Web Tekno Haber

Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone hediye internet kampanyası dahilinde ünlü içecek markası Fanta ile hediye internet kazanabilirsiniz. 1 GB hediye kazanmak isteyen kişilerin, önce Fanta satın almaları, ardından açma halkasında yer alan kodu Vodafone’a SMS olarak göndermeleri ve kayıt olmaları gerekiyor. Bütün Vodafone aboneleri bu Vodafone hediye internet kampanyasından faydalanabiliyor. Kampanya sahilinde her bir açma halkası tek sefer kullanılabiliyor. Birden fazla Fanta satın alarak hediye internet kazanma şansınızı artırabilirsiniz. Kampanyada kazananlar çekiliş sonucunda belirleniyor.

Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası Katılım Detayları Nelerdir?

Vodafone hediye internet kampanyasına katılım detayları başında her açma halkasının bir tane hakka denk gelmesi geliyor. Bir tane açma halkası mesaj olarak gönderildiği zaman, daha sonradan aynı halka ile yeniden kampanyaya katılmak mümkün olmuyor. Kampanyaya katılmak istiyorsanız mutlaka Fanta açma halkasında yer alan kodlar ile kayıt olmanız gerekiyor.

Eğer kampanyada çekiliş sonucu hediye internet kazanırsanız ve internetinizi herhangi bir nedenden dolayı alamazsanız, çekilişte belirlenen yedek aboneler hediye interneti almaya hak kazanırlar. Çekiliş sonucu hediye internet kazanmanız halinde, 6 ay boyunca hattınıza 1 GB hediye yüklenir. Yani 6 ay sonunda toplam 6 GB internet kazanmış olursunuz. Kampanya dahilinde yapılan çekiliş ile bin tane Vodafone abonesinin bedava internet kazanması beklenmektedir.

Vodafone kaç GB bedava internet veriyor? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası Katılım Koşulları Nelerdir?

Vodafone hediye internet kampanyasına katılım koşulları başında hediye internet kazanan kişilerin, kazanmış oldukları hediye interneti yalnızca yurt içinde kullanabilmeleri gelmektedir. Yurt dışında hediye internet kullanılamaz. Kampanya dahilinde hediye internet kazandıysanız kazandığınız interneti üçüncü kişilere devredemezsiniz. Vodafone hediye internet kampanyasına katılmak isteyen kişilerin en az 18 yaşında olması gerekiyor.

Kampanyaya katılmadan önce formda yer alan “kampanya koşullarını okudum ve kabul ediyorum” seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor. Kampanya kapsamında hediye internet kazanırsanız, hediye internetiniz anında hattınıza yüklenecektir. Hattınıza internet yüklendikten sonra size bilgilendirme SMS’i gönderilecektir. Vodafone, kampanyayı iptal etme, durdurma ve kampanya hakkında her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Vodafone Hediye Çarkı ile Bedava İnternet Kazanabilirsiniz

Vodafone Hediye Çarkı ile bedava internet kazanmak için yapmanız gereken tek şey çarkı döndürmek! Çarkıfelek ismi ile akıllara kazanan yarışmaya benzer bir uygulama olan Hediye Çarkı, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden bulunabilir. Hediye Çarkı ile bedava internet kazanmaya ek olarak, DK ve SMS gibi diğer sürprizleri de kazanabilir, Vodafone ile anlaşmalı olan mağazalardan hediye çeki elde edebilirsiniz. Kampanyaya katılmak için önce telefonlarınıza Vodafona Yanımda uygulamasını indirin. Telefon numarası ve şifre bilgileriniz ile uygulamaya giriş yapın. Ardından Bana Ne Var linkine tıklayın. Son olarak Hediye Çarkı bölümüne gelin ve çarkı çevirin. Çarka kazandığınız hediye anında hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Süper 2 GB ile Doya Doya Bedava İnternetin Keyfini Çıkarın

Vodafone Süper 2 GB kampanyasından yalnızca faturasız hat sahibi olan Vodafone abonelerinin faydalanması mümkündür. Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin ilk önce 35 TL ve üzeri değerinde yükleme yapmaları gerekiyor. Yapılan yüklemelerin tek seferde olması önem taşıyor. Yükleme yaptıktan hemen sonra kampanyaya katılmak için SMS göndermeniz gerekiyor. Aksi halde kampanyaya katılmamış oluyorsunuz. Yükleme yaptıktan sonra telefonlarınızın mesaj kısmına gelin ve Abone Super 2 GB yazın mesajı 3535’e gönderin. Mesaj gönderildikten sonra Vodafone’dan tarafınıza onay SMS’i iletilecektir. Ardından 2 GB bedava internetin hattınıza tanımlandığına dair bir mesaj alırsınız. Hattınızdaki hediye interneti 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. 30 gün sonunda hattınızda hediye internet olsa bile, kalan kullanımlarınız silinir.

Vodafone Salla Kazan Uygulaması Bedava İnternet Kazanmak İsteyen Aboneleri Bekliyor

Vodafone Salla Kazan uygulaması belirli aralıklarda abonelere hediye internet veriyor. Zaman zaman uygulamaya giriş yaparak o an aktif olan bedava internet kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için Vodafone Cebimde uygulamasını kullanıyor olmanız gerekmektedir. Kampanya kapsamında tam 2 GB değerinde hediye internet kazanabilirsiniz. Kazandığınız hediye internet miktarı fark etmeksizin, hediye internetler 1 gün süre ile kullanılabilmektedir. Ne kadar kullanım hakkınızın kaldığını öğrenmek için yine Vodafone Salla Kazan uygulamasına giriş yapabilirsiniz. 1 gün sonunda kalan kullanımlarınız hattınızdan silinecektir.

Vodafone Aboneleri 4.5 G’ye Geçtiklerinde Bedava İnternet Kazanıyorlar

Vodafone aboneleri 4.5 G’ye geçişlerinde bedava internet kazanıyorlar ve hızlı internetin keyfini yaşıyorlar. Hattınızı 4.5 G ile uyumlu hale getirmeniz halinde siz de bedava internet kazanabilirsiniz. Size en yakın Vodafone bayisini ziyaret ederek hattınızı 4.5 G ile uyumlu hale getirebilirsiniz. Hem de işlem tamamen ücretsizdir. Hattınızı 4.5 G ile uyumlu hale getirdiğiniz zaman, hediye internetiniz anında kullanılmak üzere hattınıza tanımlanır. Toplam 1 GB hediye internet kazanırsınız ve hediyenizi 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. Bu kampanyadan her müşteri tek sefere mahsus olmak üzere faydalanabilir. Bütün Vodafone müşterileri, faturalı ya da faturasız fark etmeksizin bu kampanyaya katılabilriler.

Vodafone 1 GB Bedava İnternet

Vodafone 1 GB bedava internet kampanyasına katılmak için yapmanız gereken tek şey Vodafone Yanımda uygulamasını indirmektir. Uygulamayı indirdikten sonra hattınızı sisteme tanıtmayı unutmayın. Sisteme tanımlanan numarayı kullanarak 7000 hatlı numaraya S yazıp mesaj atın. Siz mesajı gönderdikten sonra yaklaşık 15 dk içinde tarafınıza onay mesajı iletilir. Onay mesajının alt kısmında şifreyi görebilirsiniz. Size gelen şifre ile sisteme giriş yapın. Sisteme giriş yapılması ile birlikte 1 GB internet kullanılmaya başlanabilir. Hediye tanımlanan internetin kullanma süresi 1 aydır. Vodafone Yanımda Uygulamanız hala yoksa, Android işletimcisi olan telefonlar Google Play üzerinde, IOS işletimcisi ile çalışan telefonu olanlar App Store üzerinden uygulamayı tamamen ücretsiz olarak indirebilirler. BU uygulama sayesinde mevcut diğer kampanyalardan da haberdar olursunuz.

Vodafone bedava internet paketi nasıl yapılır? Yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

Vodafone Bana Ne Var ile Bedava İnternet Kazanmaya Ne Dersiniz?

Vodafone Bana Ne Var ile bedava internet kazanmak oldukça kolaydır. Vodafone aboneleri düzenlenen bu kampanyalar sayesinde artık internetlerinin bitme derdinden kurtuluyorlar. Kampanyalara katılmak isteyen kişilerin Vodafone Yanımda uygulamasını telefonlarına yüklemeleri yeterli oluyor. Her Pazartesi günü uygulamada yer alan kampanyalar değişiklik gösteriyor. Vodafone aboneleri her hafta yeni bir hediye kazanmanın keyfini çıkarıyorlar.

Vodafone Hattınıza TL Yükleyin Bedava İnternet Kazanın

Vodafone hattına TL yükleyerek bedava internet kazanmanız mümkündür. Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası olarak adlandırılan bu kampanya, yapacağınız yükleme miktarı üzerinden hediye internet kazanmanıza olanak sağlıyor. Hediye internet ile birlikte hediye konuşma da kazanabiliyorsunuz.

Kampanyaya katılmak isterseniz telefonunuzun mesaj kısmına gelin. Bana ne var yazdıktan sonra mesajı 4455’e gönderin. Kampanya katılım için kullanılan mesajlar ücretsizdir. Kampanya ile birlikte hatlara yüklenen hediye internetler sabah 6 ile akşam 6 arasında kullanılabilir. Daha çok hediye internet kazanmak isterseniz, daha fazla TL yüklemenizi öneriyoruz. Vodafone hediye internet kazanmak isteyen müşterilerin kampanyaya katılmaları için en az 35 TL değerinde yüklemeyi tek seferde yapmaları gerekir. Kampanyaya her TL yükleme yapmadan önce katılmanız mümkün. Ancak her zaman hediye kazanmayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.