Web Tekno Haber

Vodafone dMags Dergi Uygulaması’nda Geçerli Sınırsız İnternet

Vodafone dMags Dergi Uygulaması’nda Geçerli Sınırsız İnternet

2020 Vodafone dMags Dergi Uygulaması ile Sınırsız İnternet Kullanım Kampanyası, Vodafone’un abonelerine hazırlamış olduğu bir kampanyadır. Dergi kampanyası ile müşterilerine bir çok dergiye ücretsiz olarak erişme imkanı tanınmaktadır. Hediye Vodafone dMags Dergi Paketi, uygulamayı ücretsiz olarak cihazına indiren Vodafone abonelerine uygulamada geçerli sınırsız internet kullanımı hediye edilmektedir. Vodafone dMags okumayı seven aboneleri için özel bir dergi uygulaması hazırlayan ve bu uygulamayı indirerek kullanmaya başlayan abonelerine sınırsız internet hediye edilecektir.

Vodafone dMags Dergi Uygulaması Nedir?

vodafone dergi aboneligi

dMags Dergi Uygulaması; spordan, sağlığa, seyahatten, iş dünyasına kadar popüler olan yüzlerce dergiyi kullanıcıların cebine getiren dijital dergi okuma platformudur. Vodafone kendi müşterilerine ise dergiyi indirip kullanmaları halinde dMags Dergi Uygulaması’nda geçerli sınırsız internet verecektir. Kampanyadan sedece Vodafone aboneleri yararlanabilir.

Vodafone Hoş Geldin Hediyesi İlk Ay 20 GB Bedava İnternet bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Vodafone dMags Dergi Uygulaması İçeriği

Vodafone dMags Dergi Uygulaması’nın detayları şu şekildedir:

 • Aboneler 100’den fazla derginin hem güncel hem eski sayılarını kolayca telefonlarına ve tabletlerine indirerek kendi kütüphanelerini oluşturup diledikleri zaman okumanın rahatlığına erişebilirler.
 • Vodafone müşterileri indirmiş oldukları dergileri çevrimdışı olarak diledikleri zaman istedikleri yerde okuyabilmektedirler.
 • dMags Dergi Uygulaması’nı kullanmak isteyen aboneler hem telefonlarında hem de tabletlerinden dergilerine kolayca erişebilirler.
 • Aboneler uygulama içi arama yaparak aradıkları dergiye rahatlıkla ulaşabilirler.

Vodafone dMags Dergi Uygulaması’nda Geçerli Sınırsız İnternet’ten Nasıl Yararlanılır?

dMags Dergi Uygulaması’nda Sınırsız İnternet Kampanyası’ndan yararlanabilmek için ilk adım dMags Dergi Uygulaması’nın telefona indirilmesidir. Uygulamaya yeni sahip olan abonelerin öncelikle dMags’e üye olması gerekir. Öncelikle “Hesap Oluştur” butonuna basılarak hesap oluşturulur. Hesap oluşturma işleminin ardından Vodafone müşterileri cep telefonlarının mesaj kısmından HEDIYE DERGI yazıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj göndermelidir. Gönderilen bu mesaj sınırsız internet almak içindir. Vodafone tarafından cevaben gönderilen aktivasyon kodunun dergi uygulamasının profil bölümünden girilmesi gerekir. Kod girildikten sonra uygulama kırmızı renge dönüşür. Bu, abonelerin hediyelerini kullanmaya başlamasının bir işaretidir. Ardından bir ay boyunca geçerli dMgas Dergi Uygulaması’nda geçerli sınırsız internet kullanılır.

Vodafone dMags Dergi Uygulaması’nda Geçerli Sınırsız İnternet Detayları

Vodafone dMags Dergi’de geçerli sınırsız internet esasları aşağıdaki gibi verilmiştir:

 • Hediye Vodafone dMags Dergi Paketi’nden tüm bireysel faturalı ve faturasız tarifelerdeki müşteriler yararlanabilmektedir.
 • Paket ücreti bulunmaz.
 • Hediye Vodafone dMags Dergi Paketi alındıktan sonra hem faturalı hem faturasız olmak üzere tüm tarifelerdeki müşteriler için 30 gün boyunca geçerlidir, 30 gün sonra müşterinin üzerinden otomatik olarak silinir, tekrar yenilenmez.
 • Hediye Vodafone dMags Dergi Paketi kapsamında paketin geçerli olduğu süre boyunca müşterilere Vodafone dMags Dergi uygulamasında geçerli sınırsız internet ile birlikte sınırsız dergi indirme hakkı hediye olarak tanımlanır. Uygulama kapsamında geçerli sınırsız internet, uygulama içerisindeki reklam gösterimlerini içermez.
 • Paket alındıktan sonra müşterilere aktivasyon kodu gönderilir. Müşteri Vodafone dMags Dergi uygulamasını telefonuna indirip hesap oluşturduktan sonra hesap kısmından aktivasyon kodunu girerek kaydını oluşturduğu paket kapsamında verilen haklarını kullanmaya başlar.
 • Paketin geçerli olduğu süre boyunca paket iptal edilemez.
 • Paket geçerli olduğu süre boyunca sadece bir kez alınabilir.
 • Paketten yalnızca aktif ve bireysel Vodafone aboneleri faydalanabilir. Aktif aboneler; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki abonelerdir.
 • Paket alımı 7000 numaralı kısa mesaj servisi üzerinden, Vodafone Yanımda ve Online Self Servis üzerinden yapılabilir, kısa mesaj servis numarasına gönderilen SMS’ler ücretsizdir.
 • Paket dahilindeki kullanım haklarının 3.şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Şebeke içi geçiş (faturalı hattan faturasız hatta geçiş), iptal, dondurma, devir, numara taşıma ile başka operatöre geçiş durumlarında paket kapsamında verilen haklar silinir ve paket iptal edilir.
 • Vodafone, tarife / paket koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

Vodafone Mobil Ödeme Hediye GB Kazandırıyor!

vodafone mobil odeme avantajlari

Vodafone mobil ödeme ile hediye GB kampanyası Vodafone’un faturalı ve faturasız hatları için oluşturmuş olduğu bir başka kampanyadır. dMags Dergi Uygulaması’nda Geçerli Sınırsız İnternet kampanyası gibi Temmuz ayında başlatılan ve geçerliliği olan bir kampanyadır. Vodafone’dan mobil ödeme hizmetini kullanan aboneler hediye GB kazanıyor. Miktarı 1 GB olan hediye data paketi tam olarak 1 hafta boyunca geçerli olacak şekilde kampanyaya katılan abonelere sunuluyor. Mobil Ödeme Hediye GB Kazandırıyor, kampanya detayları ise şu şekildedir:

 • Kampanya 1 – 31 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında, ilgili tarihler arasında Vodafone Mobil Ödeme hizmetini kullanarak tek seferde 30 TL ve üzeri harcama yapan faturalı ve faturasız Vodafone aboneleri, bir hafta geçerli 1 GB hediye internet kazanacaktır.
 • Hediye 1 GB sadece yurt içinde geçerlidir.
 • 1 Temmuz 2020 – 16 Temmuz 2020 tarihleri arasında tek seferde minimum 30 TL tutarında işlem gerçekleştiren Vodafone müşterileri hediye 1 GB yüklemesi, 17 Temmuz 2020 tarihinde gerçekleştirilecektir. 17 Temmuz 2020 – 31 Temmuz 2020 tarihleri arasında tek seferde minimum 30 TL tutarında işlem gerçekleştiren müşterilerin hediyesi ise 1 GB yüklemesi 3 Ağustos 2020 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Mobil ödeme servisini açma/kapama işlemi tüm Vodafone abonleri tarafından gerçekleştirilebilir. Fakat sadece 90 günden daha uzun süredir Vodafone müşterisi olan aktif bireysel hat kullanıcıları servisi kullanmaya başlayabilir.
 • Aboneler Vodafone Mobil Ödeme yöntemini; Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden “Ayarlarım” sekmesine girip “Mobil Ödeme”ye tıklayarak; 444 0 542 Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni arayarak veya “MOBILODEME AC” yazıp 7878’e ücretsiz SMS atarak açabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilecek abone sayısına ilişkin bir sınır bulunmamaktadır.
 • Her kullanıcı kampanya süresince 1 kez ödül kazanabilir.
 • Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 • Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve/veya değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Ayrıca Vodafone Dijital Kanallardan Başvuru Yap %15 İndirimi Kazan! Detaylarına da bakabilirsiniz.

Vodafone Red ile Sınırsız Uygulamalar Kampanyası

Vodafone Red’li Olana Sınırsız Uygulamalar Kampanyası Vodafone Red abonelerine özeldir. Vodafone Red’liler seçecekleri bir herhangi Red paketinde popüler Whatsapp, Twitter, Instagram ya da Facebook gibi uygulamaları sınırsız kullanabilecek. Vodafone dMags kampanyasından farklı olarak popüler uygulamaların sınırsız olması tarife devam ettikçe eder. Vodafone Red Pass ile sınırsız uygulamalar ve geçerli tarifeler ise şunlardır:

 • İletişim Pass: Whatsapp ve Facebook Messenger sınırsız kullanılır ve internet paketinden yemez. Yukarıda verilen Red20, Red25, Red30 ve Red35 tarifeleri için ücretsizdir.
 • Sosyal Pass: Facebook, İnstagram ve Twitter için geçerlidir. Bu uygulamalar internet paketinden yemeden kullanılabilir. Yukarıda verilen Red25, Red30 ve Red35 tarifeleri için ücretsizdir.
 • Müzik Pass: Spotify, Karnaval, Power App ve Number One uygulamaları için geçerlidir. Bu müzik uygulamaları internet paketinden yemeden ücretsiz bir şekilde kullanılabilir. Yukarıda verilmiş olan Red30 ve Red35 tarifeleri için ücretsizdir.
 • Video Pass: YouTube ve İzlesene uygulamaları için geçerlidir. İnternet paketlerinden yemeden bu video uygulamaları ücretsiz bir şekilde kullanılabilir. Yukarıda verilmiş olan Red35 tarifesi için ücretsizdir.
 • Red Pass İletişim Paketi Red8, Red10, Red15, Red20, Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus tarifelerine ücretsiz olarak dâhildir. Bu paketlere dâhil olanlar Red Pass’i satın alamazlar ve iptal edemezler.
 • Red Pass Müzik Paketi Red10, Red15, Red20, Redli 15 Plus, Redli 20 Plus tarifelerine Red Pass Müzik Paketi ücretsiz olarak dâhildir. Bu tarifelerdeki aboneler Red Pass Müzik paketini satın alamazlar veya iptal edemezler.
 • Red Pass Sosyal Paketi Red20, Redli 15 Plus, Redli 20 Plus ve Redli Yaz Sosyal tarifelerine ücretsiz olarak eklenir. Bu tarifedeki aboneler Red Pass Sosyal paketini satın alamazlar.
 • Red Pass Video paketi Red20, Redli 20 Plus ve Redli Yaz Video tarifelerine Red Pass Video paketi ücretsiz eklenir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.