Web Tekno Haber

Vodafone Haftalık ve Günlük İnternet Paket Fiyatları

Vodafone Haftalık ve Günlük İnternet Paket Fiyatları

Vodafone tarifeye ek haftalık ve günlük internet paketi ücretleri, özellikle faturasız hatta sahip Vodafone aboneleri tarafından yoğun ilgi görmektedir. Mevcut kullandığı tarifedeki internet miktarı yetersiz olan ve bir sonraki aya kadar beklemek yerine günlük ya da haftalık Vodafone internet paketlerinden faydalanmak isteyen aboneler için çok sayıda seçenek sunulmaktadır. En çok ilgi gören ve uygun fiyatlı olması sebebiyle tercih edilen Vodafone haftalık ve günlük internet paketi çeşitlerine ve güncel fiyatlarına yazımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

En Düşük Fiyattan En Yüksek Fiyata Vodafone İnternet Paketleri

vodafone internet paketleri

Minimum fiyattan maksimum fiyata Vodafone ek internet paketi çeşitleri hakkında tüm merak ettiklerinizi bu yazımızdan görüntüleyebilirsiniz. Vodafone hatta sahip faturasız abonelerin kullanımına sunulan bu ek internet paketlerinde farklı özellikler bulunmaktadır. Günlük ya da haftalık olarak farklı kullanım süreleri bulunan bu paketlerde ayrıca müzik ve sosyal medya platformları kullanıcılarına özel kaçırılmayacak avantajlar da sunulmaktadır. Son dönemde en çok tercih edilen Vodafone ek internet paketlerinden bazıları şunlardır:

  • Vodafone günlük iletişim pass
  • Günlük 500 MB
  • Günlük sosyal pass
  • Haftalık oyun pass
  • Günlük video pass
  • Haftalık iletişim pass
  • Büyük seçim 1 GB
  • Vodafone müzik pass

Bu cazip ve avantajlı Vodafone mevcut tarifeye ek internet paketlerini hattınıza nasıl tanımlatacağınızı da yazımızın detaylarında bulabilirsiniz. En uygun fiyatlı Vodafone haftalık ve günlük internet paketi kampanyalarından yüksek fiyatlıya doğru artan seçenekleri bütçenize göre değerlendirebilirsiniz.

Vodafone Tarifeye Ek İnternet Paketleri ve Fiyatları detaylarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Vodafone Günlük İletişim Pass İnternet Paketi ve Fiyatı

Vodafone günlük iletişim pass ek internet paketi ve ücreti, faturasız hatta sahip Vodafone müşterilerinin en çok araştırdığı konuların başında gelmektedir. Vodafone aboneleri 1 gün boyunca Whatsapp ve Facebook Messenger’daki kullanımlarında internetten yememektedir. Paket otomatik yenilenmez. Daha önce satın alıp kullanmakta olduğunuz başka paketiniz varsa onu iptal ederek bu paketi alabilirsiniz. Paketin kullanım fiyatı 2 TL’dir. Paketi satın alabilmek için Vodafone Yanımda mobil uygulamasını kullanmanız yeterlidir.

Vodafone Günlük 500 MB İnternet Paketi ve Fiyatı

Vodafone günlük 500 MB ek internet paketi ve ücreti, faturasız Vodafone aboneleri için 1 gün boyunca cepten internet kullanım hakkı sağlamaktadır. Faturasız hatta sahip aboneler bu ek internet paketini sadece 3 TL’ye hatlarına tanımlatabilmektedir. Kullanılmayan cepten internet hakları devretmez. Paketi satın alabilmek için Vodafone Yanımda mobil uygulamasından giriş yapılmalıdır.

Vodafone Günlük Sosyal Pass İnternet Paketi ve Fiyatı

Vodafone günlük sosyal pass ek internet paketi ve ücreti, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan Vodafone firmasının en çok ilgi çeken kampanyaları içinde yer almaktadır. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan faturasız aboneler bu paketi tercih etmektedir. Paket kapsamında 1 gün boyunca Facebook, Instagram ve Twitter kullanımları internet harcaması yapmamaktadır. Bu paketin kullanım ücreti 6 TL’dir. Paketi hattınıza tanımlatabilmek için Vodafone Yanımda mobil uygulamasından giriş yapmanız gerekir.

Vodafone Haftalık Oyun Pass İnternet Paketi ve Fiyatı

Vodafone haftalık oyun pass ek internet paketi ve ücreti, oyun tutkunu Vodafone abonelerinin tercihi olarak dikkat çekmektedir. Paket içeriğindeki kullanım hakları 1 haftalık süre için geçerlidir. Zynga Canak Okey Plus, 101 Okey Plus gibi özel oyunlarda geçerli internet kullanım hakkı verilmektedir. Paketin fiyatı 6 TL olarak belirlenmiştir. 1 haftadan sonra kullanım hakları devam etmez. Vodafone Yanımda mobil uygulamasından paketi satın alabilirsiniz.

Vodafone Haftalık 500 MB İnternet Paketi ve Fiyatı

Vodafone haftalık 500 MB ek internet paketi ve ücreti, Vodafone faturasız hatta sahip abonelerin en çok merak ettiği kampanyalar içinde yer almaktadır. Vodafone’dan mevcut tarifeye ek internet paketi almak isteyen müşteriler 500 MB boyutundaki bu internet paketini 1 hafta boyunca kullanabilmektedir. Tekrar etmeyen özelliğe sahip paketin fiyatı 7 TL’dir. Faturasız aboneler Vodafone Yanımda mobil uygulamasından giriş yaparak bu paketi hatlarına tanımlatabilmektedir.

Vodafone Büyük Seçim 1 GB İnternet Paketi ve Fiyatı

Vodafone büyük seçim 1 GB ek internet paketi ve ücreti, özellikle “Tarifem bana yetmiyor, internetimi artırmak istiyorum.” diyen faturasız abonelerin bir numaralı tercihi haline gelmiştir. Mevcut tarifeye ek olarak verilen bu kampanya bittikten sonra hattınızda bakiye bulunması halinde devamlı tekrar eden özelliğe sahiptir. Vodafone büyük seçim 1 GB kampanyasının güncel fiyatı 8 TL’dir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için Vodafone Yanımda uygulamasından paket satın alınabilir.

Vodafone Müzik Pass İnternet Paketi ve Fiyatı

Vodafone müzik pass ek internet paketi ve ücreti, özellikle internetten müzik dinleyen Vodafone abonelerinin dikkatini çekmektedir. Aralarında online müzik platformları olan Spotify, Sportify Premimum, Power FM, Karnaval gibi uygulamalar üzerinden müzik dinleme keyfinizi bu paket sayesinde sorun yaşamadan devam ettirebilirsiniz. Vodafone müzik pass paketinizin hattınıza tanımlandıktan sonra bu platformlarda kullanabilirsiniz. Paket tekrar eder özellikli olup 10 TL fiyata sahiptir. Vodafone Yanımda uygulamasından aktif hale getirilebilir.

Vodafone Haftalık 1 GB İnternet Paketi ve Fiyatı

vodafone haftalik internet paketi ve fiyati

Vodafone haftalık 1 GB ek internet paketi ve ücreti, faturasız aboneler için hayata geçirilen cazip kampanyalardandır. Tarifeye ek olarak satın alınabilen bu pakette 1 GB cepten internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Paket 1 haftalık kullanım süresinden sonra tekrar etmemektedir. Vodafone Yanımda mobil uygulaması üzerinden tek tıkla satın alınabilen bu ek internet paketinin fiyatı 12 TL olarak belirlenmiştir.

Vodafone Kullananlara Süper Fırsat 15 GB Bedava İnternet! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Vodafone İletişim Pass İnternet Paketi ve Fiyatı

Vodafone iletişim pass ek internet paketi ve ücreti, özellikle internet üzerinden gün içinde sık sık iletişim uygulamalarını kullanan kişilerin yakından takip ettiği bir konudur. Mevcut internetinizden yemeyen iletişim pass paketi sayesinde iletişim uygulamalarını doyasıya kullanabilirsiniz. Whatsapp ve Facebook Messenger gibi uygulamalarda sınırsız kullanım için tekrar eder özellikli bu internet paketine 12 TL ödemeniz yeterlidir. Vodafone Yanımda uygulamasından katılım sağlanabilir.

Vodafone Haftalık Sosyal Pass İnternet Paketi ve Fiyatı

Vodafone haftalık sosyal pass ek internet paketi ve ücreti, özellikle internet üzerinden sosyal medya uygulamalarını yoğun şekilde kullanan faturasız Vodafone abonelerinin yakından ilgilendiği kampanyalardandır. Paketin otomatik yenilenmediği yani tekrar etmediği bilinmelidir. Bu paket sayesinde Vodafone aboneleri 7 gün boyunca Facebook, Instagram ve Twitter sosyal medya platformundaki kullanımlarında internet paketinden yemeden sınırsız kullanım avantajı elde edebilmektedir. Vodafone Yanımda mobil uygulaması üzerinden yapılabilen haftalık sosyal pass paketinin fiyatı 15 TL’dir.

Vodafone Doldur 3 GB İnternet Paketi ve Fiyatı

Vodafone doldur 3 GB tarifeye ek internet paketi ve ücreti, mevcut tarifesinde internet kullanım hakları biten faturasız abonelerin imdadına yetişmektedir. Mevcut tarifeye ek olarak satın alınabilen bu paket tekrar etmemektedir. Vodafone Yanımda mobil uygulaması üzerinden 15 TL ödeyerek bu paketi aktif hale getirebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Vodafone haftalık ve günlük internet paketi çeşitleriyle de beğeni toplamaktadır. Her zaman en uygun fiyatlı çözümler sunan Vodafone firmasının internet kullanımlarında sunduğu cepten internet fırsatlarına her geçen gün yenileri eklenmeye devam etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.