Web Tekno Haber

Vodafone Faturalı 5 GB Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone Faturalı 5 GB Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone faturalılara özel 5 GB hediye internet kampanyası bu yıla özel başladı. Vodafone faturalı 5 GB kampanyası tarifeye ek olarak devreye girer. Tarifesinde internet paketi bitenler ya da azalanlar için 5 GB hediye paket kampanyası sunulur. Bir aylık olacak şekilde Vodafone kullanıcılarına sunulan bu paket bir ay sonunda tekrarlanmadan sonlanır. Diğer aya devri yoktur. Sadece bir aylık süreç içinde sosyal medyadan web kullanımına kadar her alanda kullanılabilir. Bu kampanya sadece faturalı kullanıcılar içindir. Faturasız kullanıcılar için farklı kampanyalar devreye girer. 5 GB olduğu için internet kullanımını doyasıya sağlar. Hediye internet paketi olduğu için herhangi ek bir ücret kesintisi de yaşanmaz. Vodafonlu faturalı kullanıcıysanız eğer anında bu kampanyalı paketten yararlanabilirsiniz. Tüm faturalı kullanıcılar için bu yıla özel olarak sunulur. Vodafone kullanıcıları için daha birçok kampanya mevcuttur.

Vodafone Faturalı 5 GB İnternet

vodafone faturali 5 gb internet

Vodafone faturalı hatlara 5 GB internet kampanyası 2021 yılı itibari ile devreye girmiştir. İnternet kampanyasından daha önce yararlananlar bu paketi tekrar alamazlar. Yararlanmayanlar için Vodafone uygulamasını ziyaret etmeleri yeterlidir. Vodafone internet paketleri bölümünü ziyaret ederek paketten anında yararlanabilirsiniz. İnternet paketlerinin sıralandığı bölümün en altında 5 GB hediye paketi yer alır. Paketi aldığınız zaman ek hiçbir ücretin yer almadığını ve üzerinde hediye yazdığını da fark edersiniz. Sadece hediye kapsamında ve bir kez olmak koşulu ile kullanıcılara sunulur. Tarifesinde internet kullanımı azalan kullanıcılar için devreye girer. Vodafone internet paketleri alanında en büyük kampanyalardan birini 5 GB paketi oluşturur. Bu ve daha birçok internet paketi kampanyası mevcuttur. Eğer faturalı kullanıcıysanız tüm bedava hediye internet paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Vodafone İnterneti Bitene İnstagram, Facebook ve Twitter’a Özel 2 GB Bedava İnternet bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Vodafone Faturalılara Hediye İnternet

Vodafone faturalı kullanıcılara hediye GB paketi devam ediyor. 2021 yılı itibariyle paketten yararlanmayanlar Vodafone uygulamasını ziyaret edebilir. Eğer uygulama telefonda yüklü değilse anında indirilip tüm akıllı telefonlara yüklenebilir. İndirme aşamasında tarifedeki internetinizden çok yemez. Anında kurulup giriş imkanı sunar. Giriş yaptıktan sonra “internet paketleri” alanına göz atmanız yeterli olacaktır. “Satın al” butonuna bastıktan sonra paket anında satın alınır. Bunun için ek bir ücret ödemesi de söz konusu olmaz. Tarifeye ek olarak devreye girdiği için hiçbir ücret kesintisi yaşanmaz. Satın alma işleminden sonra telefona onay mesajı gelecektir. Gelen onay mesajından sonra paketi kullanmaya başlayabilirsiniz. Onay mesajı alınmadan kullanılmaya başlanırsa tarifedeki internetten kesinti yaşanır. Bu yüzden onay mesajının alındığına dikkat edilmelidir. Onay mesajı paketi aldıktan hemen sonra cep telefonuna bildiri olarak gelir. Bu aşamadan sonra hediye GB’lerinizi doyasıya kullanabilirsiniz.

5 GB Vodafone

Vodafone kullanıcılarına 5 GB hediye internet paketi sadece faturalılara özel bir pakettir. 5 GB ve daha birçok hediye internet paketi Vodafon ile kullanıcıları bekler. Yararlanmak için hemen numaranızı Vodafone hattına taşıyabilirsiniz. Vodafone faturalı 5 GB hediye internet paketi ile tarifenizden internet kesintisi yaşamanıza gerek kalmaz. Hediye GB’lere uygulama üzerinden ulaşılabilir. Paket tekrarlı bir paket değildir. Bir kere kullanıldıktan sonra otomatik olarak sonlanır. Artık diğer hediye GB’ler devreye girer. Eğer 5 GB’lik bir pakete tekrar sahip olmak isterseniz paketi ancak belli bir ücret karşılığında satın alabilirsiniz. Bunun için yine Vodafone uygulamasını ziyaret etmek gerekir. İnternet paketleri alanı ziyaret edildikten sonra 5 GB paketini satın alabilirsiniz. Ancak ikinci kez kullanıldıktan sonra ek bir ücret kesintisi yaşanır. Fakat ücret karşılığında satın alınan bu paket de tekrarlı bir paket değildir. Sadece tarifedeki internet kullanımları bittikten sonra ihtiyaç duyulursa devreye girer. İhtiyacınızı göz önünde tutarak paketten yararlanabilirsiniz.

Faturalılara Hediye İnternet Vodafone

Faturalı kullanıcılar için hediye GB internet paketi tam 5 GB olacak şekilde kullanıcıları bekler. Bu yıla özel olduğu için yıl içinde istediğiniz zaman Vodafone uygulaması üzerinden paketten yararlanabilirsiniz. Faturasızlar bu paketten yararlanamaz. Hediye paketi sadece 5 GB ile sınırlı değildir. Daha birçok hediye GB internet paketi mevcuttur. Ancak ilk olarak 5 GB’lik hediye internet paketi kullanıcılarını bekler. Bu paket bittikten sonra diğer kampanyalı paketler de devreye girecektir. Vodafone özel olarak eğer numaranızı taşırsanız daha birçok hediye internet paketleri sizlere sunulur. 2021 yılına özel olarak ilk etapta sunulan 5 GB paketinin ardından daha birçok hediye internet paketi kampanyası kullanıcılarını bekler. Üstelik hiçbir ek ücret kesintisi yoktur. Tekrarlayıp diğer ayda ücret karşılığında yeniden tarifeye yüklenen paketler de olabiliyor. Ancak burada tekrarlayan bir paket mevcut değil. Sadece hediye kapsamında yüklenen GB’ler bittikten sonra ücret kesintisi yaşatmadan kendiliğinden sonlanır. Sizlere ise internetin keyfini çıkarmak kalır.

Vodafone Bedava Hediye 5 GB İnternet Paketi

vodafone bedava internet 5 gb paketi

Vodafone kullanıcılarına 5 GB hediye paketi 2021 yılına özel olarak sunulmuştur. Ek bir ücrete gerek duyulmadan sadece tarifenizdeki kullanımlar bittikten sonra anında yararlanabilirsiniz. Hediye GB olduğu için sadece kullanıcıya yönelik bir paket değildir. İnternetinizi sevdiklerinizle de paylaşarak kullanabilirsiniz. Hediye GB’lerle internet keyfinizde sınırlama olmaz. Tarifedeki internet paketi azaldığı anda anında tek bir tıkla bu hediye GB’ler devreye girer. Hediye kapsamındaki bu 5 GB’lik dev internet paketi Vodafonlu kullanıcılar için kampanya kapsamında sunulur. Eğer Vodafonlu ve faturalı bir kullanıcıysanız anında hediye internet paketini satın alabilirsiniz. Uzun süreye varan internet kullanımını bu pakette doyasıya yaşayabilirsiniz. Katlandıkça katlanmaya devam eden hediye GB’ler sadece Vodafonlu kullanıcılara özeldir.

Vodafone Net 4 GB Hediye

Vodafone kullanıcılarına 4 GB hediye paketi 5 GB paketinden sonra devreye girer. Vodafone ile internet kampanyası sadece 4 GB ile sınırlı değildir. Bu alanda daha birçok hediye GB’ler kullanıcıları bekler. Bunun için sık sık Vodafone uygulamasının ziyaret edilmesi gerekir. Hediye GB’ler sadece uygulama üzerinden kullanıcılara sunulur. Sadece Vodafonlu olmak yetmez. Eğer faturalıysanız hem 5 GB hem de bu 4 GB’lik hediye internet paketinden yararlanabilirsiniz. 4 GB paketi de tıpkı 5 GB gibi tekrarlı bir paket değildir. Ek hiçbir ücret talebi de söz konusu olmaz. Tek seferlik bir paket olduğu için sonradan yararlanılmak istenirse eğer belli bir ücret karşılığında uygulama üzerinden satın alınabilir.

Vodafone 15 GB Ücretsiz İnternet ve İPhone 11 Pro Kampanyası ayrıntılarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Vodafone 1 GB İnternet Hediye

Vodafonlulara 1 GB hediye internet paketi 5 ve 4 GB hediye paketlerinden sonra devreye giren küçük hediye internet paketidir. Vodafone ile hediye internet kampanyası bitmez. Vodafone faturalı 5 GB internet paketi gibi aynı haklara sahiptir. Tek seferlik bir paket olduğu için otomatik olarak sonlanır. Ek bir ücret kesintisi yaşanmaz. İkinci kez alınmak istenirse uygulama üzerinden belli bir ücret karşılığında bu işlem yapılabilir. Sadece ihtiyaç duyulan internet miktarı göz önünde tutularak satın alınabilir. Üstelik belli bir cüret karşılığında satın alınsa da tekrarlı bir paket olmaz. Vodafone faturalı kullanıcılara özel olarak daha birçok GB kampanyalı paketler sunulur. Siz de Vodafone faturalıysanız eğer anında tüm hediye internet paketlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.