Web Tekno Haber

Vodafone Hediye Çarkında 20 GB’a Varan Bedava İnternet

Vodafone Hediye Çarkında 20 GB’a Varan Bedava İnternet

Vodafone hediye çarkı kampanyası ile Vodafone kullanıcıları 20 GB’a kadar hediye internetini dilediği gibi kullanabilmektedir. Hediye çarkında bedava internet ve Pass paketlerinin yanında Vodafone müşterilerini sürpriz hediyeler beklemektedir. Hediye internet kazanmak ve fırsatlardan yararlanmak isteyen Vodafone bireysel hat kullanıcıları Vodafone Yanımda mobil uygulamasını akıllı cihazlarına indirerek kampanyalardan faydalanabilir. Hediye için çark şifresi alınarak S yazıp 7000’e SMS atmak yeterlidir. Hediye çarkında en fazla 20 GB hediye internet bulunmaktadır. Çark üzerinden kazanılan hediyeler Vodafone’un belirlediği süreler içerisinde geçerlidir. Kullanım süreleri ve paketler hakkında detaylı bilgi hediyeleri kazandıktan sonra Vodafone Yanımda mobil uygulaması üzerinden incelenebilir. Hediye hakları ve ayrıntılı bilgiler için Vodafone web sitesi ziyaret edilebilir. Hediye çarkında düzenlenen çekilişlere katılarak büyük ödüller kazanılabilir. Vodafone web sitesi üzerinden güncel hediye çarkı hediyeleri incelenebilir.

Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone Yanımda mobil uygulaması sayesinde Vodafone müşterisi birçok avantaj sağlamaktadır. Vodafone kullanıcısına özel avantajlı tekliflerden yararlanmak için uygulama Android ve İOS işletim sistemine sahip cihazlardan ücretsiz olarak indirilebilir. Uygulama ile kolayca fatura ödeme ve paket kullanım hakları sorgulama gibi işlemler anında yapılabilmektedir. Hediye çarkı ve daha birçok avantaja sahip olmak için Vodafone Yanımda uygulaması kullanılmalıdır. Yeni kampanya ve kişiye özel fırsatlar Bana Özel menüler üzerinden sorgulanabilir. Ücretsiz bir şekilde akıllı cihazlara indirilen uygulama sayesinde Vodafone kullanıcıları özgürce dilediği gibi kullanım haklarından faydalanabilir. Uygulamaya masaüstü sürümden cep telefonu numarası ile hızlı giriş yapılabilir. Evde internet kullanıcıları da uygulamaya giriş yaparak hızlı ve kolay işlem yapabilir. Müşteriler dilerse cep telefonu numaraları ile dilerse şifre alarak hızlı ve kolay giriş yapabilir, tarife bilgilerini güncelleyebilir ve yeni paketler satın alabilir.

Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB İnternet Kazan! Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Vodafone Kampanyaları Nelerdir?

vodafone firsatlari

vodafone kampanya bilgileri

Kampanyalar Vodafone operatörü tarafından kullanıcılarına yalnızca hediye çarkı imkanları sunmamaktadır. Birçok teklif ve ayrıcalıklı fırsatlardan yararlanmak isteyen kullanıcılar mağazalara giderek veya mobil uygulama sayesinde fırsatlardan faydalanabilir. Vodafone’un müşterisine sunduğu bazı fırsatlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Online Başvurulara Özel Paketler,
 • Üniversitelilere 6 GB İnternet,
 • Online’a Özel Kolay Paketler,
 • 101 Yüzbir Okey Plus Ramazan Fırsatları,
 • Kolay Paketler olarak sıralanabilir.

Vodafone kampanyaları ve dahası için Vodafone müşterisi web sitesini ziyaret edebilir ve dilediği gibi fırsatlarda yararlanabilir. Tarife güncelleme, kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak ve yeni paketler satın almak için Vodafone web uygulamasının sunduğu Online’a özel avantajlardan faydalanabilir.

Online Başvurulara Özel Paketler

Online başvurulara özel Vodafone fırsatlar dünyasından ek masraflarla uğraşmadan kolayca işlem yapılabilir. Her şey dahil paketler Online uygulamasına girişlerde tercih edilerek TL yükleme ve paket satın alımları gerçekleştirilebilir. Ayrıca detaylı bilgiler ile kullanımlar hakkında ayrıntılı inceleme yapılabilir. Güncel paketler şu şekilde sırlanabilir:

 • Süper Kolay Paket 8,
 • Süper Kolay Paket 25,
 • Süper Kolay Paket 5,
 • Süper Kolay Paket 12,
 • Süper Kolay Paket 1500,
 • Süper Kolay Paket 15,
 • Genç Kolay Paket 6,
 • Genç Kolay Paket 8,
 • Genç Kolay Paket 13 olarak sıralanmaktadır.

Vodafone kullanıcıları her paket için avantajlı tekliflerden yararlanarak kullanımlarını seçer ve anında faydalanır. Bedava internet kullanımları Genç Kolay paketlerde sınırsız Whatsapp uygulaması üzerinden sağlanmaktadır.

Üniversitelilere 6 GB İnternet

Üniversitelilere hediye internet kampanyası uzaktan eğitim süresince öğrencilerin eğitimlerinin yarıda kalmaması adına düzenlenmiş bir kampanyadır. Üniversite öğrencileri kendi üniversite uzaktan eğitim platformları üzerinden 6 GB internetini kullanabilmek için müşteri hizmetlerinden veya Vodafone Yanımda mobil uygulamasından detaylı sorgulama yapabilir. Sadece uzaktan eğitim platformu üzerinden kullanılabilen internet hakkı Vodafone faturalı veya faturasız hat kullanıcılarına otomatik olarak tanımlanmaktadır. Kullanıcılar internetten faydalanarak uzaktan eğitin platformlarına bağlanır ve eğitimleri yarıda kalmaz. Kullanıcılara özel internet hakkı devlet tarafından belirlenen bazı kararlardan sonra hayata geçmiştir. Kullanıcılar herhangi bir başvuru veya form doldurmadan sadece hediye internetlerini aktif hale getirmeleri yeterli olacaktır. Vodafone web sitesi üzerinden detaylı bilgiler elde edilebilir ve internet hakları kullanılabilir. Tüm YÖK’e bağlı üniversitelerin uzaktan eğitim platformları üzerinden kullanılabilecek olan internet başka bir iş için kullanılamaz. Ders içeriklerinde link üzerinden farklı platformlara giriş yapacak olan kullanıcıların paketleri dahilindeki internet haklarını kullanmaları gereklidir. Youtube veya farklı bir platform üzerinden kullanılacak olan internet hakları, uzaktan eğitim için kişilerin hesaplarına tanımlanacak internet haklarının dışında kalmaktadır.

Online’a Özel Kolay Paketler

vodafone online kampanya

vodafone online firsatlari

Online’a özel paketler sayesinde Vodafone kullanıcıları kolayca tarifelerindeki paketler hakkında satın alım işlemleri yapabilir. Güncel paketler hakkında tüm detaylar Vodafone web sitesi üzerinden abonelerine sunulmaktadır. Dijital’e özel fırsatlardan yararlanarak mağazada yapılacak olan işlemlerden daha hızlı ve uygun fiyatlara işlemler gerçekleştirilebilir. Kolay paket yüklemek için tek yapılması gereken Vodafone web sitesi üzerinden aktif Vodafone cep telefonu numarasını girmek yeterli olacaktır. Bu sayede satın alım işlemlerinden sonra anında kullanım haklarından yararlanılabilir. Aboneler kendi bütçelerine en uygun paketleri detaylı şekilde inceleyerek her şey dahil fiyatlardan yararlanabilir.

101 Yüzbir Okey Plus Ramazan Fırsatları

101 yüzbir okey fırsatlarından yararlanmak ve detaylı inceleme yapmak isteyen Vodafone kullanıcıları web sitesini ziyaret edebilir ve Vodafone mobil ödeme ile yapacakları işlemlerde avantajlı tekliflerden yararlanabilir. Okey Plus uygulamasını App Store üzerinden Vodafone mobil ödeme yöntemi ile satın alan kullanıcılar hediye bilet ve indirimlerinden iki kat daha fazla oranda yararlanabilir. Mobil ödemeyi gerçekleştiren Vodafone kullanıcıları anında 1 hafta geçerli hediye 1 GB internet kazanmaktadır. Kazanılan internet hakları ve detaylı incelemeler Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden gözlemlenebilir. Evde zaman geçirmenin kolay formüllerini abonelerine sunan Vodafone operatörü uygulama içi satın alımlar ve dahası hakkında web sitesi üzerinden tüm bilgileri kullanıcısı ile buluşturmaktadır. Kapmyanyada sadece İOS cihazları faydalanmaktadır Apple App Store üzerinden mobil ödeme yöntemi ile satın alınacak çipler sayesinde avantajlı tekliflerden yararlanılabilir. Çip satın almak isteyen kullanıcılar en uygun fiyatlar ile ödeme yaparak hediye internetlerini anında kullanabilir. Hediye internet hakları 1 haftalık süre içerisinde kullanılmalıdır. Aksi takdirde kullanılmayan haklar diğer aya devredilemez.

Vodafone’dan Ramazan Ayına Özel 15 GB’lık İnternet hakkında detaylar yazımızdadır.

Kolay Paketler

Kolay paketler sayesinde Vodafone kullanıcıları bütçelerine en uygun fırsatlardan faydalanmaktadır. Faturasız hatlara özel fırsatlardan yararlanma isteyen Vodafone müşterileri sınırlı sayıda avantajdan faydalanmak için Vodafone web sitesini ziyaret edebilir. Web sitesi üzerinden ek masraflarla uğraşmadan kolayca paket satın alım işlemleri yapılabilir. TL yüklemeden direkt ödeme yaparak paketler anında kullanılabilir. Ayrıca tüm vergiler dahil olarak sunulan paketler avantajlı fiyatlarla Vodafone faturasız hat sahiplerine özel olarak üretilmiştir. Müşteriler dilediği paketi birkaç kez üst üste istediği kadar satın alabilir. Bedava internet ve daha fazla fırsatlardan yararlanmak isteyen yeni Vodafone müşterisi kendisine en uygun fırsatları web sitesi üzerinden yakalayabilir. Yeni abonelere özel 8 GB internetli her yöne 750 dakika ve 250 SMS paketleri çok uygun fiyatlarla Vodafone web sitesi üzerinden kullanıcılarına sunulmaktadır. Ayrıca yeni faturasız hat kullanıcılarına özel ilk ay ücretsiz kullanımlar ile Vodafone müşterisi tüm iletişimini kolayca sağlayabilmenin keyfini çıkarmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Özge dedi ki:

  Bedava internet

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.