Web Tekno Haber

Vodafone Hat Taşıma Kampanyaları Nelerdir?

04.11.2020
369
Vodafone Hat Taşıma Kampanyaları Nelerdir?

Vodafane numara taşıma işlemleri her zaman aboneler tarafından çekinerek bakılan bir konu olmuştur. Hat aboneleri numara taşımak istediklerinde, birçok operatör tarafından çok yüksek faturaların ödenmesi istenmektedir. Bu yüzden aboneler çoğu zaman bu işlemden vazgeçmek durumunda kalmakta veya ortaya çıkan karmaşık işlemleri yapmaktansa hat taşıma işlemine başvurmamaktadır. Vodafone hat taşıma, diğer operatörlerin aksine aboneler için oldukça basit yollar ile gerçekleşmektedir. Vodafene’nun yaptığı kampanyalar ile her zaman aboneler için ilgi odağı olmayı başarmaktadır. Böylece geniş abone kitlesine sahip olup her zaman en iyi kaliteyi sunmak için elinden gelen bütün çabayı göstermektedir. Vodafone, her zaman akıllarda olan “Numaramı nasıl taşıyabilirim?”, “Taşıma işlemleri sırasında neler yapmama gerekir?” veya “Numara taşıma işlemleri sırasında herhangi bir ücret ödemeli miyim?” gibi soruların cevaplarını aboneleri ile her zaman açık bir şekilde paylaşmaktadır. Müşterilerinin her zaman memnun olmasını isteyen ve bunun için çok çalışan Vodafone, sadece cep numarası taşıma işlemi değil aynı zamanda sabit telefon hattının taşınma işlemlerini de yapmaktadır. Vodafone, gerek yeni abonelerine gerekse eski abonelerine her zaman çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Sunulan kampanyalar faturalı hat ve faturasız hat şeklinde ayrı ayrı abonelerin tercihine bırakmaktadır. Vodafone Müşteri Hizmetleri üzerinden değil de online olarak www.vodafone.com.tr internet sayfası üzerinden numara taşımak için başvuru yapan abonelere farklı fırsat çeşitlerine, her ay ekstra GB haklarına, ücretsiz sim kart ve ücretsiz taşıma işlemleri gibi ekstra fırsatlar sunmaktadır. Ayrıca Vodafone üzerinden hat taşıma kampanyasından yararlanmak isteyen aboneler 1 yıl boyunca 7 GB internet kazanma fırsatı elde edebilmektedir. Vodafone hat taşıma kampanyalarının faturalı hatlar için olanları şunlardır:

 • Uyumlu 5 paketi,
 • Red 20 paketi,
 • Yeni süper uyumlu,
 • Red 25 paketi,
 • Uyumlu genç 4 paketi,
 • Uyumlu 6 paketi,
 • Uyumlu 10 paketi,
 • Uyumlu genç oyun paketi,
 • Uyumlu bol dakika paketi,
 • Red 30 paketi,
 • Uyumlu 3 paketi,
 • Red 35 paketi,
 • Redli genç oyun paketi,
 • Uyumlu genç 6 paketi.

Uyumlu 5 Paketi İçeriği Nedir?

Uyumlu 5 paketi kampanyası online başvuru yapıldığı taktirde ilk 3 ay 25 TL, sonraki 12 ay 29 TL ödenmektedir. Kampanyanın içeriğinde 5 GB internet bulunmaktadır. Ayrıca kalan internet hakları bir sonraki aya devredilmektedir. Yeni abonelere özel ilk ay 10 GB internet verilmektedir. Kampanyanın diğer içerikleri ise 750 Dk ve 250 SMS şeklindedir. Aynı internette olduğu gibi artan SMS hakları ve artan dakika hakları bir sonraki aya devredilmektedir. Kampanyanın diğer bir özelliği ise aylık 2 GB internet ile sınırlı TV Eğlence Paketi’nin dahil olmasıdır. Taahhüt yapmak istemeyen aboneler için ücret 49 TL’dir. Ayrıca bütün bilgilerin bulunduğu Vodafone Yanımda uygulaması ile istenildiği zaman bu bilgilere ulaşım sağlanmaktadır.

Akbank FAV İle Vodafone Aylık 4 GB Hediye İnternet! Hakkında merak edilenlere yazımızdan bakabilirsiniz.

Uyumlu 20 Paketi İçeriği Nelerdir?

uyumlu 20 paketi icerigi

Uyumlu 20 kampanyası online başvuru yapıldığı taktirde ilk 3 ay 50 TL, sonraki 12 ay 59 TL şeklindedir. 20 GB internet hakkı bulunan kampanyada ayrıca Whatsapp ve Facebook Messenger uygulamaları internet hakkından yemeden sınırsız şekilde kullanılmaktadır. Ayrıca bu kampanya için özel ilk ay 20 GB internet abonelerin hizmetine sunulmaktadır. Kampanyanın diğer içerikleri ise 1000 Dk ve 250 SMS’dir. Vodafonelular ve sabit hatlarla sınırsız konuşma hakkı da mevcuttur. Taahhüt istemeyen aboneler için kampanya ücreti 89 TL’dir. Bütün bilgilere aynı zamanda Vodafone Yanımda uygulaması ile ulaşmak mümkündür.

Yeni Süper Uyumlu Paketi İçeriği Nelerdir?

Yeni süper uyumlu kampanyası online başvuru ile ilk 3 ay 35 TL, sonraki 12 ay 39 TL şeklindedir. 10 GB internet hakkı sunan kampanyanın içeriğini aboneler istedikleri gibi düzenleyebilmektedir. Sadece Vodafone Yanımda uygulamasıyla düzenleme yapılmaktadır. Her fatura dönemi için bir kere değişiklik hakkı bulunmaktadır. İlk ay 10 GB bedava internet hakkı abonelerin hizmetine sunulmaktadır. Ayrıca 750 Dk ve 500 SMS hakkı kampanyada mevcuttur. Taahhüt istemeyen aboneler için kampanya ücreti 59 TL’dir.

Red 25 Paketi İçeriği Nelerdir?

Red 25 kampanyası online başvurulara özel ilk 3 ay 70 TL, sonraki 12 ay 79 TL’dir. 25 GB internet hakkı sunan kampanyada bütün sosyal medya uygulamaları internetten yemeden sınırsız kullanım hakkı mevcuttur. İlk ay 20 GB internet hakkı abonelerin hatlarına hediye olarak tanımlanmaktadır. Ayrıca 1500 Dk ve 250 SMS hakkı bulunan kampanyada TV Red Paketi 2 GB bütün sene boyunca bedava olarak hizmete sunulmaktadır. Taahhütsüz kampanya ücreti 109 TL’dir. Daha ayrıntılı bilgiler için Vodafone Yanımda uygulamasına başvurulmaktadır.

Uyumlu Genç 4 Paketi İçeriği Nelerdir?

Uyumlu genç 4 kampanyası 26 yaş ve altı aboneler için geçerli olup, online başvurular özel olarak ilk 3 ay 24 TL, sonraki 12 ay 28 TL’dir. 2 GB internet hakkı sunan kampanya 8 farklı uygulama için ekstra 2 GB internet hakkını abonelerin hatlarına tanımlamaktadır. İlk ay 10 GB internet hakkı hediyedir. Ayrıca internetten düşmeyen sınırsız Whatsapp kullanım hakkı mevcuttur. 750 Dk ve 250 SMS hakkı diğer hizmetleri oluşturmaktadır. Taahhütsüz kampanya ücreti 48 TL’dir. Detaylı bilgi için Vodafone Yanımda uygulamasına başvurulmalıdır.

Uyumlu 6 Paketi İçeriği Nelerdir?

Uyumlu 6 kampanyası online başvurular için ilk 3 ay 31 TL, sonraki 12 ay 35 TL’dir. 6 GB internet hakkı tanımlanan hat için kalan internet hakları bir sonraki aya devretmektedir. İlk ay 10 GB internet hakkı abonenin hattına tanımlanmaktadır. Kampanyanın içeriğinde ayrıca 750 DK ve 250 SMS hakkı bulunmaktadır. Taahhüt istemeyen aboneler için kampanya ücreti 55 TL’dir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyen aboneler için Vodafone Yanımda uygulaması yardımcı olmaktadır.

Uyumlu 10 Paketi İçeriği Nelerdir?

Uyumlu 10 kampanyası online başvurular için ilk 3 ay 42 TL, sonraki 12 ay 49 TL şeklinde işlemektedir. 10 GB internet hakkı sunan kampanya artan internet haklarını bir sonraki aya devretmektedir. İlk ay 20 GB internet hakkı hat üzerine tanımlanmaktadır. Kampanyaya ayrıca 750 Dk ve 250 SMS dahildir. Taahhütsüz kampanya ücreti 69 TL’dir. Detaylı bilgi için Vodafone Yanımda uygulamasına başvurulmalıdır.

Uyumlu Genç Oyun Paketi İçeriği Nelerdir?

Uyumlu genç oyun kampanyası 26 yaş ve altı aboneler için geçerlidir. Online başvurulara özel ilk 3 ay 37 TL iken sonraki 12 ay 44 TL’dir. 10 GB internet hakkı bulunan kampanyada ayrıca 6 farklı oyun uygulaması internet hakkından düşmeden sınırsız kullanım hizmeti sunmaktadır. İlk ay 20 GB internet abonelere hediye olarak sunulmaktadır. 750 Dk ve 250 SMS hakkı bulunan kampanyada Whatsapp uygulaması internet hakkından yemeden sınırsız olarak kullanılmaktadır. Taahhütsüz kampanya ücreti 64 TL’dir.

Uyumlu Bol Dakika Paketi İçeriği Nelerdir?

Uyumlu bol dakika kampanyası ayda 25 TL olup taahhütsüz ücreti 45 TL’dir. Ayrıca 1 GB internet hakkı bulunan kampanyada 1500 Dk ve 250 SMS hakkı mevcuttur.

Red 30 Paketi İçeriği Nelerdir?

red 30 paketi icerigi

Red 30 kampanyası online başvurulara özel ilk 3 ay 84 TL, sonraki 12 ay 99 TL şeklinde hizmete sunulmaktadır. 30 GB internet hakkı bulunan kampanyada 8 farklı uygulama internet hakkından düşmeden sınırsız kullanım hakkına sahiptir. İlk ay 20 GB internet hattı aboneleri hattına tanımlanmaktadır. 2000 Dk ve 250 SMS hakkı kampanyaya dahildir. Taahhüt istemeyen aboneler için kampanya ücreti 129 TL’dir. Daha detaylı bilgi için Vodafone Yanımda uygulamasından bilgi elde etme hakkı mevcuttur.

Uyumlu 3 Paketi İçeriği Nelerdir?

Uyumlu 3 kampanyası online başvurulara özel ilk 3 ay 25 TL iken sonraki 12 ay 29 TL’dir. 3 GB internet hakkı sağlayan kampanyada ayrıca artan internet hakları bir sonraki aya devretmektedir. İlk ay 10 GB internet hediye hakkı mevcuttur. Kampanyada ayrıca 750 Dk ve 250 SMS hakkı sunulmaktadır. Taahhütsüz kampanya ücreti Vodafone’a hat taşıma işlemi yapacak olan abonelere 49 TL şeklindedir.

Vodafone 2 GB İnternet Net Destek Paketi Kampanyası! Detaylarını da inceleyebilirsiniz.

Red 35 Paketi İçeriği Nelerdir?

Red 35 kampanyası online başvurular için ilk 3 ay 114 TL olup sonraki 12 ay 129 TL’dir. 35 GB internet hakkı sununa kampanya ile 9 farklı uygulama internetten düşmeden sınırsız şekilde abonelere sunulmaktadır. Ayrıca ilk ay 20 GB internet hakka abonelerın hattına tanımlanmaktadır. Kampanyanın içeriğinde 3000 Dk ve 250 SMS hakkı da bulunmaktadır. Kampanyanın taahütsüz ücreti 159 TL’dir. Detaylı bilgi için Vodafone Yanımda uygulamasına başvurmak mümkündür.

Redli Genç Oyun Paket İçeriği Nelerdir?

Red genç oyun kampanyası 26 yaş ve altı aboneler için ilk üç ay 50 TL, sonraki 12 ay 59 TL’dir. 24 GB internet hakkı sunan kampanya için 6 farklı oyun uygulaması internet hakkından düşmeden sınırsız şekilde abonelere sunulmaktadır. İlk ay 20 Gb internet hakkı hediyedir. Ayrıca Whatsapp uygulaması internetten yemden sınırsız şekilde kullanılmaktadır. Daha detaylı kampanya bilgileri için Vodafone Yanımda uygulamasına başvurulmalıdır. Ayrıca taahhütsüz kampanya ücreti 89 TL’dir.

Uyumlu Genç 6 Paketi İçeriği Nelerdir?

Uyumlu genç 6 kampanyası 26 yaş ve altı aboneler için geçerlilik göstermektedir. Online başvuru yapan aboneler özel olarak ilk 3 ay 30 TL iken sonraki 12 ay 34 TL’dir. 3 GB internet hakkı sunan kampanyanın içine 3 GB’lık 8 farklı uygulama hakkı dahildir. İlk ay 10 GB internet aboneler ile paylaşılmaktadır. Sınırsız Whatsapp hakkının yanında 750 Dk ve 250 SMS hakkı Vodafone hat taşıma işlemi ile abonelerin hizmetine sunulmaktadır. Detaylı bilgi için Vodafone Yanımda uygulaması abonelere yol göstermektedir. Taahhüt istemeyen abonelere özel kampanya ücreti ise 54 TL’dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.