Vodafone Evde Sınırsız İnternet Sadece 59.90 TL

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 09:02

Artık kotalı internet devrinin bittiği müjdesini verebiliriz. 2019 yılına girdikten sonra operatörler tamamiyle sınırsız internet paketleriyle gelmeye başladı. Eskiden kotalı internete göre tam sınırsız internet paketleri arasında çok büyük fiyat farkları oluyordu. Şimdi ise görünüşe bakılırsa arada fiyat farkları yok. Evde çok fazla oyun film indirip müzik dinliyorsanız eğer Vodafone’un bu tarifesi tam size göre diyebiliriz. Vodafone Evde Sınırsız İnternet Fiyatı Ayda Sadece: 59,90 TL!


Vodafone özellikle müşteri hizmetleri konusunda Evde İnternet müşterilerine “Memnuniyet Dönemi” sloganı ile memnuniyet garantisi veriyor. 2 gün içerisinde kurulum, hızlı arıza çözümü, sabit fiyat garantisi ve fiber hızında internet keyfini yaşamak için Vodafone Evde İnternet paketi denenmeye değer bir izlenim sunuyor.

Vodafone Evde Sınırsız İnternet Kampanyası Detayları

  • Bireysel yeni müşteriler evde sınırsız internet kampanyasından 31.03.2019 tarihine kadar faydalanabilirler.
  • Siparişin onaylanmasını takip eden 2 iş günü içerisinde kurulum gerçekleştirilir. (Cumartesi ve Pazar günleri iş günü kapsamında sayılmamaktadır.
  • Müşteri beyanı ile alınan “Her An İnternete Bağlı Kal” hizmetinden Vodafone Faturalı Mobil kullanıcıları da faydalanabilirler.
  • Evde İnternet aboneleri sonraki aya devredilmeyen 4 GB interneti ayda 4 defa kullanabilirler.
  • Vodafone Fiber İnternet Hızı %93 Performans göstermektedir.
  • Vodafone Mobil Faturalı müşteriler için geçerli olan Evde Sınırsız İnternet hizmetinin fiyatı ilk 6 ay için ayda 59.90 TL olarak belirlenmiştir. Sonraki aylarda ücretlendirme 74.90 TL üzerinden devam edecektir.
  • Adil Kullanım Noktası yoktur. Yani herhangi bir GB aşımı sonrası hız düşmesi yaşamazsınız.
  • Modem ücreti ayrıca alınır.
  • Vodafone kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Vodafone İletişim Merkezleri aracılığı ile veya Vodafone müşteri hizmetlerinden başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda Vodafone resmi internet sitesinden Evde İnternet&TV + Fiber&ADSL + Fiber Tarifeleri yolunu izleyerek ilgili buton aracılığı ile karşınıza çıkacak formu doldurarakta başvuru yapabilirsiniz.

Ayrıca bunun yanında Vodafone Bedava İnternet kategorimizi ziyaret ederek size uygun ücretsiz internet paketlerinden faydalanabilirsiniz.


Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir