Vodafone FreeZone Kafama Göre Paketleri – Bedava internet

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 08:00

Herkese merhaba. İnterneti bol içinde bedava internet hediyesi olan paketler aramaktaysanız, Vodafone FreeZone Kafama Göre Paketleri tam size göre diyebiliriz. Bu paketlerin birini seçerseniz, seçtiğiniz GB kadar bir o kadar da GB hediye olarak gelmektedir. Minimum 4 GB maksimum 16 GB’a kadar paketler bulunmakta. Özellikle gençleri hedef alan bu tarifelere 7-26 yaş arası numara taşıma ya da yeni hat alımı yaparak gelen bireysel faturasız abonelikler faydalanabilir. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile de yararlanılabilir. Bunun anlamı 26 yaş altı birinci dereceden akrabanızı kullanıcı olarak tanımlatıp, bu kampanyalardan birine geçebilirsiniz.

Vodafone FreeZone Kafama Göre Paketleri

Tarifelerden birine geçtikten sonra, tarife içerisindeki ek paket hakkından faydalanabilmeniz için, abonelerin akvitasyon sonrasındaki ilk 6 fatura dönemi boyunca< Vodafone Yanımda, Müşteri Hizmetleri, Vodafone Mağazaları veya SMS yolu ile seçim yapmaları gerekir. Seçebileceğiniz 3 ek paket bulunmakta. Bunlar Instagram, Gamer Video veya Müzik paketlerinden birini seçerek GB’larınızdan yemeden kullanabilirsiniz. Tarifelerin hepsinde sınırsız WhatsApp kullanımı bulunmaktadır.

Vodafone Kafama Göre Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Vodafone cep merkezlerinden birine giderek yeni hat alıp, hat taşıyıp veya faturasız hattan geçiş yaparak bu paketlerden birine geçiş yapabilirsiniz.
  • Ekstra tanımlanan internet hakkı Kafama Göre 4 Ekstra, 5 ve 6 tarifeleri için 6 ay, Kafama Göre 7 ve 8 tarifeleri için 12 aydır.
  • Whatsapp uygulamasından yapacağın mesajlaşmalar ve dosya, konum, fotoğraf, video gibi paylaşımların tarife içeriğindeki internetinden harcamaz. Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri için satın aldığın tarifenin her yöne internetinden ücretlendirilirsin.

Ayrıca bunun yanında Vodafone Bedava İnternet kategorimizi ziyaret ederek size uygun ücretsiz internet paketlerinden faydalanabilirsiniz.

Etiketler:, , , ,

Vodafone FreeZone Kafama Göre Paketleri – Bedava internet için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. Murat  yorumladı. 01:25 - 16 / 04 / 2019:

    Ihtiyacim var internete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir