hediye internet ile müşteriler TRT EBA TV ilkokul, ortaokul ve lise programlarına ücretsiz bir şekilde girerek eğitimlerini uzaktan takip edebilme şansını elde edecektir. Hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri bu kampanyadan yararlanma hakkına sahiptir. Bu 6 GB hediye internet kullanımı “eba.gov.tr.” ya da EBA mobil uygulaması üzerinden gerçekleşebilmektedir.

Vodafone Dijitale Özel Başvuru İle İlk 3 Ay’da 6 GB Bedava İnternet Dergilerde Geçerli Mi?

Vodafone dMags Dergi paketleri sayesinde mobil uygulama üzerinde yer alan dergileri ücretsiz olarak indirebilme şansınız vardır. Bununla birlikte Vodafone dMags Dergi mobil uygulamayı kullanırken sınırsız internet de hattınıza tanımlanacaktır. Yani kendi hattınız üzerinden herhangi bir kesinti yapılmaz. Bu mobil uygulama ile toplamda 10 tane dergiyi ücretsiz olarak cep telefonunuza indirerek gündemi takip edebilirsiniz.

Vodafone dMags Dergi uygulamasının indirilmesi için ilk olarak “Apple Store” ya da “Google Play” uygulamaları üzerinden ücretsiz olarak uygulamanın indirilmesi gerekir. Uygulama indirildikten sonra “Hesabım” sekmesine gitmeniz gerekir. Ardından “Üye Ol” kısmına tıklayınız. Daha sonra ad, soyad, e-mail, şifre, aktivasyon kodu doğru bir şekilde ekrandaki alanlara yazılmalıdır. Hesabın oluşturma işlemi bittikten hemen sonra 10 tane ücretsiz olarak istediğiniz dergileri indirebilirsiniz.

Vodafone Dijitale Özel Başvuru İle İlk 3 Ay’da 6 GB Bedava İnternet 4.5G Nasıl Kullanılır?

4.5G Kullan Kazan kampanyası ile 10 GB hediye internet kazanmak mümkündür. Bu fırsattan yararlanmak için öncelikle 3G uyumlu SİM kartın 4.5G uyumlu SİM kart ile değiştirilmesi gerekir. Değiştirme işleminin yapılmasından sonra hediye internetin kullanımı için cep telefonunuza onay mesajı gelecektir. Faturalı hat sahipleri 30 gün içinde hediye interneti kullanabilirken, faturası hat sahipleri için 7 gün boyunca 10 GB hediye interneti kullanabilme hakkına sahiptir. Kalan kullanımlar hiçbir şekilde bir sonraki aya aktarılamaz. Bu hediye internet sadece yurt içi sınırları içinde kullanılabilir.

Vodafone Dijitale Özel Başvuru İle İlk 3 Ay’da 6 GB Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir?

vodafone dijital bedava internet kampanyalari

Vodafone Dijitale Özel Başvuru İle İlk 3 Ay’da 6 GB Bedava İnternet kampanyası kapsamında yaklaşık olarak 60 milyon şarkıyı reklamsız olarak izleyebilme şansınız vardır. Dilediğiniz ve sevdiğiniz bütün şarkıları indirebilme imkanınız vardır. Çalma listesi oluşturarak tek bir hamle ile sevdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda dünyaca ünlü olan şarkıların neler olabileceğinin de takibini yapabilirsiniz.

Online Özel Paket ile de hediye internet kazanabilirsiniz. Online olarak 27 TL karşılığında Genç Kolay Paket 4 satın aldığınız zaman 4 GB internet kullanabilme hakkınız vardır. Bununla birlikte 750 dakika konuşma ve 250 SMS kullanabilirsiniz. Bu paketin kullanım süresi 28 gündür. 28 günün sonunda paket iptal olur ve yenilenmez. Kalan kullanım haklarınız da bir sonraki aya aktarılamaz.

Super Kolay Paket 8’i 35 TL karşılığında almanız durumunda 8 GB internetin yanında 750 dakika konuşma ve 250 SMS hakkı da verilir. 28 gün boyunca haklarınızı kullanabilme şansınız vardır. Bir başkası ile bu haklarınızı paylaşamazsınız. Aynı zamanda sadece yurt içinde kullanım hakkınız vardır. Paketten kullanım haklarınız bittiği zaman kendi hattınız üzerinden ücretlendirmeler yapılır.

Kolay Paket 5’i de 35 TL karşılığında online olarak aldığınız zaman 5 GB internet, 750 dakika konuşma ve 1000 SMS kullanabilme hakkınız vardır. 28 gün boyunca doyasıya bu hakları kullanabilirsiniz.

Vodafone Hat Taşıma Kampanyaları Nelerdir? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Vodafone Dijitale Özel Başvuru İle İlk 3 Ay’da 6 GB İnternet BTK Akademi Nasıl Alınır?

Faturalı ya da faturasız Vodafone müşterilerinin BTK Akademi portalini kullanabilmeleri için 6 GB hediye internet hatlarına tanımlanacaktır. Yazılımcılar için uygulanmaktadır. “www.btkakademi.gov.tr” adresine giriş yapılarak online eğitimler ücretsiz bir şekilde takip edilebilir. Kullanılan internet 6 GB hediye internetten harcanır. Kendi hattınız üzerinden hiçbir şekilde ücretlendirmeler yapılmaz. Bu hediye internet sadece Türkiye sınırları içinde kullanılır. Aynı zamanda gelen 6 GB hediye internet bir başkası ile kesinlikle paylaşılamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.