Web Tekno Haber

Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyası

Vodafone faturasızda online başvuruya özel 12 GB internet kampanyası, Vodafone faturasıza yeni geçiş yapmış olan aboneler için geçerlidir. Hattını Vodafone’a taşımak veya yeni hat almak isteyenler, bu işlemleri gerçekleştirirken Vodafone faturasızda online başvuruya özel 12 GB internet kampanyası başvurusu yapabilirler. Ayrıca Vodafone’a geçiş yaptıktan sonraki 6 ay içerisinde de online olarak 12 GB internet kampanyasına başvuru yapabilme hakları vardır. 12 GB internet içeriğine ek olarak dakika ve SMS’in de bulunduğu bir paketi kapsayan kampanyadır. Başvurular sadece Vodafone’un online kanallarından yapılabilir. Kampanyaya katılım sağlayıp Süpermarket Yanımda uygulamasını kullananlar, ilk alışverişleri için hediye TL kazanabilme hakkına da sahiptirler.

Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

herkes baglantida kampanyasi kapsami

Vodafone faturasıza online geçişte 12 GB internet kampanyasına katılabilecekler, mobil numara taşıma işlemi yaparak veya yeni hat alarak Vodafone faturasıza geçiş yapanlardır. Bireysel ön ödemeli müşterilerin tamamının bu kampanyadan yararlanma hakkına sahiptir. Vodafone faturasıza geçiş yapıldıktan sonra ilk 180 gün içerisinde 121 GB kampanyasından yararlanılmasına izin verilir. Ancak Vodafoneluların bu süre içerisinde telsiz kullanım vergi borçlarının 12 TL’nin üzerinde olmaması gereklidir. 12 GB internet kampanyasından yararlanılabilmesi için Vodafone tarafından İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Kimlik Paylaşımı sisteminden başvuru sahiplerinin T.C. kimlik numaralarının ve yabancı kimlik numaralarının doğrulaması yapılır.

Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyasının İçeriğinde Neler Vardır?

Vodafone faturasıza online geçişte yapılan 12 GB kampanyasının içeriği şu şekildedir:

 • Süper Kolay Paket kapsamında, yurt içi her yöne 12 GB internet hediyesi vardır.
 • Yurt içi her yöne 750 dakika paket kapsamındadır.
 • Yurt içi her yöne 250 SMS kampanya dahilindedir.

Paket içeriğine ek 1 GB internete ya da her yöne 250 dakika konuşmaya sahip olmak isteyenlerin paket ücretine ek 1 TL ödemeleri gereklidir. Paket süresince 1 TL farkla alınan internet veya dakika kullanılabilir. Paketin süresinden önce iptal edilmesi halinde, ek alınan internet veya dakika paketinin 28’inci günün sonuna kadar kullanılabilmesi mümkündür.

Vodafone mobil ödeme ile Spotify yüzde 50 indirim fırsatı! Detaylarına da bakabilirsiniz.

Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyasının Ücreti Ne Kadar?

Vodafone faturasıza geçiş sonrası 12 GB internet paketinin fiyatı, 35 TL’dir. 3.5 TL olan telsiz kullanım ödemesi de bu fiyata dahildir. Vodafone faturasıza geçiş yapıldığı gün ile beraber Süper Kolay Paket 12 GB kampanyasından yararlanmaya başlamak mümkündür. 6 ay fiyat garantili bir internet kampanyasıdır.

Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyasının Geçerlilik Süresi Ne Kadardır?

12 GB internet kampanyasının süresi, 28 gündür. Paket yapıldıktan sonra 28 gün geçtiğinde abonelik otomatik olarak sonlanır. Tekrar eden bir paket değildir. Paket aboneliği sürerken toplamda en fazla 10 kere alınabilecek bir pakettir. Vodafone faturasızda online başvuruya özel 12 GB internet kampanyası abonelerinin toplamda sahip olabilecekleri maksimum paket sayısı ise 20’dir. Tarifeye ek paketler de 20 adet paket sayısının içerisinde sayılır.

Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyası Nasıl Aktif Edilir?

Vodafone faturasızlar için 12 GB internet kampanyasına katılmak sadece online yapılabilecek bir işlemdir. Vodafone’un dijital kanalları üzerinden yapılan işlemler kabul edilir. Vodafone Yanımda uygulaması veya vodafone.com.tr adresi üzerinden 12 GB internet kampanyasına katılmak mümkündür. Kampanyaya kayıt esnasında kredi kartı veya banka kartı ile paket ücretinin ödemesi yapılabilir. Anlaşmalı bankaların online kanalları ve bayi üzerinden yapılan ödemeler de kabul edilir. Kampanyayı internet sitesinden aktif etmek için izlenmesi gereken adımlar ise aşağıda verilmiştir:

 • https://www.vodafone.com.tr/ adresine giriş yapılmalıdır.
 • Numara Taşıma ve Yeni Hat Kampanyaları menüsüne geçiş yapılmalıdır.
 • Numaranı taşı ve yeni faturalı hat al olmak üzere iki seçenek sunulur. Bunlardan duruma uygun olanı seçilmelidir.
 • Açılan sayfada Vodafone faturasıza geçiş yapıldığında yararlanılabilecek tarifeler ve detayları listelenir. Bu tarifelerin bazıları sadece online’a özeldir.
 • Tarifeler arasından Süper Kolay Paket 12 GB bulunmalı ve Seç butonuna tıklanmalıdır.
 • Hat işlemleri aşamasında numarasını taşımak isteyenlerin numaralarını girmeleri, yeni hat almak isteyenlerin numara seçmeleri gereklidir.
 • Kimlik bilgilerinin girişi yapılmalıdır.
 • Adres bilgisi eklenmelidir.
 • Hat ve kampanya başvuruları tamamlandıktan sonra özel 12 GB kampanyasının kullanım haklarından yararlanmaya başlanılabilir.

Vodafone Faturasıza Geçme Yöntemleri Nelerdir?

Vodafone faturasız hata geçmek için izlenebilecek yollar şöyledir:

 • Numara taşıma yöntemi ile başka bir operatöre ait olan hat, Vodafone faturasıza taşınabilir.
 • Vodafone faturalıdan faturasıza geçiş yapmak için talimat verilebilir.
 • Yeni bir Vodafone faturasız hattı alınabilir.

Vodafone Faturasıza Geçme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Vodafone faturasıza geçişi başlatmak için yapılabilecekler aşağıda açıklanmıştır:

 • 0542 542 00 00 numaralı müşteri hizmetleri numarasından arayarak faturasıza geçiş yapmak istendiği söylenmelidir. İşlemler başlatıldıktan sonra faturasıza geçiş sürecinin nasıl ilerleyeceği ve ne yapılması gerektiği ile ilgili müşteri temsilcisinden bilgi alınabilir. Faturasıza geçiş gerçekleştiğinde kullanıcıya mesaj yolu ile bilgilendirme yapılır. Ardından özel 12 GB internet kampanyasına dahil olabilmesi mümkündür.
 • Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Tarifelerim ve Kullanımların sekmesine girilerek yapılmak istenen tarife değişiklikleri daha hızlı şekilde gerçekleştirilebilir.
 • 7000 Sesli Yanıt Self Servis ile Vodafone faturasıza geçme talebi iletilebilir.
 • Vodafone şubelerine giderek faturasıza geçme işlemi yapmak istendiği söylenebilir.

Vodafone mobil ödeme PlayStation kazandırıyor! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyası Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

vodafone herkes baglantida kampanyasi asamalari

Vodafone faturasıza online geçişe özel 12 GB kampanyasının detayları aşağıda verilmiştir:

 • Paketin geçerlilik süresi olan 28 gün dolduğunda, kullanılmayan bakiyeler bir sonraki döneme aktarılmaz. Otomatik olarak silinir ve paket de tekrar etmez.
 • Vodafone faturasız kullanıcısından eğer paketin ücreti alınamazsa veya abonenin kullanım hakkı sona erdiğinde üzerinde aktif bir paket yoksa, kullanımları paketin standart ücreti üzerinden yansıtılır. TL kullanımları da ana bakiyesinden düşürülerek ücretlendirilir.
 • Paketin başlangıç ve bitiş tarihi ile ilgili abonelere Vodafone tarafından net bilgi verilir.
 • Abone bu süreçte paket değişikliği yapabilme hakkına sahiptir. Paket değişikliği yapsa da dakika hakkı 28 günün sonunda sonlanır.
 • Abonelik süresi içerisinde numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal ve kapama gibi işlemlerde bulunulması halinde kampanyadan elde edilen haklar silinir.
 • Paketten elde edilen kullanım haklarının herhangi bir ücret vermeden sorgulanabilmesi mümkündür.
 • Kampanyadan yararlananlara 25 TL değerinde Vodafone Süpermarket Yanımda uygulamasından hediye kazanma hakkı tanınır.
 • 12 GB internet kampanyasından yararlanan üyelerin kullanım haklarını transfer edebilmeleri mümkün değildir.
 • Online başvuruya özel 12 GB internet kampanyasından yararlanan her abone, otomatik olarak 3G ve 4.5G hizmetlerinden de yararlanmaya başlar. Bunun için 3G ve 4.5G servislerine onay verilmesi, telefonun ve sim kartın bu servisleri desteklemeleri, abonenin kapsama alanı içerisinde olması gereklidir.
 • Vodafone BTK’ya yasal kurallar kapsamında bildirmek şartı ile kampanya şartlarında değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • Vodafone faturasızda online başvuruya özel 12 GB internet kampanyası için ödenecek ücret, TL bakiyesinden düşmez. Ayrı olarak paketin ödemesi yapılır. Eğer paketin ödemesi yapılmamışsa TL bakiyesinden ücreti düşürülür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.