Web Tekno Haber

Vodafone Hediye (Bedava) İnternet Paketi Kampanyaları

Vodafone Hediye (Bedava) İnternet Paketi Kampanyaları

Vodafone hediye mobil internet paketi kampanyaları, hattına bedava internet paketi tanımlatmak isteyen tüm müşterilerin yararlanabileceği fırsatları içermektedir. Türkiye’nin en büyük GSM operatörleri arasında gösterilen Vodafone, mobil müşterilerine özel memnuniyet verici internet paketi kampanyaları düzenlemeye devam etmektedir. Vodafone hediye internet paketi kampanyalarından yararlanmak sanıldığı kadar zor değildir. Tek yapmanız gereken bu kampanyalara nasıl katılım göstereceğinizi öğrenmektedir. Bu noktada Vodafone güncel bedava mobil internet paketi kampanyaları ile ilgili bilinmesi gereken tüm bilgileri hem yazımızda hem de internet sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Vodafone ADSL internet paketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava mobil internet paketi yapmak isteyen müşterilerinin Vodafone abonesi olması yeterlidir. Vodafone tarafından sunulan basit ve bir o kadar da pratik bedava internet kazanma yolları ile siz de hattınıza günlük, haftalık, aylık olarak kullanabileceğiniz hediye internet paketi tanımlatabilirsiniz. Bedava mobil internet kampanyalarından yararlanmak için faturalı ya da faturasız Vodafone abonesi olmanızın hiçbir önemi bulunmamaktadır. Bu yüzden yazımızın devamında yer alan hediye internet kampanyalarından dilediğinize başvuruda bulunarak kampanyalara kolay bir şekilde katılım gösterebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Yanımda uygulamasıyla bedava mobil internet paketi kampanyasından yararlanmak için öncelikle akıllı telefonunuza bu uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Vodafone Yanımda uygulamasını akıllı telefonunuzun mağazası üzerinden ücretsiz olarak indirmek için telefonunuzun markası ve işletim sistemine göre App Store ya da Google Play Store mağazalarından birini tercih edebilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirip kurduktan sonra “Avantajlar” menüsüne girerek “bananevar” bölümünden bedava mobil internet kazanabilirsisiniz. Müşteriler tarafından çarkıfelek olarak adlandırılan bananevar bölümündeki şans çarkını çevirerek üzerinde yer alan hediyelerden bahtınıza ne çıkarsa ücretsiz olarak kazanabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulaması ile şansınızı deneyerek kazanabileceğiniz hediye internet paketleri 1 GB, 2 GB ve 5 GB olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bu kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecektir. Bu yüzden elinizi çabuk tutun kampanya bitmeden hediye mobil internetlerin tadını çıkarın.

Vodafone Yanımda’ya Arkadaşını Davet Et Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Yanımda uygulamasına arkadaşını davet edene bedava mobil internet paketi kampanyasından yararlanma şansı sunulmaktadır. Vodafone 2 GB hediye interneti hattınıza tanımlatmak için uygulama menüsünde yer alan “Arkadaşını Davet Et” butonuna tıklayarak Vodafone müşterisi olan bir arkadaşınızı uygulamaya davet etmeniz gerekmektedir. Sizin gibi Vodafone faturalı ya da faturasız abonesi olan arkadaşınız, gönderdiğiniz daveti kabul edil sizin aracılığınızla mobil uygulama mağazasından uygulamayı indirip kullanmaya başlarsa, Vodafone 2 GB bedava internet hattınıza yüklenmektedir. Bu kampanyadan hediye mobil internet kazandığınız takdirde anında SMS (kısa mesaj) yoluyla bilgilendirileceksiniz.

Vodafone fiber internet paket bilgileri için linke tıklayınız.

Vodafone 4.5G ile 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 4.5G uyumlu sim ile 5 GB bedava internet paketi kampanyası, diğer bir adıyla “4.5G kullan internet kazan” kampanyası olarak tüm abonelere bedava internet paketi sunmaktadır. Bu kampanyadan yararlanarak hattınıza bedava 5 GB mobil internet tanımlatmak istiyorsanız size en yakın Vodafone mağazasına gitmeniz yeterli olacaktır. Mağazaya gittiğinizde 3G uyumlu sim kartınızı ücretsiz bir şekilde 4.5G uyumlu hale getirebilir üstüne üstlük bu işlem için 5 GB boyutunda hediye internet kampanyasından da yararlanabilirsiniz.

30 gün boyunca dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz bu kampanyadan hem faturalı Vodafone müşterileri hem de faturasız Vodafone aboneleri yararlanabilme hakkına sahiptir. Ancak kampanyaya katılım 1 seferlik olarak sınırlanmıştır. Ayrıca Vodafone hediye internet paketiniz 30 günün sonunda bir sonraki aya devretmeyecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Mehmet dedi ki:

    Vodafunu seviyoruz

  2. Yasin Temel dedi ki:

    Hediye internet nasıl geliyor

  3. Isyankar dedi ki:

    Vadofone pintilesti hep süpriz Çikiyo bi yerine soksun

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.