Web Tekno Haber

Vodafone Faturalıya Gel 12 Ay Boyunca Her Ay 2 GB Bedava İnternet Kazan

Vodafone Faturalıya Gel 12 Ay Boyunca Her Ay 2 GB Bedava İnternet Kazan

Vodafone faturalı tarifesini yenileyen kullanıcılara özel her ay 2 GB bedava internet fırsatı sunuyor. Faturalı hat sahiplerine yönelik kampanyalar Vodafone tarafından yenilenmeye devam ediyor. Vodafone faturalı tarifelere gelen, ilk defa hat taşıma işlemi gerçekleştiren ya da ilk defa Vodafone hat alacaklar Vodafone sayesinde her ay tarifeye ek 2 GB bedava internet kazanabiliyor. Kampanyanın detayları belli oldu. Vodafone’un yalnızca faturalı hat abonelerine sunduğu kampanyadan yararlanabilmek için taahhüt yenilemesi yapmak gerekiyor.

Vodafone 12 Ay Boyunca 2 GB Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Faturalı hat abonelerine özel her ay 2 GB hediye internet hatta tanımlıyor. Sunulan bu fayda 12 ay boyunca devam ediyor. Kampanya kapsamında sunulan bedava internetten yararlanabilmek için taahhüt bitimi sonrasında yeniden taahhüt yenilemesi yapılması gerekiyor. Herhangi bir paket farketmeksizin taahhüt bittiği halde yeni 12 aylık dönem için taahhüt yenileme yapan tüm aboneler 12 ay boyunca ayda 2 GB bedava internet fırsatından yararlanacak. Kampanya kapsamında yalnızca faturalı hat kullanıcıları ve taahhütü biten aboneler yararlanacak. 12 ay boyunca taahhüt yenileme yapıldığında her ay ücretsiz 2 GB internet anında paketle beraber yüklenecek. 12.ayın sonunda kampanya sona erecek. Her ay yüklenen 2 GB internet ile toplamda 24 GB hediye interneti kazanılmış olunacak.

Vodafone Faturalı Tarifelere Gelene 2 GB Bedava İnternet Kampanya Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vodafone faturalı tarifesini yenileyen abonelere özel 2 GB bedava internet kampanyasına başvuruda bulunabilmek için belirli şartları yerine getirmek gerekiyor. Bunun için abonelerin 12 ay boyunca taahhüt yenileme sözünü vermeleri gereklidir. Her ay 2 GB bedava internet kapsamında sunulan faydadan yararlanmak yalnızca faturalı hat tarifelerine özeldir. Taahhüt uzatıldığı anda otomatik olarak her ay 2 GB internet yüklenir. Hediye edilen 2 GB kullanmaya başladıktan sonra asıl paket üzerinden ücretlendirme başlar.

Vodafone Faturalı Tarifelere Gelen 2 GB Bedava İnternet Kampanyası Şartları Nelerdir?

Vodafone faturalı tarifelere gelene sunulan 2 GB internet kampanyasının belirli şartları bulunuyor. Öncelikle yalnızca faturalı tarifeler bu fırsattan yararlanabiliyor. Tüm faturalı Vodafone aboneleri seçecekleri herhangi bir pakette sunulan bu fırsattan yararlanabilir. Kampanya kapsamında sunulan diğer şartlar şunlardır:

 • Vodafone 2 GB bedava internet kampanyasından yararlanabilmek için taahhüt süresinin uzatılması gerekiyor.
 • 2 GB internet kampanyası taahhütünüz yenileyen tüm Vodafone faturalı hatlara otomatik olarak yüklenir.
 • Vodafone’un güvencesi altında kurulan faturalı tarifelere özel 2 GB bedava internet kampanyası tüm abonelere özel olarak her ay tanımlanır. Toplamda 24 GB internet hediye edilir.
 • Vodafone tarafından sunulan aylık 2 GB internet kampanyası için özel bir başvuru yapılmasına gerek yoktur. Yalnızca taahhüt yenileme işlemi yapılması yeterlidir. Otomatik olarak kampanya kendisini yenilenecektir.
 • Vodafone faturalı tarifesini yenileyene özel her ay 2 GB internet kampanyası otomatik olarak tanımlanır. Yurt içi kullanımlarda yalnızca geçerliliği bulunur.
 • Vodafone faturalı tarifelere özel 2 GB internet kampanyası üçüncü kişilere devredilemez ve paylaşılamaz.
 • Vodafone tarafından sunulan faturalı tarifelere özel 2 GB bedava internet kampanyası fatura borcu nedeniyle kara listeye ya da gri listeye alınmış olan kullanıcılar tarafından değerlendirilemez.
 • Vodafone kampanya kapsamında sunduğu tüm fırsatlar üzerinde değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkını kendinde saklı tutar.

Ayrıca Vodafone Freezone Hediye Çarkı ile 5 GB İnternet Kazan Kampanyası Bilgilerine de bakabilirsiniz

Vodafone Fırsatlar Dünyası Kampanyaları

Vodafone fırsatlar dünyası kampanyaları kapsamında eğlence, seyahat, yeme-içme sektörleri başta olmak üzere alışveriş, hizmet ve servis alanlarında onlarca indirim ve bedava internet kazanma şansını yakala. Vodafone’un Ayrıcalıklı Dünyası kapsamında sunduğu fırsatlar dünyası kampanyaları ile sunulan fırsatlardan yararlanabilmek için Vodafone’a gelerek Yanımda uygulamasını indirmek yeterlidir. Uygulama içerisinde kişiye özgü farklı kategorilerde ve hizmet alanlarına ait kampanyalar değerlendirilebilir.

Fırsatlar dünyası kampanyaları:

 • net güvenle al hemen sat anında hesabına yatsın kampanyası
 • Sosyopix 30 TL indirim kampanyası
 • English Home da 400 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim kampanyası
 • Apple müzik 3 aylık ücretsiz deneme üyeliği kampanyası
 • com’dan alınacak biletin yanında 5 GB internet hediye kampanyası
 • Tavla Star’da 20 TL değerinde chip para kazan kampanyası
 • Cepteteb ile Vodafone’a özel faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kampanyası
 • Braun ve Oral-B kişisel bakım ürünlerinde %12 indirim
 • Yemek sepetinde indirim yağmuru

Otonet Kampanyası

Otonet Kampanyası

Vodafone ile aracını oto netten sat paran hesabına anında yatsın. Kampanya 1 Aralık tarihine kadar geçerliliğini koruyor. Oto.net üzerinden yapılacak araç satım işlemlerinde geçerlili kampanyadır. Kapsamda Vodafone aboneleri oto.net internet sitesi üzerinden yapacakları fiyatlandırmalarda anında araçlarının satışını oto.net üzerinden yapabilecek. Katılım sağlayabilmek için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden giriş yaparak oto.net yönlendirmesine tıklamak gereklidir.

Cepteteb İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Vodafone Cepteteb fırsatlarını Yanımda uygulaması üzerinden sunuyor. TEB Bankası aracılığı ile yapılan anlaşma gereğince Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden uygun faiz oranı ile ihtiyaç kredisine başvurma fırsatı sunuyor. Kredi findeks notu 1.850 ve üzerinde olanlar için 36 aya kadar vade seçeneği ile kredi kullanma fırsatı sunulacak. Cepteteb ihtiyaç kredisi yalnızca Vodafone müşterilerine özel 1000 TL’den başlayarak 75 bin TL’ye kadar talep edilebilecek. En az 3 en fazla 36 ay vade seçeneği ile değerlendirilebilir. Cepteteb müşterisi değilsiniz Cepteteb ihtiyaç kredisine başvuruda bulunabilirsiniz. Müşteri danışmanları tarafından yönlendirilebilir ya da en yakındaki TEB bankasını ziyaret ederek konu üzerinde daha detaylı bilgi alınabilir. Cepteteb internet şubesi ya da mobil şube üzerinden hesap aktarımı kısa sürede yapılabilir.

Obilet.com ile  5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Obilet.com ile 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone obilet.com ile yaptığı anlaşma gereğince haftalık 5 GB hediye internet fırsatını tüm abonelerine sunuyor. Obilet.com üzerinden otobüs bileti satın alımları değerleniyor. Vodafone uygulaması üzerinden bağlantıya gidilerek satın alınacak otobüs bileti sonrasında haftalık 5 GB hediye internet kampanyası hesaba tanımlanıyor. Kazanılan internet seyahat gerçekleştikten sonraki 15 günlük süre içerisinde cep telefonuna tanımlanıyor. Her satın alım 5 GB’lık tek seferlik promosyon hakkını sağlıyor. Biletin iade ya da iptal işlemlerinde internet yüklemesi yapılmıyor. Kampanya kapsamında sunulan bedava internetten fırsatından yalnızca Vodafone aboneleri yararlanabilir. Farklı bir operatöre taşıma işlemi gerçekleşmiş ya da numara taşıma işlemi sağlanmışsa, numara iptal edilmişse sunulan faydadan yararlanılamayacak.

Yemek Sepetinde İndirim Yağmuru Kampanyası

Vodafone ile yemek sepetinde indirim yağmurunu kaçırma. Yalnızca aktif Vodafone abonelerinin yararlanabileceği kampanya dahilinde Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde yapılacak Yemek Sepeti online satın alımları değerleniyor. Vodafone abonelerine özel olarak sunulan indirimli fırsatlar satın alınacak menülerde geçerliliğini koruyor. Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde “fırsat kullan” adımı kullanılarak oluşturulan kod sayesinde indirimli olarak menüler satın alınabilir. Satın alım süreci Vodafone’un ve Yemeksepeti’nin ortaklaşa belirlediği kurallar kapsamında değerlendirilir. Vodafone ve Yemeksepeti sunduğu kampanya kapsamında değişiklik yapma, iptal etme ya da kampanyayı durdurma hakkını kendinde saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.