Web Tekno Haber

Vodafone Faturasız Yeni Abonelere İlk Ay 25 GB İnternet Hediye

Vodafone Faturasız Yeni Abonelere İlk Ay 25 GB İnternet Hediye

Vodafone faturasız yeni müşterilerinin ilk aylarına özel 25 GB internet hediyesi hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet yalnızca internet aracılığı ile faturasız hatta başvuran ve başvuruları başarılı sonuçlanan yeni aboneler için geçerlidir.

Vodafone mevcut müşteri sayısının artması amacı ile birçok kampanya düzenlemektedir. Bu kampanyalardan biri de Süper Kolay Paketler başlığı altında yer alan kampanyalardır. Bu kampanyalardan biri olan ve faturasız hat alan yeni müşteriler için özel olarak düzenlenmiş olan ilk ay 25 GB hediye kampanyasıdır. Bu kampanyada müşterilere hediye edilen 25 GB ek internet hizmeti yalnızca ilk aya özeldir. İlk ayın içerisinde tüketilemeyen içerikler ise bir sonra ki aya devretmemektedirler.

Süper Kolay Paket 25 olarak adlandırılan bu paket içerikleri, her müşteri için özel olarak tanımlanmaktadır. Bu neden ile paket haklarının üçüncü bir kişiye devredilmesi söz konusu değildir.

Süper Kolay Paket 25 hizmetinin içeriğinde yer alan kullanımlar şu şekildedir:

 • 25 GB internet
 • İlk aya özel +25 GB internet hediyesi
 • Her yöne 250 SMS
 • Her yöne 750 DK

Süper Kolay Paket 25 hizmetinin içerisinde yer alan internet hakları, yalnızca yurtiçi kullanımları için geçerlidir. Paket ücreti 30 TL olarak belirlenmiştir. Paket kullanım süresi bir aydır ve ay sonunda tekrar etmez.

Vodafone Kolay Paket Ne Demek?

Vodafone Kolay Paket, peşin, kredi kartı ve banka kartı gibi ödeme seçeneklerine sahip olan paketlerdir. Bu paketlerin her biri, internet avantajlarının fazla olması sebebi ile diğer paketlerden ayrılmaktadırlar.

Vodafone Kolay Paketler faturasız hat sahibi kişilerin kullanımı için düzenlenmiştir. Kolay Paketler, kendileri için özel olarak belirlenmiş olan kullanım sürelerinin dışında kendilerini tekrar etmezler.

Vodafone 3 Ay Süper Kolay Paket 30 GB

Vodafone 3 Ay Süper Kolay Paket 30 GB

Vodafone 3 Ay Süper Kolay Paket 30 GB, Vodafone’un faturasız müşterileri için özel olarak düzenlemiş olduğu paketlerden biridir. Paketten faturasız hattını Vodafone’a taşıyanlar ya da Vodafone’un “Emekliler” tarifesini aktif eden müşteriler yararlanabilmektedir.

3 Ay Süper Kolay Paket 30 GB paketinin içeriği şu şekildedir:

 • Her yöne 3000 DK
 • 30 GB internet
 • Her yöne 1000 SMS

Yeni müşteriler ya da emekli Vodafone müşterileri, Süper Kolay Paket 30 GB karşılığında 90 TL ödeme yapmaktadırlar. Süper Kolay Paket 30 GB paketinin geçerlilik süresi ise 90 gündür. Paket 90 günden sonra tekrar etmez.

Süper Kolay Paket 30 GB paketini satın alan müşteriler, 25 TL değerinde ki hediye çekinden yararlanma fırsatına sahiptirler. Müşterilerin bu fırsattan yararlanabilmesi için paket alımını gerçekleştirdikten sonra Vodafone Yanımda uygulamasına girmeleri ve kampanyaya kayıt olarak Fırsatlar Dünyası’ndan kod almaları gerekmektedir.

Vodafone Süper Kolay Paket 10

Vodafone Süper Kolay Paket 10, Vodafone’un faturasız müşterileri için özel olarak düzenlemiş olduğu paketlerden biridir. Paketten faturasız hattını Vodafone’a taşıyanlar ya da Vodafone’dan yeni faturasız hat alan müşteriler yararlanabilmektedir.

Vodafone Süper Kolay Paket 10 hizmetinin içeriği şu şekildedir:

 • Her yöne 750 DK
 • 10 GB internet
 • Her yöne 250 SMS

Hatlarını taşıyan ya da Vodafone bünyesinden yeni faturasız hat alan müşteriler, Süper Kolay Paket 10 karşılığında 57 TL ödeme yapmaktadırlar. Ayrıca müşteriler paket kullanımlarının haricinde aldıkları her 1 GB internet için 1 TL fiyat ödemesi yapmaktadırlar. Süper Kolay Paket 10 hizmetinin geçerlilik süresi ise 28 gündür. Paket 28 günden sonra tekrar etmez.

Vodafone Süper Kolay Paket 10 hizmetini satın alan müşteriler, aktivasyonları gerçekleştikten sonra 6 ay boyunca aynı fiyattan bu paketi satın alabilmektedirler.

Vodafone Süper Kolay Paket Yeni 15

Vodafone Süper Kolay Paket Yeni 15, Vodafone’un faturasız müşterileri için özel olarak düzenlemiş olduğu paketlerden biridir. Paket içeriklerinden yalnızca, Vodafone’dan yeni faturasız hat alan müşteriler yararlanabilmektedir.

Vodafone Süper Kolay Paket Yeni 15 hizmetinin içeriği şu şekildedir:

 • Her yöne 750 DK
 • 15 GB internet
 • Her yöne 250 SMS

Vodafone bünyesinden yeni faturasız hat alan müşteriler, Süper Kolay Paket Yeni 15 karşılığında 35 TL ödeme yapmaktadırlar. Süper Kolay Paket Yeni 15 hizmetinin geçerlilik süresi ise 28 gündür. Paket 28 günden sonra tekrar etmez.

Vodafone Online Mağazalarda Tüm İndirimlere Ek 15 GB internet Hediye Kampanyası detaylarına da bakabilirsiniz.

Vodafone Süper Kolay Paket 3

Vodafone Süper Kolay Paket 3, Vodafone’un faturasız müşterileri için özel olarak düzenlemiş olduğu paketlerden biridir. Paketten faturasız hattını Vodafone’a taşıyanlar ya da Vodafone’dan yeni faturasız hat alan müşteriler yararlanabilmektedir.

Vodafone Süper Kolay Paket 10 hizmetinin içeriği şu şekildedir:

 • Her yöne 750 DK
 • 3 GB internet
 • Her yöne 250 SMS

Hatlarını taşıyan ya da Vodafone bünyesinden yeni faturasız hat alan müşteriler, Süper Kolay Paket 3 karşılığında 42 TL ödeme yapmaktadırlar. Ayrıca müşteriler paket kullanımlarının haricinde aldıkları her 1 GB internet için 1 TL fiyat ödemesi yapmaktadırlar. Süper Kolay Paket 3 hizmetinin geçerlilik süresi ise 28 gündür. Paket 28 günden sonra tekrar etmez.

Vodafone Süper Kolay Paket 3 hizmetini satın alan müşteriler, aktivasyonları gerçekleştikten sonra 6 ay boyunca aynı fiyattan bu paketi satın alabilmektedirler.

Vodafone Süper Kolay Paket 1500

Vodafone Süper Kolay Paket 1500

Vodafone Süper Kolay Paket 1500, Vodafone’un faturasız müşterileri için özel olarak düzenlemiş olduğu paketlerden biridir. Paketten faturasız hattını Vodafone’a taşıyanlar ya da Vodafone’dan yeni faturasız hat alan müşteriler yararlanabilmektedir.

Vodafone Süper Kolay Paket 1500 hizmetinin içeriği şu şekildedir:

 • Her yöne 1500 DK
 • Her yöne 250 SMS

Hatlarını taşıyan ya da Vodafone bünyesinden yeni faturasız hat alan müşteriler, Süper Kolay Paket 1500 karşılığında 34 TL ödeme yapmaktadırlar. Ayrıca müşteriler alacakları her 1 GB internet için 1 TL fiyat ödemesi yapmaktadırlar. Süper Kolay Paket 1500 hizmetinin geçerlilik süresi ise 28 gündür. Paket 28 günden sonra tekrar etmez.

Vodafone Süper Kolay Paket 1500 hizmetini satın alan müşteriler, aktivasyonları gerçekleştikten sonra 6 ay boyunca aynı fiyattan bu paketi satın alabilmektedirler.

Vodafone Süper Kolay Paket 6

Vodafone Süper Kolay Paket 6, Vodafone’un faturasız müşterileri için özel olarak düzenlemiş olduğu paketlerden biridir. Paketten faturasız hattını Vodafone’a taşıyanlar ya da Vodafone’dan yeni faturasız hat alan müşteriler yararlanabilmektedir.

Vodafone Süper Kolay Paket 10 hizmetinin içeriği şu şekildedir:

 • Her yöne 750 DK
 • 6 GB internet
 • Her yöne 250 SMS

Hatlarını taşıyan ya da Vodafone bünyesinden yeni faturasız hat alan müşteriler, Süper Kolay Paket 6 karşılığında 47 TL ödeme yapmaktadırlar. Ayrıca müşteriler paket kullanımlarının haricinde aldıkları her 1 GB internet için 1 TL fiyat ödemesi yapmaktadırlar. Süper Kolay Paket 6 hizmetinin geçerlilik süresi ise 28 gündür. Paket 28 günden sonra tekrar etmez.

Vodafone Süper Kolay Paket 6 hizmetini satın alan müşteriler, aktivasyonları gerçekleştikten sonra 6 ay boyunca aynı fiyattan bu paketi satın alabilmektedirler.

Vodafone Süper Kolay Paket 15

Vodafone Süper Kolay Paket 15, Vodafone’un faturasız müşterileri için özel olarak düzenlemiş olduğu paketlerden biridir. Paketten faturasız hattını Vodafone’a taşıyanlar ya da Vodafone’dan yeni faturasız hat alan müşteriler yararlanabilmektedir.

Vodafone Süper Kolay Paket 15 hizmetinin içeriği şu şekildedir:

 • Her yöne 750 DK
 • 15 GB internet
 • Her yöne 250 SMS

Hatlarını taşıyan ya da Vodafone bünyesinden yeni faturasız hat alan müşteriler, Süper Kolay Paket 15 karşılığında 67 TL ödeme yapmaktadırlar. Ayrıca müşteriler paket kullanımlarının haricinde aldıkları her 1 GB internet için 1 TL fiyat ödemesi yapmaktadırlar. Süper Kolay Paket 6 hizmetinin geçerlilik süresi ise 28 gündür. Paket 28 günden sonra tekrar etmez.

Vodafone Süper Kolay Paket 15 hizmetini satın alan müşteriler, aktivasyonları gerçekleştikten sonra 6 ay boyunca aynı fiyattan bu paketi satın alabilmektedirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.