Web Tekno Haber

Vodafone Fatura Aşımı Telafi Kampanyası

08.08.2020
364
Vodafone Fatura Aşımı Telafi Kampanyası

Vodafone fatura aşımı yaşayanlara telafi kampanyası Vodafone’un faturalı abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Vodafone, hat sahiplerini düşünerek avantajlı kampanyalar, hediyeler ve ucuz tarifeler sunmaktadır. Bu bağlamda fatura aşımı yaşayan abonelerin de düşünen Vodafone, fatura aşım ücretini abonesine geri ödemektedir. Vodafone kampanyaları abonelerini sevindirmeye ve cezbetmeye devam ediyor.

Vodafone Fatura Aşımı Telafi Kampanyası Nedir?

vodafone telafi kampanyasi

Fatura aşımı yaşayan abonelere telafi kampanyası, Vodafone’un bireysel faturalı hat sahipleri için oluşturulmuş bir kampanyadır. Kampanya kapsamında fatura aşımı yaşayan abonelere ödemiş oldukları fatura bedelinin neredeyse yarısı kadar aboneye geri ödeme yapılmaktadır. Vodafone faturalı aboneler, fatura aşımı durumlarında Vodafone tarafından 50 TL’ye kadar ödeme alabilirler. Abonelerler, mevcut tarifelerindeki dakika, SMS veya internet haklarında herhangi bir aşım yaşamaları durumunda Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden yapılan teklifi kabul ederek aşım iadesi alma hakkına sahip olurlar.

Vodafone Yaz Tatilinde İnternetsiz Kalmayın! 10 GB İnternet 19 TL bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Vodafone Fatura Aşımı Telafi Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Vodafone fatura aşımı yaşayanlara telafi kampanyasından yararlanmak için Vodafone abonelerinin, Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmaları gerekir. Son iki faturası içerisinde yurt içi kullanımlarda herhangi bir aşım görüldüğünde uygulama üzerinden bunun telafisi talep edilebilir. Vodafone aboneleri aşım durumu yaşadıklarında, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden “bana ne var” sekmesinde bulunan “aşım telafisi kampanyası” sayfasına girmelidir. Burada, Vodafone’un bireysel faturalı hat sahiplerine yönelik hazırlanmış olan teklifi kabul edenler 50 TL’ye kadar geri iade hakkından yararlanabilmektedir.

Vodafone Fatura Aşımı Telafi Kampanyası Detayları Nelerdir?

Vodafonedan fatura aşımı yaşayanlara telafi kampanyasının esasları aşağıdaki gibi verilmiştir:

 • Vodafone fatura aşımı telafi kampanyası, Vodafone bireysel faturalı hat sahiplerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Vodafone kampanyası kapsamında telafi iadesi almak isteyen abonelerin son iki aylık faturalarında aşım yaşamış olmaları gerekmektedir.
 • Vodafone faturalı abonelerinin, fatura aşımı telafi kampanyasından yararlanabilmeleri için aşım miktarlarının yurt içinde kullanılmış olması lazımdır.
 • Vodafone fatura aşımı telafi kampanyasından son iki fatura döneminde en az bir kere aşım yaşamış olan abonelerin yararlanma hakkı bulunur.
 • Vodafone fatura aşımını telafi kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin son altı fatura döneminde hali hazırda aşım telafisi kampanyasından yararlanmış olması gerekir.
 • Vodafone fatura aşımı telafi kampanyasına katılım sağlamak için Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan bana ne var sekmesine girilmesi gerekir.
 • Fatura aşımı telafi kampanyası kapsamında yapılacak olan telafi tutarı belirlenirken en yüksek olan fatura baz alınır.
 • Kampanya kapsamında 50 TL veya 50 TL’den fazla olan faturalar için 50 TL ödeme yapılır. 50 TL’den daha az faturalar için aşım tutarı kadar iade yapımı gerçekleştirilir.
 • Fatura aşımı telafi kampanyası kapsamında aşım iadesi, abonenin bir sonraki ay olan faturadan düşülecek şekilde yapılmaktadır.
 • Vodafone fatura aşımı telafi kampanyasından yararlanmak için yurt içi Avantajlı Aşım paketi, Avantajlı Konuşma Aşım paketi, Avantajlı SMS Aşım paketi, Avantajlı İnternet Aşım paketi, Avantajlı Aşığım İnternet paketi, Avantajlı Aşım Konuşma paketi, Avantajlı Aşım SMS paketi, Dijitale Özel Avantajlı Aşım İnternet paketi, Dijitale Özel Avantajlı Aşım Konuşma paketi, Dijital Özel Avantajlı Aşım SMS paketi kapsamlarında kullanım yapmış olmak gerekir.
 • Vodafone aboneleri, fatura aşımı telafi kampanyası kapsamında altı aylık sürede sadece bir defa kampanyadan yararlanma hakkına sahiptir.
 • Vodafone, Vodafone fatura aşımı telafi kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

Vodafone Freezone Güzelliği Paketi Kampanyası

vodafone freezone guzelligi

Freezone Güzelliği Paketi, Vodafone’un sosyal medya, video, müzik içerik sağlayıcılar ile yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme ya da geliştirme hakkına sahip olduğu bir pakettir. Paketten yalnızca Vodafone Freezone aboneleri yararlanabilmektedir. Vodafone Freezone’dan ise 26 yaş ve altı Vodafone aboneleri yararlanabilir. Freezone kısaca, Vodafone’un gençlik dünyasına verdiği isimdir.

Vodafone’a Yeni Gelenlere Özel Kolay Paketlerde Bol GB! Detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Vodafone Freezone Güzelliği Paketinin Detayları

Freezone Güzelliği Paketi Kampanyasının kullanım esasları aşağıdaki gibidir:

 • Paketten yalnızca 26 yaş ve altında olan bireysel faturalı Redli Genç Oyun, Uyumlu Genç 7 GB, Uyumlu Genç 11 GB, Uyumlu Genç 15 GB tarifelerinde bulunan müşteriler yararlanabilir.
 • Freezone Güzelliği Paketi; Instagram, YouTube, İzlesene, Facebook, Twitter, Spotify, Fenomen, Power App ve Karnaval uygulaması kapsamında tarifenin belirtilen GB’larda kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulamalar dışındaki sosyal medya, video, müzik içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir.
 • Ay ile kastedilen fatura dönemidir.
 • Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
 • Freezone Güzelliği Paketi müşteri belirtilen tarifelerde olduğu sürece devam eder.
 • Paket bir GSM No tarafından yalnızca bir defa alınabilir. Paket üst üste alınamaz.
 • Freezone Güzelliği Paketi’nde; Instagram mobil uygulaması ve bu sosyal medya kanalının web sitelerinde sunulan video içerikleri kapsama dahildir. Bu kanalların mobil uygulama ve internet sitelerinden farklı bir kanala yönlendirilen video içerikleri Freezone Güzelliği Paketi kapsamında değildir. Instagram üzerinden Instagram’a ait olmayan IP’ler üzerinden yapılan canlı (live) videolar paket kapsamında değildir.
 • Freezone Güzelliği Paketi’nde; Power App, Fenomen+, Karnaval ve Spotify mobil uygulamaları ve bu radyo gruplarının web sitelerinde sunulan içerikler kapsama dahildir. Mobil uygulama ve internet sitelerinde sunulan televizyon kanalları (örneğin Power TV, Power Türk TV) ise radyo yayını değil televizyon yayını olduğu için bu içerikler paket kapsamında değildir.
 • Freezone Güzelliği Paketi’nde; YouTube, İzlesene uygulamalarında; mobil uygulama ve internet sitelerinden farklı bir kanala yönlendirilen video içerikleri paket kapsamında değildir. Yapılan reklam gösterimleri de paket dahilinde değildir.
 • Freezone Güzelliği Paketi dahilinde Instagram ve YouTube üzerinden yapılan video kullanımları DVD kalitesine optimize edilmiştir.
 • Paket sahibi kullanıcıların 3G ve 4,5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4,5 G servisi kapatılmaz.
 • Freezone Güzelliği Paketi olan aboneler başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapamaz. Abonelerin, kendilerine sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez.
 • Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir.
 • Paketten, abonelerin cihazı 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanılabilir. Aynı şekilde abonelerin cihazı 4,5G destekliyorsa 4,5G hızında, desteklemiyorsa 3G hızında veya 2G/edge hızında faydalanılabilir. Vodafone 4,5G/3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 • Paketi kullanabilmek için abonelerin telefonundaki internet ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.
 • VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
 • İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Freezone Güzelliği Paketi, Vodafone’un sosyal medya, video, müzik içerik sağlayıcılarıyla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu pakettir.
 • Vodafone, tarifelerindeki her yöne internet kotasının 5 katından fazla Freezone Güzelliği paketinden kullanım yapan aboneler için ticari inceleme yapma hakkına sahiptir.
 • Vodafone BTK’ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek pakette değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Pakete Vodafone Kampanyaları veya Freezone internet paketleri sayfasından ulaşılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.