Web Tekno Haber

Vodafone Faturasız Mobil Wifi Paketleri

Vodafone Faturasız Mobil Wifi Paketleri

Vodafone Faturasız kullanıcılara mobil wifi paketi ile bol GB’ler bu yıla özel olarak sunulur. İster tarifeye ek olarak isterse de tarifeden bağımsız olarak bu paketlerden yararlanılabilir. Vodafone faturasız mobil wifi ile bu yıla özel olarak indirimli kampanyalar eşliğinde sunulan paketler vardır. Vodafone faturasızlara özel olarak hazırlanan bu tarifeler uygun fiyat aralıkları ile kullanıcısını bekler. En çok satan tarifelerden olan “Süper kolay paket 8 GB” 6 ay sabit kalmak koşulu ile ayda sadece 35 TL’ye sunulur. Ancak bu tarifeye ek olarak kampanyalı paketlerden de yararlanılabilir. Vodafone ile tarifeye ek olarak cepte wifi özelliğinden yararlanılarak GB’ler genişletilebilir. Hemen başvurulup diğer paketlerden de yararlanılabilir. Vodafone kullanıcısına özel olarak tarifelere ek olarak cepte wifi özelliği ile 50 GB gibi dev bir paket faturasız kullanıcılar için devreye girer.

Vodafone Mobil Wifi Paketleri Nedir?

vodafone mobil wifi paketleri

Vodafone faturasız mobil wifi paketleri taahhüt kapsamında sunulur. Her yerde kullanılacak olan wifi paketleri alt yapısız olacak şekilde kullanıcılara özel hazırlanır. Ayda 100 GB ve üzerinden olan paketler de mevcuttur. Özellikle işini internet üzerinden yürütenler ya da öğrenci olanlar için 100, 150 ve 200 GB gibi dev kampanyalı paketler mevcuttur. 100 GB paketi için 129 TL, 150 GB paketi için 159 TL, 200 GB paketi için ise 199 TL gibi aylık ücret kesintisi yaşanır. Oldukça uygun bir fiyatlandırma ile 4.5G internet hızı sadece Vodafone faturasız kullanıcılara özeldir. Eğer daha fazla internet keyfini yaşamak isterseniz 500 GB gibi geniş çaplı ve bol GB’li internet paketi sunulur. Bu paket aylık 399 TL gibi bir ödemeye sahiptir.

Vodafone Mobil Wifi İnternet Paketleri

Vodafone mobil wifi GB için sınırlı paket değil de eğer sınırsız GB almak isteyen olursa onlara özel olarak sınırsız internet paketleri de vardır. Aylık sınırsız olacak şekilde 10 Mbps hızında 199 TL’ye satın alınabilir. Tüm bu paketler Vodafone uygulaması üzerinden faturasız kullanıcılara özel olarak sunulur. Sadece taahhüt kapsamındadır. Sınırsız mobil wifi paketleri ile internet keyfine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Evde internet keyfini yaşamak isteyenler için cazip kampanyalı paketler sunulur. Üstelik internet hızı da oldukça yüksektir. Kampanya kapsamında sunulan paketler cazip fiyatlarla interneti ikiye katlar. Mobil wifi özelliğini cebinize koyarak her yerde internetinizi kullanabilirsiniz. Vodafone faturasızlara özel olan bu cazip paketler 2021 yılına özel olarak kampanya kapsamında oluşturulmuştur.

Vodafone İnterneti Bitene İnstagram, Facebook ve Twitter’a Özel 2 GB Bedava İnternet bilgilerine de bakabilirsiniz.

Faturasız Mobil Wifi Paketleri

Vodafone mobil wifi tarifeleri hem Vodafone uygulaması üzerinden hem de müşteri hizmetleri aracılığı ile anında satın alınabilir. Tarifeye ek olacağı gibi tarife dışında da kullanılabilir. Tarifeyi iptal edip sadece mobil wifi paketlerinden de yararlanabilirsiniz. Taahhüt kapsamında olduğu için aylık düzenli ödemeyi gerektirir. Ödeme yapılmadığı zaman tarife aylık olarak yenilenmez. Uzun süreli ödeme yapılmadığı takdirde ise tarife kendiliğinden iptal olur. Ayrıca tarifeyi iptal etmek isterseniz bunun için de müşteri hizmetlerini arayıp iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İptal işlemi en kısa sürede gerçekleşip kısa mesaj yolu ile sizlere bildiri gelir. İptal işlemi taahhüt dönemi öncesinde gerçekleşirse ek bir ücret kesintisi de yaşanır. Bunu göz önünde tutarak iptal işlemi yapılabilir. Paketten yararlanmak da oldukça kolaydır. Aynı şekilde Vodafone uygulaması üzerinden ya da müşteri hizmetleri aranarak en kısa zamanda yapılandırılabilir. Gelen kısa mesajın ardından Vodafone faturasız mobil wifi paketini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Faturasız Mobil Modem Paketleri Nedir?

Vodafone faturasız mobil modem paketleri evde değil her yerde internet hızını ikiye katlar. Bu alanda hem ev içinde modem üzerinden sunulan internet paketi mevcut hem de cebinizde ve gittiğiniz her yerde kullanacağınız paketler mevcuttur. Sadece Vodafone faturasız kullanıcılara özel olarak hazırlanan bu paketler cazip fiyatlar kapsamında sunulur. Eğer cepte değil de modem olarak evinize interneti taşımayı düşünüyorsanız en az 12 ay kalma sözü vererek yararlanabilirsiniz. Ayda sabit olacak şekilde ücret ödemesi yapılır. Ek başka bir ödemeye gerek duyulmaz. Hem güvenilir hem de hızlı interneti bu yolla evinize taşıyabilirsiniz. Modem üzerinden internete bağlanmak için yetkili servis devreye girer. Gerekli alt yapı varsa eğer en kısa sürede internet evinize bağlanır. Hem uygun fiyata hem de sınırsız olarak internet keyfi çıkartılır. İnternet paketinin bitmesi ya da paketin aşım yapması gibi bir sorun da yaşanmaz. Bu cazip kampanya sadece Vodafonlu faturasız kullanıcılara özeldir. Eğer Vodafonlu değilseniz en kısa sürede Vodafona’a başvurup hattınızı taşıyabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Vınn Paketleri

vodafone faturasiz vinn paketleri

Vodafone faturasız kullanıcılara vınn tarifesi ile de geniş GB olanağı sunulur. Vınn üzerinden bilgisayara bağlayıp işleminizi yapabilirsiniz. Vınn küçük flaşa benzer bir alettir. Özellikle her yere rahatlıkla taşınıp internet ihtiyacınızı giderir. Vınn ile cazip ve kampanyalı fırsatlar Vodafone kullanıcısını bekler. Ayda sabit bir ücret ödemesi ile vınn paketleri sunulur. Sadece ihtiyacınızı göz önünde tutarak paketlerden birini tercih edebilirsiniz. Hem sabit bir paket hem de geniş GB olanağı ile bu tarifelerden yararlanabilirsiniz. Vodafonlu ve faturasız kullanıcıysanız eğer vınn kampanyaları tam da size göredir. Vınn tarifeleri 10 GB den 20 GB’ye kadar farklılık gösterir. 10 GB için ayda sadece 25 TL gibi cazip bir fiyat söz konusu olur. Taahhüt kapsamında yararlanacağınız bu özel kampanyalı paketlere vınn ile sahip olabilirsiniz.

Vodafone Mobil Modem İnternet Paketleri

Vodafone kullanıcılarına mobil modem GB paketi ile evde sınırsız internet kullanımı sizi bekler. Hem sınırsız hem de sınırlı GB olanağı ile çeşitli modem paketleri bulunur. Sadece taahhüt kapsamında 12 ya da 24 ay kalma sözü vererek paketlerden yararlanılabilir. Taahhüt kapsamından önce iptal edilirse tarifenize ek bir cüret kesintisi eklenir. Ancak taahhüt devam ederse eğer daha birçok kampanyalı paket fırsatları da sizlere sunulur. Vodafone faturasızlar için geniş kampanyalı modem paketleri bulunur. İnterneti çok kullananlara özel olarak 2021 yılına özel olarak kampanyalar hazırlanmıştır. Vodafone uygulamasını ziyaret ederek ya da web üzerinden araştırma yaparak tüm kampanyalara ulaşabilirsiniz. Bu yıla özel olarak hazırlanan kampanyalarla interneti doyasıya harcayabilirsiniz.

Vodafone 15 GB Ücretsiz İnternet ve İPhone 11 Pro Kampanyası ayrıntılarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Vodafone Mobil Modem Tarifeleri Nelerdir?

Vodafone mobil modem paketleri ile Vodafone kullanıcılarına özel olarak sınırsız internet paketleri mevcuttur. Bu paketler kapsamında hem bol hem de sınırsız GB’ler bir arada sunulur. Vodafone uygulaması ile indirimli ve dev kampanyalı paketler sizlere özel olarak hazırlanmıştır. Vodafone faturasız mobil wifi paketleri ile özel fiyat indirimleri de devreye girer. Pahalı olan bir paket kampanya kapsamında indirimler eşliğinde en az 12 ay olacak şekilde sunulur. Eğer Vodafonlu ve faturasız kullanıcıysanız anında bu indirimli paketlerden yararlanabilirsiniz. Vodafone ile hem mobil modem hem vınn hem de tarifeye ek olan paketler vardır. Her biri indirimler eşliğinde kullanıcılara sunulur. Vodafone ile daha birçok kampanya ve indirim fırsatı faturasız kullanıcıları bekler. Vodafone uygulamaları ile bol GB paketleri 2021 yılına özel indirimler eşliğinde internet ihtiyacınızı giderir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.