Web Tekno Haber

2020 Vodafone Faturalı ve Faturasız Hatlara Hediye İnternet Paketleri

2020 Vodafone Faturalı ve Faturasız Hatlara Hediye İnternet Paketleri

Vodafone hediye internet paketi kampanyaları sayesinde faturalı ve faturasız bireysel hat sahipleri büyük avantajlarla internet kullanımlarını özgürce yapmaktadır. Vodafone internet kampanyaları her dönem yenilenerek en güncel şekilde web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden müşterilerine sunmaktadır. Müşterileri için birçok yeniliği bulunduran Vodafone GSM operatörü özgürce internet kullanımının artması için bireysel faturalı veya faturasız hat sahiplerine ayrıcalık tanımaktadır. Her iki hat sahibinin de kullanabileceği birbirinden bol interneti bulunan kampanyalar sayesinde internet kullanımları hız kesmeden devam edebilmektedir. Vodafone hediye internet paketleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Vodafone Mobil Ödeme, Hediye GB Kazandırıyor! Hediye İnternet Kampanyası
  • 5G – Kullan Kazan Kampanyası Hediye İnternet Kampanyası
  • Vodafone’a Hoş Geldin Hediyesi! Numara Taşıma Faturasızdan Faturalıya Geçiş İnternet Kampanyası
  • Redlilere Hediye 5 GB Hediye İnternet Kampanyası
  • Yükle Kazan Faturasız Hat Hediye İnternet Kampanyası
  • Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Kampanyası
  • Süper Uyumlu Tarifeye Geçişlerde Hediye İnternet Kampamyası

Vodafone Mobil Ödeme, Hediye GB Kazandırıyor! Hediye İnternet Kampanyası

vodafone bedava internet

vodafone hediye internet

Mobil ödeme hediye internet kampanyası ile Apple App Store ve Google Play Store üzerinden ürün satın alımları Vodafone Mobil Ödeme yolu ile sağlandığında 1 GB hediye internet hat sahibine tanımlanmaktadır. Ürün satın alımları gerçekleştikten sonra anında hediye internet sistem tarafından hat üzerine tanımlanır. Mobil ödeme yaparak 1 GB internet kullanımı kazanmak için ödeme yöntemi sayfasından Mobil Ödeme seçeneği tuşlanmalıdır. Bu sayede ödemeler yapıldıktan sonra 1 hafta geçerli hediye internet kampanyası hat üzerine tanımlanmış olur. Kampanya tek seferliktir.

2020 Vodafone ek internet paketleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

4.5G – Kullan Kazan Kampanyası Hediye İnternet Kampanyası

Hediye internet için 4.5G – Kullan Kazan Kampanyası hattı 4.5G hizmetine uygun bireysel müşteriler için geçerlidir. 4.5G aboneliği başladıktan sonra ilk internet kullanımı ile müşteriler 10 GB geçerli hediye internet kazanmaktadır. Faturalı müşteriler 1 ay faturasız müşteriler 7 gün boyunca bedava internetlerini kullanabilmektedir. Cihazın internet ayarlarını yaparak hediye internet Supernet 4.5G hızında kullanılabilir. Hattını 4.5G’ye taşıyanlar gelen SMS onayı ile internetlerini kullanabilirler. 4.5G tarifesine geçiş ve 4.5G hattına geçişlerde kullanılacak olan hediye internet paketi kullanımı 1 ay içinde yapılmalıdır. Hediye internet kullanımları bir sonraki aya transfer edilmemektedir. Bu yüzden kullanıcılar hediye interlerini Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde gözlemleyebilir ve kendilerine hediye edilen internet kullanımını dilediği gibi kullanabilir.

Vodafone’a Hoş Geldin Hediyesi! Numara Taşıma Faturasızdan Faturalıya Geçiş İnternet Kampanyası

Vodafone hoş geldin hediye internet kampanyası ile mağazalardan numara taşıma ve faturasız hattan faturalıya geçen müşteriler yararlanmaktadır. Red ve Redli Genç tarifelerine geçişlerde 1 aylık toplamda 20 GB hediye internet kullanımı müşterinin hattına tanımlanır. Uyumlu ve Uyumlu Genç tarifelerine geçişlerde 1 aylık toplamda 10 GB hediye kullanım hakkı bulunmaktadır. Vodafone mobil uygulaması ile hat geçişi yapıldıktan sonra Ek Paketler bölümünden hediye internet kullanımları sorgulanabilir.

Redlilere Hediye 5 GB Hediye İnternet Kampanyası

Redlilere özel hediye internet kampanyası ile 12 ay boyunca toplamda 60 GB internet hediyesi alınabilir. Redli veya Redli Genç tarifelerinde kullanıcılar 12 ay boyunca her ay olacak şekilde mevcut tarifelerine ek 5 GB ve 12 ayın sonunda toplam 60 GB hediye internet kazanmaktadır. Hediyeler Vodafone Yanımda mobil uygulamasına girerek ek paketler bölümünden kontrol edilebilir. Vodafone hediye internet paketi hediyesini almak için müşterilerin SMS atmasına veya mağazaya gitmesine gerek yoktur. Tarifeye ek hediye internet Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde alınabilir.

Yükle Kazan Faturasız Hat Hediye İnternet Kampanyası

Yükle kazan hediye internet kampanyası Faturasız kullanıcılar için düzenlenmiştir. Bu sayede faturasız kullanıcılar Vodafone Yanımda mobil uygulaması sayesinde Bana Ne Var? Seçeneği sayesinde hediye internet kazanabilmektedir. Hediye internet için müşteriler sadece mobil uygulamaya giriş yaparak işlemlerini gerçekleştirebilir. Mobil Vodafone Yanımda uygulaması App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak telefonlara indirilebilir. Bu sayede telefona indirilen Vodafone Yanımda uygulamasına girişler S yazıp 7000’e ücretsiz SMS atarak cep telefonu numarası ile giriş sağlanabilir. Giriş yapıldıktan sonra Ek paketler bölümünden tüm hediyeler gözlemlenebilir ve hediye internet paketini alınabilir.

Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Kampanyası

EBA kampanyası bireysel faturalı ve faturasız tüm kullanıcıların yararlanabileceği bir kampanyadır. Kampanya dâhilinde müşteriler 6 GB aylık internet hediyesi kazanmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından EBA uygulamasına girişler için sunulan hediye internet için herhangi bir başvuru işlemi yapmaya gerek kalmaz. Tüm abonelere TRT EBA TV İlkokul, Ortaokul ve Lise kanallarında kullanmaları için tanımlanmış hediye internet paketi kullanılabilir. Okulların tatil olması ve uzaktan eğitim sistemine geçişte devletin hat kullanıcıları için tanımladığı 3 GB internet tarifesi Vodafone’nun 3 GB daha ilavesi ile toplamda 6 GB olarak kullanıma açılmıştır.

Süper Uyumlu Tarifeye Geçişlerde Hediye İnternet Kampanyası

vodafone internet

vodafone super uyumlu

Tarife geçişlerinde hediye internet kampanyası Süper Uyumlu tarifeye geçiş ile sağlanmaktadır. Tarifeye geçişlerde ilk ay kullanıma açık olan 10 GB internet GSM operatörünün mobil uygulaması sayesinde kullanılabilir. Bu sebeple Vodafone Süper Uyumlu tarifeye geçtikten sonra Vodafone kullanıcıları Vodafone Yanımda Mobil uygulamasını indirerek uygulama üzerinden hediye internetlerini görebilir. Vodafone Yanımda uygulaması tüm cihazların ücretsiz bir şekilde indirebileceği bir mobil uygulamadır. App Store ve Google Play üzerinden Vodafone Yanımda uygulaması kullanıcının tüm detaylarını gösteren ve kolay işlem yapmasına olanak tanıyan bir uygulamadır. Hediye internet Online’a özel olduğu için tarife geçişleri Online Vodafone uygulaması üzerinden yapılmalıdır.

Vodafone bedava internet veren paketlerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Redli 15 Özel Tarifeye Geçişlerde Hediye İnternet Kampanyası

Redli 15 Özel tarifesine Online üzerinden geçişlerde ilk ay toplamda 20 GB hediye internet imkânı bulunmaktadır. Ayrıca tarifede sabit hatlar ve Vodafone ile sınırsız konuşma fırsatı da müşteriye sağlanmaktadır. Tarifeye geçişlerde TV Red Paketi üzerinden 2 GB internet kullanımı da ayrıca hediye edilmektedir. Tarifeye geçiler sadece Online’a üzerinden yapılmaktadır. Kampanya dâhilindeki tüm fırsatlardan yararlanmak için Vodafone Online tarifeler mağazası incelenebilir. Vodafone Redli 15 Özel Tarifesine geçtikten sonra kullanıcılar Vodafone Yanımda uygulamasını mobil cihazlarına indirerek hediye internet kullanımları hakkında tüm bilgileri ve ayrıntıları görüntüleyebilir. Mobil cihazlar için Vodafone Yanımda uygulaması tamamen ücretsizdir. App Store ve Google Play üzerinden uygulama rahatlıkla indirilebilir.

Uyumlu 11 Tarifesine Geçişlerde Hediye İnternet Kampanyası

Uyumlu 11 tarifesine geçişlerde kullanıcılara tanınan hediye internet ile aylık toplamda 10 GB hediye kazanılmaktadır. Ayrıca Vodafone kullanıcılarına özel Vodafone TV Eğlence Paketinde kullanılacak 2 GB hediye internet kişilerin hatları üzerine tanımlanır. Tarifeye geçiş sadece Online üzerinden yapılmaktadır. Mağazalarda yapılan Uyumlu 11 geçişlerinde hediye internet firsatı bulunmamaktadır. Müşteriler hediye internetlerini Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde gözlemleyebilir. Tarifiye geçiş sağlandıktan sonra hat üzerine 1 aylık 10 GB internet hediyesi tanımlanır. Kullanıcılar 1 ay boyunca bedava interlerini kullanarak istediği her işini rahatlıkla yapabilir. Müşterilerin hediye internet kullanımlarının artması durumunda bir sonraki aya transferi yapılmaz. Vodafone hediye internet paketi ile müşteriler hediye internetlerini sadece 1 ay için kullanabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.