Web Tekno Haber

Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamaya Özel Bedava İnternet Kampanyası!

Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamaya Özel Bedava İnternet Kampanyası!

Vodafone’dan hafta sonuna özel internet kampanyası, hafta içi kullandığınız internet miktarı kadar hafta sonu internet kullanımınızı arttırmayı hedefler. Corona virüsten dolayı kısıtlamaya özel bedava internet kampanyası yapan Vodafone, hafta sonları ortaya çıkan sokağa çıkma yasaklarında kullanıcıların internet kullanımlarında sorun olmamasını hedefler. Evde kalan kullanıcılar daha fazla internet kullanımına ihtiyaç duyar. Bu yüzden kampanya kapsamında kullanıcılara bedava internet imkanı sağlanmış olur.

Vodafone Kısıtlamaya Özel Bedava İnternet Kampanyasına Nasıl Başvuru Yapılır?

vodafone kisitlamaya ozel bedava internet

Bedava internet başvurusu yapabilmek için herhangi bir işlem yapılması gerekmez. Belirli hatların kullanıcılarına otomatik olarak yüklenir. Başvuru ya da başka bir işleme gerek kalmaz. Aynı zamanda sadece Vodafone kullanıcılarına böyle bir kullanım hakkı verilmektedir. Verilen kullanım hakkı kapsamında hafta içi yapacağınız internet kullanımları, hafta sonu alacağınız hediye internetlere yansır.

Vodafone Kısıtlamaya Özel Bedava İnternet Kampanyasında Verilecek Miktar Nasıl Belirlenir?

Bedava internet miktarının belirlenmesi işlemi, hafta içi yapılan kullanımlara bağlıdır. Kişilerin hafta içi yaptıkları internet kullanımları, hafta sonu günlük hediye internet olarak tarifelerine yansır. Ancak hafta içi yapılan internet harcaması, günlük olarak hesaplanır. Hafta içi beş gün yapılan toplam kullanım beşe bölünerek günlük ortalama kullanım miktarı bulunur. Bu günlük kullanım üzerinden arttırma yapılarak hediye internet verilir. Hediye verilirken arttırma yapılmasının nedeni, evde kalan kullanıcıların daha fazla internete ihtiyaç duymalarıdır.

Vodafone İste Gelsin İle Süpermarket Yanınızda! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Hangi Hatların Kullanıcıları Kısıtlamaya Özel Bedava İnternet Kampanyasından Yararlanabilir?

Kısıtlamanın olduğu günlerde verilecek bedava interneti alabilecek har kullanıcıları Vodafone hat kullananlardır. Ancak sadece belirli tarifelerde bu imkan sağlanmaktadır. Tarifelerin içinde, anlaşmalar kısmında zaten hafta içi kullanılan internet üzerinden hafta sonu hediye internet verileceği bilgisi yer almaktadır. Bu kampanyadan yararlanabilecek hatlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Konuştuğunca İnternet Small Paket: içeriğinde 3GB internet, her yöne 500 dakika ve 1000 SMS bulunduran bu paket, aylık 29 TL ile kullanıcılara sağlanmaktadır. Ancak seri içindeki en küçük paket olduğundan, hafta içi kullanılan internet kadar hafta sonu internet hediye edilmesi durumu bu pakette yoktur. Onun yerine konuştuğunuz dakika kadar internet hediyesi verir. Bu durumda telefonda konuştuğunuz süre avantajlı hale gelir.
 • Konuştuğunca İnternet Medium: bu paketin kullanıcılar hafta içi kullandıkları kadar interneti hafta sonu elde edebilir. Paket kullanıcıları 3GB internet, 500 Dakika ve 1000 SMS kullanım hakkına sahip olur. Hafta içi kullanılan internet kadar hafta sonu hediye olduğundan, bu paketin fiyatı 30 TL’dir.
 • Konuştuğunca İnternet Large: Bu paket içerisinde 4 GB internet, 750 dakika ve 1000 SMS bulunur. bu paketin fiyatı 32 TL’dir.
 • Konuştuğunca İnternet Xlarge: Bu paketin içinde 6 GB internet, 750 dakika ve 1000 SMS bulunur. Hafta içi telefonla konuştuğunuz süre kadar hafta sonu internet elde etmenizi sağlar.

Vodafone kampanyaları, sadece hafta içi kullanılan internet kadar hafta sonu internet vermekle kalmaz. Aynı zamanda hafta içi yapılan telefon konuşmaları da hafta sonu internete dönüşür. Belirli tarifelerde yapılan bu değişiklikler, sadece kısıtlama dönemine özel olarak düzenlenmiştir. Bu nedenle kısıtlama ortadan kalktığında ya kampanya sona ererek müşterilerin daha farklı bir kampanya ile memnuniyeti sağlanır ya da koşullar değiştirilerek kampanyaya devam edilir. Hafta içi yapılan internet kullanımları kişileri kullanım paketlerinden düşer. Ancak hafta sonu yapılan kullanımlar,  Cuma akşamı gönderilecek SMS ile sınırlandırılır. SMS gönderiminde verilecek tutar miktarında bedava internet söz konusu hale gelir. SMS tutarını aşan kullanımlarda tekrar paket kullanımına başlanır. Kısıtlamaya özel bedava internet kampanyasından yararlanmak için Vodafone üzerinden bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Kısıtlamaya Özel Bedava İnternet Kampanyasının Özellikleri Nelerdir?

Hafta sonu kısıtlamalarına özel bedava internet kampanyası ile ilgili bilinmesi gerekenler şu şekildedir:

 • Kampanya Cuma akşamından Pazar gece 12’ye kadar geçerlidir.
 • Abonelerin tamamına yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Aynı özelliklere sahip olan faturalı ve faturasız hatların tamamında bu kampanyadan yararlanmak mümkündür.
 • Kazanılan bu hafta sonu kullanım miktarları, sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Vodafone abonelerinin sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf olması durumunda da bu haktan yararlanmaları mümkündür. Örneğin sağlık çalışanlarının sokağa çıkma kısıtlamalarına uyması gerekmez. Ancak hem sağlık çalışanlarına özel kampanyalardan yararlanabilir, hem de bu kısıtlamaya özel kullanımları değerlendirebilirler.
 • Kampanya kapsamında verilen bedava internet hakkının üçüncü kişilere aktarılması durumu mümkün değildir.
 • Kampanyada kazanılan bedava internet miktarının, sonraki hafta sonuna ya da hafta içine aktarılması mümkün değildir.
 • Kullanılmayan kampanya haklarının devri veya bir sonraki aya aktarılması mümkün değildir.
 • Kampanya kapsamında verilen hakların hafta sonu kullanılmaması durumunda internet hakkının artan kısmı kampanya sonunda silinir.
 • Vodafone firması, bu kampanya kapsamında her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir. Aynı zamanda firmanın kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakları bulunmaktadır.

Vodafone İle İnternet Kazanma Yolları Nelerdir?

vodafone internet kazanma yollari

Vodafone internet kazandıran uygulamalar şu şekilde sıralanabilir:

 • 5 G Sim
 • Vodafone İnternet Avcıları
 • Vodafone Spotify Premium Üyeliği
 • Vodafone Pazartesi Özel Kampanyası
 • FreeZone Kulüp
 • Vodafone Evde Parasız 4GB İnternet

Vodafone 4.5 G Sim Kampanyası İle İnternete Sahip Olmak

Vodafone 4.5 G Sim Kampanyasını kullanarak internet elde etme yolları şu şekildedir:

 • İnternet kalitesini arttırmak amacıyla sim kartları değiştirilmiştir. Bu nedenle 4.5 G uyumlu sim kartlar kullanılmalıdır.
 • Tüm kullanıcıların 4.5 G teknolojisine geçmesi için sim kartların değişimi sırasında kullanıcılara 5 GB internet ücretsiz olarak tanımlanır.
 • Bunun için sadece Vodafone bayilerinden sim kart değişimi yapılması yeterlidir.

Vodafone İnternet Avcıları İle İnternet Kazanmak

İnternet avcıları uygulaması ile internet kazanmak için yapılması gerekenler şu şekilde sıralanabilir:

 • Dolaşarak internet kazanmanızı sağlayacak bir uygulamadır.
 • Belirli yerlerdeki küçük yaratıkları toplayarak internet kazanırsınız.
 • Bunu kullanabilmek için konumun açık olması gerekir.
 • Konumu açan kullanıcılar uygulamaya girdiklerinde yürüyerek kat edebilecekleri mesafede belirli GB değerlerinde yaratıklar görürler.
 • Bu yaratıklar avlanarak internet elde edilir.
 • Uygulama yalnız 26 yaşın altındaki FreeZone kullanıcıları için geçerlidir.

Aralık 2020 Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları! Ayrıntılarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Vodafone Pazartesi Kampanyası İle İnternet Kazanmak

Vodafone pazartesi TL yükleme kampanyası ile pazartesi günleri  yükleme yaparak internet kazanabilirsiniz. Bunun için pazartesi yükleme yapmanız durumunda toplumsal Pass karta sahip olmanız gerekir. Vodafone hattınıza 35 TL ve üzeri TL yükledikten sonra en az 31 TL değerinde Vodafone Easy paket satın almanız gerekir. Toplumsal Pass karta bu günden itibaren instagram, facebook, Twitter uygulamalarında geçerli 7 günlük internet kullanımı yüklenir.

Hat Alımı İle İnternet Kazanmak

Vodafone internet kazanmak için hat alımı yapmak, hem hat kullanmanıza hem internete sahip olmanıza yardımcı olur. Ancak bunun için faturasız hat alınması gerekir. Faturasız hat alımı yapmanız durumunda, hattınızı çalıştırdığınızda HEDİYE5GB yazarak 7000’e göndermeniz gerekir. Bu şekilde  5 GB internet size ücretsiz olarak tanımlanır. Kısıtlamaya özel bedava internet kampanyasında verilecek hediyeler, bu şekilde alınacak internet ile birleştirilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Seher dedi ki:

  Bedava internem

  İstiyorum

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.