Vodafone Eski Telefonunu Getir Yenile ya da Nakite Dönüştür Kampanyası Başladı! Telefon Tutarı 24 Saatte Hesabında!

  13.05.2022
  204
  A+
  A-
  Vodafone Eski Telefonunu Getir Yenile ya da Nakite Dönüştür Kampanyası Başladı! Telefon Tutarı 24 Saatte Hesabında!

  Vodafone kaliteli altyapısı ve yenilikçi bakış açısıyla farklı kampanyalarla kullanıcılarını desteklemeye devam ediyor. İnternet, dakika, sms kampanyalarının yanı sıra Vodafone üzerinden alımı yapılan cep telefonları yeniden yenilenerek kullanıcılara sunuluyor. Vodafone eski telefonunu getirene yeni telefon kampanyası ile kaçırılmayacak fırsat sunuyor. Üstelik isteyen kişi satışı yapılan telefonun tutarını talep edebiliyor. 24 saat içerisinde telefonun satışı yapılarak hesaba yatırılıyor.

  Vodafone Cep Telefonu Değişim ya da Nakit İade Kampanyasını Duyurdu!

  Vodafone cep telefonu değişim kampanyası kapsamında sunulan avantajdan yalnızca Vodafone müşterileri yararlanabilir. Eski cep telefonunu alarak Vodafone bayilerine gelen tüm kullanıcılar nakit ödeme seçeneğini ya da online Vodafone bayisi üzerinden telefon satışı seçeneğini tercih edebilecek. 2 farklı seçenek farklı şartlar üzerine kurulmuş olarak kullanıcılara sunuldu.

  Vodafone eski cep telefonunun satış işlemini gerçekleştirerek süreci takip edebilme fırsatı sunuyor. İster online ister Vodafone bayisi üzerinden satış gerçekleştirilebilir. Vodafone müşterisi olmayanlar üzerinden satış işlemini gerçekleştirebilecek.

  2.El Telefon Satış Süreci ve Para Talebi

  2.El Telefon Satış Süreci ve Para Talebi

  Vodafone ikinci el telefon satış işlemleri Vodafone yetkili yenileme merkezleri tarafından oluşturulmuş ounoduo.com sitesi üzerinden yapılabilecek. En uygun teklifi alabilmek ve takas işlemini gerçekleştirebilmek için site üzerinden hediye çeki talep edilebilecek. Öncelikle telefonun markası seçilmelidir.

  Seçilebilecek markalar arasında;

  • Apple
  • Samsung
  • Huawei
  • Xiaomi markaları yer alıyor.

  Ardından telefonun modeli markaya göre tercih edilir. “Ücretsiz ve hemen teklifi gör” kısmına tıklanır. Satın alınan telefon markaları detaylı bir şekilde site içinde görülebilir. Problem olduğu anda iletişim formu doldurularak konu hakkında daha detaylı bilgiye sahip olunabilir. Site içerisinde sunulan sıkça sorulan sorular kısmı üzerinden bilgi edinme imkanı tanır.

  • Satış işlemi gerçekleştiği anda 3 iş günü içerisinde IBAN numara yatırılır
  • Satışın gerçekleşebilmesi için satışı yapacak olan kişiye ait IBAN numarasının olması gerekiyor
  • Kampanyaya katılabilmek için 18 yaşından büyük olmak gerekiyor.

  Ouno Duo Uygulaması Nedir?

  Vodafone aracılığıyla ikinci el telefon satışı gerçekleştirebilmek için ounoduo.com sitesine giriş yapılır. Cep telefonuna gerekli olan yazılım indirilir. Ardından birkaç soru sorulur ve sorular doğru beyanlarla yanıtlandığında otomatik bir test gerçekleşir. 3 dakikalık testin sonunda teklif bildirilir. Teklif edilen fiyat kişi için uygunsa cihaz paketlenerek yurtiçi kargo kodu üzerinden Vodafone’a gönderilir. Paketleme işlemi tamamlandığında kargolama sırasında kullanılacak kod numarası: 399789646

  Vodafone ikinci el telefon satışı sonrasında teklif edilen tutar kabul edildiğinde 24 saat içinde satış gerçekleşip 3 iş günü içerisinde tutar yatırılır. Cihazın sorgulamasını yapabilmek için Vodafone alt yapısı ile hazırlanmış ounoduo.com sitesi üzerinden cihaz durumu sorgulama alanı kullanılır. Burada kişiye ait telefon numarası istenir. Telefon numarası gerekli alana girildikten sonra “sms onay kodu gönder” tuşuna basılır ve işlemlere devam edilir.

  5 haneli onay kodu telefona gönderilir.

  Vodafone Hangi Telefonların Satışını Gerçekleştirir?

  Vodafone ile eski cihazını sat kampanyası yalnızca akıllı telefonlar için geçerliliğini korur. Tablet ya da farklı aksesuarlar bu grupta kabul edilmez. Kampanya kapsamında sunulan fırsatta arıza durumu fark edilirse geri alımda tutar değişikliği yaşanır. En fazla 1 adet cihaz ile geri ödeme yararlanılması sağlanır. Satılacak cihazların BTK da kayıt altına alınmış olması gerekir. Çalıntı cihaz olmamalıdır.

  Satılacak cihazın özellikleri

  • Bataryası bulunmalı
  • Açılır kapanır durumda olmalı
  • Sıvı ile herhangi bir teması bulunmamalıdır.
  • Cihaz içerisindeki kişisel hesaplar ve bilgiler sıfırlanmalıdır.
  • Apple cihazlarda İphone’umu bul özelliği kapalı olmayan cihazlar kabul edilmeyecektir.
  • Cihazlarda kişisel olabilecek tüm hesaplar kaldırılmış olmalıdır.
  • Kampanya kapsamında cihazın geri alım listesinde bulunması gerekiyor.

  Vodafone Cihaz Kampanyası Detayları Nelerdir?

  Vodafone Cihaz Kampanyası Detayları Nelerdir?

  Vodafone ile cihaz yenileme kampanyasından yararlanabilmek için yalnızca Vodafone bireysel faturalı müşterisi olmak gerekiyor. Değişim kampanyası akıllı telefonlar kapsamında değerlendirilecektir. Diğer detaylar:

  • 1 adet telefon karşılığında indirimli olarak yalnızca tek seferde 1 adet telefon değişimi yapılabilir.
  • Cihazın bedeli yeni alınacak cihaza yansıtıldıktan sonra indirimin dışında kalan tutar aylık ödemelerle taksitlendirilir.
  • 5000 TL ve üzeri cihazlar 3 aya, 5000 TL altındaki cihazlar 6 ya da 12 aya bölünerek faturaya yansıtılır.
  • Kampanya farklı kampanyalarla birleştirilemez.
  • Ön ödeme yapılarak satın alım yapılabilir.
  • Şebeke içi geçiş yapan müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz.

  2.El Telefon Değerlendirme Süreci

  Satılacak olan telefonun değeri hesaplanırken fiziksel olarak kullanımda sıkıntı çıkarmaması değerlendirilir. Cihazın kamerası, hoparlörleri test edilebilir, tüm alanları, bluetooth’u diagnostik test yardımı ile denenir. Sorulan birkaç soruya alınacak yanıt sonucunda değerlendirme tamamlanıp fiyat belirlenir. Telefon firmaya ulaştıktan sonra online olarak 24 saat içerisinde ödemeler hesaba yansıtılır. Direkt bayiden yapıldığı anda gün içinde iade tutarı IBAN numarasına yansı. Cihaz gönderim aşamasında 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmelidir. Online olarak ounoduo.com sitesi üzerinden yapılan işlemler belirli satış bayileri üzerinden yapılır. Herhangi bir şekilde telefon aksesuarlarını iade etmek gerekmez.

  Ayrıca Vodafone Faturalıya Gel 12 Ay Boyunca Her Ay 2 GB Bedava İnternet Kazan Bilgilerine de bakabilirsiniz.

  2.El Cihazını Sat Kampanyası Detaylı Satış Süreci

  Ounoduo.com sitesi üzerinden satış işlemi gerçekleştirilecek. İkinci el telefonu değerinde ve anında satın yapabilecek en uygun fiyatlarla teklif alma ya da takas yapma işlemleri için hediye çeki anında alınabilecek. Teklif görme aşamaları ücretsiz ve hızlı bir şekilde sağlanıyor. işleme başlayabilmek için bilgilerin doğru beyanlarla girilmesi gerekiyor. Cihaz yetkili merkeze ulaştıktan sonra 2 gün içerisinde geri ödeme tutarı onaylanır ya da karşı tarafa teklifte bulunur. Kabul edilen ödemeler hesaba anında yatırılır. Bilgilerinize aldık yazısı görüldükten sonra ekranda yazan kargo kodu ekranın altındaki alıcı adresi ve alıcı ismi ile beraber kargoya teslim edilir.

  Yurtiçi kargo ile gönderim sağlanır. Burada IBAN numarası, iletişim bilgileri net ve doğru beyanlarda girilmelidir. Cihazın geri alım ödemelerinde IBAN numarası önemli olacaktır.

  Takip edilmesi gereken adımlar:

  • Yazılım indirme smsi cep telefonuna gönderilir.
  • Cep telefonuna gönderilen link üzerinden uygulama telefona indirilir.
  • Kurma işlemi tamamlandığında tek kullanımlık şifre ile giriş yapılır.
  • Ardından diagnostik test aşamasına geçilir.
  • Değerleme uygulaması kapsamında cihazın Bluetooth, kamera, hoparlör gibi test edilebilir ayarlar diagnostik test ile yapılır.
  • Cihaz ile ilgili fiziksel ya da kullanım özellikleri gibi belirli açıklamalara ulaşabilmek için soru-cevap kısımları tek tek yanıtlanır.
  • Doğru beyanlar vermek burada önemlidir.
  • Son olarak cihaz satışı için sözleşme aşamasına geçilir.
  • Kişisel bilgiler, ödeme bilgileri ve adres girilir.

  Bir Yorum Yazın
  Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

  Henüz yorum yapılmamış.