Web Tekno Haber

Vodafone Fiber İnternet Paketleri

Vodafone Fiber İnternet Paketleri

Vodafone fiber hızında internet paketi kampanyaları, Vodafone kalitesiyle evde internet kullanmak isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Gerek gerçek fiber hızındaki kaliteleri gerekse de her bütçeye uygun fiyatlarıyla, özellikle son yıllarda yoğun talep gören Vodafone fiber internet paketi kampanyaları, internet hızına ve taahhüt süresine göre değişiklik göstermektedir.

Sistemimizden Vodafone ADSL internet paketlerine buradan bakabilirsiniz.

Vodafone Evde +16 Fiber İnternet Kampanyası

Vodafone Evde  +16 fiber internet paketi kampanyası, ilk 6 ay boyunca 64,90 TL; sonraki aylar 74,90 TL olarak fiyatlandırılmıştır. 24 ay taahhüt ile gelen bu pakette aynı zamanda Vodafone TV 24 ay ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. Vodafone Evde +16 fiber internet kampanyasının avantajları şu şekilde duyurulmuştur:

  • Hızlı ve ücretsiz kurulum hizmeti verilmektedir.
  • Evinizin en ücra köşesinde bile çekim kalitesinin aynı seviyede olması için ek wi-fi genişletici imkanı sağlanmaktadır.
  • Müşterilerin kesintisiz ve yüksek kaliteli bir internet deneyimi yaşamaları için bağlantı sürekli kontrol altında tutulmaktadır. Herhangi bir sorun tespit edildiğinde müşteriler bu sorunu fark etmeden ya da Vodafone müşteri temsilcisine bildirmeden sorunun çözümü için uygun seçenekler sunulmaktadır.
  • Mevcut durumda farklı bir operatör ile taahhüdün olmasın durumunda, cayma bedelinin 500 TL’si Vodafone tarafından karşılanmaktadır.
  • Aylık modem ücreti yalnızca 6.90 TL olarak belirlenmiştir.

Her geçen gün abone sayısını artıran Vodafone Evde +16 fiber internet paketi kampanyasına hemen başvurmak için Vodafone kurumsal internet sitesini kullanabilirsiniz. Buraya tıklayarak, yalnızca telefon numaranız ile Vodafone fiber internet paketi kampanyasına hızlı başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca kampanya esasları ve TV başvuru formu ile ilgili detayları da Vodafone kurumsal internet sitesinin bu sayfası altında görüntüleyebilirsiniz.

Vodafone Evde +24 Fiber İnternet Kampanyası

Vodafone Evde +24 fiber internet paketi kampanyası da şirketin en çok tercih edilen ve müşterilerin Vodafone kalitesine ekonomik olarak kolaylıkla ulaşabildikleri bir kampanya türüdür. 6 ay 500 Mbps’ye kadar fiber hızın hediye edildiği bu kampanyada 24 Mbps limitsiz internet kalitesi sunulmaktadır. Aylık 74,90 TL olarak belirlenen Evde +24 fiber internet kampanyasında ilk 1 senenin sonunda fatura ücreti aylık 84,90 TL’ye yükselmektedir. Vodafone TV 24 ay ücretsiz verilmektedir.

Vodafone’un müşterilerinin kullanımına sunduğu tüm Vodafone fiber internet kampanyalarında olduğu gibi bu internet paketinde de modem kurulumu hızlı ve ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Ancak modem ücreti diğer kampanyalarda olduğu gibi 6.90 TL/ aylık olarak belirlenmiştir.

Vodafone Evde +35 Fiber İnternet Kampanyası

Vodafone Evde +35 fiber internet paketi kampanyası, aynı zamanda ücretsiz Vodafone TV ile birlikte gelmektedir. 24 ay taahhüt ile müşterilerin kullanımına sunulan bu kampanyada 35 Mbps gerçek fiber hızı kullanılmaktadır. İnternet hızı ay başında ne ise ayın sonunda da aynı şekilde devam etmektedir. Limitsiz internet keyfini doyasıya çıkarabileceğiniz bu kampanyada internet hızının düşmesinden endişe duymanıza gerek yoktur.

Vodafone Evde +35 fiber internet kampanyasının aylık ücreti 84,90 TL olarak belirlense de ilk 1 sene sonunda ayda 94,90 TL olmaktadır. Ayrıca Vodafone bu kampanyaya abone olan müşterilerine, iüst paketler ve destek hattında müşteri temsilcisine bağlanma konusunda hızlı erişim kolaylığı sağlamaktadır.

Vodafone bedave internet için buraya tıklayınız.

Vodafone Evde +50 Fiber İnternet Kampanyası

Vodafone Evde +50 fiber internet paketi kampanyası, limitsiz gerçek fiber interneti 50 Mbps hızında kullanmak isteyen müşterilere yöneliktir. Ayda 94,90 TL olarak belirlenen bu kampanyanın ücreti, 24 ay taahhüt içinde, ilk 1 seneden sonra ayda 104,90 TL’ye yükselmektedir. Vodafone fiber internet paketi kullanıcılarına bu kampanyada da müşteri temsilcisine hızlı bağlanma imkanı tanımaktadır. Hemen başvurmak için Vodafone kurumsal internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.